Sari la conținut

Un pic de ajutor de la colegii aradeni


Postări Recomandate

     In luna iulie trebuie sa ajung in Arad. As dori un pic de ajutor din partea colegilor care au cunostiinte in domeniu. Intru-cat Aradul imi este complet necunoscut si grupul nostru cuprinde si copii as dori sa-mi recomandati si mie un hotel sau o pensiune cu conditii decente atat de cazare cat si de masa. Ahhh si locatia sa nu fie calcata de fetele prestatoare :D 

   Stiu ca mi-ar fi usor sa caut pe site-urile de profil, insa mai curand as avea incredere in recomandarile vostre , decat ceea ce as gasi acolo.

   Va multumesc.

Link spre comentariu

     Multumesc Ciuciuca. Am vazut si preturile si sint ok.  Poate ma mai ajutati cu una doua optiuni in ideea de a putea sa aleg in cazul in care gasesc full la astea doua. Din cate stiu eu in perioada aia sint niste evenimente cultural educationale in Arad si este posibil ca multe locuri de cazare sa fie ocupate. Partea proasta pentru mine este ca pana inainte cu o saptamana nu pot face rezervare, pentru ca nu cunosc numarul persoanelor care vin impreuna cu mine.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Vezi ca s-a deschis recent un hotel langa gemi sport..hotel leon parca..conditii faine.piscina..etc..da cu ochiul si pe acolo sa vezi..sau iti recomand xo residence..zona buna si conditii ideale pt tine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...