Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:lul
  • Oras:lul

Ce-ai cautat la spital? Sper ca n-ai atins femeia aia!

 

 

M a batut unu (tip -era un nigger ) cand i am atras atentia sa stea la coada si sa nu se bage in fata. Mi a dat un pumn in ureche si acum tb sa-mi taie urechea si sa imi scoata sangele. Nu doresc nimanui asa ceva -_-.

Anyway acum jigodia e la paranaie, aici vine poltia repede. :iagree

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Tk, ce te-ai facut bre fumeie? Ti-a cazut pula de la vreun BTS dintr-ala periculos?!? Folosisi doar un singur prezervativ, in loc de trei sau cinci?

 

 

Ce-ai cautat la spital? Sper ca n-ai atins femeia aia! RASPUNS

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

M a batut unu (tip -era un nigger ) cand i am atras atentia sa stea la coada si sa nu se bage in fata. Mi a dat un pumn in ureche si acum tb sa-mi taie urechea si sa imi scoata sangele. Nu doresc nimanui asa ceva -_-.

Anyway acum jigodia e la paranaie, aici vine poltia repede. :iagree

 

Huooo....l-a bagat pe Cabral la puscarie  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Dudesti
  • Oras:Dudesti

M a batut unu (tip -era un nigger ) cand i am atras atentia sa stea la coada si sa nu se bage in fata. Mi a dat un pumn in ureche si acum tb sa-mi taie urechea si sa imi scoata sangele. Nu doresc nimanui asa ceva -_-.

Anyway acum jigodia e la paranaie, aici vine poltia repede. :iagree

Si tu n-ai dat? Doar ai incasat? :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

@irino mai la deal spuneai ca la față nu se spune "muie"...acum îi ceri omului să își arate muia (fața)...deci... :)))

post-3169-0-18012800-1402518102_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Unii au muiane care efectiv cer bataie! :laugh2 Acum, TraceKira va avea un alibi, daca-i taie urechea, o sa spuna " ce vreti? sunt intr-o ureche" :laugh2 :laugh2 :laugh2. Si nu va minti!

 

In alta ordine de idei: iata imaginea Romaniei in Occident!  Batai cu negrii ... ma rog ... mancat bataie de la negri :slap2.

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu

OFF-TOPIC:

 

Maestre, Picoane, fara violenta! BGS-ul e cu ochii in 4. O fi Sorina fata de treaba cu talica, da' parca nu se face  sa-i strici chefu'.  Nici n-a inceput petrecerea ca te-ai si incins. 

 

 

ON-TOPIC:

 

ATENTIE, PISIC! ITI VAND UN PONT ! 

 

Poti trata cu Sorina pentru un live streaming de la marele eveniment. Toti participantii trebuie sa poarte masti pe durata transmisiunii, iar accesul sa fie posibil doar pentru userii verzi, cu abonament pe un an achitat in ziua evenimentului. Distractie maxima! Mega trafic.

 

La multi (b)ani, Sorina!

Link spre comentariu
  • Telefon: Stefania
  • Oras:IN RAI
  • Telefon: Stefania
  • Oras:IN RAI

Am fost astazi la spital si pe un scaun cu rotile era o femeie bolnava de leucemie/cancer la gat cred , cheala si perfuziile legate de ea+ o sticla ilegata cu un furtun la gat in care se aduna un lichid rosu -galbui cred ca era sange amestecat cu puroi ?!. La fata si corp era la fel de slaba ca tine. EU nu stiu cum nu i ar provoca cuiva repulsia sa is faca un msasaj la tine cand ai fizicul ala care sanatos nu este...Rade ciob de oala sparta

 De Regina Randunica vorbesti T.K??? :slap2  :thinking  Randunico muta-ti cuibu acilisa si vezi ce zice TK :shocked

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

M a batut unu (tip -era un nigger ) cand i am atras atentia sa stea la coada si sa nu se bage in fata. Mi a dat un pumn in ureche si acum tb sa-mi taie urechea si sa imi scoata sangele. Nu doresc nimanui asa ceva -_-.

Anyway acum jigodia e la paranaie, aici vine poltia repede. :iagree

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

sa-ti taie urechea si sa-ti scoata sangele?

vezi sa nu ti-l scoata pe tot :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata :D

 

As vrea sa va spun ca ar fi bine sa va luati un pulover, o geaca, ceva putin mai gros. Seara s-ar putea sa fie mai racoare. Acum ca noi vom simti asta sau nu, ramane de vazut :P

 

Ne incalzim intre noi :D

 

Va astept, va pup, love u  :girly

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sau după un Bukkake... :))) contez pe băieți .... :)))

 

Tu pareai un om destul de ok insa in ultimul timp ma conving ca nu esti decat un taran....prost nu esti. Se pare insa ca misogin.

 

Ce cauti tu pe acest topic? Te-ai vazut mentionat pe undeva mai "nasule"?!?! :slap2

 

Pe principiul Sorina nu ramane datoare, "ete" ce-ti urez eu tie: JET!

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

M a batut unu (tip -era un nigger ) cand i am atras atentia sa stea la coada si sa nu se bage in fata. Mi a dat un pumn in ureche si acum tb sa-mi taie urechea si sa imi scoata sangele.

 

prin romanica cand mai vii?

sa stim, sa facem liste de asteptare, ca daca ne repezim toti, iese macel, si nu e frumos, nici urechea nu mai ramane.

vezi ca aici politia vine mai greu :P

 

p.s.

acum ca stim si cum arati, te gasim noi, nu-i problema...

 

http://s2.quickmeme.com/img/bc/bc39fd77b95c22fff332e8bf38ff78b52c88da48826447d3e7d37579740f2cf7.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

nu prea are cine face bukkake ca-ti trebuie coaie ca sa faci asa ceva. pe cand acolo....

:slap2 :slap2

si cateva vorbe:iesi in pula lu xoxo!!

Link spre comentariu
  • Oras:Dudesti
  • Oras:Dudesti

Sorino,fără mișto acu',vezi că au anunțat nebunii aștia furtuni și ploi cu piatră cât oul de rândunică,bagă piscina aia gonflabilă undeva la adăpost :)

La mulți ani și la mulți bani!

 

 

Peseu: pt evitarea evenimentelor neplăcute și pt a evita dispariția Rândunicii în neant(luată de vânt),leag-o de piciorul la masă =))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...