Sari la conținut

Blonda voluptoasa Dr Taberei 0720.476.164/0765.702.915


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Vrand azi sa mai prospectez un pic piata la mine in curtea scolii(exact pe strada unde locuiesc) am fost azi la 3 domnite(doar sa le vad) ... prima nu m-a impresionat aproape deloc o slabanoaga, a doua a fost interesanta(ii place lui sangre il las pe el sa o recenzeze) iar a treia este blonda de care urmeaza sa va povestesc.

 

1.Prima interactiune la telefon:

 

Ananda: bla bla bla sunt in zona as veni pe la tine ...

Blonda: sigur, cand ajungi in zona turnului de apa mai da un telefon.

Ananda: Sunt aici

Blonda: Suna-ma in 5 minute sa fac un dush.(deja un plus)

 

?! eram curios ... voce calda usor pisicita la telefon

 

Ma mai invart pe acolo ma suna ea de pe celalalt nr(Cosmo) aici fata deja imi dadea pe apa(denumesc asa atunci cand o fata in mod voit devine sexoasa folosind vocea - denumirea vine de la elementele vietii: pamant, apa, foc, aer) - deja ma facuse prin ton - sexoasa grav ... am uitat nr apartamentului :))

 

2.Urc, locatie misto,o garsoniera normala simpluta, curat fara fum de tigara iar fata ma socheaza din nou ... un posterior de nu ai vazut asa ceva ... betoooooooon ii dau locul 1 la egalitate cu Natasa,Denisa si Julia, sani legendari(gigantici) piele alba, fatza frumoasa si sexoasa de era sa cad din picioare ... ca fizic e genul de fata mare ... gen Amada deci daca sunteti vreun slabut si micut nu va bagati decat daca va place genul ... o incadrez la big booty.Cred ca are cam 1.80 si pe tocuri era mai inalta decat mine si cam 80-85Kg frumos aranjate.Deci fundul e gigantic cred ca pot spune ca atat o fesa cat si un san sunt mai mari decat capul meu :)) Paradisio !!!

 

Discutia:

Servicii: Masaj combinatie proprie ... care inca nu stiu ce inseamna ... juma de ora + amor jumate de ora oral(nepro daca igiena corespunde), normal si anal(optional +100)

Altfel: daca vreti doar amor: jumate de ora 150 Ron eventual +100 dc vreti si anal

Avem voie sarutari peste tot, imbratisari, fara fk - in sfarsit primul minus - daca oferea si asta era chiar perfecta ... :) si imi era si mai greu sa ii rezist :)

 

Ce sa va zic ... foarte tare, pare high-class si pare cu gfe f mare(deci precizez nu am fost inca la ea de aceea folosesc cuvantul "pare" - este doar o intuitie de-a mea) ... evident asa cum mi-am propus nu am ramas cu nici una desi eram f tentat sa raman cu aceasta blonda voluptoasa, numele nu i l-am retinut ... m-ia dat peste cap toate sistemele ... e genul de fata pe care daca o vezi ti se opreste timpul si ti se blocheaza mintea ... te duce direct in paradis doar prin aparitie ... Posibil si cu controlul energiei erotice in prezenta ei sa fie mai dificil(inca o provocare parca nu ma provocase deja prin fizic, ton al vocii,aparitie etc)

Poate voi posta si niste poze ...

blonda voluptoasa 05

blonda voluptoasa 03

blonda voluptoasa 01

apetisante oferim Sex total  Sex oral deep  Sex No 12

apetisante oferim Sex total  Sex oral deep  Sex No 01

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
Reputație: -414
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bruneta nu era poate or fi colege(posibil sa se complementeze sa acopere timpul) ... blonda da este exact ea ...

Avand in vedere ca e o garsoniera destul de mica spatiul unde desfasoara activitati aducatoare de extaz nu cred ca ar putea presta amandoua decat la dublu  :) suna foarte bine dar daca si bruneta are pretul piperat impreuna ar ajunge la un pret legenndar :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ananda ai uitat sa ne spui cate orgasma ai avut. Sa stii ca numerele de telefon din topic nu sunt bine scrise, iese pula la cautare, clar ai sistemele scurtcircuitate de prea multa energie sexoasa neconsumata.

Vezi aici https://nimfomane.com/forum/topic/25937-0720476164/?hl=%2B0720476164&do=findComment&comment=367316

Link spre comentariu
Reputație: -414
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Orgasme - 0 deocamdata pt ca nu am ramas - am facut doar prospectare(prin asta inteleg urmatoarele: 1.imi fac o schema a unei zone si 2.verific toate fetele din acea zona conform respectivei scheme) ... atunci nu raman cu nici una indiferent cat de tentat as fi in schimb pun tinta :) adica ma voi duce la respectiva care mi-a placut cel mai mult in timpul prospectarii.Prospectarea poate avea 2 - 10 fete si de obicei o fac pe zone: ex: zona Obor, zona Ghencea, zona Militari etc. Daca fata imi place foarte tare deschid topic ...

Imi place sa fac treaba bine nu grabit ... de asemenea si cand raman cu fata imi place sa fac treaba bine(cu continenta sexuala si iubire) ;) si atunci apar orgasmele ale mele si daca sunt bun si ale ei ;)

 

Telefoanele le-am verificat din nou si sunt exact acestea ... fata lucreaza cu anunturi pe AT si este noua ... cel putin in zona ... de aceea nu gasesti nimic ... te asigur ca acestea sunt numerele pe voda am sunat-o eu de cateva ori azi si de pe Cosmo m-a sunat ea - am verificat in memoria telefonului si acestea sunt numerele ... Acum sunt mai bine am facut redistribuirea intre timp ... ai avut dreptate eram pe apa tare cand am deschis topicul :)

 

Daca vrei sa o gasesti cauta pe AT cu cuvantul cheie "taberei" si vei gasi pe acolo printre altele si pe blonda cea voluptoasa ... Mai are un set de poze unde este tot ea cu o minge fitness rosie. Succes !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vorbeam de cautarea pe forum, ca sa-ti fie apreciata prospectarea. Mai exista un topic deschis de xxx.xxx cu numarul de telefon 0720476164 si poze cu blonda si o bruneta. La cautarea pe forum nu apare topicul tau pentru ca intre numerele de telefon nu exista spatiu. Ai nevoie urgenta de o ejaculare.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:B
  • Oras:B

Avem voie sarutari peste tot, imbratisari, fara fk - in sfarsit primul minus - daca oferea si asta era chiar perfecta ... :) si imi era si mai greu sa ii rezist :)

 

Asta e atitudinea cu care te duci la curve?

 

Auzi la el, ”AVEM VOIE” :))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare!

Va raportez rapid, la cald de la fața locului :)

Deoarece in viață de zi cu zi nu am parte de o BBW, ci doar de pitzy, caut in "anunt" si dau de Diana ;)

Făcut programare cu 2ore înainte si respectat de ambele părți ne întâlnim la 19.10 la Favorit, tunul de cărămidă.

Când mi a deschis ușa nu mi venea sa cred ce bunaciune, 1,85 cu tocuri, cur mare si tare, tzatzeee waww, frumușică foc la fata, piele fina, dantură impecabilă!

Scor 200/h cu 2finalizari, sau 300/h cu anal.

Locația : o garsoniera cu tot ce trebuie.

Actiunea oral protejat bun, fara atenție imprejur, normal protejat(normal) pe la spate - ca in filme ;) curul face toți banii. Actul 1 a fost ok. Actul 2 m-a dezumflat... Ea e pe repede înainte, ca se grabeste, ca are un alt client, ca hai sa incepem, imediat după actul 1. In timpul act2: dar nu mai termini, ca ma grabesc...

Act2 fara finalizare, mi se luase.. Degeaba mi-a mulțumit ca sunt dragut ca o las sa plece, degeaba mi a promis ca data viitoare facem si dregem...

Decartat la sosire 200lei, timp petrecut 30min.

Nu cred că mai revin, deși e buna rău...

Oral 6

Normal 6

Intre tzatze 8

Anal -

Gfe 5(vorbește frumos, dar atât)

Corp 9

Fata 10

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bifat si eu la domnisoara acum cateva luni,isi tot schimba locatiile ba la frigocom ba la moghioros sau complex comercial.oralul tinea un minut si era protejat dupa care te intreba dk vrei sa stea capra,gemete false si te intreba mereu daca mai ai mult.Mai avea o colega bruneta foaaaarte buna dar la fel de fitoasa cu care facea show si cereau 400lei.nu e de revenit ,la banii astia gasesti ceva mult mai bun.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ba, blonda aia NU este noua, presteaza de cel putin cateva luni de zile, eu am vazut-o in locatie cu o pustoaica pe la Moghiros si era impanta bine de tot, adica nu-mi sugera vreun gand ... da' daca te inveti si tu sa mai intrebi in dreapta-stanga poate nu-ti mai iei mumu din cand in cand, las' ca sunt altii precum "moi" care scaneaza si probeaza mai tot de prin zona ;) tu doar trebuie sa "suna un prieten" si s-ar putea sa obtii mai multe informatii ... pana atunci, spor la "bantuiala" :)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

Va raportez rapid, la cald de la fața locului :)

Deoarece in viață de zi cu zi nu am parte de o BBW, ci doar de pitzy, caut in "anunt" si dau de Diana ;)

Făcut programare cu 2ore înainte si respectat de ambele părți ne întâlnim la 19.10 la Favorit, tunul de cărămidă.

Când mi a deschis ușa nu mi venea sa cred ce bunaciune, 1,85 cu tocuri, cur mare si tare, tzatzeee waww, frumușică foc la fata, piele fina, dantură impecabilă!

Scor 200/h cu 2finalizari, sau 300/h cu anal.

Locația : o garsoniera cu tot ce trebuie.

Actiunea oral protejat bun, fara atenție imprejur, normal protejat(normal) pe la spate - ca in filme ;) curul face toți banii. Actul 1 a fost ok. Actul 2 m-a dezumflat... Ea e pe repede înainte, ca se grabeste, ca are un alt client, ca hai sa incepem, imediat după actul 1. In timpul act2: dar nu mai termini, ca ma grabesc...

Act2 fara finalizare, mi se luase.. Degeaba mi-a mulțumit ca sunt dragut ca o las sa plece, degeaba mi a promis ca data viitoare facem si dregem...

Decartat la sosire 200lei, timp petrecut 30min.

Nu cred că mai revin, deși e buna rău...

Oral 6

Normal 6

Intre tzatze 8

Anal -

Gfe 5(vorbește frumos, dar atât)

Corp 9

Fata 10

O prima remarca/precizare: gusturile nu se discuta. Daca tie ti-a placut de pozele don'soarei si ai fost la ea, spaga ta. Dar eu as fi zis ca daca te uitai inainte pe acest site, si vedeai niste recenzii si comentarii, poate te scutea de niste bani aruncati aiurea .... eu unul nu m-as fi dus la don'soara aceea blonda pentru mai mult d 150ron/ora TOTAL, am vazut-o cu ochii mei ... "dupa blocuri suntem noi care te facem pe tine" cam asta a fost sentimentul meu ... sau mai bine imi iau betele de pescuit si mut draq pe garla vreo doua luni, ca tot am fost acuzat si de "pescarism" decat sa dau doua sute sau trei sute la blonda aia care n-are aproape nicio recenzie .... Bafta, nene ! Eu unul apreciez efortul tau, timpul si banii pierduti, si mai ales timpul acordat pentru a face recenzia ! La mai mare, si la mai multa bafta !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...