Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

Vizitator clientul01
Reputație: 0

Am fost si eu la acest salon de 2 ori. Am facut programare cu doua ore respectiv o ora inainte si am anuntat cand am ajuns. Programarea a fost programare. Totul mi s-a parut profesional, de la faptul ca esti intampinat de sefa, ti se prezinta fata, ti se spune daca doresti sa ramai sau astepti alta fata, ti se ofera o bautura, etc. Iar unic in iasi si in moldova este faptul ca salonul are poze reale cu toate fetele si cu nume si astfel nu lasa loc de interpretari.

Karina a fost prima fata la care am fost, extrem de ingrijita, curata, cu o carne tare pe ea si de altfel unii din cei mai fermi sani pe care i-am vazut. Are ritualul ei, mai greu o schimbi tu cum vrei, e foarte politicoasa, timida dar nu exagerat. Cel mai mare minus a fost ca se gadila si nu prea iti vine sa mai pui mana pe ea cand spune acolo nu acolo nu ca ma gadil. Deasemenea pozitia la tailandez a fost in asa fel incat sa nu poti pune mana pe ea, pe fund, etc. Masajul este mediu spre bun, dar nu ma pot plange. Tailandezul este si el bunicel putin mecanic. As mai reveni la ea pt curatenia in camera exemplara si ambientul care il creeaza. Si de ce nu, pt o experienta cu o fata timida care te atrage oricum (ca in realitate de altfel). Are inaltime mica, fund perfect, igiena perfecta, sani medii spre mici, coafata si parfumata. Nota overall experienta 9, stat o ora.

 

Am fost si la oana bruneta. Camera acesteia nu mi-a dat acelasi feeling. Plus ca dusul e in camera fara paravan, care e iar un minus. Poate gresesc dar asternuturile si prosopul nu mi s-au parut la fel de salubre ca si prima oara. Poate fi doar o impresie. Poate erau doar uzate. In fine nu mi-a placut ambientul in general. Fata e tatuata, in mai multe locuri, mai slaba si mai inalta ca prima, bruneta. Are un fund mai skinny dar tot perfect cu o textura a carnii mai moale. Sanii de asemenea sunt medii, foarte dragalasi si proportionati cu corpul. Are de asemenea sfarcury pufoase care sunt extrem de reare (puffy). La fata e mai random asa, dar are un zambet frumos. E destul de comunicativa, extrem de ascultatoare si permisiva si iti poate indepli aproape orice dorinta in afara de sex. Ca si igiena era bine insa ea abia ajunsese la serviciu si nu facuse dush de fata cu mine... dar totusi era curata. Sa zicem ca a lasat un semn de intrebare in sensul asta. Tailandezul nu i-a iesit extraordinar dar si-a dat tot interesul. Masajul propriu zis a fost excelent, aproape am adormit. Ne-am conectat noi asa intr-un fel si a facut totul cum am vrut eu, ceea ce ma face ca overall sa ii dau un 9,5.

 

Ca sa fiu impartial, cel mai bun si unicul de acest fel masaj a fost la o scumpa domnisoara, in cadrul altui salon mai mic de pe langa moldova mall. Nu stiu daca mai exista salonul, daca mai lucreaza fata acolo ca e de mult timp. Insa si acolo erau si anumite inconveniente. Cert e ca eu m-am bucurat de ea cat a fost, acum acest salon e pe val si pe buna dreptate. Bucurati-va de profesionalismul lui cat mai puteti, ca nimic nu e vesnic. Si respectati fetele de acolo ca sa nu se faca acre, sa ramana asa dulci cum sunt.

 

Platit 200 si 200.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Cu treaba prin Iasi mi se face pofta de un masaj profesionist, asa ca pun mana pe telefon si sun la 0757657275, aflu ca sunt trei fete disponibile, deci directia zona Tatarasi.

Locatia este intr-o zona relativ retrasa, suficient de discreta desi intrarea in vila este direct in strada.

Cand am ajuns, disponibila era doar DIANA, o domnisoara draguta, putin peste 20 de ani, blonda, corp frumos, bine proportionat, piele fina...

M-a condus intr-o camera, m-a servit cu un suc si mi-a spus ca pe langa masaj mai imi face o finalizare exclusiv orala (fara normal). Ok, totul in regula, am mers la dus si m-am asezat confortabil in patul mare cu oglinzi pe rama patului si pe zidul de vis-a-vis.

Oglinzile au contribuit si ele la atmosfera ce a urmat.

Masajul a fost placut, nu neaparat la un nivel profesionist, dar a atins toate zonele sensibile ale corpului, outele atent masate in fel si chip, body massage, sex intre cei doi sani rotunzi si draguti etc.

Oralul, desi protejat de un prezervativ extrafin, a fost extrem de excitant, facut temeinic si pasional.

Terminam primul numar si ma asez putin sa respir sa-mi revin si o aud pe domnisoara Diana "continuam, nu ?!, cu inca o finalizare". Am ramas putin blocat si zic hai, de ce nu !?

Desi am finalizat ceva mai greu, Diana nu m-a lasat, m-a intors pe toate partile, cu atentie la oute, cu saruturi pe tot corpul, cu perseverenta maxima.

 

NOTE

Locatia 9

Oral 10 (mai ales pentru perseverenta)

Igiena 10

Aspect 9

Cadoul meu 300 (peste o ora). Tariful este 200/h

Asa ca masajul profi cautat de mine s-a tranformat in doua finalizari orale bune, una dupa alta, fara pauza. Mai rar reusesc asa ceva si Diana a contribuit decisiv.

 

Toate cele bune!

  • Like 10
Link spre comentariu

Salut ,

     In primul rand, dores sa aduc la cunostiinta faptul, ca sunt una din probabil numeroasele persoane care folosesc acest forum pentru a culege informatii. De altfel nici nu am/as fi avut cu ce sa contribui la buna desfasurare a forumului- experienta mea este una timida si o pot raporta doar la cateva vizite pe care le-am facut la anumite saloane de masaj erotic ( si acestea putine la numar )- de acea poate "puterea mea analitica" este redusa   sau probabil si credibilitatea .

Link spre comentariu

       Ok, deci dupa cele mentionate in postarea anterioara , doresc separat de cele mentionate mai sus , sa aduc si eu cateva insemnari la "cald " despre experienta pe care am avut-o la acest salon .  De mentionat ca scriu dupa a doua vizita pe care am facut-o ( vizite despartite de numai o zi ) , deci de la sine inteles ca EU m-am simtit minunat - catalogand experienta avuta undeva in apropierea notei maxime -10.

       Domnisoara care a avut rolulu principal in actiunea desfasurata este Karina , iar actiunea ... sunat -facut programare - la usa ma astepta chiar domnisoara in cauza - urcat sus - un dus scurt-masaj relaxare - ACTIUNEA IN SINE - finalizarea - eu ca o placinta ramas acolo satisfacut - mai schimbat doua vorbe - si gata ! . la cea de a doua vizita singurul element in plus a fost o sticla de apa care mi-a fost pusa la dispozitie foarte politicos ( la prima vizita am refuzat sucul sau apa - neconcludente pentru ceea ce urmaream sa obtin de la acest salon:) ).

      Deci in mare - experienta foarte placuta pe care eu personal o sa o repet la urmatoarea mea vizita in Iasi .

      Si ca sa intru in politica forumului, iata si notele :

          - Locatie - 9

          - Igiena - 9

          - Domnisoara - 9

          - finalizare ( oral ) -9,5

    10 nu o sa dau, decat daca experienta potential viitoare pe care o sa o am, nu o sa imi dea de ales sa fac asta.

 Tarif 200 ron/h

 

La sfarsit o gluma de culise ( pe care s-ar putea sa o inteleaga cineva ) - experianta asta ar fi fost mai simplu de desenat, decat de prezentat in scris .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am mai fost o data LA acest salon si am stabilit sa ma intalnesc cu Oana. o tipa slabua si bine proportionata, frumusica (si celelalte domnisoare de la acest salon sunt frumoase) si cu gropite in obraji.
am sta 1 numar. dus. apoi poftit in camera
a vrut sa incepem cu un masaj (se pregatise cu crema dar am refuzat pe motiv de mirosuri suspecte acasa) asa ca s-a dat cu crema doar ea. apoi a inceput oralul. deep si bine realizat.
la o anumita perioada, Oana simtindu-ma ca nu voi finaliza (stresu de la munca de vina) mi-a propus sa trec in picioare langa pat. intradevar am finalizat cu scantei.

note:
locatie 10
oral 10
fetele 10 (nota pt Oana individual si pt toate fetele)

tarif:  100 pt 1 nr ca doar sunt client fidel (poate imi vor face si card de fidelizare sau de finalizarea ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

This is going to be my first actual review , Called at about 11am ,made the reservation and off i went .

Location: A villa on str.calarasi (yeah there was another massage place there once i forget the name)

The girls: there was only one working when i got there , a cute little blonde , skinny with small tits.

The action: about half an hour of back massage followed by the standard "thailandez" oral action , no teeth and she could probably go deepthroat although i did not insist considering how hungover i was.

The place: As clean as it was previously , clean sheets and fresh towels , very decent ambiance.

 The cost: 200lei

 

p.s: for those of you that have previously been to the massage parlour behind the orange shop near hala centrala , you might recognize the owner of finesse massage as she is none other than the fabulously proportionate katalyna ;)

Hi There

You wrote of Catalina. I was impressed from about 3 years ago from Orange salon . He works here now ? I was gone a long time and I lost the trail :)) ) I want more experience with it :) .. for the new beginning . After I'll test  the new experts in the massage ladies :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut

Astazi voi avea prima experienta intr-un salon de masaj in Iasi dupa ani in care am lipsit din domeniu...

Am gasit ceva noutati interesante pe forum  insa in urma cu aproap 3 ani, inainte de plecarea mea din tara am fost la un salon in centrul orasului la o tipa Catalina. Am regasit aici acelasi nume si mesaje in care se mentiona ca este aceeasi persoana.

Stiti cumva, mai lucreaza la acest salon? Dintre cunoscatori… este aceeasi ca nu am gasit poze cu ea... O tipa mai micuta de statura, cu carne pe oase, cu sani mari, brunetzica la momentul respectiv.

Maine sper sa va povestesc prima experientza...

Link spre comentariu
  • Oras:IASI
  • Oras:IASI

Salut,

Am luat la puricat acest topic , la sugestia lui brikston,care mi-a recomandat sa merg la acest salon fara sa stie ce-i acolo si vad destula miscare pe aici. Mi-e sa nu fie o recomandare cu interes??? Ma rog, am sunat in 2 randuri dar de fiecare data am primit acelasi raspuns ca sunt multe fete dar doar Diana si Karina sunt libere, restul sunt ocupate si nu am cum gasi liber la alta fata. Totusi as vrea la Andreea sau o alta curtezana din oferta prezentata. Sau nu mai sunt alte fete si-mi tot baga pe gat singurele fete care de fapt sunt singurele. Nu stiu,intreb. Parca asa se intelege. A fost cineva recent la alte fete altele decat cele doua ? Sau e doar o reclama hot ???

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna! Va reamintim faptul ca domnisoarele din salonul nostru, respectiv Diana, Karina, Monica, Andreea, Irina si Alina (cele doua din urma alaturandu se de curand echipei), lucreaza prin rotatie si au un program flexibil. Puteti afla disponibilitatea fiecareia contactandu ne. Vom reveni curand cu poze noi. O zi excelenta!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator clientul01
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Monica in cadrul acestui salon. Este o fata dulce, cu un zambet larg frumos, deschisa la ceea ce vrei, inalta, sani medii, fund bombat carnos. Actiunea a inceput cu un dus, masaj pe spate, apoi pe fata, apoi un oral de toata frumusetea, acesta fiind si punctul ei forte. Atentie la zonele adiacente, tentative DT si alte surprize legate de tehnica. E profesionista fara doar si poate. Dupa oral am curatat soldatul si am trecut la un al doilea masaj foarte relaxant de aproape am adormit. Probabil se putea inca un oral ca era timp dar nu am mai cerut eu. Durata 1 ora, halat 200.

Masaj : 9,5

Aspect per total: 9

Oral: 10

Gfe : 9

 

Singurul aspect problematic a fost ca a purtat sutien si chiloti in timpul masajului. In timpul thailandezului a dat sutienul jos dar chiloteii au ramas. Bine, nici nu am insistat sa ii dea jos.

Link spre comentariu

Amice , nu fi suparat !. E posibil ca d-soara sa fi fost in acea perioada a lunii......

Desi nu e profi , ca sa nu mai vorbim de igiena , se pare ca din ce in ce mai multe maseuze, ajung sa lucreze 31 de zile pe luna....

Daca nu asta a fost motivul , atunci .....poate fi un semn de ingrijorare......

Link spre comentariu
Vizitator clientul01
Reputație: 0

Nu sunt suparat. A fost ea foarte ok din alte puncte de vedere si nu m-a deranjat. E posibil sa fie si cum spui tu, insa e o premiera pentru mine ca maseuza sa poarte chiloti. Nu e prea corect din moment ce eu sunt gol. Daca e totusi o chestiune de perioada a lunii sincer prefer fie sa nu stiu, fie sa nu lucreze in periada aceea. Poate data viitoare va fi mai putin pudica. App: ca si igiena sta foarte bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna! Va reamintesc faptul ca domnisoarele lucreaza intr-un salon legal, ceea ce inseamna ca nu trebuie sa existe motive de ingrijorare legate de sanatatea lor( toate domnisoarele care au lucrat si lucreaza la noi au analizele atasate la dosar). Cum a confirmat si clientul01, nu are probleme de igiena domnisoara si este deschisa la orice sugestie. Cat despre faptul ca a folosit lenjeria intima in timpul masajului( cu toate ca i se adusese la cunostinta inca de la angajare faptul ca trebuie sa fie nud pe toata durata sedintei), nu aveam de unde sa stiu acest aspect, intrucat nimeni nu s a plans niciodata de serviciile ei. Va multumesc pentru intelegere si, mai ales, pentru ca mi ati adus la cunostinta un minus care trebuie remediat. O zi excelenta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:IASI
  • Oras:IASI

Salut!

Am primit recomandarea colegului pentru acest salon ,am primit in privat si ptr.alte locatii ,o sa va descriu pe alte topice , dar aici va povwstesc despre Fineste massage.

Zilele trecute am fost la acest salon din piata chirila-tatarasi. O vila care e cam la vedere ptr.vecini cine intra ai iese, un pct.minus. La intrare o tipa care o cunosteam de pe la Lidl-tatarasi,Katalyna,am fost la ea anul trecut. Aici,chipurile pare sefa. Am optat ptr.un masaj complet,achitat 200 ron si am urcat exact cu Diana sau Alina nu mai rwtin numele. O blonduta cu fata ovala,cat de cat ok. Era libera atunci ea,hmmm! Am intrat la camera,curat dar cam dezordonat,probabil era dupa un alt confrate. Fata cam 1.65, putina burtica,sani medii dar cam lasati,ochi frumosi,fund acceptabil. Masajul bunisor,oralul cam sfredelit(fata are dintii cam strambi) finalizat in gurita,sta la tras de par,etc.Tendinte de DT, saliva,etc.Pacat de dinti,m-a cam frezat cu ei. La cerea mea doresc al doilea episod si.... propun ceea ce stiam ca mi-a facut Katalyna,receptionera,acum un an cand am vizitat-o, relaxarw totala,cunosxatorii stiu ce vb. Accepta cu conditia sa plusez. Ma enervez ca incearca sa imi mai ceara 200, in fine ne invoim la 100 si bag motanul si in alta gaura. Caprita,nimic spectaculos,tipa tine ochii inchisi ca la baba oarba,cam gheboasa pozitia dar in flescaiala largita ma termin. Spalat,imbracat si plecat. La plecare evit privirea donsoarei Katalyna, nu stiu dk m-a recunoscut,acum pare mai slaba decat o stiam si plex capul in jos sa nu fiu dwtectat dw vreo camera video si o sterg. Experiente multumitoare !!! (nu vreau sa supar pe cei care au grija de salon,stiu ce mi-a rasp.Katalyna anul trecut-sunt niste "baieti" cunoscuti din oras care au grija sa nu-mi fie teama).

Tarif-200+100=300

Durata-40-50min

Oral-7

Normal-7

masaj-8

igiena-8

discretie-6

locatie-7

recomand ptr.cei care cauta asa ceva.

Eu caut dar nu in compania stiuta.

Nu mai revin,din motive de securitate si discretie,nu vreau probleme cu ascultatorii de muzica orientala.

Succes,altora!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna! Va rog dovediti ca ati calcat pragul acestui salon si ca s au intamplat intradevar cele relatate mai sus, iar eu voi lua masuri in privinta domnisoarei Diana, intrucat a semnat un regulament de ordine interioara( ca si celelalte fete) care atesta faptul ca nu permitem contact sexual in timpul sedintei, ci doar masaj erotic, thailandez, body massage si dus asistat! Voi reveni cu documente scanate daca va fi cazul. O zi excelenta!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

@mikicornel:

 

Katalyna care s-a retras, ce a prestat în spate la Orange? Hmmmm... Ultima dată o căuta o soţie supărată ... ;)

 

@Fitness:

 

... o fi semnat, dar ce contează? Poate avea fata nevoie de bani și a plusat ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...