Sari la conținut

concurs de dat limbi


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ești bine?

Eeeee, Picoaie, Picoaie, credeai ca ai scapat de mine ? Ehe, nu-i asa usor. Ti-am zis de-atunci, de cand dadeai minusuri total aiurea ca ai belit pula. Reincepem actiunea, am mare chef sa te sparg la bot. Tine-te bine  :laugh2  =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Până una alta, sugi pula, boschetare!

Câtă minte ai, se vede în primul rând că te dor atât de mult punctele!

Ți-aș recomanda să te abții de la amenințări puerile și să consulți un psihiatru.

 

P.S. Nu știu de unde ideea asta cretină a ta, cum că mi-ar fi păsat de tine, sau că m-aș fi gândit o secundă la tine, că am scăpat sau nu! Să scap...de ce? Te îmbeți cu apă rece, retardatule, nu îmi încarc memoria și nu mă preocupă nulitățile de teapa ta. Eventual, mă distrez pe seama lor, așa cum am făcut cu tine.

Prostule!

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Până una alta, sugi pula, boschetare!

Câtă minte ai, se vede în primul rând că te dor atât de mult punctele!

Ți-aș recomanda să te abții de la amenințări puerile și să consulți un psihiatru.

 

P.S. Nu știu de unde ideea asta cretină a ta, cum că mi-ar fi păsat de tine, sau că m-aș fi gândit o secundă la tine, că am scăpat sau nu! Să scap...de ce? Te îmbeți cu apă rece, retardatule, nu îmi încarc memoria și nu mă preocupă nulitățile de teapa ta. Eventual, mă distrez pe seama lor, așa cum am făcut cu tine.

Prostule!

Idiotule, n-ai inteles mah ? Ma durea la bascheti de minusurile tale. Ti-am tras la ocarina si-o sa-ti trag si-acum pentru ca te crezi vataful forumului, te bagi tu peste tot, spui tu cine sa faca recenzii, te iei de toti. Cine cacat esti tu mah, libidinosule ?

Cocalare, tu ai mah nevoie de consult psihiatric. Pai sa stai de ani buni mai toata ziua pe forum, sa te certi cu toti, inclusiv cu

femeile, e clar ca ai o dioda arsa !! Du-te nene la Obregia, au paturi la geam. Executarea ! 

Boule !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Idiotule, n-ai inteles mah ? Ma durea la bascheti de minusurile tale. Ti-am tras la ocarina si-o sa-ti trag si-acum pentru ca te crezi vataful forumului, te bagi tu peste tot, spui tu cine sa faca recenzii, te iei de toti. Cine cacat esti tu mah, libidinosule ?

Cocalare, tu ai mah nevoie de consult psihiatric. Pai sa stai de ani buni mai toata ziua pe forum, sa te certi cu toti, inclusiv cu

femeile, e clar ca ai o dioda arsa !! Du-te nene la Obregia, au paturi la geam. Executarea ! 

Boule !

Să moară Mîșkin, tu te crezi Iisus Hristos, de ai "înviat" de Paști! Vezi că ai un loc liber la Bălăceanca lângă Napoleon și Mihai Viteazul!  :laugh2

Cerone a înviat! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Să moară Mîșkin, tu te crezi Iisus Hristos, de ai "înviat" de Paști! Vezi că ai un loc liber la Bălăceanca lângă Napoleon și Mihai Viteazul!  :laugh2

Cerone a înviat! :laugh2  :laugh2  :laugh2

......cu moartea pre moarte calcand. Da ? E, daca o cauti, ea vine. Asa ca pregateste-te. Fa-ti testamentul si platestelocul de veci. Sa fii la zi, altfel te da la caini. Sau vrei sa-ti dea foc ?. Iti dau io, gratis. Arza-te-ar focu'  :FIREdevil    :laugh2  =))  =))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

......cu moartea pre moarte calcand. Da ? E, daca o cauti, ea vine. Asa ca pregateste-te. Fa-ti testamentul si platestelocul de veci. Sa fii la zi, altfel te da la caini. Sau vrei sa-ti dea foc ?. Iti dau io, gratis. Arza-te-ar focu'  :FIREdevil    :laugh2  =))  =))

.).

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Daca pun o poza cu piersicuta reusesc sa va fac sa incetati injuraturile pe aici?

Sunt convins...dar atunci nu vor mai vedea monitorul de la ejaculari !!! :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator sclavpenibil
Reputație: 0
La 15.06.2015 la 19:42, randunica a spus:

Mai bine ma pupi în cur.ai mai multe șanse decât sa ma enervezi. Eu cu dobitocii ma șterg la cur după ce ma cac. Hârtie igienica.

foarte norocosi acei dobitoci 

Link spre comentariu

Vizitator sclavpenibil
Reputație: 0
Acum 1 minut, yellow_raven a spus:

Tu ai făcut o pasiune din a dezgropa topice vechi de ani de zile? 🤔

am o pasiune cu limbile in fund. dupa ''limbi'' am gasit topicul, am sapat prin el, si am gasit si comentariul care contine limbi in fund. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...