Sari la conținut

Bruneta Diham-0766665040


Postări Recomandate

Tentat de pretul avantajos, am optat pentru urmatoarea oferta de pe anuntul.ro:

“OFERTA speciala, bruneta sexy sani nr. 3, ofer sex oral cu fin unde doresti, normal diverse fantezii, masaj erotic fara graba se poate si anal contra cost. Igiena si discretie maxima zona Diham-0766665040

 

Am sunat si o voce placuta mi-a dat detaliile necesare: 30 ron/finalizare, cu meniul descris in anunt. Pentru o ora tariful este de 100 ron. Am decis sa merg si am facut o programare peste 15 minute (fiind deja in zona).

 

LOCATIA : Pe bulevardul Grigorescu (o alee adiacenta), locuri de parcare la strada, punct de reper colegiul Anghel Saligny. Locul de desfasurare al actiunii este o garsoniera , cu un pat care cam scartaie. Nu am facut dus, pentru ca veneam de acasa.

 

ASPECT FIZIC: Pozele cred ca sunt reale. Are aproximativ 20-22 ani, bruneta, aprox. 1,65 m, sani marimea 3, cu un pic de burtica, fund bombat. Epilata de cateva zile.

 

DESFASURAREA ACTIUNII: Am optat pentru o finalizare, platind la inceput, din proprie initiativa. Foarte volubila, a inceput cu sarutari pe corp, continuand cu un oral bine facut, fara mana, cu atentie pe zonele adiacente (din proprie initiativa). Am continuat pentru normal (misionar), pozitie in care s-a terminat si repriza (din ratiuni de timp). M-a igienizat cu servetele umede, am mai schimbat cateva vorbe si dus am fost.

 

NOTE:

CORP: 8-intamplator este genul meu (din punct de vedere fizic)

ORAL: 8-fara graba, cu ruperi de ritm, cu atentie la zonele adiacente

NORMAL: 9- s-a implicat, cu mangaieri, gemete, etc, care nu au parut foarte false

GFE:8-nu m-a grabit, desi telefonul suna in continuu, o prezenta placuta, care incearca sa fie amabila, in ciuda pretului practicat.

 

In concluzie, o recomand pentru o finalizare la tariful asta (prestatie+atitudine). Vrea sa se mute in urmatoarea perioada, dar in aceeasi zona. Foarte cautata (avand in vedere pretul), m-am intalnit pe alee cu urmatorul client. Nu ar fi exclus sa ridice tariful, avand in vedere afluxul de clienti.

Toate cele regulamentare la comunitate.

  • Like 7
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 

OFERTA speciala, bruneta sexy sani nr. 3, ofer sex oral cu fin unde doresti, normal diverse fantezii, masaj erotic fara graba se poate si anal contra cost. Igiena si discretie maxima zona Diham, 17 Jun 17:20

Bucuresti

 

post-35672-0-21834400-1403037810_thumb.jpgpost-35672-0-86821300-1403037810_thumb.jpgpost-35672-0-93336800-1403037815_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si eu la gagica ieri , e vecina Sorinei, eu o stiu pe Bianca de vreo 2 ani, a activat pe Mosilor o buna perioada pe 50fin, 100h. Acum are mai multe tel si lucreaza pe preturi diferite. Cert e ca se descurca. Daca gasesc threadul ei vechi il voi atasa aici. Dau si note: oral 7, normal 8.5,anal e 70fin, n-am servit, gfe 6.5 la limita decentei fara fk etc, igiena buna,a facut dus de fata cu mine, locatie simpla nota 7. E mai frumos la sorina, are 2 camere,asta mica sta la garsoniera. Halat 30. Timp 25. Recomand. Cius.

  • Like 13
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost la Bianca de dimineata  30 fin 60 ron 2 fin Dau si note: oral 9, normal 9,anal e 70fin, n-am inca cu siguranta maine , gfe 8.5 / igiena buna,, locatie simpla si curata ptr o fata este destul de ok  nota 10 bv bianca spor la banutii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

ma duc si eu maine la bianca, cam pe la 8-9 seara.

Locatie asa si asa, o sa ii dau cam  nota 6-7

bianca, nici grasa dar nici slaba, nici frumoasa dar nici urata, posibil sa-i dau un 7 la general

sex oral neprotejat, cred ca o sa fie de 8 ca o tin de cap si o conduc eu

sex normal daca nu termin la oral o sa o pun intai capra si daca nu termin in pozitia aia o pun la marginea patului si o iau la umeri craci, daca ma tine macar cinci minute si asa o intorc iar cu spatele si o iau din picioare pe la spate, daca imi ajuta "al de sus sa ma tina si asa vreo cinci minute o pun sa se urce pe mine si sa dea din cur pana aproape ma termina, daca nici asa nu termin o scot si imi fac o laba pana termin pe tatele ei. cred ca la normal o sa ii dau un 8 spre noua ca o munceesc prea mult.

Raport calitate/pret=foarte bun.De revenit ? Stai sa ajung :)

  • Like 8
Link spre comentariu

Am fost si eu in vizita.

 

Raspunde cam greu la telefon, dar cand raspunde poti sa vorbesti cu ea. Nu s-a intamplat nimic spectaculos.

Trec la note.

 

Corectitudine: 10

Normal: 8 ( desi nu vorbeste foarte mult, mi-a spus ca se poate si mai tare)

Oral: 7,5

Fizic: 6-7

GFE: 7

Locatie: 7 (cam inghesuit)

 

pret: 30

 

Daca ar fi 50 nu as vizita-o mai mult de doua ori.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu ma tem ca nu va tine mult oferta. Nu vreau sa ma gandesc ce inghesuiala e pe ea acum. La pretul asta eu zic ca bate tot.

 

Sta vis-a-vis de liceul Anghel Saligni, pe o alee pe langa bd. Nicolae Grigorescu, intr-un bloc de garsoniere. Chiriile la genul ala de garsoniere stiu cum sunt, dintre cele mai mici din Bucuresti. Probabil de asta a reusit sa scada asa bine tariful... fata desteapta, manca-i-as pipota ei.

 

Am fost placut surprins sa vad ca fata arata chiar incantator si se poarta frumos. Nu ii place sa o tii de cap cand o suge, in rest nu prea face mofturi. Am facut un misionar la care s-a implicat cu pasiune si asa am terminat.

 

Note de la mine

Locatie: 8... cam departe de mine dar arata bine inauntru, curatenie, tot

Igiena: 10... mai bine ca la altele cu tarif umflat

Aspect fizic: 8... draguta la fata, draguta la corp

Atitudine: 8... comunicativa, atenta la client

Oral: 8... foarte placut cu atentie peste tot, mangaiat, supt, rabdare, tot

Vaginal: 8... pasional, cu atingeri, imbratisari, sunete

Onestitate: 10

 

Recompensa a fost de 30 roni dati inainte la cererea ei.

O sa-mi fac abonament la ea.

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunat pe la ora 19:30, facut programare pentu 20:30 - a ramas sa o sun cand ajung in zona pentru detalii exacte (bloc, scara etc).

 

Ajung in zona si incep sa sun... cam vreot

vreo 15 minute... ba suna ocupat, ba are telefonul inchis (sau nu are semnal), ba suna si degeaba suna.

 

Concluzia o trageti singuri. A mea e ca ori incurca programarile, ori nu le respecta deloc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Manat de curiozitate am mers si eu la Bianca.Ce as putea sa spun? 30 lei dai,30 face.nu vreau sa jignesc pe nimeni dar tipa nu are nimic atrăgător , poate doar pretul.

Locatia la etajul 2 arata prost si respingator, baia numai zic.nu am ramas, desi cred ca imi faceam o pomana.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa nu ma plang de faptul ca nu a onorat programarea? Imi pare rau, nu stiam ca probabilitatea unei intalniri reusite scade o data cu pretul. Am avut parte de experiente reusite la 50, si de altele esuate la 150, deci nu ma lua cu bunul simt.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt convins ca ai avut dar sunt exceptii. In mod sigur cineva care se fute pe 30 de lei are un motiv din care nu o poate face pe 150. Daca ar putea s-ar fute pe 1000 de euro dar se pare ca piata a duso la acel nivel de pret. E simplu ca daca unbli dupa chilipiruri nu poti avea mari pretentii. In mod sigur poti avea noroc si sa ai o experienta placuta dar asta ar fi o exceptie si trebuie sa iti asumi asta si sa nu mai tipi ca proasta in targ daca nu a fost asa.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am mai fost odata la Bianca saptamana trecuta si nu mi-a mai placut. Era vizibil iritata, intoarsa pe dos, lipsita de erotism. Orice ii spuneam imi replica pe un ton rastit si acru. Se pare ca are toane. Era si mai pe la finalul zilei si poate satula de atatea pule...

 

Eu sigur nu mai revin.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

ma duc si eu maine la bianca, cam pe la 8-9 seara.

Locatie asa si asa, o sa ii dau cam  nota 6-7

bianca, nici grasa dar nici slaba, nici frumoasa dar nici urata, posibil sa-i dau un 7 la general

sex oral neprotejat, cred ca o sa fie de 8 ca o tin de cap si o conduc eu

sex normal daca nu termin la oral o sa o pun intai capra si daca nu termin in pozitia aia o pun la marginea patului si o iau la umeri craci, daca ma tine macar cinci minute si asa o intorc iar cu spatele si o iau din picioare pe la spate, daca imi ajuta "al de sus sa ma tina si asa vreo cinci minute o pun sa se urce pe mine si sa dea din cur pana aproape ma termina, daca nici asa nu termin o scot si imi fac o laba pana termin pe tatele ei. cred ca la normal o sa ii dau un 8 spre noua ca o munceesc prea mult.

Raport calitate/pret=foarte bun.De revenit ? Stai sa ajung :)

:laugh2  :laugh2  :laugh2

genial, am vrut sa-ti dau un +1 dar nu mai am puncte

 

Daca vrei la 30, nu te plangi de asa ceva. E chestie de bun simt. Pretul ala are si el un "pret".

:iagree

 

Sunt convins ca ai avut dar sunt exceptii. In mod sigur cineva care se fute pe 30 de lei are un motiv din care nu o poate face pe 150. Daca ar putea s-ar fute pe 1000 de euro dar se pare ca piata a duso la acel nivel de pret. E simplu ca daca unbli dupa chilipiruri nu poti avea mari pretentii. In mod sigur poti avea noroc si sa ai o experienta placuta dar asta ar fi o exceptie si trebuie sa iti asumi asta si sa nu mai tipi ca proasta in targ daca nu a fost asa.

:clapp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...