Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

Pfff...la ce bunaciuni sunt prin Bucuresti, tu vii sa te frece una cu ulei si sa-ti faca o laba tocmai pan` la Iasi ?

Crede-am ca asa cum este azi Finesse,fara gloria de altadata,e peste 90% din saloanele din Bucuresti. Asa ca ti dai seama ce este pe aici

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, ti-o recomand pe Irina. E din aia care iti place tie. Fierbinte in gura!

 

Mi e mi placea de Elena aia Basarabeanca, intr o noapte i am dat mesaj pe whatsapp si mo invitat intr un apartament din Pacurari :)

Dar sa revenim la ON topic salonul e deschis deci toata lumea va fi fericita !

Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

Mi e mi placea de Elena aia Basarabeanca, intr o noapte i am dat mesaj pe whatsapp si mo invitat intr un apartament din Pacurari :)

 

Un link, ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Mi e mi placea de Elena aia Basarabeanca, intr o noapte i am dat mesaj pe whatsapp si mo invitat intr un apartament din Pacurari :)

Dar sa revenim la ON topic salonul e deschis deci toata lumea va fi fericita !

Salut imi poti da si mie nr ei in privat .ms?
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Și eu as fi interesat de numărul dumneaei, in privat, daca chiar exista... Mulțumesc anticipat! PS: pot primi mesaje in privat daca nu am cont colorat?

Nu poti primi mesaje. Am incercat eu sa trimit cuiva necolorat crezand că poate doar să primeasca si nu să trimită, dar nu are mesagerie deloc. 

Link spre comentariu

Mulțumesc pentru răspunsul prompt. Totuși... Fata mai exista? Activează în Iași pe circuit închis? Adevărul este ca am luat pauza la vizite de ceva timp... Dar pentru ea as risca și pandemia :) A fost un vis frumos. Ori nu am mai avut eu noroc ori n-a mai fost alta cu GFE, PSE la nivelul acesta prin Iași.

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Salutare, vizitat salonul de pe Tatarasi.

programare telefonic, usor,

fetele 2, a trebuit sa aleg , de nota 9

gfe nu prea, direct la treaba. M-a intrebat daca vreau la dus, apoi daca vreau masaj, am spus nu. trecut la oral, de nota 10 cu tendinte de deep, m-a lasat sa o ating peste tot, am intrebat de 69, a fost de acord. terminat CIM, apoi igenizat, masaj si iar un oral cu sex intre sani, atingeri, mangaieri cam fortate.

DTD 55 minute

pret 200 lei

de revenit? Cu siguranta. Sa nu uit, fata cred ca era Bianca

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ca sa mai animam putin topicul vreau sa spun si eu ca acest salon este istorie odata cu plecarea Otiliei. Nu am scris nicio recenzie pana acum pentru ca, de cand am cont aici, am fost doar la Otilia si ea avea deja recenzii foarte bune pe acest topic. Dau acum pentru ea (desi prea tarziu) un 10 la toate capitolele. Daca, printr-o intamplare fericita, va citi ce am scris, vreau sa stie ca mi-ar face mare placere sa ne mai vedem si-mi poate scrie oricand pe adresa [email protected]. Ca un indiciu ii transmit ca sunt tipul cu prietena in Belgia (Bruxelles), pasionat de fotografie si alte sporturi ciudate. Sper ca nu supar prea mult cu acest mesaj. Toate cele bune tuturor.

Link spre comentariu

Ca sa mai animam putin topicul vreau sa spun si eu ca acest salon este istorie odata cu plecarea Otiliei. Nu am scris nicio recenzie pana acum pentru ca, de cand am cont aici, am fost doar la Otilia si ea avea deja recenzii foarte bune pe acest topic. Dau acum pentru ea (desi prea tarziu) un 10 la toate capitolele. Daca, printr-o intamplare fericita, va citi ce am scris, vreau sa stie ca mi-ar face mare placere sa ne mai vedem si-mi poate scrie oricand pe adresa [email protected]. Ca un indiciu ii transmit ca sunt tipul cu prietena in Belgia (Bruxelles), pasionat de fotografie si alte sporturi ciudate. Sper ca nu supar prea mult cu acest mesaj. Toate cele bune tuturor.

Sigur nu superi.... Dar dacă din întâmplare vezi ceva mașini pe lângă tine cu nr îs... WLD mai bine rupi ușa... :))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...