Sari la conținut

Transexuale sau tv in Cluj


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

salutare,

 

pot zice despre alina ca este o profesionista. ca persoana este super ok. discreta. are rabdare si nu te grabeste. arata f bine. piele ingrijita, curata. este activa, are un penis excitant care te invita la nebunii. un fund bombat pe masura ce te invita sa il alinti. ca sa nu mai zic ca e epilata complet si e foarte placut sa incerci sa o lingi peste tot...mi se scoala cand ma gandesc. chiar imi amintesc cu placer la un 69 cu ea. edaca ai un fetish de genul e persoana ideala sa ti-l puna in practica.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alina_trans
Reputație: 0

Din 18.07.2015 in Cluj-Napoca...Noua in Cluj-Napoca...Transsexuala blonda feminina 100% fund bombat buze senzuale ofer masaj si relatii intime domnilor generosi si seriosi care stiu ce vor intr-un ambient placut si relaxant.Valabil si pentru cupluri.Poze noi reala 100% ne photoshopate.Discretie garatata.Tel:0740874498.PS:Nu raspund la beep, sms si nr privat.

Link spre comentariu
Vizitator alina_trans
Reputație: 0

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/noua-in-cluj-transexuala-blonda-shemale-valabil-si-pentru-cupluri/7b0e6375706c6152.html

Din 18.07.2015 in Cluj-Napoca...Noua in Cluj-Napoca...Transsexuala blonda feminina 100% fund bombat buze senzuale ofer masaj si relatii intime domnilor generosi si seriosi care stiu ce vor intr-un ambient placut si relaxant.Valabil si pentru cupluri.Poze noi reala 100% ne photoshopate.Discretie garatata.Tel:0740874498.PS:Nu raspund la beep, sms si nr privat.

Link spre comentariu
Vizitator alina_trans
Reputație: 0

salutare,

 

pot zice despre alina ca este o profesionista. ca persoana este super ok. discreta. are rabdare si nu te grabeste. arata f bine. piele ingrijita, curata. este activa, are un penis excitant care te invita la nebunii. un fund bombat pe masura ce te invita sa il alinti. ca sa nu mai zic ca e epilata complet si e foarte placut sa incerci sa o lingi peste tot...mi se scoala cand ma gandesc. chiar imi amintesc cu placer la un 69 cu ea. edaca ai un fetish de genul e persoana ideala sa ti-l puna in practica.

Multumesc...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna este reala da dar este travestit din cate observ ptr ca se vede clar ca sunt poze facute cu telefonul ca in cazul multora ....si vad comentari ca este jale pe cluj.da este jale ptr ca apar fakeurile la greu..SINGURUL LUCRU CARE VIL POT SUGERA TUTUROR SA PUTETI MERGE LA CEVA REAL TRANSEXUALA NATURALA HORMONATA CU SANI SAU OPERATA ESTE SIMPLU...CERETI CONFIRMARE WEB WHATSSAP...ACOLO SE VEDE DACA ESTE EA SAU NU ..MULTUMESC SI SPOR 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...