Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Nu se desfiinteaza, doar scapa de lepre. E ceva normal. De asta s-a dus pe apa sambetei salonul de la o bucata de vreme.....toate panaramele se cred vedete. Vezi recenziile mele cu cele nou venite care se uitau la pula la broasca la inundatie si erau scarbite de masaj cu finalizare orala. De parca venisem la Finesse sa-mi faca ele o laba. Fix de o laba aveam nevoie.

 

Cred ca o sa prinda bine o "curatenie" pe la Finesse. Imi pare rau ca au plecat Daria si Karina, in rest nu e nici o pierdere.

  • Like 3
Link spre comentariu

Nu se desfiinteaza, doar scapa de lepre. E ceva normal. De asta s-a dus pe apa sambetei salonul de la o bucata de vreme.....toate panaramele se cred vedete. Vezi recenziile mele cu cele nou venite care se uitau la pula la broasca la inundatie si erau scarbite de masaj cu finalizare orala. De parca venisem la Finesse sa-mi faca ele o laba. Fix de o laba aveam nevoie.

 

Cred ca o sa prinda bine o "curatenie" pe la Finesse. Imi pare rau ca au plecat Daria si Karina, in rest nu e nici o pierdere.

Am inteles. dar daca mai scapa de -3 nu mai au cu cine sa lucreze.am vazut ca au plecat si unele mai vechi.ramona,selena,simona

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Nu se desfiinteaza, doar scapa de lepre. E ceva normal. De asta s-a dus pe apa sambetei salonul de la o bucata de vreme.....toate panaramele se cred vedete. Vezi recenziile mele cu cele nou venite care se uitau la pula la broasca la inundatie si erau scarbite de masaj cu finalizare orala. De parca venisem la Finesse sa-mi faca ele o laba. Fix de o laba aveam nevoie.

 

Cred ca o sa prinda bine o "curatenie" pe la Finesse. Imi pare rau ca au plecat Daria si Karina, in rest nu e nici o pierdere.

Sa nu uitam pe Elena, moldoveanca de peste Prut.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Am inteles. dar daca mai scapa de -3 nu mai au cu cine sa lucreze.am vazut ca au plecat si unele mai vechi.ramona,selena,simona

Selena era veche, dar lucra din an in Paste, la fel ca si Ana.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salut după un lung timp de la ultima postare am reușit să-mi fac timp sa scriu două rânduri care poate vor fi de ajutor colegilor am fost zilele trecute pe la cuibul de nebunii și am ales pe Iulia nou venita , trufanda cum spune un coleg că și descriere înaltă , cu forme , relativ noua in meserie , dar ascultătoare la cerințe , masaj slab , atitudine 9 , vrea dar nu știe cum să te facă să tremuri de plăcere , oral cu scuipat schimbări de ritm , dar fara finalizare orala , a fost o experiență plăcută dar se poate și mai bine , reticenta la cerințe extra , merita incercata cu încredere felicitări Catalina că au mai apărut și fete mai împlinite

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salutari. In weekend am reusit sa ajung la una dintre noutatile salonului, respectiv Elisa. Frumusica, bruneta cu parul lung, in jur de 170cm si 55 kg. Incantarea nu a durat foarte mult, domnisoara fiind mai preocupata de telefon decat de mine. Oralul fara finalizare, dar executat destul de bine. Partea cea mai nasola a fost cand am vrut si eu sa explorez putin, si mi s-a spus ca nu se poate, ca face un tratament... A, masajul a fost de fapt o frectie cu ulei... Data viitoare am sa pun un tub de crema pe soldat si am sa-l dau la supt, ca nu e nici o problema daca fac un tratament, nu? Clar dezamagit in ultima vreme..

Nu cred ca mai e cazul sa dau note pentru o finalizare manuala...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimneata si bine v-am gasit,


 


Acuma cateva zile am ajuns la Finesse, facand programare la Ana. Nu cred ca mai are nevoie de prezentare fiind o fata cu multa vechime in acest salon, voie trece direct la notare.


 


- Locatie : 9 - discreta, ferita, , prosoape curate, poposind in camera cu lustra din pene. :laugh2


- Fizic : 7 - subtirica, draguta, fund fain si cel mai mare minus sunt lipsa sanilor.


- Oral : 9 - cu atentie satelitilor, supt cu ritm, senzual, finalizare CIM


- Masaj : 7 - bunicel cu crema la cerinta mea


- GFE : 6 - politicoasa, vorbareata , nu fura curent si un mare minus respiratia fetei urat mirositoare.


- Igiena : 10 - fara mirosuri, epilata, curata


 


E o experienta medie, in lipsa de alte fete merge si Ana pentru o descarcare.


 


Sa ne auzim cu bine.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Salutare !

 

Zilele trecute, marti daca nu ma insel, am ajuns la Elisa. Programarea a fost facuta cam din scurt, dar am gasit-o pe bruneta Elisa disponibila. Pe scurt o experienta submediocra: oral slab, deep inexistent, si-a frecat mana de gogu al meu de ziceai ca vrea sa il lustruiasca  :laugh2 . Masajul slab si el. Poate si lipsa de experienta si-a spus cuvantul.

 

Note:

 

Locatie: 9

 

Aspect fizic: 9

 

Oral: 6

 

Masaj: 7

 

GFE: 5

 

Igiena: 10

 

Tarif: 200 lei ora.

 

In acest moment, nu voi reveni la Elisa. Poate pe viitor, daca isi va schimba tehnica de lucru si atitudinea. Scuze ca nu am scris marti recenzia, dar chiar nu am avut timp. De-abia azi, sambata, am avut o zi libera si pentru mine.

 

Week-end placut sa aveti.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Cine pana mea face programul la Finesse ? Dimineata vad ca Ana e la treaba azi, intru acu....nu mai e.

 

Pana mea...ne hotaram sau nu daca respectam programul ? Chiar aveam chef sa o vad pe Ana.

 

PS. Alooo.....vocea Finesse ma aude ? Ne da o explicatie daca nu e prea mare deranjul ? Va multumesc anticipat.

  • Like 4
Link spre comentariu

Cred ca aceste comentarii sunt rău intenționate deoarece nu am fost reprogramat sau respins nicio dată. Am numai amintiri plăcute cu fostele fetele de la Finesse(Ingrid, Karina, Daria și Elena). Din fetele actuale am fost la Diana- o fată cu o prestație de 10 pe linie( masaj, oral cu finalizare CIM).

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Buna ziua, buna ziua.

 

In cursul zilei de azi am vizitat-o pe Amira. Prea multe nu sunt de spus, o experienta bunicica. Un oral executat binisor, s-a ajutat putin de mana, finalizat in 69. Alte lucruri nu ar mai fi spus.

 

Note:

 

Locatie: 9

 

Aspect fizic: 9

 

Oral: 8

 

Masaj: 8

 

GFE: 7

 

Igiena: 10

 

Tarif: 200 lei sedinta.

 

Voi reveni la Amira. V-am salutat si va doresc un week-end placut.

  • Like 9
Link spre comentariu

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei,

 

Am oscilat intre Iulia si Ana si **spam editat**ul din mine a ales-o pe cea de-a doua. Mergem spre camera, fac repede un dus si poc......cheful imi piere instant din cauza mirosului de porumbel mort ce-i iesea pe gura.

 

Nu are rost sa detaliem actiunea, notele de mai jos sunt cu tot cu explicatii :

 

- Locatie : 9 - o stie aproape toata lumea ( mai putin cei care fura curent )

- Fizic : 8 - tanara, subtirica, fund fain, sani lipsa, draguta

- Oral : 8 - are ceva tehnica, CIM decent, atentie satelitilor

- Masaj : 8 - relaxant, chiar bun si revitalizant

- GFE : 9 - politicoasa, nu pune intrebari indiscrete, nu fura curent, in pat se transforma

- Igiena : 5 - epilata, curata, gura miroase a porumbel mort

 

In concluzie o mai am pe lista pe domnisoara Iulia ( prost am fost ca nu am ales-o acum ), dupa care Finesse-ul nu mai are nici o enigma pentru mine si nu-mi mai poate oferi nimic deci va urma o foarte lunga pauza ( aproape despartire ). Ce-a fost Finesse-ul candva si ce-a ajuns acum ? Cum sa-ti dai cu firma-n cap in halul asta ? O fi scumpa pasta de dinti, periuta si apa de gura ? Las-o drecu de treaba.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...