Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

Vizitator palosugros
Reputație: 0

furam strategii de la saloanele concurente, insa ar fi foarte util daca zilnic ati posta informatii legate de fetele disponibile (cu poze)

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna!

 

     Am ascultat mereu propunerile dumneavoastra si am incercat sa ne modificam pentru a va putea oferi o experienta cat mai placuta. Pentru ca mai multi dintre dumneavoastra ati cerut, am modificat complet site-ul salonului si am adaugat pe el o sectiune noua “Programul <zilei>”. In aceasta sectiune veti gasi lista maseuzelor la care puteti face programari in ziua in curs.

 

     Stim ca unii dintre dumneavoastra ati cerut o posibilitate de a va prezenta programul salonului la nivel de saptamana, insa domnisoarele de la Finesse au un program flexibil si din acest motiv nu va putem prezenta programul real pe un interval mai mare de timp decat ziua in curs.

     

     Deasemenea in sectiunea “maseuze” veti gasi echipa completa de maseuze de la Finesse. Aceasta sectiune va fi de acum sincronizata cu realitatea si nu se va mai intampla sa apara pe site domnisoare care nu mai fac parte din echipa noastra. Domnisoarele care sunt in concediu vor avea atasata o eticheta cu inscriptia “momentan indisponibil”.

 

     Le multumim pe aceasta cale tuturor celor care ne-au subliniat anumite aspecte negative ale vechiului site.

 

     In final, le uram tuturor celor ce isi serbeaza ziua azi un sincer “La Multi Ani!” si va asteptam pe toti sa ne treceti pragul:

   

               Luni-Sambata: 11:00 – 23:00 (inclusiv)

               Duminica: 12:00 – 19:00

 

Pentru programari si alte informatii va asteptam la telefon 0757657275 .

 

www.masaj-iasi.ro

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

As avea si eu o intrebare...la cat timp fetele de acolo isi fac analizale? intreb in numele mai multor clienti care precis si-ar dori sa stie acest lucru. Aceste analize pot fi vazute daca un client doreste?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

 intreb in numele mai multor clienti care precis si-ar dori sa stie acest lucru. 

Auzi la el, intreaba in numele mai multor clienti :)) Esti avocatul lor ???? Stai tu linistit sau mai bine spus celor pe care tu ii reprezinti :). Fetele sunt cu analizele la zi.

 

PS: o intrebare care nu isi are rostul  :slap2

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

As avea si eu o intrebare...la cat timp fetele de acolo isi fac analizale? intreb in numele mai multor clienti care precis si-ar dori sa stie acest lucru. Aceste analize pot fi vazute daca un client doreste?

alt troll specific acestui site...de peste un an de zile nu am avut nici o problema vizitand acest salon...dar nu mi-a venit ideea sa le cer analizele fetelor...chestie de incredere...

probabil faci parte din categoria celor care cer periodic si analizele nevestei...ce troll dobitoc mai esti...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

As avea si eu o intrebare...la cat timp fetele de acolo isi fac analizale? intreb in numele mai multor clienti care precis si-ar dori sa stie acest lucru. Aceste analize pot fi vazute daca un client

doreste?

daca tot esti client fidel raspunde la o singura intrebare:ce se afla pe masuta din holul de intrare?
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

As avea si eu o intrebare...la cat timp fetele de acolo isi fac analizale? intreb in numele mai multor clienti care precis si-ar dori sa stie acest lucru

alta data cand o mai faci pe avocatul altora nu uita sa nu mai pui intrebari idioate...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Picasso nu te mai screme.degeaba...stai in banca ta. Pe un forum se presupune ca se poate intreba orice,nu?..au fost intrebari mult mai ciudate...nu vad ce e asa ciudat si de ce va alarmati toti ca am intrebat ceva.normal la urma urmei?...hai sa fim.seriosi..

  • Minus 1
Link spre comentariu

Picasso nu te mai screme.degeaba...stai in banca ta. Pe un forum se presupune ca se poate intreba orice,nu?..au fost intrebari mult mai ciudate...nu vad ce e asa ciudat si de ce va alarmati toti ca am intrebat ceva.normal la urma urmei?...hai sa fim.seriosi..

io lentreb cat are glicemia si gheoteu

  • Like 2
Link spre comentariu

Auzi la el, intreaba in numele mai multor clienti :)) Esti avocatul lor ???? Stai tu linistit sau mai bine spus celor pe care tu ii reprezinti :). Fetele sunt cu analizele la zi.

 

PS: o intrebare care nu isi are rostul  :slap2

 

tu de unde stii? le-ai intrebat? :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pictore ce ti se pare ciudat cand zic ca intreb in numele mai multor clienti?...chiar vrei sa iti spun ca toti colegii mei de birou au fost la acel salon?..uite stii acum...nu inteleg de ce va dati cu presupusu aiurea,de ce vorbiti aiurea...pictore tu esti baiat bun,dar te strica anturaju,...cu respect pictore,te saluta si baietii de la birou 3 la numar

Pentru Picasso....da,sunt fidel si cum intri e o masuta in stanga...urci pe scari,la etaj sunt 2 camere,prima camera are plasma in dreapta cum intri iar a doua in fata spre dreapta. Legat de ce m-ai intrebat tu ce se afla pe masuta chiar nu am observat dar uite promit ca am sa ma uuit..nu sunt atent la toate detaliile

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca cineva din toti membrii de pe.forum cinsidera ca intrebarea mea a fost idioata atunci sa spuna..chiar vreau si alte pareri...si ca sfat,cand vine vorba de sanatate nu e bine sa mergi le incredre cum zicea colegu de mai sus.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

io lentreb cat are glicemia si gheoteu

Eu le intreb daca dimineata beau cafea sau ceai de menta.

 

 

 

tu de unde stii? le-ai intrebat? :slap2

Prietenas, ai terminat scandalurile de pe Bucuresti si ai venit la Iasi ? Nici nu stii unde se afla Iasul pe harta Romaniei, asa ca lasa-ne in pace.

 

 

 

Pictore ce ti se pare ciudat cand zic ca intreb in numele mai multor clienti?...chiar vrei sa iti spun ca toti colegii mei de birou au fost la acel salon?..uite stii acum...nu inteleg de ce va dati cu presupusu aiurea,de ce vorbiti aiurea...pictore tu esti baiat bun,dar te strica anturaju,...cu respect pictore,te saluta si baietii de la birou 3 la numar

Pentru Picasso....da,sunt fidel si cum intri e o masuta in stanga...urci pe scari,la etaj sunt 2 camere,prima camera are plasma in dreapta cum intri iar a doua in fata spre dreapta. Legat de ce m-ai intrebat tu ce se afla pe masuta chiar nu am observat dar uite promit ca am sa ma uuit..nu sunt atent la toate detaliile

Eu am scos in evidenta faptul cum ai pus problema. Vorbesti in numele mai multe persoane, desi nu este cazul. In ipoteza in care ar fi fost probleme, sigur s-ar fi aflat. Nu vreau sa ma laud, dar de cate ori am fost pe acolo, niciodata nu au fost probleme. 

 

Te sfatuiesc sa vezi primele pagini din acest topic. Acolo, la o postare (nu iti spun care, te las pe tine sa cauti) vei afla raspunsul pentru dilema ta.

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pictore...am specificat in numele caror persoane am intrebat,poti sa te uiti...

Si am stat in iasi 10 ani de zile,asta pt cei care au afirmat ca nu cunosc iasul plus ca fac iasi bucuresti odata pe saptamana.

Cu respect pictore

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna!

Avand in vedere discutia care se desfasoare pe acest topic, dorim sa precizam urmatoarele:

- Functionam de 3 ani pe piata saloanelor de masaj din Iasi si incercam incontinuu sa ne protejam atat angajatii cat si clientii care ne trec pragul. A ne juca cu sanatatea clientilor nostri este echivalent cu a ne bate joc de munca si imaginea noastra.

- Maseuzele de la Finesse lucreaza intr-un salon legal si nu au de ce sa existe motive de ingrijorare legate de sanatatea lor (toate domnisoarele care au lucrat si lucreaza la noi au analizele la zi atasate la dosar).

- Ca sa evitam o viitoare posibila intrebare, va informam ca domnisoarele de la Finesse au urmat inclusiv cursul de igiena organizat de DSP Iasi, pentru ca legea prevede ca toate persoanele care lucreaza cu publicul trebuie sa urmeze acest curs.

Va reamintim ca ieri am lansat o noua versiune a site-ului nostru de prezentare http://www.masaj-iasi.ro si va asteptam:
      

    Luni-Sambata: 11:00 – 23:00 (inclusiv)
    Duminica: 12:00 – 19:00

 
Pentru programari si alte informatii ne gasiti la telefon 0757657275 .

http://www.masaj-iasi.ro

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna!

 

Avand in vedere discutia care se desfasoare pe acest topic, dorim sa precizam urmatoarele:

 

- Functionam de 3 ani pe piata saloanelor de masaj din Iasi si incercam incontinuu sa ne protejam atat angajatii cat si clientii care ne trec pragul. A ne juca cu sanatatea clientilor nostri este echivalent cu a ne bate joc de munca si imaginea noastra.

 

- Maseuzele de la Finesse lucreaza intr-un salon legal si nu au de ce sa existe motive de ingrijorare legate de sanatatea lor (toate domnisoarele care au lucrat si lucreaza la noi au analizele la zi atasate la dosar).

 

- Ca sa evitam o viitoare posibila intrebare, va informam ca domnisoarele de la Finesse au urmat inclusiv cursul de igiena organizat de DSP Iasi, pentru ca legea prevede ca toate persoanele care lucreaza cu publicul trebuie sa urmeze acest curs.

 

Va reamintim ca ieri am lansat o noua versiune a site-ului nostru de prezentare http://www.masaj-iasi.ro si va asteptam:

      

    Luni-Sambata: 11:00 – 23:00 (inclusiv)

    Duminica: 12:00 – 19:00

 

Pentru programari si alte informatii ne gasiti la telefon 0757657275 .

 

http://www.masaj-iasi.ro

 

nu deschizi o filiala si la Bucuresti?

  • Like 1
Link spre comentariu

Pictore ce ti se pare ciudat cand zic ca intreb in numele mai multor clienti?...chiar vrei sa iti spun ca toti colegii mei de birou au fost la acel salon?..uite stii acum...nu inteleg de ce va dati cu presupusu aiurea,de ce vorbiti aiurea...pictore tu esti baiat bun,dar te strica anturaju,...cu respect pictore,te saluta si baietii de la birou 3 la numar

Pentru Picasso....da,sunt fidel si cum intri e o masuta in stanga...urci pe scari,la etaj sunt 2 camere,prima camera are plasma in dreapta cum intri iar a doua in fata spre dreapta. Legat de ce m-ai intrebat tu ce se afla pe masuta chiar nu am observat dar uite promit ca am sa ma uuit..nu sunt atent la toate detaliile

decat aia care sta singuri in birou e sefi si merge la masaj

 

tu cre ca esti de la salubris unde e cate 8-10 in birou si nare decat bani de maxitaxi

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...