Sari la conținut

dulci si catifelate-0755913460


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

am fost azi la tipele astea doua sa vad care-i treaba si e destul de groasa :))

tipele dragute si atitudine ok,zambarete

aspect:aia maronie 5 sunculite,cur mare,tate flescaite parca is fleici bune de gratar

 

aia roscata sani lasati,sunculite vergeturi,a nascut de 6 luni

oral:slab la amandoua 5

normal slab la aia mai caramel 6

aia roscata 7 la normal pentru ca e mai stramta

igiena-5 aia aramie mirosuri suspecte la doggy de mi s-a inmuiat pula,atunci i-am zis sa schimbam si sa o cheme pe colega

apartament curatel,7 baia naspa,era un sapun mic

atitudine 8 gfe6

pret 60 fin la fiecare,zona macul rosu

per total o experienta nu prea misto,nu mai trec,nu recomand

bonus,cand am ajuns cica stai un minut sa coboare cineva de la mine :)) aka sa fuga guvidu si in apartament plansete de copii

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Usurel ca poate facem o asociere draguta :clap2  @skypexvr cumva tona este la a 3-a scara cum iesi din gangul de la farmacia Sf. Spiridon ??? Scuze pentru "rigurozitate" insa este un bloc inalt   :shy:

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Am ajuns si eu in locatia descrisa mai sus. Am gasit fetele din poze(cred) sau asemanarea e mare. Roscata chiar mi s-a parut draguta la fata.

Au deschis usa si am 2 fete mici cam 1.55 invelite in prosoape roz si cu fete cam de copilite, bruneta machiata strident.

Nu mi-a convenit si parca mirosea a cuib pazit de gupi asa ca m-am carat.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

da e la sf spiridon pe gang si guvizii cel mai probabil prin preajma :)) da mie asa imi place,ce e mai frumos sa futi si sa bata pestoii in usa cu hai ba sa moara mama cat mai stai :)) senzatii tari rromanesti

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

@skypexvr multumesc de raspuns si confirmare !

 

Este clar asadar sunt aceleasi fete  http://nimfomane.com/forum/topic/20423-0723052464/  Pozele de sus sunt cele mai de actualitate !

Despre guvizi,calcani.samd :animal_fish:   :laugh2 n-am confirmare cum ca ar avea asa ceva , pe mine nu m-au deranjat defel nu am fost grabit de fete am stat mai bine de juma' de ora acolo cu tot cu socializare desi luasem halatul...scurt  :dancing . Oricum retineti au ramas putine fete pestite si baietii au interventii numai in caz de neplata sau doamne fereste chestii violente aplicate ...prestatoarelor . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

dragule ,

>skypexvr< cel mai perfect era sa nu ramai la noi ... nu sa ne faci grase si cu sunculite... nu tia comvenit grutatea noastra nu ramaneai.... k totus sunt banuti tai si nu-i placut sa platesti si sa nu fi nici multumit... o zi frumoasa sa ai ... si noi speram sa ai parte numai me manechine...  :)
  • Like 1
Link spre comentariu

 

dragule ,

>skypexvr< cel mai perfect era sa nu ramai la noi ... nu sa ne faci grase si cu sunculite... nu tia comvenit grutatea noastra nu ramaneai.... k totus sunt banuti tai si nu-i placut sa platesti si sa nu fi nici multumit... o zi frumoasa sa ai ... si noi speram sa ai parte numai me manechine...   :)

 

buna sara si bun venit pe forum,

 

am inteles cred punctul tau de vedere, ca era mai bine ca el sa nu isi bata joc de banii lui si sa plece, insa nu contesti adevarul pe care el l-a relatat, ca aveti greutate, sunculite, grasimoase si ca nu sunteti clar manechine! eu unul insa doresc sa iti acord dreptul la replica si sa ne lamuresti si fata de celalte aspecte precizate de colegii nostrii! notele acordate de ei va convin? reflecta si punctul vostru de vedere? locatia este cea precizata de ei? baietii care va protejeaza ne poti spune cate ceva despre ei? niste poze mai concludente puteti posta aici, acum ca ati devenit colege cu noi! tu sara mai ai, sau ai mai folosit si alt nume de utilizator aici? ai mai deschis si un alt cont cu un alt nume?

 

din nou, bun venit si asteptam cu totii cu nerabdare raspunsurile tale! mie unuia imi plac mult fetele cu ceva "greutate"!!! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

buna sara si bun venit pe forum,

 

am inteles cred punctul tau de vedere, ca era mai bine ca el sa nu isi bata joc de banii lui si sa plece, insa nu contesti adevarul pe care el l-a relatat, ca aveti greutate, sunculite, grasimoase si ca nu sunteti clar manechine! eu unul insa doresc sa iti acord dreptul la replica si sa ne lamuresti si fata de celalte aspecte precizate de colegii nostrii! notele acordate de ei va convin? reflecta si punctul vostru de vedere? locatia este cea precizata de ei? baietii care va protejeaza ne poti spune cate ceva despre ei? niste poze mai concludente puteti posta aici, acum ca ati devenit colege cu noi! tu sara mai ai, sau ai mai folosit si alt nume de utilizator aici? ai mai deschis si un alt cont cu un alt nume?

 

din nou, bun venit si asteptam cu totii cu nerabdare raspunsurile tale! mie unuia imi plac mult fetele cu ceva "greutate"!!! ;)

 

 

 

 

 

 

 

buna si tie :* e pentru prima data cand imi fac cont aici... si sincer imi place mult site-ul... locatia noastra este exact unde spun cei de mai sus, nu este o locatie de lux... dar la noi tot timpul miroase frumos sii este cura.

referitor la pestisori calcani sau cum ii numiti voi... sunt persoane care au venit la noi pentru o finalizare si au stat si 30-40 minute la tigare si la cafele... iar asta spune totul cred eu...

Link spre comentariu

buna si tie :* e pentru prima data cand imi fac cont aici... si sincer imi place mult site-ul... locatia noastra este exact unde spun cei de mai sus, nu este o locatie de lux... dar la noi tot timpul miroase frumos sii este cura.

referitor la pestisori calcani sau cum ii numiti voi... sunt persoane care au venit la noi pentru o finalizare si au stat si 30-40 minute la tigare si la cafele... iar asta spune totul cred eu...

 

buna din nou si multumesc ptr raspunsul tau prompt!

 

imi doream ceva mai multe detalii de la raspunsul tau, dar si raspunsuri punctuale la intrebarile mele. ok, cu locatia am cazut de acord ca este cea precizata si se prezinta in conditiile mentionate si de tine. fata de cafele, tigari si cele 40 de minute insa, nu stiu daca m-am lamurit intru totul si chiar imi doresc precizarile tale.

 

acum, si este pur si simplu un sfat, ma bucur ca iti place de forumul nostru. daca vei fi un pic atenta vei intelege ca acest site al nostru poate fi enorm de util. utiliatatea asta insa este cam cu 2 taisuri!!! eu iti propun sa ne expui aici, sincer, deschis si fara rezerve, ptr ca te asigur eu ca adevarul va iesi la iveala, oferta completa a serviciilor tale, cat si a colegei tale. poti incepe de la nume, varste, experiente, ce practicati, ce nu practicati, preturi, program, etc!!!

 

asa ne vei convinge si pe noi si tot asa ne vei starni si interesul in voi doua! prezentarea la care fac trimitere va va ajuta in cel mai complet mod te asigur!

 

deci, de la capat si cu lux de amanunt!!! :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

se intelege ca sunt noua aici... 

Numele meu este Sara , iar colega mea este Stefania. 

Eu am 21 de ani iar colega mea 20.

Servicile noastre sunt sex oral ,normal si masaj de relaxare

Preturile sunt 60lei pt o finalizare si 120lei pt o ora...(ora cuprinde doua fin. si masaj)

iar cand am spus ca sunt clientii careau luat o fin si au stat si 30-40 minute mam referit la fapu ca nu imi place sa dau afara pe nimeni, ca nu ne grabim si ca nu am nici un pestisor ascuns pe pub pat.. :)) :*

  • Like 1
Link spre comentariu

poi nu o mai pune si tu doggy... :)))) glumesc...

eu sper sa nu va mai comfruntati cu asemenea situati neplacute..

:*

 

am ramas incantat de atitudinea deschisa si relaxata ce m-a deranjat a fost faptul ca brunetica nu era fresh si doggy erau ceva mirosuri

 

     :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...