Sari la conținut

bruneta suceava


Postări Recomandate

  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

buna seara,am reusit si eu sa fac rost de o dama. din suceava(a zis ca nu e din suceava),sta in chirie singura.faza e ca nu vrea nr public,daca ceva vb pe mess la [email protected] si va zic detaliile.deci sa incepem.o sun, ma ghideaza unde sa vin,sun la interfon,urcu la ea.fata o bruneta un pic plinuta,sanii frumosi mari(nu exagerati,nici lasati) un pic de burtica,si celulita la fese.intru la ea platesc 50 de lei,pt oral si normal 1 finalizare.incepem cu un oral,apoi o pun capra,misionar,nu prea se implica,dar face ce ii spui tu,sta cum vrea,,,era si cam speriata cand am intrat la ea

mi-a placut ca e foarte curata,epilata,fara mirosuri .cam 15-20 de minute a durat actiunea

sper sa fie cat de cat ok recenzia pentru ca este prima.

 

Note:

 

 

 

Aspect: 7

Igiena :locatie curata,camera simpla fara mirosuri,la baie la fel

Locatie -apartamentul ei,are camera separat pt clienti

Oral - 6 (nu prea se implica)

Normal: 5(la fel nu se implica prea mult)

atitudine : nu prea vorbareata,timida si cam speriata

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Am fost ieri sa vad fata,dupa ce mi-a explicat la tel pe un ton de parca ma certa cum ajung la ea,surpriza ajuns la usa imi spune sa plec ca nu sunt genul ei. Pare loco cand vorbesti cu ea si minte. M-a sunat la vreo 30 min dupa ce am plecat de la ea ca de ce sun la usa ei. Din poze pare de la tara.

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Salutare am fost si eu la o tipa bruneta in suceava e posibil sa fie aceeasi persoana. tariful a fost 70 lei pentru un numar normal putin plinuta fata dupa cum vorbeste pare a fi de la tara. Locatie curata, miros placut, epilata  . Locatia fiind in obcini.

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 

buna seara,am reusit si eu sa fac rost de o dama. din suceava(a zis ca nu e din suceava),sta in chirie singura.faza e ca nu vrea nr public,daca ceva vb pe mess la [email protected] si va zic detaliile.deci sa incepem.o sun, ma ghideaza unde sa vin,sun la interfon,urcu la ea.fata o

Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Salutare dragi uceniti/sogori, va cer ajutorul si va multumesc in avans. Lasati-mi si mie rapid un email la " [email protected] " cu un numar de telefon, un email sau orice data de contact al unei dragi domnisoare din zona Sucevei. 

Nu am inteles din reguli daca am dreptul sa fac asa o cerere, dar daca nu, scuzele mele, stergeti-mi postarea. 

Numai bine! 

Link spre comentariu
  • Oras:suceava
  • Oras:suceava

Salutare am fost si eu la o tipa bruneta in suceava e posibil sa fie aceeasi persoana. tariful a fost 70 lei pentru un numar normal putin plinuta fata dupa cum vorbeste pare a fi de la tara. Locatie curata, miros placut, epilata  . Locatia fiind in obcini.

cum dau  te tipa?pls

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...