Sari la conținut

Elena - 0757330537


Vizitator putzulica

Postări Recomandate

Vizitator kalutumic
Reputație: 0
Pana la urma nu a mai ajuns nimeni la fata asta?! Nici o alta opinie?...
am fost eu azi la ea' date='intradevar are locuinta undeva in micro 18.deci e cea din pozele care le tot da pe mess.oral 8(face tot ce/i spui sa faca)la orizontala nu prea se implica dar merge.nu se grabeste,face treaba in asa fel incat sa fie clientul multumit.pt 150 ora(2 finalizari) eu zic ca merita din plin,si asa la foamea de panarame ce este in galati,plus ca mai are si locuinta,e pomana curata.[hr']aaaaaaaaaaa,si nu e tiganca.are un accent moldovenesc ca eu la inceput am crezut ca e de peste prut dar nu e.
Link spre comentariu
am fost eu azi la ea' date='intradevar are locuinta undeva in micro 18.deci e cea din pozele care le tot da pe mess.oral 8(face tot ce/i spui sa faca)la orizontala nu prea se implica dar merge.nu se grabeste,face treaba in asa fel incat sa fie clientul multumit.pt 150 ora(2 finalizari) eu zic ca merita din plin,si asa la foamea de panarame ce este in galati,plus ca mai are si locuinta,e pomana curata.[hr']aaaaaaaaaaa,si nu e tiganca.are un accent moldovenesc ca eu la inceput am crezut ca e de peste prut dar nu e.
este dragutza? poti atasa poze dc ai pls? thnks
Link spre comentariu
am fost eu azi la ea' date='intradevar are locuinta undeva in micro 18.deci e cea din pozele care le tot da pe mess.oral 8(face tot ce/i spui sa faca)la orizontala nu prea se implica dar merge.nu se grabeste,face treaba in asa fel incat sa fie clientul multumit.pt 150 ora(2 finalizari) eu zic ca merita din plin,si asa la foamea de panarame ce este in galati,plus ca mai are si locuinta,e pomana curata.[hr']aaaaaaaaaaa,si nu e tiganca.are un accent moldovenesc ca eu la inceput am crezut ca e de peste prut dar nu e.
totul protejat? (o+n)
Link spre comentariu
are cineva date concrete despre fetita asta? la sfarsitul saptamanii ajung in galati si poate o sa-mi fie pofta de-o mica escapada.merci
Merge o tura.Poti alege si "Am 29 de ani' date=' 1.65 m, ofer companie Tel: 0754313357 [ed.431']"Este in Micro19 si ieftina 60 lei tragerea.
Link spre comentariu
Merge o tura.Poti alege si "Am 29 de ani' date=' 1.65 m, ofer companie Tel: 0754313357 [ed.431']"Este in Micro19 si ieftina 60 lei tragerea.
e bine daca am avea niste poze, ca daca arata ca si................ mai bine nu dau nume, faci pe ei de 60ron.poate sparge vreunul gheta si o incearca.La 29 ani ar trebui sa aiba un pic de experienta. Ce servicii ofera?
Link spre comentariu
e bine daca am avea niste poze' date=' ca daca arata ca si................ mai bine nu dau nume, faci pe ei de 60ron.poate sparge vreunul gheta si o incearca.La 29 ani ar trebui sa aiba un pic de experienta. Ce servicii ofera?[/quote']Tipa aia la 60 RON nu are nici o legatura cu threadul asta. Stimabilul "Pomelo" are un obicei din a face lucruri din astea. Tipa aia de 29 de ani e cu totul altceva, nu vad ce treaba ar avea cu Alina/Elena. Poate sesizeaza vreun moderator "jocul murdar" al colegului.
Link spre comentariu
Tipa aia la 60 RON nu are nici o legatura cu threadul asta. Stimabilul "Pomelo" are un obicei din a face lucruri din astea. Tipa aia de 29 de ani e cu totul altceva' date=' nu vad ce treaba ar avea cu Alina/Elena. Poate sesizeaza vreun moderator "jocul murdar" al colegului.[/quote']Nu este nici un joc, i-am recomandat omului o fata.Atat.Nu treb sa te superi.
Link spre comentariu
Vizitator kalutumic
Reputație: 0

deci elena merita pt ca ,cred ca e singura din galati care are apartament.oral neprotejat normal protejat.parerea mea ca decat sa ma duc cu una de 60 de lei si sa nu aiba casa si ce mai pui pt hotel....nu se merita.elena e dragutza,are corp frumos si face treaba buna.din cate am vazut nu prea tine tel deschis.dar acu fiecare cu norocul lui.am pus si o poza cu ea(e o poza ce mi/a dat/o pe mess.)

post-6980-133409709606_thumb.jpg

Link spre comentariu
deci elena merita pt ca ' date='cred ca e singura din galati care are apartament.oral neprotejat normal protejat.parerea mea ca decat sa ma duc cu una de 60 de lei si sa nu aiba casa si ce mai pui pt hotel....nu se merita.elena e dragutza,are corp frumos si face treaba buna.din cate am vazut nu prea tine tel deschis.dar acu fiecare cu norocul lui.am pus si o poza cu ea(e o poza ce mi/a dat/o pe mess.)[/quote']Este f sexy. Locuieste singura?
Link spre comentariu

am fost si eu la dsoara, ce sa va zic, oralul e de nota 9, desi am venit cam greu si mi-a zis k nici un client nu a ajuns atat de greu:D, adik a avut de munk =)), cat tine de normal ce sa zic, e ok, se misca fain. Insa meniul preferat este un masaj cu finalizare orala, isi merita banii (130 lei).

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

acum cateva zile mi-am facut curaj si am fost la elena sau alina, ma rog. spun ca mi-am facut curaj deoarece nu obisnuiesc sa merg la fete acasa, prefer hotelul. tot ce pot sa spun e ca elena este o fata foarte ok, vorbareata(nu cum au spus altii), arata bine(nu pe cat de bine se vede in pozele ce circula pe net desi sigur sunt ale ei), treaba prestata e buna pentru banii ceruti si e genul grijulie cu clientul gen delia. locatia e una modesta dar merge pentru o evadare de o ora. o recomand! nr ei este 0757330537! spor la treaba

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...