Sari la conținut

alinuta la galati


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Buna sunt alinuta acesta este numarul meu 0753617573,ma puteti gasi dimineata de la ora 9:00 pana seara la 21:00 . Seara nu ma sunati decat daca vreti programari pentru a dou-a zi dar nu mai tarziu de 22:30. Sunt o fire sociabila, genul slim 1,67 inagtime cam 52-53 kg.

Ofer oral (P/N) depinde de igiena.

Normal doar PROTEJAT nu insistati ca nu o fac neprotejat

 

Preturile mele:

Oral cu fin 80 ron. , normal cu fin 100 ron sii normal + oral O singura finalizare 150 ron

Nu lucrez la ora

 

P.S am sa revin si cu poze va pup si va astept

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

Buna sunt alinuta acesta este numarul meu 0753617573,ma puteti gasi dimineata de la ora 9:00 pana seara la 21:00 . Seara nu ma sunati decat daca vreti programari pentru a dou-a zi dar nu mai tarziu de 22:30. Sunt o fire sociabila, genul slim 1,67 inagtime cam 52-53 kg.

Ofer oral (P/N) depinde de igiena.

Normal doar PROTEJAT nu insistati ca nu o fac neprotejat

 

Preturile mele:

Oral cu fin 80 ron. , normal cu fin 100 ron sii normal + oral O singura finalizare 150 ron

Nu lucrez la ora

 

P.S am sa revin si cu poze va pup si va astept

Bine ai venit printre noi Alina .

Asteptam Pozele .

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare tuturor!

 

Am sunat-o sambata, pe la pranz, la numarul mentionat; a raspuns imediat,

am aflat ca are locatie si am planificat o intanlire pentru urmatoarea jumatate de ora.

 

Locatia este situtata in zona liceului metalurgic, la un bloc ce nu este situat chiar la strada. 

Personal, l-am gasit relativ repede.

 

Apartamentul este cu 2 camere micut si cu o baie fara imbunatatiri.

A, are si un minus: nu are apa calda, asa ca venind igienizat, am renuntat la dusul de rigoare..

 

Domnisoara are cam 1,65, asa cum se descrie, talia slim, bine proportionata, cu sani mici si fermi.

 

Am facut o trecere in revista a serviciilor si am optat pentru varianta de 150 lei.

 

A inceput cu saruturi delicate pe tot corpul, FK si GFE absent, nici eu nu am cerut, si a coborat incet,

incepand un oral lent, fara graba, implicat, cu accente de deep, absolut ok.

Avand in vedere implicarea domnisoarei am renuntat la restul si i-am spus sa termine treaba inceputa,

era prea bine facuta... finalizand un CIM absolut perfect.

 

Multumit de prestatie, ne-am despartit cu promisiunea unei revederi, poate in alta locatie, baia fiind fara imbunatatiri.. etc....

 

Halatul: 150 lei

 

Note: 

 

Prestatie 10.

Implicare:10

Locatie 8

 

Spor la treaba!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

Alina, am o nelamurire....de fapt mai multe si daca ma poti lumina ar fi perfect.

Ai scris mai sus(dar si la tine la profil) ca nu taxezi pe ora.Buuun, asta am inteles.Ai scris ca nu faci decat o finalizare, si nu mergi pe ora.Asta ce inseamna?

O singura finalizare cu acelasi client, ca nu am ințeles? Dar sa nu imi zici ca faci doar o finalizare pe zi ca-mi iau jucariile si plec.Pai eu daca as vrea sa beneficiez de un ORAL la 80 ron si un NORMAL la 100 ron cum ar trebui sa fac?

Sa ies afara dupa prima finalizare, sa imi rad barba si sa ma tund,punem si o barba la misto...ș-un ochelar de soare si sun din nou la usa..."Sar'na am revenit pentru a doua finalizare"??

Lasand gluma la o parte, dezleaga calul de la gard ca sa venim si noi cu lecția invațata,pune si pozele alea cu care ne-ai stârnit, si ai sa vezi ce bucuroși vom fi cu toți.

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Guest...cred ca socoteala domnisoarei este simpla : vrei oral 1 finalizare  -80 Ron, vrei NUMAI normal 1 finalizare -100 ron...

Bun daca vrei O+N 1 finalizare - 150 ron...

Si eu daca vreau 1 ora, functie de ce doresc adica O+N - 2 finalizari va trebui sa platesc 150 ron x 2 = 300 ron... Adica merge prostu' adica EU la HOT adica EA si se spune ca s-a intalnit hotu' cu prostu' care si marca 300 ron.  :slap2  :wallbash

Si mai "este unii care merge" la fata asta ! Bravooooo

 

Buna sunt alinuta acesta este numarul meu 0753617573,ma puteti gasi dimineata de la ora 9:00 pana seara la 21:00 . Seara nu ma sunati decat daca vreti programari pentru a dou-a zi dar nu mai tarziu de 22:30. Sunt o fire sociabila, genul slim 1,67 inagtime cam 52-53 kg.
Ofer oral (P/N) depinde de igiena.
Normal doar PROTEJAT nu insistati ca nu o fac neprotejat

Preturile mele:
Oral cu fin 80 ron. , normal cu fin 100 ron sii normal + oral O singura finalizare 150 ron
Nu lucrez la ora

P.S am sa revin si cu poze va pup si va astept

Link spre comentariu
  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

Hai sa nu fim rai si sa punem toate astea pe seama faptului ca s-a emotionat cand si-a facut prezentarea sereviciilor/preturilor.

Eu refuz sa cred ca ca este asa cum ai spus tu mai sus!!!

Link spre comentariu

Cere-i piscului sa te faca rosie,sa poti avea acces la pm intre timp,sa pot cere si alte detalii.
Daca imi permiti sa fiu un pic rautacios cu tine,prima poza e trecuta prea mult prin fotoshop ,iar restul sunt cam prea in ceata,nu ar strica si alte poze mai clare

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

Buna dragii mei sunt tot eu alinuta doar ca pe alinuta dulcica nu mai pot intra din cauza parolei.
Dupa cum stiti preturile mele sunt 80 ron oral cu fin (P/NP) in functie de igiena
150 Oral (P/ N)si Normal DOAR PROTEJAT o fin si m-am mai gandit si 2 fin o ora 200 ron O+N. Fac FK.CIM.COP.GFE. Ma puteti gasi intre orele 9:30 si 21:00 nu ma sunati mai tarziu si nu sunati cu privat ca nu raspund. Detin locatie in 38 ca punct de reper liceul 4 ( energetic)
Va pup si va astept

P.S pozele sunt reale si prima poza este facuta de un fotograf profesionist celelalte sint cu telefonul de aceea sunt asa

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...