Sari la conținut

0768679042


Postări Recomandate

  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Anunt gasit pe un site (nu pun link sa nu se considere reclama):

 

"Doamna voluptoasa, 35 ani, sani mari , experimentata, ofer companie domnilor generosi. Pentru cei interesati. te invit sa ma cunosti. Exclus rromi. 0768679042"

 

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Chestia e caci Carmen nu e la prima tinerete,iar pt varsta ei se menitine bine.Cel mai bine ar fi sa ii incerci serviciile si dupa aceea  asteptam  un comentariu.

Daca ar fi sa iti faca si tie cineva o recenzie,nu cred k esti vreun mare print cuceritor.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna, Florin pretu pe care il am nu cred ca este mare, am 130 ora fara anal si 80 jumatate ora. Iareu nu am pus nici un client sa imi plateasca hotelul. Iar de igiena mea as ruga un client care a fost la mine la hotel sa spuna..... Daca as scrie si eu ca dau cate un client afara ca este certat cu apa nu stiu cum ar fi. Eu vin lunea si miercurea de la 9 pana la ora 24. Eu nu bag mana nimanui in buzunar si nu oblig pe nimeni, si nu negociez cu nimeni. Sunt bruneta am paru lung, sani mari si 65 kg o sa pun poze pe ploiestiservicii.ro buzau Carmen

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna, Florin pretu pe care il am nu cred ca este mare, am 130 ora fara anal si 80 jumatate ora. Iareu nu am pus nici un client sa imi plateasca hotelul. Iar de igiena mea as ruga un client care a fost la mine la hotel sa spuna..... Daca as scrie si eu ca dau cate un client afara ca este certat cu apa nu stiu cum ar fi. Eu vin lunea si miercurea de la 9 pana la ora 24. Eu nu bag mana nimanui in buzunar si nu oblig pe nimeni, si nu negociez cu nimeni. Sunt bruneta am paru lung, sani mari si 65 kg o sa pun poze pe ploiestiservicii.ro buzau Carmen

post-125867-0-21410400-1405167493_thumb.jpg

post-125867-0-69818200-1405167592_thumb.jpg

post-125867-0-87671200-1405167700_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Asta sunt eu, si repet fiecare avem defecte. Florin daca te crezi foto model dute la bucuresti daca vrei tot fotomodel sau daca am pretu mare aveti si voi fetite la coltul strazi. Vreau un client care a fost la mine sa faca o recenzie poate asa se va convinge si Florin.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

 

Buna, Florin pretu pe care il am nu cred ca este mare, am 130 ora fara anal si 80 jumatate ora. Iareu nu am pus nici un client sa imi plateasca hotelul. Iar de igiena mea as ruga un client care a fost la mine la hotel sa spuna..... Daca as scrie si eu ca dau cate un client afara ca este certat cu apa nu stiu cum ar fi. Eu vin lunea si miercurea de la 9 pana la ora 24. Eu nu bag mana nimanui in buzunar si nu oblig pe nimeni, si nu negociez cu nimeni. Sunt bruneta am paru lung, sani mari si 65 kg o sa pun poze pe ploiestiservicii.ro buzau Carmen

Asta sunt eu, si repet fiecare avem defecte. Florin daca te crezi fotomodel dute la bucuresti daca vrei fotomodel sau daca am pretul mare , aveti si voi fetite la coltul strazi. Vreau un client care a fost la mine sa faca o recenzie poate asa se va convinge si Florin.

Imi cer scz pt unele greseli facute ptr ca scriu dupa tel. Va pupic dulce.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Alex la ce locatie ai fost tu? Si daca te uiti bine la poze nu sunt prelucrate si nici furate , si nu am nici o taietura, cred ca am si eu un nr de telefon , cum poti spune florin ca ai fost la mine si dupa ce vezi pozele spui scuze? Fratilor am si eu un numar de tel, la mine cine a venit nimeni nu m.a refuzat. Iar tu Alex cand ai fost la mine sau cand m.ai sunat ? Iar despre igiena mea de unde sti tu? Sincer multi dintre clienti au probleme ei cu igiena si ii rog sa plece. Nu stiu cum de poate cineva sa intre sa scrie ceva care nici macar nu este adevarat. Abea astept sa intre un client care a fost la mine sa faca o recenzie. Ce oameni....... A, buna pisicuts.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Uite un comentariu de la un client din ploiestiSaptamana trecuta am bifat si eu o vizita la d.na in cauza.

Lucrurile au stat cam asa:sunat,programat,sosit.

Am fost intampinat de dupa usa de Carmen,o d.na in varsta de 30-35 ani,voluptoasa,bruneta cu par lung,micuta de inaltime (cam 1.60) si vreo 60 kg (dupa parerea mea).Intru-cat nu am venit sa o masor la varsta,inaltime sau greutate,pot spune ca am realizat ca eu si d.na ne stiam de cand activa pe strada Romana,in aceeasi locatie cu o “diva” de aici de pe forum.

 

Si acum notele:

10 ptr. locatia curata,dusul,prosopul +alte accesorii,pat confortabil

9 ptr. fizic:adica sani mari,usor lasati,epilata complet,curata,mirosea frumos,etc.

9 ptr. sex:oral frumos,fara maini,cu atentie zonelor adiacente,geme frumos,se umezeste la pizda natural

10 ptr. felul de a intampina si socializa cu clientul:mai exact inainte si dupa futai am discutat pret de o tigara,chiar am fost servit si cu o cafea la sosire.

Halatul – 80 ron,oral neprotejat si normal protejat,combinat intr-o singura finalizare.Timp 40-50 minute,fara exagerare.

 

De revenit? Eu cu siguranta un mare DA! Chiar daca nu este pe gustul tuturor colegilor,pot sa spun ca m-am simtit super in prezenta ei,lucru care de fapt il cautam cand am sunat-o.

 

Bafta tututor.

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Uite un comentariu de la un client din ploiestiSaptamana trecuta am bifat si eu o vizita la d.na in cauza.

Lucrurile au stat cam asa:sunat,programat,sosit.

Am fost intampinat de dupa usa de Carmen,o d.na in varsta de 30-35 ani,voluptoasa,bruneta cu par lung,micuta de inaltime (cam 1.60) si vreo 60 kg (dupa parerea mea).Intru-cat nu am venit sa o masor la varsta,inaltime sau greutate,pot spune ca am realizat ca eu si d.na ne stiam de cand activa pe strada Romana,in aceeasi locatie cu o “diva” de aici de pe forum.

 

Si acum notele:

10 ptr. locatia curata,dusul,prosopul +alte accesorii,pat confortabil

9 ptr. fizic:adica sani mari,usor lasati,epilata complet,curata,mirosea frumos,etc.

9 ptr. sex:oral frumos,fara maini,cu atentie zonelor adiacente,geme frumos,se umezeste la pizda natural

10 ptr. felul de a intampina si socializa cu clientul:mai exact inainte si dupa futai am discutat pret de o tigara,chiar am fost servit si cu o cafea la sosire.

Halatul – 80 ron,oral neprotejat si normal protejat,combinat intr-o singura finalizare.Timp 40-50 minute,fara exagerare.

 

De revenit? Eu cu siguranta un mare DA! Chiar daca nu este pe gustul tuturor colegilor,pot sa spun ca m-am simtit super in prezenta ei,lucru care de fapt il cautam cand am sunat-o.

 

Bafta tututor.

post-125867-0-02336200-1405419128_thumb.jpg

post-125867-0-67418700-1405419142_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...