Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimineata,


 


In lipsa de alte noutati si fete care sa merite vizitate am ales din nou sa merg pe mana Dianei.


O fata draga mie si care imi face placere de fiecare data cand o revad.


Vizita o voi descrie sumar la notare.


 


Si acum notele:


 


Locatie:          9 - Aici nu sunt multe de spus, prosop curat, gel de dus


Apect fizic:     9,5 - frumusa, cu forme foarte bine conturate, sani frumoasi, o fata pe placul meu(aici fiind subiectiv :laugh2 )

Thailandez:    9,5 - NP, atenta, pasionala, atentie la zona adiacenta, DT, 69 excitant, finalizare CIM pana la ultima picatura.

GFE:              10 - FK sustinut, pupici pe corp, alinturi, tandra, stie sa se comporte cu un client exemplar, te face sa te simti in largul tau.

Atitudine:        10 - placuta, comunicativa, zambitoare.

Igiena:            10 - foarte curata, fara mirosuri neplacute,epilata, frumos parfumata.

 

Remuneratia: 200 ron (vizita de 1/h)

 

Concluzie: Experienta foarte placuta, ca de obicei!

 

Cu stima!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

Nu stiu altii cum sunt dar eu la trecerea dintre ani prefer sa ma rasfat la celebrul salon de pe Calarasi...De data asta am ales-o pe Diana, noua regina a salonului ( e drept ca si prin retragerea in timp a doua concurente redutabile)...dar calitatile ei sunt neindoielnice si voi detalia in cadrul notelor acordate!

 

Locatia:9 binecunoscuta, nu voi insista

 

Aspect:9,5 poate nu este ea Miss Univers dar este o prezenta placuta, sani medii si molcuti, fundulet demential, piele catifelata

 

Oral:10 NP, comparabil cu al fetelor de la top, tendinte de DP, atentie deosebita la sateliti, finalizare CIM exemplara pana la ultima picatura

 

GFE:10 cu felicitari;aproape tot ce-si poate doti un...sultan:FK, sarutari si mangaieri corporale,

 

Atitudine:10 cu totul apropiata de client, stapaneste ca o adevarata gheisa arta conversatiei

 

Igiena:10 impecabila, nimic de reprosat

 

Halatul binecunoscut: 200 RON sedinta de o ora cu finalizare

 

De revenit desigur...mai ales ca Mosul ( sau mai bine zis o Craciunita) mi-a soptit ca din ianuarie ar putea veni ceva fete noi...sa vedem si de ce calitate...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Am vizitat recent salonul. Am ales fata cea mai noua, kris parca pe site numita. Cristina la fata locului.

 

Locatia 9. Putin frig

 

Aspect 8. Skinny. Sani f mici dar sunt fan. Piele bronzata congenital. Par scurt baieteste. Nu s a dezbracat complet

 

Oral. 7. Np. Usor dinti. Fara dt. Fara cim. E la.inceput zice.

 

Atitudine 8. Zice ca e la inceput dar nu se poarta deloc ca atare. Zice ca ii place sa fi ghiata dar nu urmeaza instructiuni. Vorbeste mult. Ar ajuta o sa se muleze pe client

 

Gfe nu punctez. Nu a fost clic sau chimie intre noi. Dar se straduie aparent

 

Igiena 8? Nu am ce comemta. Dar nici nu am verificat.

 

Per total o experienta ok. Poate era mai bine daca eram mai implicat sau ea mai receptiva. Nu regret dar nu fug inapoi la ea curand

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

Vrand sa iau sarbatorile la rand si pe stil vechi am recidivat din nou la salon...De data asta am ales o mai veche cunostinta, revenita de ceva timp la norma intreaga, Ana!

Nu voi insista prea mult asupra actiunii, binecunoscute la salon si voi trece direct la note...

 

Locatie:9 nu voi insista fiind binecunoscuta, un plus pentru camera placerilor de la parter, care are si baie proprie

 

Aspect:9 ideala pentru fanii genului skinny, a mai pus parca ceva carnita pe ea, draguta la fata, bruneta natural, sani micuti dar fermi, fund bestial, piele matasoasa

 

Oral:10 ON cu de toate, tentative de deep, atentie la sateliti, finalizare CIM

 

GFE:9,5 pare mai rezervata la inceput, dar fiind un client vechi am avut parte de toata atentia:FK; sarutari si mangaieri corporale, desi e mai degraba tacuta am avut parte si de conversatie...

 

Igiena:10 epilata,fara mirosuri suspecte...cel putin eu nu am avut probleme cu ea niciodata...

 

Halatul binecunoscut:100 RON / sedinta

 

De revenit...desigur!

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Se pare ca din pacate inregistram o noua retragere...a cata? Oricum din grupul fetelor vechi au mai ramas active doar Ana si Otilia mi se pare...pacat...

Maya mai face parte din grupul " veterenelor " de la Finesse. Ana a avut o perioada cand lucra in reprize.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Of of of, Diana multe finalizari mi-a oferit.

 

Dintre toate care sunt la Finesse Diana era cea mai veche - din cate am confesat cu ea eu fusei unul dintre primii ei clienti.

 

Mare pacat, pentru mine era singurul motiv de a ajunge la salon.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...