Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

La 18.06.2021 la 16:01, Victor160 a spus:

Am  vizitat recent salonul,si am fost placut impresionant de schimbările facute ,igiena salonului  si caldura cu care am fost intampinat de fete !Am intrat cu o domnisoara foarte atenta la necesitățile mele, foarte îngrijită si vesela , care mi a ridicat starea de spirit !Am sa revin cu drag !

Cred ca nu vorbim de accelasi salon,,,te rugam sa dai un nume...

Link spre comentariu
Acum 12 ore, coldfusion a spus:

Vad ca a disparut Irina din echipa Finesse....pacat.

In schimb vad ca au aparut alte doua noi, Amalia si Loredana....sa vedem ce e de capul lor si daca se ridica la nivelul Irinei.

Cand am fost la ea, singura la care am fost de altfel, a spus ca ceea ce face ea nu e o meserie pe care s-o faci o viata. Probabil ca planuia ea ceva de mai demult; adica sa plece.

Partea pozitiva: nimeni nu e de neinlocuit. Partea si mai pozitiva, pentru ca imi place sa gandesc pozitiv: poate acestea doua o sa fie mai bune ca cea care a plecat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Buna tuturor am făcut o vizită la noua domnișoară Amalia, din pacate nu a fost o experiență prea plăcută dupa 25minute mia spus sa terminat timpul iam explicat la ce oră am venit cei drept și-a cerut scuze , pt a doua finalizare nici nu a mai fost cazul ,, ia face doar o finalizare,, asa ca mare atenție intrebati de la inceput , eu sunt client de cel putin 7 ani la acest salon si cam stiu oferta , legat de cum arată este o tipa mai plinuta, la corp se cunosc cicatricile de la naștere, sani marisori dar lăsați, masaj  bunicel, va las pe voi să trageți o concluzie, mare păcat de acest salon ce a fost si ce a ajuns ,apropo daca citește cineva din conducerea salonului mai renovați baia, mai puneti gel de dus la baie , șlapi de baie, în rest multă sănătate  

Ps. Poate domnisoara este la inceput si se mai are de învățat dar nu pe bani noștri si timpul nostru.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Dupa experienta colegului @top cu Amalia, a venit randul meu sa o incerc pe nou venita Loredana.

Incep prin a preciza ca vocea de la capatul telefonului de contact raspunde politicos, pare ca e alta persoana fata de acum ceva timp cand numerele mele de telefon erau trecute pe lista neagra iar recenziile mele erau sterse de matroana care-si apara salonul cu toate ca recenziile mele eu fost tot timpul obiective, ceea ce inseama, cel putin pentru tine, ca adevarul gol golut au durut rau in sufletul fostei receptionere de la celebrul salon de pe Strada Calarasi.

Trecem la recenzia in sine si avem asa.....programare facuta la Loredana cea nou aparuta in echipa Finesse. Daca tot am vazut recenzia de mai sus a colegului nostru am zis sa o incerc eu pe cealalta colega noua, cel putin posteriorul din poza de pe site mi s-a parut atragator.

Am sunat, m-am programat, pana aici totul ok. Dupa usa am descoperit o domnisoara simpatica, cu un body negru si pantofi cu toc. Am fost indrumat la etaj, prima camera pe dreapta. Dupa igienizarea de rigoare m-am prezentat in camera unde am rugat-o pe Loredana sa-si dea jos textila......am primit replica seaca cum ca "barbatii prefera sa ma dezbrace". N-am zis nimic aici si am trecut la treburi mai serioase. Dupa ce au zburat textilele de pe domnisoara in cauza, s-a trecut direct la fapte mari, adica saruturi corporale care miroseau a preludiu. Dar cand acestea sunt "asezonate" cu gemete false e de toata jena. Am lasat-o sa-si vada de treaba si la un moment dat a luat si "soldatul" in gurita. Dupa ce ceva timp, vazand ca are potential la oral imi manifest intentia de a-i umple gurita.....raspunsul mi-a taiat tot cheful...... citez "daca vrei finalizare orala e contra cost". Deci am avut parte de niste sarutari pe corp, un sex oral decent si o laba cu finalizare.

De aici pana am iesit pe usa nu a fost cale lunga...am folosit ceva servetele, m-am echipat si am iesit pe usa. In acest timp am primit celebrele replici "Sper ca ti-a placut", "A fost ok ?", "Sper sa ne mai vedem" si "Te mai astept pe la mine". De aici am dedus ca ceva din trainging-ul de angajare l-a inteles, mai putin partea cu serviciile.

Trecem la note, avem asa :

- Locatie : 8.5 - prima camera de la etaj pe partea dreapta a suferit ceva modificari, lustra cu pene a ramas, patul este orientat spre oglinda fata de cum era ultima oara cand a fost acolo, paralele cu o peretele pe care e pusa oglinda.

- Fizic : 7 - cezariana evidenta, sani lasati si fleoscaiti  ( acum am inteles de ce purta body ), cur decent, burta pronuntata.

- Oral : 8.5 - stie sa suga pula, pacat de atitudinea de cacat cu tarif extra pentru CIM, masajul thailandez in sinea lui presupune CIM.....altfel mi se pare laba cu finalizare

- Igiena : 7.5 - nu am simtit mirosuri dar pielea era usor uleioasa cu toate ca programarea fost pe inceput de tura. O mai fi avut alt client inainte, nu s-o fi spalat cu o seara inainte, nu stiu ce sa zic.....

- GFE : 5 - gemete false, intrebari protocolare si penibile ca la call center

In concluzie, Loredana este praf si pulbere, salonul a decazut in ultimul hal. Daca s-a ajuns sa mi se ceara verde-n fata tarif extra pentru finalizare orala, atunci e clar, totul a decazut la Finesse. Pentru mine, pana nu demult, masajul thailandez la Finesse era o placere.....masaj de relaxare cu ulei sau crema, preludiu, CIM urmat de mangaieri si discutii intime. Apoi urma a doua tura intr-o ora ( tin sa precizez ca pretul e pe ora, nu pe finalizare ) cand o luam de la capat si plecam relaxat si cu dor de a reveni.

Nu mai am nici o placere sa revin la Finesse sa dau peste tot felul de dive care iti cer bani cu japca pentru un serviciu pe care l-ai platit deja, pentru dive ca Irina si Ella care nu fac finalizare orala, pentru dive ca Irina care crede ca masajul thailandez inseamna sa te freci cu pizda de pula mea pana ejaculez.

Singura la care as reveni este Anastasia, pentru celelalte domnisoare nu am de ce sun sa ma programez. Pacat de Irina ca a parasit corabia Finesse si cu nostalgie imi aduc aminte de fete precum Diana, Daria si Elena. Cele trei au ridicat in mare masura respectul si calitatea serviciilor salonului Finesse, respect si calitate care se duc naibii datorita domnisoarelor nou venite precum Loredara care are curajul sa-ti spuna ca finalizarea orala se plateste extra.

Stiu ca recenzia mea va deranja niste persoane asa ca am facut un print screent imediat dupa postare pe care il voi afisa pe o alta pagina unde moderatorul acestui topic, respectiv noua "administratie" nu are acces.

Sa aveti o seara linistita.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

"Pentru dive ca Ioana sau Ella care nu fac finalizare orala, pentru dive ca Ana care crede ca masajul thailandez inseamna sa te freci cu pizda de pula mea pana ejaculez."

Scuzele de rigoare, graba a facut sa confund numele, nu am putut folosi "Edit " pentru postarea de mai sus.

Stiu ca mai am si alte gresel mai sus, inca o data imi cer scuze, sunt pe fuga.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 32 minute, coldfusion a spus:

"Pentru dive ca Ioana sau Ella care nu fac finalizare orala, pentru dive ca Ana care crede ca masajul thailandez inseamna sa te freci cu pizda de pula mea pana ejaculez."

Scuzele de rigoare, graba a facut sa confund numele, nu am putut folosi "Edit " pentru postarea de mai sus.

Stiu ca mai am si alte gresel mai sus, inca o data imi cer scuze, sunt pe fuga.

Se poate edita de pe cont albastru timp de 3 zile si se poate edita si de pe android si de pe windows.Terebuie doar sa nimeresti butonul de editare.

 

Mersi pentru informatii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Greșeala de a merge la Loredana am făcut-o și eu.   Trag concluzia ca nu mai exista masaj erotic. Doar ceva mângâieri, sărutări apoi finalizare. După ce mi-am exprimat dorința, pt masaj răspunsul a fost :"ok, dar dacă am 5 ca tine, care vor masaj, plec super obosita".

Nu știu  dacă vor mai apărea domnisoare/doamne care, efectiv sa ofere masaj erotic. 

Dacă știți Dați de știre.. 

 

Link spre comentariu
Acum 6 ore, corect_c a spus:

Greșeala de a merge la Loredana am făcut-o și eu.   Trag concluzia ca nu mai exista masaj erotic. Doar ceva mângâieri, sărutări apoi finalizare. După ce mi-am exprimat dorința, pt masaj răspunsul a fost :"ok, dar dacă am 5 ca tine, care vor masaj, plec super obosita".

Nu știu  dacă vor mai apărea domnisoare/doamne care, efectiv sa ofere masaj erotic. 

Dacă știți Dați de știre.. 

 

Noi suntem vinovati arucand cu bani ,,,eu cel putin cand am fost la ELLA am cerut bani inapoi si nu am mai vizitata salonul ..daca o luna de zile nu mai viziteaza nimeni salonul sa vedeti schimbare de comportament....

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Nici nu-mi bat capul cu asa ceva, cine are de mers la salon pentru frectie cu ulei si laba sa mearga sanatos, nu e problema mea.

Eu voi intreba la telefon si voi reconfirma cu domnisoara inca de la usa si cu banii in mana mea daca face sau nu finalizare orala, ca sa nu avem surprize. Mi se pare cel mai corect, direct pe fata, fara mangleala si vrajeala ieftina.

Daca vad ezitare in raspunsul ei fac cale intoarsa cu banii mei in mana. Sa mearga sa finanteze printesele de la Finesse cine doreste, eu unul m-am lecuit. Mai am o singura domnisoara pe care o voi revizita la Finesse, in rest nu am de gand sa revad nici una din ele.

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca o luna de zile nu mai viziteaza nimeni salonul se inchide si atata tot.Nu se schimba nimic in afara de asta. Vad ca toata lumea e nemultumita si pe buna dreptatate,daca tot compara cu trecutul.numai ca ce a fost nu va mai fi. peste tot urmeaza declinul dupa apogeu. ce schimbare de atitudine? asta nu tine de conducere. tine de fete. conducerea cred a abia gasesti doua-trei cu care sa tina salonul deschis pentru ca nu se duce nimeni la interviu sa se angajeze. epoca masajului erotic a cam trecut.asta nu se intelege. eu veneam din Bucuresti si mergeam la salon. asa este, e mult mai slab,dar asta e peste tot. mai toate saloanele din Bucuresti au cazut ca oferta. nu e ceva ce se intampla la Finesse si e o exceptie. in Bucuresti sunt cateva zeci de saloane si abia gasesti un masaj bun. asta e trendul acum. plus ca dau anunturi la greu si nu vine nimeni la interviu in cele mai multe.din ce mi ziceau fetele care lucreaza. a fost o vreme a masajului erotic de calitate. se pare ca s-a incheiat. nimic nu e vesnic

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salut mi-am luat inima în dinți și am trecut pragul vestitului salon , fiecare după criteriile lui au făcut fel de fel de comentarii , drept este ca nu mai este ca pe vremea Cătălinei,  aveam de ales între Loredana și alexia inspirația a făcut sa întru cu Loredana,  o domnișoară miniona cu sâni mici puțin lăsați,  dar are un fund de zile mari , la început foarte protocolara aveți prosop va rog sa mergeți la dus am înțeles ca se cere respect cum este și normal ( minusuri referitoare la baia de sus cabina de dus stricate ușile mai bine ați face o zona de dus numai cu un perete de sticla și veți avea mai mult succes ) în camera de la etaj sa întors patul cu față la oglinda și poți privi acțiunea,  am început cu un masaj cu ulei am început sa ne cunoaștem am înțeles ce e voie și ce nu , încet încet a mai lăsat garda jos , un oral deosebit , atenta la cerințe , foarte lipicioasa în ce face se poate comunica dorințele și în funcție de cerințe se îndeplinesc sau nu , pentru mine unul voi reveni cu drag iar dacă fetele noi sant la fel ......sa înțeleg ca cineva le face reclama proasta , în concluzie o experienta de repetat în 40 min am avut 2 finalizări într-un mare fel FELICITARI 

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Fiecare cu standardele lui .  Știu ca o  sa denigrez, dar între Loredana și Diana, sau  Otilia este diferența foarte mare : aspect, atitudine.  Asta plecând de la :"cineva le face reclama proasta."

E greu ca după ce ai fost la 8,9 și pot spune 10, sa mergi la 5,6.(note). 

 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, corect_c a spus:

Fiecare cu standardele lui .  Știu ca o  sa denigrez, dar între Loredana și Diana, sau  Otilia este diferența foarte mare : aspect, atitudine.  Asta plecând de la :"cineva le face reclama proasta."

E greu ca după ce ai fost la 8,9 și pot spune 10, sa mergi la 5,6.(note). 

 

Poate primeste si el ceva moca de la Loredana ca doar ii face reclama mincinoasa ,,daca 5-6 oameni au afirmat ca sunt dezamagiti de servicile Loredanei pe cine sa credem ?

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
La 20.07.2021 la 14:00, marcutare a spus:

Poate primeste si el ceva moca de la Loredana ca doar ii face reclama mincinoasa ,,daca 5-6 oameni au afirmat ca sunt dezamagiti de servicile Loredanei pe cine sa credem ?

Mai ales ca, la început spune ca și-a luat inima în dinți și a trecut pragul, apoi  spune " nu mai e ca pe vremea Cătălinei" . Pai de unde știi cum a fost pe vremea Cătălinei, dacă acum ți-ai luat inima în dinți.?!?    Dacă era pt prima dacă, ii dădeam crezare, dar asa.... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salutare, la domnișoara Mara a fost cineva??  fost-am eu.  Subțirica, îmbrăcat în negru,  sâni micuți, un pic de fund.   Am zis ok, sa încerc. 

Ma tot întreba :" e ok, îți place, fac bine, trebuie sa schimb ceva?", per total, nu a fost chimie .   

Masaj de 7 

Fizic 7

ON 6

Atitudine 7. 

 

Link spre comentariu
Vizitator frizerul
Reputație: 0

Buna seara.

 

Am vizitat-o pe Ana. Masajul a fost executat ca la carte, pe ambele parti ale corpului, a fost condimentat cu cateva unduiri si mini jocuri care mi-au starnit rapid interesul. Am avut parte de 2 finalizari, ambele in CIM. Locatia este ok, un mic minus pentru cele 2 camere de la etaj, cand este posibil sa te intalnesti cu un alt coleg. Dar pana la urma, fiecare stim de ce suntem acolo :).

 

Notele mele sunt:

 

Aspect fizic: 8,5

Locatie: 9

GFE: nu punctez, am fost interesat doar de masajul in sine

Oral si masaj: 10

Tarif: 200 lei, 2 finalizari.

 

Avand in vedere ca Iasul, in materie de saloane de masaj erotic, este la capat, consider ca acest salon poate fi o solutie pentru doritorii de astfel de servicii.

 

O seara linistita.

Link spre comentariu
La 20.08.2021 la 20:16, corect_c a spus:

Salutare, la domnișoara Mara a fost cineva??  fost-am eu.  Subțirica, îmbrăcat în negru,  sâni micuți, un pic de fund.   Am zis ok, sa încerc. 

Ma tot întreba :" e ok, îți place, fac bine, trebuie sa schimb ceva?", per total, nu a fost chimie .   

Masaj de 7 

Fizic 7

ON 6

Atitudine 7. 

 

Finalizare orala face ?

Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

Dupa trei ani de BAN pe care l-am avut la fosta conducere a salonului, anul acesta am reusit sa bifez Ana si Anastasia de cate trei ori, plus Ella - o data. Daca la fetele vechi serviciile au fost cele la care te-ai fi asteptat, la Mara o sa spun pas, chiar o aveam in vedere pentru o vizita cat mai curand. Sunt curios ce se intampla de fetele nu mai livreaza asa cum o faceau odata. 

Link spre comentariu

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Am fost si eu pe lista neagra de la Finesse. Dar dupa ridicarea restrictiilor a fost cam asa :

- Ana - nu mai e cea pe care o stiam o data.....acu e cu multa laba, mai mult pupat in loc de supt, finalizare manuala

- Loredana - nici macar nu pune gura pe scarbavnic, laba garantata

- Anastasia - vad ca nu mai e pe pagina salonului, pacat, am avut o singura intalnire cu ea si a fost super ok

- Irina - e singura pentru care mai vin la Finesse

Ma incanta Mara si Amalia, o sa le fac o vizita.

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...