Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:iesi
  • Oras:iesi

am fost si eu la acest salon renumit si este ok iar ce ai intrebat tu la tel tot timpu o sa ti zica asa no sa spuna pe fata ce face acolo si ce nu da pot sa zic ca e ok din toate punctele de vedere si ca recomandare ti o recomand pe  daria care face de toate fara nici o problema cu 100 lei in plus rezolvi treaba .

toata treeaba insemnand ce?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

am fost si eu la acest salon renumit si este ok iar ce ai intrebat tu la tel tot timpu o sa ti zica asa no sa spuna pe fata ce face acolo si ce nu da pot sa zic ca e ok din toate punctele de vedere si ca recomandare ti o recomand pe  daria care face de toate fara nici o problema cu 100 lei in plus rezolvi treaba .

Acum mananci kkt degeaba. De cate ori am fost si numai la daria, ca posesor de Oo am incercat mai multe, nu stilul sex supriza ca la vaslui, si a refuzat, iar eu am acceptat. Asa ca, mai incet cu acuzatiile de genul asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

buna,

ne puteti reaminti preturile va rog?

eu am fost acum un an cred, si parca aveati si preturi pt 30 minute - 100 lei, sau pentru client fideli -150, ceva de genul...?

multumesc pentru raspuns

 Buna! Preturile sunt urmatoarele: 1h- 200 ron sau 30-40 min cu 150 ron.     Intradevar avem si o oferta pentru clientii deja formati ai salonului, care sunt si fideli de altfel, aceea de 100 ron pentru 30 min. O zi placuta va doresc.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi

Salutare, acum cateva saptamani in unrma am trecut pe la acest salon unde am facut cunostinta cu Anastasia. O tipa super simpatica si super comica atunci cand ai timp sa vorbesti cu ea. Simplu si rapid la aceste saloane este ca totusi raspunde cineva si te poti programa la ora dorita la maseoza dorita:). Dupa dusul de rigoare Anastasia ma astepta deja nud pe spate cu masajul nu prea exceleaza dar cu oralul sta mai bine, este foarte pisicoasa, suava si se onduleaza de mama-mama... In total doua finalizari reusite as putea spune si chiar m-am simtit foarte bine in compani ei.

Locatie : 9 o vila inchiriata, destul de ok ca si locatie pt masaj.

Anastasia 9 o tipa slabuta, inaltuta, sani micuti dar fermi si jucausi, fund ok, dat ce folos daca nu exista si alt contact GF 10

Masaj 7 nu prea sa omorat cu masajul dar la cum vorbeste uiti de toate ;)

Oral 9 destul de ok, incercari de DT, atentie in imprejurimi

Achitat 200 ron

Da o recomand pe Anastasia, chiar este o tipa care merita vizitata !!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi
  • Telefon: -
  • Oras:Iasi

Salutare, astazi am mai dat o tura la acest salon si am incercat-o pe Mona, la cum arata pozele aveam o alta parere despre ea dar din pacate am plecat total dezamagot de absolut tot, aspect, prestatie, socializare... Aceeasi dchema sunat, programat, ajuns la locatie am urcat sus, dus ambii si din start cand a intrat in cameca a zis si acum va intoarceti pe burtica , zis si facut, masajul ok du ce am revenit la pozitia initiala a inceput si masajul "eroic", foarte slab, nici o senzatie de placere totil a fost asa jn fel de laba-n gura... Mai cu mana, fara atentie la oo, corpul dezamagitaor, abia -abia am putu finaliza. Nici nu am mai ramas cu totil ca timp mai era si poate mai era timp de inca o finalizare dar sigur nu mai trezea nimik in mine... Cam asta-i impresia mea despre Mona

Locatie 9 se stie deja

Mona 4-5 nu a fost absolut deloc pe placul meu, nu a fost nici click, sani micuti moi, si in rest full de celulita, burta picioare fund, ca nici nu ma lasa sa o ating ca nu stiu ce probleme avea...

Oral 4 dezamagire totala, fara atentie prin inprejurimi, o lasa-n gura, multa mana

Achitat 200 ron

Din pacate NU Recomand aceasta domnisoara, sau cel putin nu a fost pe placul meu, intradevar pozele te incita mult cu acel ruj si unghiutele alea dar se vede ca este destul de plictisita si o face strict mecanic, daca poti sa iti faci tu laba fara ca ea sa mai puna si mana ar fi ceva de vis... Cica la un moment dat ar fi plecat dar din pacate sa intors :) Dezamagitor total !!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Acum mananci kkt degeaba. De cate ori am fost si numai la daria, ca posesor de Oo am incercat mai multe, nu stilul sex supriza ca la vaslui, si a refuzat, iar eu am acceptat. Asa ca, mai incet cu acuzatiile de genul asta.

kkt mananci tu domnule nu eu daca fata nu a vrut sa se arda cu tine ine stie din ce motive sau poate sa ars si te a pus sa scrii ceea ce ai scris asta e cu totul altceva,asta nu inseamna ca ce am zis nu e adevarat plus ca daca ai sa te uiti in urma ai sa vezi ca nu sunt singurul care a afirmat chestia asta ca se face si se acolo au mai fost si altii asa ca nu mai manca din gura degeaba si mergi pe burta

Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

subscriu. Mona este o experienta dezastruoasa si pacat ca o mai pastreaza, celelalte fete de acolo sunt aproape impecabile, amuzante, deschise si foarte comunicative. Cand am fost cu Mona insa, mi-a explicat ca "are copii si nu are cum sa faca finalizare orala" ceea ce evident ca a fost de natura sa ma faca sa imi dispara orice urma de chef de actiune si sa plec imediat.

Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

coldfusion, desi te inteleg foarte bine cu exasperarea asta fata de aparitii de astea meteorice - hai cu recenzia de nota zece - sa stii ca de data asta eu chiar il cred ... au fost doua fete care au lucrat putin timp la salon, Elena si Oana - adevarate butoiase cu miere erotica. Nu ma mira pasiunea pe care se pare ca au generat-o.

Link spre comentariu

Am re-vizitat cu placere salonul, de aceasta data petrecand o jumatate de ora foarte agreabila cu domnisoara Daria. M-a primit alaturi de colege in acelasi outfit ca si in pozele de pe pagina precedenta si a facut alegerea mea foarte simpla :) Continuarea evenimentelor mi-a confirmat cu bine asteptarile.

 
Ce mi-a placut: frumusetea, inteligenta, abilitatatea de a ghici ce vreau, tehnica de la oral.
 
Ce nu mi-a placut: cumintenia saruturilor si politica salonului (cunoscuta si implicit acceptata) de a ne opri la oral.
 
Cateva note:
Locatia - 9 - camera la etaj cu pat ok, muzica ambientala placuta
Aspect - 9 - frumoasa, finuta, atractiva
Oral - 9 - bine facut, fara graba, cu priviri excitante si atentie zonelor adiacente
GFE - 9 - am apreciat inteligenta ei emotionala si sper ca dupa urmatoarea vizita sa punctez cu 10 acest criteriu, 10-le insemnand la mine printre altele FK ca si cu o amanta 
 
Halat - 150 de lei o finalizare.
 
Impresie finala: am plecat multumit si asa cum se deduce din ce am scris mai sus voi reveni cu placere si cu asteptari de familiaritate sporite.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daria....Delia....

 

  Tura trecuta cele doua au fost....Delia a ramas de serviciu cu mine .....tura aceasta sun....iarasi cele doua...zic ok....imi aduceam aminte de zambetul Dariei...zic ok...bifez pentru ora 19 si pe cai...Cai-putere.

 

   Ajuns mai devreme ma interesez daca se poate intra....raspunsul este o aprobare pozitiva (merita un plus secretara de data aceasta) :) :) si iata-ma cu Daria, imbracata fix ca-n ultimul set de poze. Micuta, subtirica, numa' buna.

 

  Dupa dusul de rigoare (am fost intrebat daca doresc sau nu, dar ideea e ca ar trebui sa fie ceva obligatorie mai ales ca firmamentul e de masaj) ma incuie micuta, micsoreaza lumina, setul de muzica insturmentala arabeasca incepe sa curga si incepem. Dezbracatul fetei cand vii de la dus parca nu are farmec....fie te-astepta gata costumata in Eva, fie incearca o spargere a ghetii prin dezbracare comuna.

 

 Sunt invitat in pat si acolo incepe Daria cu o pupaceala-pisiceala placuta. Daca ar incepe mai altfel, fara formalitati de genul imbracare-invitare in pat cred ca atmosfera ar deveni mai fierbinte :) Oralul a fost ok, dar deloc spectaculos si cu limitari pe care nu le-am intalnit la colega ei, in conditiile in care zic ca sunt finut. Finalizarea a fost manuala, nu CIM.... nota 6 e suficienta aici.

 

Un dus rapid al meu si m-am intors la Daria...a facut un masaj cu ulei....doar pe spate, fara picioare....inteleg ca nu are forta, dar nici tehnica...si nu poate primi nota de trecere. Iar pentru a doua finalizare iar nu a legat cumva firul...s-a oprit din masat...a zis poti sa te intorci daca vrei....iar tehnica de oral nefiind stralucita....la un moment dat a intrebat....domnu de jos ...ce facem cu el? m-am fortat sa finalizez....tot manual. Dus....am stat in hol pana la venirea taxiului. A insistat sa beau sucul comandat inainte de a urca in camera si m-a rugat daca pot lasa o recenzie. E prima oara cand sunt rugat sa fac, in general sunt rugat sa nu, in cazul ca se stie provenienta mea. Deci un mic plus de final pentru partea de amfitrioana merita.

 

 

Per total...consider ca jumatate din taxa de 200 ar fi un tarif mai nimerit in cazul ei (sper sa nu sughit prea mult si nici ea sa zica "de ce l-am rugat sa recenzeze")

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E opinia mea .... "frate" si respect-o macar pentru faptul ca am alocat  30 de minute sa scriu. Asa cum toti oamenii sunt diferiti, nici fetele de acolo nu fac exceptie. Poate era obosita, poate era suparata, poate eu am avut o parte din vina, poate Jupiter era in coliziune cu Marte.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...