Sari la conținut

alinuta la galati


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

Obi, din pacate, cu toata stima care v-o port, nu sunteti la fel de "convingatori", precum oradenii, care au eu un "nu stiu ce" aparte.

Poate Alinutza iti va explica vreodata ce si cum...

junior sa stii ca si tu daca ai avea drum macar o data in oradea si ai vedea ce oameni comunicativi, primitori si ce locuri deosebite sunt, te-ai indragosti de oradea

 

PS si da oradenii au ceva al lor acel vino'n coa ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

junior sa stii ca si tu daca ai avea drum macar o data in oradea si ai vedea ce oameni comunicativi, primitori si ce locuri deosebite sunt, te-ai indragosti de oradea

 

PS si da oradenii au ceva al lor acel vino'n coa ;)

Stii tu Bebe ce stii. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

Astazi am incercat sa iau legatura telefonic cu Alinuta. Din pacate nu am reusit, nu a raspuns la telefon.

poate ai sunat cu privat 

 

Nu ma mai sunatu cu numar ascuns imi stricati toata buna dispozitie sunand cu privat NU RASPUND LA NUMERE PRIVATE!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Esti un pic cam neserioasa, si asta o zic asa ca sa sune frumos.

Imi place totusi ca vii pe aici si ne dai sfaturi, insa nu poti respecta o programare. Apreciez totusi ca dupa 40 de minute si vreo 5 apeluri am reusit sa aflu prin sms ca ai treaba. 

 

Gingo nu te saluta :P.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Am discutat aseara cu domnisoara prin SMS, am convenit sa ne vedem dupa ora 12:00.

Am incercat dimineata sa iau legatura cu ea, n-am reusit. Apoi am discutat prin SMS, ca o sa ne vedem dupa ora 12:00. Dupa aceasta ora, cred ca am insistat cu 10 apeluri cam pana pe la 17:30. Alinuta nexam.

Imi imaginez ce-i la gura si la curu' ei, avand in vedere ca paraseste zona, dar macar sa fi spus de la bun inceput ca nu poate onora intalnirea!

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

Drgutilor nu e nimic la "gura si la curu meu" chiar daca parasesc zona daca nu v-am spus da la ora cutare e programarea imi pare rau dar nu e batut in cuie . chiar si prin sms daca va spun dupa ora cutare inseamna ca dupa ora aia sunt libera nu ca dupa ora.....vam facut programare

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am discutat aseara cu domnisoara prin SMS, am convenit sa ne vedem dupa ora 12:00.

Am incercat dimineata sa iau legatura cu ea, n-am reusit. Apoi am discutat prin SMS, ca o sa ne vedem dupa ora 12:00. Dupa aceasta ora, cred ca am insistat cu 10 apeluri cam pana pe la 17:30. Alinuta nexam.

Imi imaginez ce-i la gura si la curu' ei, avand in vedere ca paraseste zona, dar macar sa fi spus de la bun inceput ca nu poate onora intalnirea!

Din postarea ta nu reiese ca ti-ai facut o programare pentru o ora fixa. Prin faptul ca ai zis ca va veti vedea dupa ora 12 nu inseamna ca ti-ai si facut programare. Tu ai fi vrut ca Alinuta sa stea sa astepte telefonul tau si sa refuze alti clienti, mai ales ca nu stia la ce ora (dupa ora 12) vei suna?

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

Dragii mei va rog daca ma sunati sa faceti prigramare veniti la ora stabilita sau daca nu puteti sa mai ventiti faceti-va timp macar un minut sa ma anuntati ca anulati programarea

 

Multumesc anticipat pentru intelegere

Draga mea , de ce tu ceri mai sus ceva ce tu nu poti da inapoi ? De ce clientii si-ar face timp macar un minut sa te anunte ca numai pot onora programarea , atat timp cat tu nu faci acelasi lucru . Oare”clientii” de mai jos chiar nu meritau macar un minut din timpul tau pretios ? 

 

Sunat joi si facut programare pentru astazi dimineata. Am zis sa fie din timp sa nu am surprize. Insist de 2-3 ori....daca este ok si din partea ta, sa ne vedem sambata 9,30-9,45. Da stai linistit ca nu uit. Bine...stau. Specific ca sunt patit cu neonorarea programarii....si nu imi doresc un astfel de lucru ca vin de la niste km distanta. Stai draga linistit. Stau.

M-am culcat pe la 4 dimineata...pun ceasul sa sune....suna.....Doamne...nu ma puteam trezi pur si simplu. Frate...am zis ca ma duc...pai ma duc. Cuvantul e cuvant. Trag de mine....ma fac fresh....plec...ajung prin zona...sun...nu raspunde. Mai stau...sun...iar nu raspunde....iar mai stau putin...iar sun....iar nu raspunde....imi bag milioane de p.... si plec ca boul acasa.

 

Anticipez cumva scuzele. Imi pare rau...dar a intervenit o problema urgenta si de aceea nu am mai putut. Daca stii ca nu mai poti....si sa nu dai sms sau sa suni sa faci probleme...scrie omule un post aici. Pentru boul cu care trebuia sa ma intalnesc sambata dimineata...sa nu mai vina...ca nu mai pot. Si oricata treaba ai avea....cateva secunde ai fi putut raspunde la telefon: fraiere....nu ne mai putem intalni acum si inchideai. Si am zis eu sa ma las de sportul asta...dar fac eu ce fac si imi mai calc pe suflet si fac exceptii. Si iar raman cu scrisul de pe frunte ca in desenele animate: SUCKER

 

 

Nu am cautat pe topicul din Pitesti dar nerespectarea programarilor este o constanta in activitatea ei si nu o exceptie. Sfatuiesc pe toti sa aveti pregatita o alternative, sansele de a o vedea DUPA ce va confirmat intalnirea sunt de vreo 10% (cam asa reiesea din ce scriau pitestenii). Daca respectarea programarilor ar fi un criteriu major, ar fi la "De evitat", chiar daca cei care au reusit sa se intalneasca cu ea, o lauda.

 

 

azi a fost o intalnire esuata cu Alinuta, adica nu s-a realizat. Ce s-a intamplat de fapt, am sunat ieri sa stabilesc o intalnire pentru azi la ora 11 dimineata, am stabilit detaliile totul ok. Azi la ora 10:50 am sunat si nimic, am mai insistat pana la 11:10 cu 3-4 apeluri si iar nici un raspuns. Pe la ora 12:30 am sunat de pe alt nr de telefon si surpriza a raspuns. Am explicat cine sunt, mi-a zis ca are o problema in familie si ca nu poate azi. Personal nu cred explicatia asta, am motive intemeiate sa nu cred, sunt sigur ca nu a mai dorit intalnirea. Avand in vedre ca prima intalnire a decurs ok din punctul meu de vedere si cred ca si din punctul ei de vedere pentru ca nu mi-a dat de inteles contariul chiar am discutat mult inaite si intre activitati si nu mi-a dat de inteles ca ar fi deranjata de prezenta mea.

 

O astept pe Alina daca binevoieste cu un punct de vedere. Ca sa ii aduc aminte cine sunt: am fost clientul de luni de la ora 11:25, care te-a trezit la ora 10:30. 

 

 

Esti un pic cam neserioasa, si asta o zic asa ca sa sune frumos.

Imi place totusi ca vii pe aici si ne dai sfaturi, insa nu poti respecta o programare. Apreciez totusi ca dupa 40 de minute si vreo 5 apeluri am reusit sa aflu prin sms ca ai treaba. 

 

Gingo nu te saluta :P.

 

 

Am discutat aseara cu domnisoara prin SMS, am convenit sa ne vedem dupa ora 12:00.

Am incercat dimineata sa iau legatura cu ea, n-am reusit. Apoi am discutat prin SMS, ca o sa ne vedem dupa ora 12:00. Dupa aceasta ora, cred ca am insistat cu 10 apeluri cam pana pe la 17:30. Alinuta nexam.

Imi imaginez ce-i la gura si la curu' ei, avand in vedere ca paraseste zona, dar macar sa fi spus de la bun inceput ca nu poate onora intalnirea!

 

 

Drgutilor nu e nimic la "gura si la curu meu" chiar daca parasesc zona daca nu v-am spus da la ora cutare e programarea imi pare rau dar nu e batut in cuie . chiar si prin sms daca va spun dupa ora cutare inseamna ca dupa ora aia sunt libera nu ca dupa ora.....vam facut programare

Sa intelegem ca programarile la tine sunt un fel de RULETA  .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...