Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 10 ore, coldfusion a spus:

Am fost si eu pe lista neagra de la Finesse. Dar dupa ridicarea restrictiilor a fost cam asa :

- Ana - nu mai e cea pe care o stiam o data.....acu e cu multa laba, mai mult pupat in loc de supt, finalizare manuala

- Loredana - nici macar nu pune gura pe scarbavnic, laba garantata

- Anastasia - vad ca nu mai e pe pagina salonului, pacat, am avut o singura intalnire cu ea si a fost super ok

- Irina - e singura pentru care mai vin la Finesse

Ma incanta Mara si Amalia, o sa le fac o vizita.

deci ana si irina sunt fete vechi(adica de peste un an acolo), mara si amalia sunt noi, pt ele as incerca si eu

Link spre comentariu
Vizitator babanu83
Reputație: 0

Nu mai rețin cum o cheamă, dar fata cu accent din Moldova e excelentă.. Ma-m simțit foarte bine alături de ea, un oral bine făcut.. E de revenit la din punctul meu de vedere. 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 21.10.2021 la 6:48, coldfusion a spus:

Nici asa nu-l vor reinvia pentru ca degeaba ai o alta Diana daca langa ea sunt cel putin 4 afoane care cred ca masaj erotic inseamna sa  freci cu ulei si sa-i faci o laba clientului.

Ai dreptate ... Cu o floare nu se face primavara ... Dar macar ... in virtutea inertiei ... as avea unde sa merg duminica la pranz ...😅

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 7 ore, colericul a spus:

Pentru declaratii, cu siguranta. Trebuie sa dovedeasca ca e vorba de prostitutie si nu de masaj erotic, ca sa justifice acuzatiile de proxenetism. Asa ca agenda salonului e mina de aur pentru anchetatori... 

Asta dacă ești de acord sa te duci. Apoi  cine spune ca trebuie sa raspunzi la telefon.  În mod normal e confidențial, și e treaba fiecăruia ce face.. Dacă salonul este în vizorul procurorilor, cel mai bine nu mai merg. Dacă apele se liniștesc  mai vedem.  Eu unul care mergeam pt masaj, acum chiar nu mai am la ce sa ma duc acolo. 

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 4 ore, coldfusion a spus:

La audieri nu e cu vrutul, e obligatoriu. Prima oara te suna, a doua oara iti trimite hartiuta, a doua oara te ia pe sus. Cel mai bine e sa te duci tu singurel pentru ca e audierea celor implicati, nu a acuzatilor.

OK. Sa presupunem ca vor fi chemați  la audieri clienți ai salonului.   Nu e deloc greu, sa spui ca nu ai cerut extra.   E nasoala ipostaza în care ești pus, dar adevărul îl știe fiecare în parte. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Una din cele plecate "i-a dat pe topogan" demult si de aici a inceput panarama. Credeti ca degeaba unii dintre noi am avut interdictie la Finesse o perioada ? Sau ca la majoritatea domnisoarelor vizita insemna o frectie cu ulei si o laba ? Acum poate domnisoarelor Loredana si Ana, campioanele in figuri, le mai vine mintea la cap dupa ce dau cu subsemnatul. De asta domnisoara Ana avea printre tehnicile ei frecatul cu pizdaul de pula clientului......daca bagai mana la portofel ii bagai "mortu-n beci", daca nu te freca cu ulei, iti facea o laba si plecai fericit.

Hai ca circul de la Finesse s-a incheiat, restul saloanelor de masaj din Iasi nu au prezentat niciodata interes pentru mine deci masajul erotic pe Iasi e zero barat.

@finesse massage.....multi ani fericiti sa primiti.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

atentie, de ceva vreme, in zona, a fost filaj, e bine cei care in ultima vreme au fost pe acolo, sa se astepte la o citatie, si o vizita pentru declaratii, mai mult decat atat, se stie de acest formul si este monitorizate, si conversatiile de aici.deci atentie ce vorbiti.

in primul rand aviz pentru cei casatoriti, ca dupa mai faceti cateva vizite si pe la judecatorie.

 

seara frumoasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...