Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

DOUA brunete, doua fete dorite asa cum ati doresti si tu ati ofer sex total cu finalizare orala accept 69 accept orice fantazie de a ta suna si nu vei regreta va pup Alina, Denisa, 21 Dec 03:47 0785.181.953/ 0786.755.625 Pret 100Lcine le stie pe fete?post-779-133409703241_thumb.jpgpost-779-133409703242_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cea din stanga Alina (nume reala Ana) era buna rau la pat. A fost la mine cel putin de 6 ori. Pacat ca nu are stabilitate si nu o mai gasesc in acelasi telefon, acum colega ei zice ca e plecata. Facea oral, normal si anal fara mofturi.Stie cineva noul ei nr.de telefon ??

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Arată-ţi' date=' rogu-te, caracterul altruist şi vino cu mai multe detalii.Mulţumesc[/quote']Nu stiu ce pot sa mai zic. Dupa o convorbire telefonica destul de plictisoare, am inteles de la fosta colega ei ca nu mai lucreaza in acelasi locatie. Nu raspunde la telefon. Mi sa promis ca se transmite numarul meu de telefon la ea dar nu prea cred. O cunosc de cateva ani bun. Era mai slabuta dar sa ingrasat si ea cu timp. Am fost cu ea de mai multe ori dar de fiecare data ocazional, sau am luat o de pe mall sau ne am intalnit pe strada sau am stiut unde sta si mergeam cand vroiam. Este o tiganca si cred ca se si drogheaza. Cand ma uit atent la ea nu are nimic atractiva dar faptul ca o stiu de un timp ma atrage cumva. In plus face tot cea ce zici fara sa te intrebe dece, este foarte permisibila la diferite fantezii (bondage,bdsm). Este miniona, creola, ascultatoare, face anal cu ambitie si nu se uita la ceas, am avut cazuri ca neavand bani la momentul potrivit ma lasat sa platesc a doua zi, este o GFE urata care iti indeplineste dorintele carnale. Am atasat si cateva poze pe care am gasit prin net cu fostul ei nr. de telefon.Sper ca am detaliat suficient ca sa pot sa primesc un raspuns la intrebarea ; "Stie cineva noul ei nr.de telefon ??" ...

post-4516-133409710037_thumb.jpg

post-4516-133409710038_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...