Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Eu iti spun frumos, dar frumos de tot ca nu o sa fac chestia asta. Daca mai citesti inca o data postarea mea de mai sus, se specifica destul de clar : POATE.....poate da, poate nu.

 

O sa fie NU pentru ca m-ai convins ca nu am de ce sa fac treaba asta si mai ales sa impartasesc experienta cu tine. Nu esti decat un plescar, posibil "sustinator" al unei domnisoare de pe acolo, care are o singura postare banala cu toate ca ai cont de 3 ani. Sa nu-mi zici ca in tot timpul asta tu doar te-ai informat, nu ai vizitat nici o domnisoara deci nu ai putut face recenzii....nu te cred.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Buna seara tuturor,

 

As vrea sa împart cu colegii o părere scurta despre experienta mea cu Ramona :-).

 

- Locatie : 9

- Fizic : 6

- Oral : 6

- Masaj : 4

- GFE : 4 - Cum spunea si colegul de mai sus: "multa vorbaraie. Fara giugiuleli, fara tandreturi, fara atingeri discrete....in concluzie : NICI O BUCURIE"

- Igiena : 6 . Era fata pe rosu si "s-a anuntat" cica  :-) (dupa ce ii spusesem eu ca uneori dau colegii de fete pe rosu si ca parerea mea e ca n'ar trebui sa lucreze ele in perioada aia). In plus de asta, ii cam mirosea guritza. Si, la un 69 doar pentru excitatie vizuala pentru mine, a venit un damf cam dubios la un moment dat. Mda... prefer sa nu mi aduc aminte :-). In rest, nu mi s au parut ciudate altele...

 

In concluzie....am fost destul de dezamagit de fatâ (prea incepatoare...si nepregatita)

 

Recomand un training din partea directiei/unor colege mai experimentate. Iar il citez pe colegul de mai sus:

- mai putina vorbaraie si fara intrebari inutile si/sau personale

- igiena ( incurajati, va rog, pasta de dinti si apa de gura ). Adaug: sa evite partzurile (cel putin intr o pozitie de 69 :-))) )

- dupa finalizare nu fugi la baie in secunda doi....

 

Vise placute si o zi minunata maine...va doresc !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei.

 

Astazi am avut placerea sa o cunosc pe Irina.

 

Am fost intampinat de o domnisoara subtire, firava ( slim chiar ), bruneta. Dupa ce am facut cunostinta am mers la etaj si dupa dus m-am lasat pe mainile Irinei pana la ultima picatura. Am incercat si masajul erotic si masajul de relaxare, ambele avand si bune si mai putin bune ( lasate pe seama lipsei de experienta ).

 

Si avem asa :

 

- Locatie : 8 - frumos, curat, ambient placut

- Igiena : 10 - curata, fara mirosuri suspecte, dusata, piele frumos mirositoare

- Fizic : 7 - subtirica, slim chiar, sani mici, fund potrivit, draguta

- GFE : 10 - politicoasa, zambareata, joviala, glumite cu bun simt

- Oral : 5 - o laba amagita, CIM de toata jena ( inca finalizam cand a fugit la baie )

- Masaj : 8 - are tehnica buna pentru masaj de relaxare, mergea putin mai apasat, la masaj erotic acord cu indulgenta nota 2 - nu tu o mana la coite, nu tu o gadilitura la "soldatel"

 

O recomand pe Irina cu toate ca mai are de invatat din tainele masajului erotic, mai are de invatat cum se face un CIM adevarat ( colegele mai experimentate poate ii vor impartasi din tainele CIM-ului si ei si Ramonei care sta la fel de dezastruos la acest capitol - vezi ultima mea recenzie ). Eu nu revin curand la ea, vreau sa-mi "revin" cu alte domnisoare de la Finesse.

 

Ceea ce mi se pare mie suspect e ca ce este in pozele Irinei de pe site nu prea am vazut astazi la fata locului. In poze vad o domnisoara normala la fizic, sa zicem, pe cand azi am cunoscut o domnisoara slim. Sanii nu par a fi aceeasi, de fund nu mi-am dat seama iar parul, iarasi, nu prea bate.

 

Acestea fiind spuse, eu va doresc o seara linistita.

 

Stima.

 

 

Ce am observat eu si mi se pare suspect este faptul ca ce vad in pozele de pe site ( ale Irinei ) si ce am vazut astazi in realitate nu prea se pupa. Domnisoara pe care am avut onoarea sa o cunosc astazi

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei.

 

Astazi am avut placerea sa o cunosc pe Irina.

 

Am fost intampinat de o domnisoara subtire, firava ( slim chiar ), bruneta. Dupa ce am facut cunostinta am mers la etaj si dupa dus m-am lasat pe mainile Irinei pana la ultima picatura. Am incercat si masajul erotic si masajul de relaxare, ambele avand si bune si mai putin bune ( lasate pe seama lipsei de experienta ).

 

Si avem asa :

 

- Locatie : 8 - frumos, curat, ambient placut

- Igiena : 10 - curata, fara mirosuri suspecte, dusata, piele frumos mirositoare

- Fizic : 7 - subtirica, slim chiar, sani mici, fund potrivit, draguta

- GFE : 10 - politicoasa, zambareata, joviala, glumite cu bun simt

- Oral : 5 - o laba amagita, CIM de toata jena ( inca finalizam cand a fugit la baie )

- Masaj : 8 - are tehnica buna pentru masaj de relaxare, mergea putin mai apasat, la masaj erotic acord cu indulgenta nota 2 - nu tu o mana la coite, nu tu o gadilitura la "soldatel"

 

O recomand pe Irina cu toate ca mai are de invatat din tainele masajului erotic, mai are de invatat cum se face un CIM adevarat ( colegele mai experimentate poate ii vor impartasi din tainele CIM-ului si ei si Ramonei care sta la fel de dezastruos la acest capitol - vezi ultima mea recenzie ). Eu nu revin curand la ea, vreau sa-mi "revin" cu alte domnisoare de la Finesse.

 

Ceea ce mi se pare mie suspect e ca ce este in pozele Irinei de pe site nu prea am vazut astazi la fata locului. In poze vad o domnisoara normala la fizic, sa zicem, pe cand azi am cunoscut o domnisoara slim. Sanii nu par a fi aceeasi, de fund nu mi-am dat seama iar parul, iarasi, nu prea bate.

 

Acestea fiind spuse, eu va doresc o seara linistita.

 

Stima.

 

 

Ce am observat eu si mi se pare suspect este faptul ca ce vad in pozele de pe site ( ale Irinei ) si ce am vazut astazi in realitate nu prea se pupa. Domnisoara pe care am avut onoarea sa o cunosc astazi

 

Buna!

Pentru a inlatura orice urma de indoiala legata de pozele domnisoarei Irina, va rugam cu prima ocazie cand veti reveni la noi sa solicitati Catalinei sa va arate pozele originale in care se vad atat fata cat si semnele particulare ale domnisoarei.

 

Va multumim pentru recenzie si va asteptam cu drag.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna,

 

Intentia mea nu a fost sa va pun intr-o lumina proasta si sa va acuz ca pozele sunt una si realitatea e alta. Poate m-am exprimat gresit dar ceea ce voiam sa transmit este ca pozele o avantajeaza foarte mult pe Irina.

 

PS. Aveti fotograf bun.

 

O zi frumoasa.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Urmaresc acest forum de cativa ani dar astazi m-am decis sa merg la salon,mi s-a parit cel mai ok din recenzii.

Sun pe la 19:20 ,im raspunde o voce sexy de femeie(receptionera) si fac programare pt ora 20:30.Initial doream la karina sau diana - conform ultimelor recenzii aveau notele cele mai mari,dar nu erau disponibile,Imi doream un sex oral bun si in special CIM.

Ajung la locatie pe la 20:25 ,imi deschide Otilia -imi incanta privirea corpul ei fit,tanar si ferm - fara urme de grasime ,sani frumusei tineri -mi-au incantat privirea- pe tocuri imbracata intr-un deu-piece sexy- si ma intreaba la ce fata am programare- i-am zis ca nu am avut nici o optiune- si a strigat pe alta fata - o tipa nu-i mai retin numele - oricum deja eram femecat de corpul Otiliei -si am ales-o pe ea.

Las 200 lei pe o etajera jos la intrare si ma invita la etaj.

Se dezbraca si ma pofteste si eu sa fac acelasi lucru.

II zic ca poate i-a transmis receptionera ca imi doresc 1-2 finalizari CIM.

Incepe masajul eu pe burta ea pe mine,ma freaca bine cu niste crema -destul de relaxant ..coboara ma framanta - apoi ma saruta in ureche si imi sopteste ''vrei sa te intorci'' eu zic ca da ea zice '' - abia asteptai, nu ? 'mmm :))

Ma intorc si incepe cu un oral bun ,are o gurita misto,o bate de limba,o ia cat de cat deep - nu foarte tare dar are o gurita misto ,se pricepe ,scoate sunete cand o suge...isi face treaba ..

Ii zic ca vreau sa stea in genunchi jos pe covor eu in picioare ea si ea se pune in fund la marginea patului .am lasato asa.era ok nu am insitat .

Vine momentul sa finalizez ,ii zic sa stea sa ma suga cand termin, si ma suge bine pana la ultima picatura ,nu se grabeste ..a fost foarte bine.

Fuge la toaleta ,sa scupie incarcatura ,ma duc si eu la dus ...a fost de nota 10.

Stam un pic de vorba ,e isteata ,povestim una alta,e discreta ,nu pune intrebari directe,e ok.

Al doilea numar incepe eu intins pe spate ,ma saruta usor pe sfarcuri si apoi coboara la penis si mi-l ia la un supt pfff ,,coboara la coite,si mai jos la baza penisului,priviri foarte ok ,o suge bine ,se pune in diferite pozitii,ti-o ia bine te suge foarte ok...a durat putin mai mult al doilea  numar dar pana la urma ma terminat ,tot in gurita ,a colectat tot .a stat pana la ultima picatura ,a mers la baie a decartat tot .

Am mai stat de vorba timpul care a mai ramas ,este o fata profi..nu prea are recenzii aici dar a meritat fiecare scunda.

Si acum notele :

 

Locatie : 9

igiena   :10

Fizic : 9,9 sani micuti dar misto de fetiscana tanara,abdomen fit ,o pizdulica foarte frumoasa -nu am mai vazut asa ceva.- e perfecta .Initial am zis ca si-a facut labioplastie dar mi-a zis ca nu.Care are fantezii cu adolescente e numai buna...cand sta cu fundul spre tine si te suge din lateral iti poti inchipui ca te suge cea mai buna tipa din liceu pe care nu reuseai sa o futi desi faceai 2-3 labi pe zi gandindu-te la ea..

Gfe : 10 - se face draguta,e amabila..

Oral : 9,9 - daca ar luao mai adanc si ar accepta swalow ar fi perfect

Masaj : 9.5 - nu am venit la salon pt masaj 

 

Astea fiind zise am ramas fermecat de Otilia,m-a stors de vlaga si am ramas cu gandul la pizdulica ei perfecta si la gurita ei care m-a supt de ma secat in 35 de minute 2 fimalizari.

Cred ca am sa revin cand voi mai avea ocazia .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dupa ceva timp,am trecut aseara din nou pe la salon.M-am rasfatat cu madam (H)OTilia.O prezenta foarte placuta,care m-a desprins vertiginos de rutina zilnica.

Per total: 9.5 

Recomand si voi reveni cu drag...cu inima deschisa si nevertebrata ridicata.

Ma retrag in aplauzele publicului...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Salutare stimati colegi.Astazi am avut deosebita placere sa vizitez din nou celebrul centru al senzualitatii si erotismului iesean.... salonul Finess.Programarea respectata cu promtitudine... unde am fost intampinat de dom'șoara Selena ​. Despre dom'șoara ce pot spune... arata foarte bine,undeva pe la 1,60-1,65...blonduta cu ochelari si un corp super tonifiat.

 Ne facem comozi si primul numar debuteaza cu un masaj cu ulei, super excitant mangaieri ,imbratisari mici pupici si cu un oral executat destul de ok... Selena ​ este o prezenta placuta .. fund tonifiat dragut si cu sanii ca perele :D

 Partea a doua a actiunii incepe cu un cunnilingus frumos din partea mea ...(are o pasarica frumoasa) si se termina apoteotic cu un oral executat ok.

 

Note: 

 

Locatie : 10 deja se stie ... Tatarasi Calarasi 25 ..e destul de frumos ..actiunea s-a petrecut in camera de la etaj

Aspect Selena ​: 10 e o tipa draguta ,blonduta pe la 1,65 cu sanii medii si un fund tonifiat frumos  

Gfe: 9 a fost naturala ..nu fura curent ..subiecte diverse ...te face sa te simti bine 

Oral: 8 aici e punctul slab...nu pot spune ca a fost naspa doar ca nu face nici DT ...nici nu are o viteza prea mare plus ca se ajuta mult prea mult de mana

Igiena: 10 ...am gustat din savarina ..fara mirosuri ...igiena de 10+

Halat : 200/h

 

Concluzii: E a doua domnisoara bifata de mine de la salon dupa Otilia ...stiu ca au fost niste probleme cu igiena ..cu un O.B parca la un moment dat ..insa mie chiar mi a placut mult domnisoara ...si am sa ii mai fac o vizita cat de curand 

 

Sarbatori fericite tuturor !!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Domnisoarele de la Finesse Massage au placerea sa va ureze in aceste clipe "Sarbatori Fericite!".

Prin pozele atasate le-am lasat pe fiecare dintre colegele noastre sa va transmita acest gand bun.

Totodata va informam ca programul salonului nostru pentru perioada urmatoare va fi:

   24.decembrie.2017: 11:00 - 18:00
25-26.decembrie.2017: inchis
27-30.decembrie.2017: 11:00 - 23:00
   31.decembrie.2017: 11:00 - 18:00
 1- 2.ianuarie.2018 : inchis

Pentru detalii sau programari va asteptam la telefon 0757.657.275

post-120800-0-52076500-1513974457_thumb.jpg

post-120800-0-83657000-1513974462_thumb.jpg

post-120800-0-37502200-1513974468_thumb.jpg

post-120800-0-16782500-1513974478_thumb.jpg

post-120800-0-69295900-1513974484_thumb.jpg

post-120800-0-80928000-1513974489_thumb.jpg

post-120800-0-89107800-1513974495_thumb.jpg

post-120800-0-93032700-1513974500_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Salutare stimabili colegi.Se pare ca salonul da dependenta.Dupa ce acum 2 saptamani am cunoscut-o pe domnisoara Selena , ieri a fost randul domnisoarei Diana​.Despre detaliile de la salon si toate cele deja se stie ....despre domnisoara ce pot adauga e ca e superba cu adevarat .Sunt poftit in camera de la etaj..ma cer la dus ..si cand revin o faptura superba ma asteapta in camera...Ca sa nu o mai lungim au fost doua numere cu de toate ..masaj bun super excitant si un oral ...printre cele mai bune de la salon.

 

Note: 

 

Locatie : 10 

Aspect Diana ​:10... 1,60-1,65 cm ..pe acolo ...roscata ,un fizic frumos proportionat...sanii medii..fundulet ferm ,draguta si la fata 

Gfe: 10 face Fk ..sau poate ca e preferential (nu stiu) ...e naturala ...zambareata ..glumeata ..

Oral: 10 ...chiar a fost super....viteza mare la executie , destul de adanc, se ma ajuta cateodata de manuta

Igiena: 10 curata, parfumata..pasarica superba

Halat :200/H

 

Concluzie: Diana​  e o alegere excelenta ... unde se imbina experienta cu senzualitatea.Recomand!!!

 

Astea fiind spuse ,un an cat mai bun tuturor..sa ne vedem la anu cu bine !!! 

Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

Cum se putea oare incepe mai bine anul decat la salon...

Si cum cu fosta favorita m-am cam lamurit ( in sensul ca nu mai revine...asa curand) am inceput anul cu bine cu noua (si vechea...dar asta e alta poveste) favorita, frumoasa Diana. Ca de obicei m-a intampinat joviala si plina de viata, inseninindu-mi pe loc ziua! Superba (acum) roscata a purces la un FK de toata lauda, urmata de mangaieri corporale si apoi...un oral fenomenal ca tehnica, cu tentative de DT, cu atentie la sateliti si desigur finalizare CIM pana la ultima picatura...specialitatea casei!

 

Si acum notele, conform regulamentului:

 

Locatie:9,5 binestiuta-nu insist

 

Aspect Diana:10 nu prea ai ce sa-i reprosezi-inaltuta dar sub 1,70, blonda-roscata ( mai bine zis blonda cu extensii portocalii) ,draguta la fata-as indrazni sa spun chiar frumoasa, sani de marime medie, molcuti, numai buni de smotocit, carnita ferma, piersicuta-ei bine spre rusinea mea n-am degustat-o inca, dar poate data viitoare...

 

GFE:10 FK, mangaieri corporale-ce mai , tot tacamul

 

Oral:10 cu felicitari, as indrazni sa spun ca are tehnica peste celelalte fete de la salon ( incluzindu-le aici si pe cele retrase recent), adanc, cu variatii de viteza, umed, atentie la sateliti si la final un CIM adevarat, pana la ultima picatura si chiar mai mult...

 

Atitudine:10 o adevarata profiesonista, mereu cu zambetul pe buze, se implica in discutii, ce mai-o adevarata gheisa

 

Igiena:10 impecabila

 

Halat binecunoscut:200 RON / ora.

 

La final de recenzie si inceput de an nu pot decat sa o proclam pe dragalasa si desavarsit profiesonista Diana drept...regina ( sau ma rog-sultana) neoficiala a salonului!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cum se putea oare incepe mai bine anul decat la salon...

Si cum cu fosta favorita m-am cam lamurit ( in sensul ca nu mai revine...asa curand) am inceput anul cu bine cu noua (si vechea...dar asta e alta poveste) favorita, frumoasa Diana. Ca de obicei m-a intampinat joviala si plina de viata, inseninindu-mi pe loc ziua! Superba (acum) roscata a purces la un FK de toata lauda, urmata de mangaieri corporale si apoi...un oral fenomenal ca tehnica, cu tentative de DT, cu atentie la sateliti si desigur finalizare CIM pana la ultima picatura...specialitatea casei!

 

Si acum notele, conform regulamentului:

 

Locatie:9,5 binestiuta-nu insist

 

Aspect Diana:10 nu prea ai ce sa-i reprosezi-inaltuta dar sub 1,70, blonda-roscata ( mai bine zis blonda cu extensii portocalii) ,draguta la fata-as indrazni sa spun chiar frumoasa, sani de marime medie, molcuti, numai buni de smotocit, carnita ferma, piersicuta-ei bine spre rusinea mea n-am degustat-o inca, dar poate data viitoare...

 

GFE:10 FK, mangaieri corporale-ce mai , tot tacamul

 

Oral:10 cu felicitari, as indrazni sa spun ca are tehnica peste celelalte fete de la salon ( incluzindu-le aici si pe cele retrase recent), adanc, cu variatii de viteza, umed, atentie la sateliti si la final un CIM adevarat, pana la ultima picatura si chiar mai mult...

 

Atitudine:10 o adevarata profiesonista, mereu cu zambetul pe buze, se implica in discutii, ce mai-o adevarata gheisa

 

Igiena:10 impecabila

 

Halat binecunoscut:200 RON / ora.

 

La final de recenzie si inceput de an nu pot decat sa o proclam pe dragalasa si desavarsit profiesonista Diana drept...regina ( sau ma rog-sultana) neoficiala a salonului!

Salut! Am vizitat si eu acest salon si tot la domnisoara Diana m-am programat.

Fata are un aspect atragator si este placuta ca atitudine.

Prestatia ei o reprezinta cuvantul „profesionalism” deoarece ea mentine reputatia si standardele acestui salon.

Nu tin  sa povestesc cu detalii, dar notele oferite de picasso acestei fete sunt meritate pe deplin. 

Am mai fost la acest salon cu Selena si Karina, dar cu Diana a fost cu totul altceva deoarece e mai lipicioasa si atenta cu tine.

Cu Diana chiar simti ca esti cu iubita sau amanta, si garantat ai parte de doua finalizari de vis.

Consider ca acest salon este elita ca locatie, fete si servicii. In Iasi clar nu exista concurenta, sau momentan nu are de ce sa se teama.

Recomand, iar programarile sa vi le faceti din timp deoarece 100% sunt respectate.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut! Am vizitat si eu acest salon si tot la domnisoara Diana m-am programat.

Fata are un aspect atragator si este placuta ca atitudine.

Prestatia ei o reprezinta cuvantul „profesionalism” deoarece ea mentine reputatia si standardele acestui salon.

Nu tin  sa povestesc cu detalii, dar notele oferite de picasso acestei fete sunt meritate pe deplin. 

Am mai fost la acest salon cu Selena si Karina, dar cu Diana a fost cu totul altceva deoarece e mai lipicioasa si atenta cu tine.

Cu Diana chiar simti ca esti cu iubita sau amanta, si garantat ai parte de doua finalizari de vis.

Consider ca acest salon este elita ca locatie, fete si servicii. In Iasi clar nu exista concurenta, sau momentan nu are de ce sa se teama.

Recomand, iar programarile sa vi le faceti din timp deoarece 100% sunt respectate.

Cred ca daca pleaca si ea o sa se cam raceasca treaba pe acolo .. Sa nu le uitam totusi pe Daria si pe Elena, au fost totusi si ele niste prezente notabile ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Miercuri 3 Ianuarie am avut parte de a 2-a experienta la acest salon de masaj erotic,dupa ceea cu Otilia care s-a adeverit a fi o fata de nota 10,de la care am plecat dupa 2 finalizari explozive cu genunchii tremurand.

Mi-am facut programare la dra Karina .Din ceea ce citisem pe forum dra avea note destul de mari,insa m-am convins ca cel putin pt mine a fost o experienta submediocra.

Intru pe usa salonului ,ma intampina Karina,o tipa blonda relativ mica de statura,blonda ,butucanoasa,bronzata,fara pic de zambet.

Ma invita sa achit 200 lei ,apoi imi arata usa camerei de tortura.Cer un prosop si ma bag la dus ,ea intre timp se dezbraca,apoi cum ies de la dus ma invita sa ma intind pe pat si ma intreaba daca vreau masaj ii zica ca hai sa vad ce stii ,Incepe sa ma frece cu un ulei repede de la umeri pana deasupra feselor intr-un ritm nebun ,facut cred  mai de-a dragul de al face si sa treaca timpul.Dupa5 minute de frecat la spatele meu ii zic STOP hai sa trecem la celalat masaj.Si aici notele :

Locatie : 9,5 deja stiuta

Ambianta :camera de la parter,a dat muzica mult prea tare la tv ,i-am cerut civilizat si frumos  sa dea mai incet un pic ca nu ma simt bine,a refuzat zicand ca nu poate ca se aude de afara ce face ea si aud eu si pe ceilalti ...deci mi-a frecat auzul 1 ora cu muzica de rahat araba 

Aspect:micuta de statura -pe tocuri se ridica la 1,68 m ,butucanoasa-picioare groase asa ,la fata sa zicem nota 7-8,blonda

GFE -inexistent: nici nu a schitat un zambet ,imi arata usa,patul,baia cu degetele ca un comandant nazist evreilor 

Oral : aici e faza care mi-a taiat in mare cheful : a inceput cu sarutari pe penis de sus de la scrot la cap vreo 8 minute continuu,,si vibra intr-un fel enervant limba ,ii zic "ia-l te rog in gurita ca nu imi place asa " ea zice " aici e masaj doar cu partile corpului nu cu gura asa ca nu imi cere nimic altceva ,fii multumit cu atata si punct '' Bineee zic dar nu imi place asa ,nu am voie sa iti zic ? Nu  pt asta am venit la masaj erotic -aici vii sa dai o muie doua intr-o ora- fapt care il stiti cu totii..Pana la final l-a luat in gura ,la supt ,dar se ajuta de mana ,fara Deep,il lua sa zicem maxim 1/3 in gura restul mana ,,,a fost o finalizare CIM pana la ultima picatura,a doua desi mi s-a sculat,ea si-a dat silinta dar nu a mai reusit sa ma termine .Tot ea zice ca '' de la mine nu pleaca nimeni nesatisfacut,clientii isi dau drumul in 5 minute la primul numar" Or fi si clienti din astia care dau o muie la juma de an,dar eu nu ma incadrez..

Atitudine - 5-6 ,complet nesatisfacut ,nu a tinut cont de nici o dorinta de a mea,nu a zambit,facea totul mecanic. Muzica la maxim,arabeasca de caca,

GFE- inexistent 

Igiena : 10,nimic de reprosat

 

Ca si concluzii,vreau sa testez si celelalte dre de la salon dar la Karina nu ma mai intorc poate sa fie si ultima ramasa.

O zi buna si spor in ramura !

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna seara! Din păcate acelasi sentiment l-am avut cu domnișoara Karina ... dar din fericire exista Diana.. care tine locul celor doua plecate Elena si Daria. Am avut onoarea si placerea să o reîntâlnesc zilele trecute pe simpatica Diana care e neschimbată, m-a primit cu acelasi zâmbet si aceeasi bună dispozitie ca de obicei... pentru mine Diana este si a fost de nota 10.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara! Din păcate acelasi sentiment l-am avut cu domnișoara Karina ... dar din fericire exista Diana.. care tine locul celor doua plecate Elena si Daria. Am avut onoarea si placerea să o reîntâlnesc zilele trecute pe simpatica Diana care e neschimbată, m-a primit cu acelasi zâmbet si aceeasi bună dispozitie ca de obicei... pentru mine Diana este si a fost de nota 10.

Ciudat pentru ca avea recenzii bunicele la un moment dat.

Acum, daca e sa facem un clasament, pe locul intai a fost si va ramane Diana urmata de Otilia, Maya ... pe restul nu le cunosc ... am lipsit de ceva vreme din peisaj ...

Probabil voi reveni din nou la Diana, fata la care am fost destul de des in trecut ...

O seara buna si spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna seara! Din păcate acelasi sentiment l-am avut cu domnișoara Karina ... dar din fericire exista Diana.. care tine locul celor doua plecate Elena si Daria. Am avut onoarea si placerea să o reîntâlnesc zilele trecute pe simpatica Diana care e neschimbată, m-a primit cu acelasi zâmbet si aceeasi bună dispozitie ca de obicei... pentru mine Diana este si a fost de nota 10.

Coaie, dar recenzia unde e ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Coaie, dar recenzia unde e ?

De cand nu mai este respectat niciun regulament, se ajunge la astfel de " telegrame ". De parca i-ar taxa suplimentar Telekom-ul sau RDS-ul daca scriu o recenzie conform regulamentului :).

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...