Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:behind you
  • Oras:behind you

Salut!

Am vizitat azi salonu Dvs. si nu pot sa spun decat ca a fost o experienta SUB-MEDIOCRA!! Daria, domnisoara cu care m-am intalnit, a tras de timp in mod barbar, mi-a spus ca finalizare se face doar una, si sedinta a durat exact 35 min cu tot cu dusurile de inceput si sfarsit. Despre faptul ca nu era nici epilata la sub-brat nu mai e cazul, ca si acum ma cutremura imaginea.

Masajul a fost o frecangeala foarte slaba, cam 15 minute, doar pe spate, fara maini , fara picioare, etc.

eu NU mai calc pe acolo, indiferent ce si cum...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:behind you
  • Oras:behind you

Mdea...ce pot sa iti spun? Fiecare are experiente bune si rele. A mea, astazi a fost rea. Am avut progamare la 19:00. Vrei sa iti spun cum era dusul? Sau intrarea cu termopanele alea "aurii/galbene". Nu am obiceiuri de a vorbi aiurea, deci furtul de curent, draga colegule, e tot din partea ta!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

@Alex7777....furi curent. Baietii buni stiu ce poate Daria dar si celelalte colege de la Finesse.

 

In concluzie, furi curent.

Lasa-l, nu e primul care bate campii. Cine a trecut pe acolo, revine cu placere de fiecare data.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

lasa frate ca se rezolva-am inteles ca in curand va avea loc la salon o renovare-inclusiv cabinele de dus...

 

cat despre Daria...desi nu este printre favoritele mele cu mine totdeauna a fost corecta...poate o fi avand si ea o zi mai proasta...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:behind you
  • Oras:behind you

Pictore, vezi cu batutul campiilor...esti in eroare grava! Poate ca pentru tine o laba trista e numai buna, dar eu am alte pretentii, iar cand vezi ca fata are parul la axila NEGRU si lung, da-o dracului de treaba...cine s-o intoarce acolo, sa fie sanatos! Te bagi fix ca musca in balegar, enjoy it!

Picasso: daca o fata are o zi proasta, sta acasa, nu imi strica mie feng-shui-ul...Gelul de dus e cel mai ieftin posibil, si miroase pregnant a trandafir/chimicale, suportul de dus e aproape cazut, cearceafurile MIROS A STATUT si transpiratii, singurul lucru curat era prosopul de un orange spalacit si ala...Cu mine nu a fost corecta, sau poate am fost eu prea moale si nu am RESTABILIT termenii pe care ii discutasem la telefon cu "centralista". In fine,, nu ma duc la un salon sa ma ia dracii, sau sa plec nervos: aici s-a intalat

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Pictore, vezi cu batutul campiilor...esti in eroare grava! Poate ca pentru tine o laba trista e numai buna, dar eu am alte pretentii, 

N-ai nimerit-o, dar te las sa iti exprimi frustarile. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Pictore, vezi cu batutul campiilor...esti in eroare grava! Poate ca pentru tine o laba trista e numai buna, dar eu am alte pretentii, iar cand vezi ca fata are parul la axila NEGRU si lung, da-o dracului de treaba...cine s-o intoarce acolo, sa fie sanatos! Te bagi fix ca musca in balegar, enjoy it!

Picasso: daca o fata are o zi proasta, sta acasa, nu imi strica mie feng-shui-ul...Gelul de dus e cel mai ieftin posibil, si miroase pregnant a trandafir/chimicale, suportul de dus e aproape cazut, cearceafurile MIROS A STATUT si transpiratii, singurul lucru curat era prosopul de un orange spalacit si ala...Cu mine nu a fost corecta, sau poate am fost eu prea moale si nu am RESTABILIT termenii pe care ii discutasem la telefon cu "centralista". In fine,, nu ma duc la un salon sa ma ia dracii, sau sa plec nervos: aici s-a intalat

Pretenas, sa-ti explic eu cum sta treaba....daca una din fete nu are chef de maciuca ta, sta acasa. Mai mult de atat, vad ca tu cauti niste conditii de hotel de 4 stele ( vorbim de clasificarea romaneasca pentru 4 stele, daca ai vazut in viata ta hotel de 4 stele, nu mai vorbim de 5 )....vrei gel de dus cu extract de levantica, certificat bio, ca sa nu sa ti se irite coaiele ? Ce pula mea e cu pretentiile astea, esti gay ? Lasa-ma-n pula mea, cand mergi la fete iti sta in gat gelul de dus marca proprie Kaufland ? Pula mea, ca miroase a trandafiri e o treaba ( nu m-as spala cu unul ca doar nu-s pizda ) dar sa mai faci si pretentii pentru brand ? Ia sapun, las-o drecu. Las-o moale coaie ca deja o arzi in besini de UK ( in caz ca te dai si cu vreun Bemveu doi zero tedei cu volan pe dreapta, clima bizonica cand e geamul deschis si stai cu ceasul cat pateul atarnat pana la mijlocul portierei ascultand vreun sidi cu Denisa RIP facut de bajetii din kartier pe leptopul louat de masa in rate cu banii din pensia de urmas a lu tac`tu kare`a lucrat la Fortus shi-a murit intoxicat cu monoxid de karbon cand taia un pod rulant ka sal fure si sal duka la fer vechi ). Dar sa mai si minti in halul asta, e rusinica ma frend. Imi zici cum arata usa de termopan ? Iti zic si eu ca n-am vazut-o vreodata pe Daria sa fie plictisita si sa ma trateze la diverse, cat de obosit si suparat as fi fost. Ca tu te-ai purtat cu Daria ca un cioban care-si imagineaza ca 200 ron transforma o femeia in carpa ta de sters pe jos, e alta poveste. Ai tratat-o ca pe o carpa, s-a comporat si ea cu tine exact cum ai tratat-o si tu. Intelegi acum ca te-ai purtat ca un cioban cu patru clase ? Exact, doua mai mult ca trenul, asa ca n-o mai arde in besini de doi lei ca acusi incepi sa canti de foame.

 

Salut gasca,cu Daria am patito si eu acu 3 saptamani.Era pe stop si ne epilata,avea parul de 2 centimetri. Stai fata acasa cand ai probleme,chiar aruncam banii asa aiurea?

Acu trei saptamani, cand aveai la reputatie -10, la fel ca si acum cand ai -13, nu dau doi lei pe furtul tau de curent. Tu n-ai acum in portofel 200 de lei si imi zici mie ca Daria s-a purtat urat cu tine ? Pe cine minti tu, coaie ? Chiar esti nesimtit ? `te-n caru meu de mincinoasa mica, mars la prasit si vezi-ti de oile tale.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:behind you
  • Oras:behind you

Coldfusion, trebuie sa recunosc un lucru: n-am mai ras de mult asa de copios. Esti un idiot sinistru, care isi traieste viata pe forumurile de curve, iar asta spune multe. Eu nu sunt din Iasi, la noi la Bucuresti, s-a inventat si importat de ceva vreme aparatul de epilat si aparatul de ras. Probabil ca Chewbaca pe care o pupi tu in cur s-a ofensat cand i-am spus sa ma suga cu prezervativ...stii ce-i ala!?

Sa concluzionez, as vrea sa scriu si eu ca tine, sa ma balacaresc pe forum, sa ma umflu ca un guster pictat, dar am altceva mai bun de facut. Sa denigrezi un coleg care nu ti-a facut/spus nimic, asa sa fii tu mot la cacat probabil asa e gigea la tine la Iasi. In fine, eu maine dimineata plec la civilizatie, iar tu ramai in hazna, de unde mai scoti cand si cum capul...

Ai inteles, PRETENAS!?

Si cu asta, te rog, nu ma mai plictisi...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Va dau la muie la amandoi...Coluterin stiu ca ai suferit mult din cauza mia,cand veneam la mata si te dadea afara din casa.Vezi ca te asteapta băieții in Popricani sa le mai sugi pula prin porumb😅😅😅😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna,

 

Dorim sa va aducem la cunostiinta faptul ca in perioada 03.08.2017 – 06.08.2017 salonul nostru va fi inchis pentru renovari. Va asteptam cu drag incepand de luni 07.08.2017 dupa acelasi program:

 

     Luni – Sambata: 11:00 – 23:00;

     Duminica: 12:00 – 19:00;

 

Pentru programari sau alte informatii va vom raspunde incepand de luni la telefon 0757657275.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Ai o impresie gresita si eronata rau de tot. Iti garantez eu asta, fetele de la Finesse iti garanteaza asta si cativa colegi de pe aici de pe forum, la fel, iti garanteaza acelasi lucru.

Lasa-l, are chef de cearta. 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...