Sari la conținut

alinuta la galati


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am sunat si eu azi pe la 14:45 si am facut o programare pt la 16:00. Mi-a zis zona in care trebuie sa ajung si sa o sun cand ajung acolo ca sa imi dea mai multe detalii. Din pacate n-a mai raspuns la telefon. Am mancat ceva in zona, timp in care am mai insistat cu telefoane, iar dupa o ora m-am lasat pagubas si am plecat.

 

Deci, asa cum au mai zis-o si altii...chiar daca aveti programare, e bine sa veniti si cu un plan de rezerva.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator fluescu
Reputație: 0

mie mi-a raspuns la telefon. am stabilit ora 17 mi-a zis zona Mazepa si sa sun pe la ora 16 45 sa imi dea adresa exacta. am sunat la ora stabilita dar nu mi-a mai raspuns. am sunat de 5-6 ori, i-am trimis 5 mesaje dar degeaba dupa ce cu greu mi-am facut timp o ora sa ma intalnesc cu ea. macar daca ar raspunde la mesaje si sa zica plecati dracu nu mai asteptati ca prostii. nu a trimis nici un mesaj. din punctu asta de vedere trebuie sa mai evolueze si sa dea un raspuns macar sa nu mai asteptam ca prostii 30 de minute, pt ca pierdem 30 de minute importante din viata noastra. oricum am economisit 150 lei.

Link spre comentariu
  • Oras:..... la padure
  • Oras:..... la padure

mie mi-a raspuns la telefon. am stabilit ora 17 mi-a zis zona Mazepa si sa sun pe la ora 16 45 sa imi dea adresa exacta. am sunat la ora stabilita dar nu mi-a mai raspuns. am sunat de 5-6 ori, i-am trimis 5 mesaje dar degeaba dupa ce cu greu mi-am facut timp o ora sa ma intalnesc cu ea. macar daca ar raspunde la mesaje si sa zica plecati dracu nu mai asteptati ca prostii. nu a trimis nici un mesaj. din punctu asta de vedere trebuie sa mai evolueze si sa dea un raspuns macar sa nu mai asteptam ca prostii 30 de minute, pt ca pierdem 30 de minute importante din viata noastra. oricum am economisit 150 lei.

Bine ai venit in club.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

Io zic ca, daca a spus ca mai sta doua zile, cre ca a vrut sa ne spuna ca se bucura de sederea in Galati, si probabil a fost furata de priveliste, ca de raspuns la telefon nu are timp. Prostii suntem noi ca o sunam...

 

 

costoboc raman din mai multe motive nu am sa explic. Doar ca nu iti raspund la fel din anumite motive pe care nu le fac publice

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Zilele trecut m-am intalnit cu ea;am sunat seara,fara raspuns,i-am trimis un sms la care mi-a raspuna,intalnirea a avut loc a doua zi dimineata unde am anuntat-o ca am ajuns in galati si atunci am sunat pt indicatii;eu cred ca nu va mai raspunde din alte motive intemeiate poate si nu ca ar fi neserioasa,parerea mea

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

Dragul meu daca stau sa ma gandesc...chiar vroiam sa te primesc si daca ma uit in mesaje iti dau si un raspuns de ce nu te-am primit....am sa iti spun intr-un PM a pardon nu ai aceasta facilitate...imi pare rau nu am cum sa iti spun de ce nu ti-am mai raspuns. Nu vreau sa fac public motivul.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Buna seara...citind pe aici comentarii pro si contra despre Alinuta, imi pot spune si eu o parere personala despre ea...am vizitat-o si eu in urma cu ceva timp, activa in Pitesti pe atunci si mi-a facut o impresie deosebita.

Am vizitat-o doar o data, ghinion pot spune, pentru ca nu am avut ocazia in tot acest timp, cat ea a prestat la pitesti, sa o vizitez de mai multe ori...si acum imi pare rau...dar nu se stie niciodata, stiti cum se spune, niciodata sa nu spui niciodata...

Vreau sa spun ca voi, cei din Galati sunteti norocosi ca aveti o asemenea fata la voi, o fata simpatica, frumoasa si cu mult bun simt...sa aveti grija de ea...

Alinuta, noi cei din Pitesti, iti simtim lipsa, ca in afara de 2,3 fete extraordinare, nu avem nimic altceva bun...

Te pwp Alinuta si in poate in viitor, o sa ne mai vedem...

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...