Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

Va salut!

 

Nu stiu eu prea multe, nu imi pot da cu parerea cum este acum, dar tin minte ca am fost la Elena, indus de recenziile de pe forum. Desi a fost doar oral, ramane si pana in ziua de azi preferata mea. Atat de dulce, atat de naturala, si atat de implicata sa iti satisfaca orice dorinta, nu am mai vazut. As trece din nou pragul salonului numai daca as mai citi recenzii cum avea fata asta.

 

In alta ordine de idei, odata ce nu se cauta solutii, imbunatatiri si nici comunicare cu userii (clientii), probabil ca le merge asa... Tin minte ca scriau pe forum cand venea o fata noua, mai interactionau cu noi. Acum par ca ne privesc de sus, precum Luceafarul lui Eminescu.

 

Din nou, nu stiu daca e mai rau, am avut doar o experinta la salon, dar faptul ca nu ma mai trage inima incolo ar putea fi un semnal de alarma spre adkinistratie...sau nu...daca treaba merge si asa...

 

Sa fiti iubiti!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator adrian8877
Reputație: 0

Logistica: programare facuta la 15:00 pentru 15:30. Raspuns rapid, politicoasa, mi-a zis ca doar o fata e disponibila (nu mai tin minte numele, dar nu ma interesa pentru ca eram prima data acolo). Am ajuns la 15:30 fix.

Locatie: am intrat intr-un hol relativ intunecat in comparatie cu vremea de afara unde mi-a cerut banii ca sa putem continua la nivelul urmator. Am platit 200 si am intrat in camera din fata. Avea dus in camera dar pe jos era relativ ud iar in camera era un miros destul de greu (transpiratie, imbacseala, canalizare). As zice nota 6.

Fata: as zice vreo 25 de ani, corp frumos, aranjata, slabuta, 1.65-1.70, sani micuti, lipicioasa. As zice nota 8+.

Actiunea: stat pe burta si masaj pentru vreo 5 minute (mi s-a parut putin prea hard). M-am intors cand m-a intrebat, a continuat cu saruturi pe corp si dupa a trecut la ON. ON, facut rapid si parca sa termin repede. N-am terminat dupa cateva minute, dupa care a pus ulei, a inceput sa se frece de mine si am terminat. S-a dus sa faca dus, dupa care m-am dus si eu. M-am intors, m-am uitat la ceas (era 15:46) iar ea incepuse sa aranjeze patul. Am stat putin confuz pe ganduri (m-a intrebat daca sunt ok :) ) dupa care am intrebat-o daca vrea sa plec sau sa continue cu masajul. Mi-a zis ca continua masajul. Tot relativ dur :) Cand am vazut ca a ramas fara parti de masat si se cam plictisea, am zis ca e cazul sa plec. Eram iesit in strada la 15:57.

Ca si concluzie - e misto ca e ON inclus dar la vizita mea mi s-a lasat o impresie de lucru facut pe graba si parca fara imaginatie. Nu stiu daca e politica locatiei sau fata era asa dar m-am simtit grabit prin ceea ce facea cu toate ca ea a fost amabila pe tot timpul intalnirii. Putin probabil sa mai revin...

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Ajuns iar prin Iași am fost din nou la acest salon și am găsit-o libera pe cea de data trecuta, Rebeca. Acum este la fel de frumoasa, în opinia mea dar are parul drept, tura trecuta era cu el creț. Am achitat cotizația de 200 lei și am urcat în aceeași camera. Am întrat și pe la dus după care, întors în camera, am socializat un pic în timp ce ea se apucase lasciv sa ma ungă cu ulei și ușor, fără graba s-a înfipt cu gura în soldatel care era în poziție de tragere. ON de toată frumusețea, atenție la sateliți, implicare maxima! Ce sa mai! Am finalizat în guriță ei și după ce s-a asigurat ca toată samanta o are în gura s-a dus la baie. A revenit și la fel de calma s-a pus lângă mine și a început din nou cu mângâieli foarte plăcute, revigorand astfel din nou soldatelul și a început din nou un ON la fel de bun care s-a lăsat relativ repede cu finalizare CIM. Părerea mea este ca Rebeca este campioana :2 buc CIM în aprox 40 min!! Nu cunosc celelalte domnișoare dar Rebeca este un "must have"

Note :

Salon - 9

Aspect domnișoară - 9+

Masaj - nu prea doar mângâieri OK

ON - 10

Igiena - 10

Gfe - foarte bună, fără FK

Atitudine - pro-client, de 10

Eu revin garantat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Inițial am sunat la cele din top dar nu a răspuns nimeni și atunci am încercat la salon, unde mi-a răspuns ca ar fi disponibila Rebeca în acel moment și am fost de acord pt ca aveam deja o impresie buna. Vezi ca o sa lipsească 2 săptămâni, pleacă în concediu

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Vizitat salonul recent .. m am bucurat de compania Otiliei... dar desi nu era prima intalnire si eram pe o unda... parca actiunea fu din alt film, din acela cu pe repede inainte. Nicio sugestie nu parea sa fie luata in seama... o sa i mai acord o sansa de dragul vremurilor trecute... dar doar una.

 

Curios de sonia...

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salut colegi după o perioadă mai lungă am calcat din nou pragul salonului am ales sa merg cu Sonia nou venit e o tipă înaltă 1,75 bine proporționată sâni fermi , un fund jucăuș , dar cel mai important atitudinea comunica bine , nu prea le are cu masajul dar pentru asta mergem în altă parte , deschisă și la extra și nu tarife mari , înghite daca vrei o ia toată in gura până în gât merita de trecut pe la ea

Oral 9

Masaj 7

Atitudine 10

Mult succes

  • Like 1
Link spre comentariu

Ai avut parte de o singura finalizare sau doua? Atentie la sateliti da? Misto ca inghite..

 

Salut colegi după o perioadă mai lungă am calcat din nou pragul salonului am ales sa merg cu Sonia nou venit e o tipă înaltă 1,75 bine proporționată sâni fermi , un fund jucăuș , dar cel mai important atitudinea comunica bine , nu prea le are cu masajul dar pentru asta mergem în altă parte , deschisă și la extra și nu tarife mari , înghite daca vrei o ia toată in gura până în gât merita de trecut pe la ea

Oral 9

Masaj 7

Atitudine 10

Mult succes

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salut la toată lumea! Pașii m-au adus din nou la acest salon unde am găsit disponibile doar doua tipe :Irina și Ioana. Ambele sunt minione și drăguțe dar am ales-o pe Ioana și am urcat într-o camera de la etaj. Am executat un dus și am întrat în camera de acțiune. Ioana este o tipa micuța de statura pana în 1,60 m, bruneta cu parul strâns într-un moț, sânii măricei, corp frumușel, cur apetisant și drăguță la chip. A început cu un pic de masaj după care s-a mufat la juniorul meu și timp de 20 min a prestat un ON, susținut și cu atenție la oute pana am ejaculat pe sânii ei frumoși. După o mica discuție am zis sa mai încercăm încă odată și a început iar cu un pic de masaj după care a început iar s-o suga sârguincios timp de 15-20 minute dar juniorul nu a mai finalizat. Ioana se descurca bine chiar dacă este tinerica. Se implica, întreabă clientul dacă este ok și mișcă curul foarte lasciv în timp ce face oral. Dacă o mai găsesc disponibila data viitoare sigur o solicit.

Note :

Locația - știuta (Baia este cam austera)

Aspect Ioana - 8,5

Oral N - 9

Igiena - 9

Masaj - puțin dar bunicel

Halat - 200/1 ora

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Vizitat recent salonul, alegand o pe Sonia.... sperand sa fie adevarate recentele recenzii... dar din pacate la pomul laudat nu e de mers cu sacul... Masaj ok nimic spectaculos, iar oralul ok si fara spectacol. Nici fk, nici dt, iar atentia acordata atat clientului cat si actiunii parea pilot automat. Fata draguta la corp dar pacat ca nu ne am potrivit altfel.

  • Like 3
Link spre comentariu

A fost o singura finalizare? CIM/inghitire? Cat a durat toata actiunea? Banuiesc ca alte chestii extra nu i ai propus.

 

Vizitat recent salonul, alegand o pe Sonia.... sperand sa fie adevarate recentele recenzii... dar din pacate la pomul laudat nu e de mers cu sacul... Masaj ok nimic spectaculos, iar oralul ok si fara spectacol. Nici fk, nici dt, iar atentia acordata atat clientului cat si actiunii parea pilot automat. Fata draguta la corp dar pacat ca nu ne am potrivit altfel.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...