Sari la conținut

Postări Recomandate

Am gasit pe AT anuntul asta:DULCEATA, Papusica Barbie, varianta romaneasca ofera: oral nota10, normal diverse pozitii si mult ravnitul anal, paradisul il gasesti in centrul capitalei, vino sa simti placerea! 1.65 m/ 47 kg/ 19 anisori. 0732.659.962 Pret 150L/oraAm atasat si poz(n)ele. Poate cineva sa-mi dea un review?

post-3772-133409702262_thumb.jpg

post-3772-133409702263_thumb.jpg

post-3772-133409702263_thumb.jpg

post-3772-133409702264_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
Am gasit pe AT anuntul asta:DULCEATA' date=' Papusica Barbie, varianta romaneasca ofera: oral nota10, normal diverse pozitii si mult ravnitul anal, paradisul il gasesti in centrul capitalei, vino sa simti placerea! 1.65 m/ 47 kg/ 19 anisori. 0732.659.962 Pret 150L/oraAm atasat si poz(n)ele. Poate cineva sa-mi dea un review?[/quote']Personal nu mi se par a fi aceleasi poze dar posibil sa ma insel. Am sunat-o eu, a zis ca nu face finalizare orala sau Anal. Mie la telefon mi-a zis ca e 150/finalizare sau 250/ora, ca locatie Blvd.Unirii, am intrebat de-o locatie mai exacta, a zis ca sa o sun cand sunt la Unirea si-mi zice unde trebuie sa ajung.Mai departe scrie-n carte...
Link spre comentariu

Salut sweed.Cred ca ai citit acea regula care interzice postarea de linkuri catre alte situri.Si cred ca am mai vorbit despre asta acum cateva saptamani cand ai primit deja un avertisment tot pentru aceeasi incalcare. Sunt regulile forumului care trebuiesc respectate de toti membrii din comunitate , reguli facute de administratorii forumului CBU si pisicul. Acesta este doar un avertisment scris, nu am sa dau warn dar la urmatoarea abatere o sa fiu nevoie sa banez contul. Sper ca intelegi.Mersi, alexandru

NU sunt permise link-urile catre alte forumuri sau situri.Editarea lor se afla la discretia moderatorilor.Linkurile catre site-uri vor fi acceptate doar ca fiind relevante si de stricta necesitate pentru discutii.
Link spre comentariu

Am fost eu la ea prin august, statea pe bd. Cantemir atunci, dar avea un alt numar de telefon. 200lei/1h am platit atunci.Oral fara prezervativ dar nimic special, mecanic. Finalizarea e in prezervativ. Nu accepta anal.M-a deranjat telefonul insa, care suna in draci si ea raspundea.La al doilea numar m-a grabit, pe motiv ca un alt client astepta jos.La banii astia putem gasi mai bine!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...