Sari la conținut

bbg

Postări Recomandate

Da din pacate BBG cred ca are dreptate ... oricum e clar ca trebuie sa gasim altceva :P , multumim X-Joy (scurt si concret) si stai linistit ca si eu am trecut exact prin aceeasi situatie! Se pare ca tot in provincie sunt fete mai oki cand vine vorba de masaj sau atitudine. In Bucuresti asteptam noi maseoze ... bafta all

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

buna, buna tuturor.MI-am permis sa imi fac si eu aparitia pe dragutul vostru forum. Multumim frumos pentru cele scrise, apreciem sincer atat parerile de bine cat si pe cele de mai putin bine. Un singur lucru pot spune: in viata nu poti multumi pe toata lumea oricat de mult te-ai stradui. M-am si amuzat de anumite lucruri spuse, am si ramas frumos impresionata de altele...In final am ajuns la concluzia ca trebuie sa acepti si parerile celorlalti, chiar daca nu sunt exact cele asteptate. Am sa citesc cu atentie toate cele scrise si voi raspunde cu mare placere daca aveti ceva intrebari. Intre timp daca aveti placerea sa ne cunoasteti puteti afla mai multe despre noi pe blogul nostru http://masajeroticirina.blogspot.comSi inca ceva: Il astept pe domnul care a spus ca am maxim160 cm sa vina sa masuram...garantez ca am 167 cm inaltime.:P) .PupiciPS: politicos ar fi sa spunem totusi adevarul adevarat atunci cand e de spus...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Irina - bun venit pe forum. imi permit sa-ti sugerez ceva, e treaba ta daca consideri util sau nu: diversifica partea de masaj (relaxare/body/erotic). sincer sa fiu sufera destul de mult si dureaza extrem de putin. altfel, eu unul, ma declar extrem de multumit.

Link spre comentariu
  • Oras:Tayland
  • Oras:Tayland

Mie-mi place ca fetele se implica in promovare, asa cum le duce capu.. e ok. Gasesc si comentarii pro si contra. Acum ma gandesc si la chestia ca e totusi un serviciu cam dificil de prestat, pt ca uneori (sau chiar deseori) pt fete exista enorme sacrificii morale si etice, atunci cand constiinta lor este fortata....pt ca usa lor e ca o ruleta ruseasca pt ele. Si astfel... din situatiile respective rezulta clienti nemultumiti. Nu am ales sa dau cartile pe fata, pt ca nu vreau sa jignesc pe nimeni. Este doar o situatie de luat in seama cand vedeti comentarii negative.Cand o fiu in the mood pentru asta, o sa merg la domnisoara Oana sau Irina sa confirm. Sper ca are si ratuste in cada:))))Succes!

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0
=)) Foarte simpatic..dar nu..nu..nu!!!Nu vom diversifica paleta de servicii(daca va referiti la contact sexual). totusi, pentru asta sunt atatea alte fete. In schimb voi face tot posibilul sa facem un curs profesional de masaj de relaxare,sa vedem ce iese atunci.:huh: . Oricum va asteptam sa ne vizitati. Nimeni in viata nu s-a nascut invatat, toate se invata pe parcurs. Pupici
PS: anunta-ne cand vii sa iti pregatim ratustele:) .pana atunci avem o pisicuta:P
Link spre comentariu
  • Oras:Tayland
  • Oras:Tayland
=))Foarte simpatic..dar nu..nu..nu!!!Nu vom diversifica paleta de servicii(daca va referiti la contact sexual). totusi' date=' pentru asta sunt atatea alte fete. In schimb voi face tot posibilul sa facem un curs profesional de masaj de relaxare,sa vedem ce iese atunci.:huh: . Oricum va asteptam sa ne vizitati. Nimeni in viata nu s-a nascut invatat, toate se invata pe parcurs. Pupici[hr']PS: anunta-ne cand vii sa iti pregatim ratustele:) .pana atunci avem o pisicuta:P
Fetelor, eu nu va recomand sa platiti pentru cursuri profi...pierdeti banii,...sunt n informarii pe Master G (Google) ...trucul vostru sta in body.language care se perfectioneaza in oglinda!!! / asa cum fac dansatorii/actorii etc...Niciodata nu functioneaza principiul! "MA COMPORT ASA CUM SUNT" !!! Asta e pentru mediocri si oamenii de rand.Perfectionati arta si mai tarziu aveti dreptul sa triati clientela ;)----------------------------P.S: Nu-mi plac pisicile, o sa vin eu cu ratustele :P
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
=)) Foarte simpatic..dar nu..nu..nu!!!Nu vom diversifica paleta de servicii(daca va referiti la contact sexual). totusi' date=' pentru asta sunt atatea alte fete. In schimb voi face tot posibilul sa facem un curs profesional de masaj de relaxare,sa vedem ce iese atunci.:huh: . Oricum va asteptam sa ne vizitati. Nimeni in viata nu s-a nascut invatat, toate se invata pe parcurs. Pupici[hr']PS: anunta-ne cand vii sa iti pregatim ratustele:) .pana atunci avem o pisicuta:P
Am spus eu ceva de sex??? Din contra, am zis ''partea de masaj''. @C-B-U - foarte tare partea cu ratzustele :P)
Link spre comentariu

Salutare, numai ce am revenit in oras si vad lucruri noi pe forum ... asteptam noi comentarii daca ati mai fost la "Irina" sau in alte locuri de masaj. Bine ai venit Irina pe forum , ma bucur daca o sa ti cont si de parerile noastre... Eu sincer sunt un "impatimit" al masajului erotic si am fost in multe saloane si la multe maseoze particulare. Din pacate in Bucuresti nu am gasit ceva sa ma multumeasca; nu inteleg cum de in provincie am gasit fete mult mai bine pregatite in aceasta "arta" meserie cum vrei sa ii zici... Am fost la saloane in (Brasov,Focsani,Cluj) unde nici nu "ti-o" atingea cu mana cu atat mai mult sa o ia la laba "scz limbajul". Nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun dar dupa cum scrii si dupa cum se scrie esti o fata destul de dezghetata. Pana la urma urmei mai prestezi ? Cate fete mai sunt? bafta si numai de bine :angel:

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0
Salutare' date=' numai ce am revenit in oras si vad lucruri noi pe forum ... asteptam noi comentarii daca ati mai fost la "Irina" sau in alte locuri de masaj. Bine ai venit Irina pe forum , ma bucur daca o sa ti cont si de parerile noastre... Eu sincer sunt un "impatimit" al masajului erotic si am fost in multe saloane si la multe maseoze particulare. Din pacate in Bucuresti nu am gasit ceva sa ma multumeasca; nu inteleg cum de in provincie am gasit fete mult mai bine pregatite in aceasta "arta" meserie cum vrei sa ii zici... Am fost la saloane in (Brasov,Focsani,Cluj) unde nici nu "ti-o" atingea cu mana cu atat mai mult sa o ia la laba "scz limbajul". Nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun dar dupa cum scrii si dupa cum se scrie esti o fata destul de dezghetata. Pana la urma urmei mai prestezi ? Cate fete mai sunt? bafta si numai de bine :angel:[/quote']sa raspund in ordine:multumesc pentru primire, ma bucur sa fiu printre voi.am introdus masajul tantric, am exersat, cred ca ne descurcam minunat.momentan am o colega de baza, Oana,draguta si curata.si facem tot posibilul ca tehnicile de masaj sa aiba cat mai putina legatura cu "labuta".asa ca..va asteptam sa incercati si sa reveniti cu pareri.pupici
Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

fuckingpussy te rog frumos sa scoti poza cu Sara, bruneta.nu mai lucreaza la noi pentru ca nu a stiut sa se conformeze regulilor noastre.si nu am vrea sa se supere ca ii apare poze pe site sau pe undeva.multumesc frumos


fuckingpussy te rog frumos sa scoti poza cu Sara' date=' bruneta.nu mai lucreaza la noi pentru ca nu a stiut sa se conformeze regulilor noastre.si nu am vrea sa se supere ca ii apar poze pe site sau pe undeva.multumesc frumos[/quote']
Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

Pisicut, tu esti admin?vroiam sa iti dau un PM dar nu pot.vad ca fuckingpussy nu e pe aici, i-am lasat un mesaj dar nu raspunde.te rog poti edita tu postarea cu poza?as vrea sa fie eliminata poza.motivul l-am scris mai sus.te rog mult.multumesc

Link spre comentariu
Pisicut' date=' tu esti admin?vroiam sa iti dau un PM dar nu pot.vad ca fuckingpussy nu e pe aici, i-am lasat un mesaj dar nu raspunde.te rog poti edita tu postarea cu poza?as vrea sa fie eliminata poza.motivul l-am scris mai sus.te rog mult.multumesc[/quote']baietii...nush ce parere au unii dar eu dabea astept sa merg....chiar am o parere buna despre ele....am si vb putin dar putin nu mult cu ele pe net...si la tel odata sunt super ok...ramane de vazut proba practica......nare cum sa fie naspa tot rasfat pt mn este...deci astept sa merg la ele...
Link spre comentariu
baietii...nush ce parere au unii dar eu dabea astept sa merg....chiar am o parere buna despre ele....am si vb putin dar putin nu mult cu ele pe net...si la tel odata sunt super ok...ramane de vazut proba practica......nare cum sa fie naspa tot rasfat pt mn este...deci astept sa merg la ele...
deja al 3 - lea cont :) ... te straduiesti prea mult dragutza!
Link spre comentariu

offfff ...nu are treaba ...un cont cu altul...pur si simplu sunt un potential client..imi place la fel de mult sa ma distrez ca si voi si sa ma simt bine la un salon sau la o fata...sau 2 fete dar daca sunt reguli asta e nu peste tot pot fi incalcate...si fiecare are orgoliul lui....acum depinde de noi ce vrem masaj sau masaj si sex sau doar sex...bucurestiul e plin de anunturi si fete...daca nu vreau un masaj sun la altcineva care ofera mai mult la aceeiasi bani...Deci nu se opresc toate anunturile aici mai sunt si altele ideea este ca nu are rost sa fim rautaciosi.. e frumos cand ni se pastreaza anonimatul si confidentialitatea???asa si persoanele care presteaza tot felul de servicii contra bani....nu vreau sa ma bag in seama cu forta si aiurea dar cunosc multe perspective si aspecte ale acestei meserii....va salut si bafta la domnitze...

Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

poftim????ma sochezi!!acum toata lumea care intra sau scrie ceva sunt eu sau cum?habar nu am cine sunteti fiecare in parte dintre toti cei care scriu aici, nici daca veniti la masaj nu am habar care cum scrie.te rog frumos sa nu ma acuzi aiurea.exista un admin aici din cate stiu care poate verifica ipurile sau ce este nevoie si daca sunt eu ma jur ca ma banez singura.nu am nici un interes sa imi fac reclama aiurea pe forum.am inteles foarte clar ca forumul este locul unde fiecare isi da cu parerea, de bine sau de rau, e dreptul fiecaruia si prin urmare accept si multumesc atat parerile de bine cat si pe cele de mai putin bine, din care avem cu siguranta de invatat.dar asta nu inseamna acum ca oricine scrie ceva aici sunt eu cu 100000 de conturi.nu am interes sa imi fac reclama in acest mod pentru ca tot eu am de pierdut.eu ii astept pe cei care s-au simtit bine la noi si atat.in mare nu alerg dupa "noutati" ci incerc sa imi mentin clientii fideli pentru ca poate, la un moment dat veti observa ca lucram oarecum cu circuit inchis.asadar nu ma acuza nevinovata te rog frumos!

Link spre comentariu

PT ADMIN.Te rog verifica IP-urile si o sa vezi ca unul este diferit fata de altul..daca vrei dane BAN ..totusi este un site si tot asa sunt multe...internetul este foarte diversificat si la indemana oricui.. si fiecare isi lasa opniile ...eu mi-am lasat opinia...sper ca au citit toti..Multa bafta in continuare..

Link spre comentariu

Nah ca fusei si eu pe la fete in scurta plimbare la Bucuresti, [disclaimer :) ] a fost prima vizita la o treaba de masaj, ca tot omul curious, asa ca nu am cu ce compara dar per total mi-a placut experinta avuta, fete amabile si merge foarte bine daca ai chef de un masaj sa mai scapi de stres.@dennyss26: Nu stiu daca suntem pe aceasi pagina sau contrar, dar da... poti gasi mai mult decat masaj hai sa zicem la aceasi bani, dar cand cauti doar masaj... :) Eu aia am vrut si mi s-a parut chiar ok experinta avuta.Chiar asa, ce ati facut cu blogul fetelor?Multa bafta!

Link spre comentariu

Adevarul ca cine vrea masaj sa mearga bine zis....la masaj ...cine vrea mai mult ....sa mai caute.....eu inca sincer nu mi-am facut simtita prezenta pe la fete ...dar imi va face o deosebita plaere cat de curand. De abea astept sa le cunosc ...cat de curand.Bafta multa!!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...