Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Eu nu inteleg ce atatea ascunzisuri si magarii ori cine stie ca fete presteaza si sex acolo nu numai diana si karina si cosmina majoritatea cat despre chestia cu "legal"hai sa o lasam balta/E normal doar sefa trebuie sa aiba acoperire nu?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@lancia:

- mi se pare mie sau arunci cu noroi degeaba? Vad ca esti din cluj si ai doar 2 postari si culmea un cont facut astazi.

Eu confirm, ca am fost la acest salon de multe ori = NO SEX . nu primesti altceva decat masaj erotic sau thailandez.

 

@mikicornel:

Cont vad ca ai acuma nou, si culmea ca nu prea ai recenzii. Ceva imi miroase a peste (dar peste cu mal, ca vrea sa arunce cu noroi).

Eu unu nu pun botu la ce spune un user cu cont nou. De asta sunt de acord ca unii sa fie banati permanent.

 

Si vad ca in posturile tale tot cauti masaj de relaxare ... deci e clar ca "stii tu piata de anul trecut"

 

Rusinica .... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:IASI
  • Oras:IASI

@lancia:

- mi se pare mie sau arunci cu noroi degeaba? Vad ca esti din cluj si ai doar 2 postari si culmea un cont facut astazi.

Eu confirm, ca am fost la acest salon de multe ori = NO SEX . nu primesti altceva decat masaj erotic sau thailandez.

 

@mikicornel:

Cont vad ca ai acuma nou, si culmea ca nu prea ai recenzii. Ceva imi miroase a peste (dar peste cu mal, ca vrea sa arunce cu noroi).

Eu unu nu pun botu la ce spune un user cu cont nou. De asta sunt de acord ca unii sa fie banati permanent.

 

Si vad ca in posturile tale tot cauti masaj de relaxare ... deci e clar ca "stii tu piata de anul trecut"

 

Rusinica ....

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Imi cer scuze ca am zis direct si nu am zis si eu ca colegu faza cu bagatu motanului in alta gaura da na in fine,iar "baiat 2" vreau sa stii ca chiar daca am doua postari asta nu inseamna ca nu stiu ce se intampla acolo sau ca nu am fost asa ca hai so lasam balta sa nu mai punem paie pe foc ca nu e bine deloc.

Eu zic ceea ce am vazut acolo si gata /Daca nu ar fi adevarat si zici ca eu mint atunci la telefon cand intrebi de mai mult(adica de f.....t)) de ce sefa sau receptionera ati zice ca mai multe se discuta la fata locului?

Link spre comentariu
  • Oras:IASI
  • Oras:IASI

Nu doresc sa deranjez pe nimeni.Scuzati-ma.Ce e atat de iesit de anormal daca am facut sex normal? Fata nu mi-a dat impresia ca e ceva iesit din comun.Doar suma nu a fost cum ar fi vrut ea.Cat despre ce stiu eu ? Da,am fost la domnisoara Katalyna cand facea masaj anul trecut prin Ianuarie si oferea servicii complete undeva pe o straduta langa Lidl-Tatarasi.Eu peste? Eronat. Doar cautator de pasarici.

Nu vreau sa continui acest dialog inutil. Ma scuzati! Nu pot scrie ce doriti voi sa cititiAm scris doar experienta avuta,adevarul.Cu ce am gresit?Nu mai scriu nimic despre acest salon.Avea dreptate Katalyna cand mi-a zis ca are protectie. Nu vreau probleme cu nimeni. Auzi ce intrebare capcana-va rog sa dovediti ca ati fost la noi- Sunt prost sa dau indicii sa-mi rupa dintii vreun interlop ? De ce,nu stiu? Nu inteleg de ce atata suparare?

O zi buna!

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Buna seara . Am vizitat de nenumarate ori acest salon si de fiecare data am fost foarte multumit de cele petrecute in camera de supliciu .Astazi am fost la Carina , o domnisoara frumusica , finuta, cu un corp foarte bine proportionat , toata un zambet . Masajul foarte ok, cu atentie la zonele adiacente. Igiena domnisoarei impecabila .Referitor la acuzatiile colegilor de forum, mentionez ca desi am incercat sa ofer bani pentru mai mult, am fost refuzat de fiecare data .

 

Note:

 

asepct fata 10+

igiena      10+

oral        9

masaj       9

GFE         10+ (subiectiv sau nu mie asa mi s-a parut )

 

 

de revenit .

O seara placuta 

  • Like 2
Link spre comentariu

 

Buna seara . Am vizitat de nenumarate ori acest salon si de fiecare data am fost foarte multumit de cele petrecute in camera de supliciu .Astazi am fost la Carina , o domnisoara frumusica , finuta, cu un corp foarte bine proportionat , toata un zambet . Masajul foarte ok, cu atentie la zonele adiacente. Igiena domnisoarei impecabila .Referitor la acuzatiile colegilor de forum, mentionez ca desi am incercat sa ofer bani pentru mai mult, am fost refuzat de fiecare data .
 
Note:
 
asepct fata 10+
igiena      10+
oral        9
masaj       9
GFE         10+ (subiectiv sau nu mie asa mi s-a parut )
 
 
de revenit .
O seara placuta 

:fish12  miroase tare

Link spre comentariu
  • Oras:The Truman Show
  • Oras:The Truman Show

     Mergi cu incredere, stai linistit, exact pe tine te asteapta, ai profilul clientului aproape perfect, docil, linistit, nu ai pretentii exagerate, nu le intorci pe toate partile, fetele isi fac treaba lejer cu tine! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua. As vrea si eu sa apelez la serviciile Dvs. Insa sunt cam incepator, ar fi prima data pentru mine. Acceptati orice persoane, ma refer mai timide :) ?

Buna! Faptul ca esti timid nu considera un impediment in a veni in salonul nostru. Nimeni nu se face de ras aici pentru ca noi garantam discretie totala. Atat timp cat vei respecta normele de conduita cerute de noi , vei fi binevenit. Cu drag, Finesse Massage!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...