Sari la conținut

0722932650 - Deplasari


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ce mariaj? Nu am pomenit nimic de mariaj.. 😂 ghost ne-a urat casă de piatra 😂 suntem împreună, gen cuplu. Ea a făcut recent 20 anișori.. Din ce am înțeles,de aproximativ 1 an făcea treaba asta.

Link spre comentariu

eu nu prea va inteleg atitudinea. colegul nu a spus nimic de casnicie, ci dimpotriva, a tot mentionat ceva gen cuplu. poate ca a dorit sa o "salveze", poate ca e femeia care ii da ceasul peste cap, ce conteaza? va asigur ca se intampla lucruri mult mai stranii in societatea asta a noastra decat povestea lor. din punctul meu de vedere, a dat dovada de curaj sa vina si sa va dea detalii aici. eu va asigur ca nu faceam asta!!! nu are nimeni dreptul sa judece!!! e viata lui....e viata ei....sunt majori, vaccinati, au dreptul sa faca ce ii duce capul sau sufletul.

Link spre comentariu

eu nu prea va inteleg atitudinea. colegul nu a spus nimic de casnicie, ci dimpotriva, a tot mentionat ceva gen cuplu. poate ca a dorit sa o "salveze", poate ca e femeia care ii da ceasul peste cap, ce conteaza? va asigur ca se intampla lucruri mult mai stranii in societatea asta a noastra decat povestea lor. din punctul meu de vedere, a dat dovada de curaj sa vina si sa va dea detalii aici. eu va asigur ca nu faceam asta!!! nu are nimeni dreptul sa judece!!! e viata lui....e viata ei....sunt majori, vaccinati, au dreptul sa faca ce ii duce capul sau sufletul.

 

    Nu e vorba despre asta. Dar asa cum spune el a cunoscut-o pe 6 iulie. Apoi ii face o recenzie pe 15 parca, sau ceva mai tarziu dar recenzie la vizita din 15. Declara ca i-a facut acea recenzie pentru ca s-a certat cu ea. ( recenzia ei nu pare negativa, desi motivul lui este de a o penaliza. Pai daca o penalizam apoi ii dadeam notele cu cea mai mare severitate, conform motivatiei mele de a o penaliza si daca vrei sa fii al dracului , gasesti nod in papura, fara sa fi nevoit sa minti ) Dupa alte aproximativ 10 zile, declara ca sint cuplu si fata nu mai este la treaba, desi intre timp mai apare o recenzie. Ceva e clar ca nu se leaga. Nu faptul ca formeaza un cuplu este de necrezut, ci faptele in sine. Adica o pustoaica de 20 de ani, venita in campul muncii de un an de zile ( timp in care a vazut deja si bune si rele ) nu se prosteste asa usor in 20 de zile. Eu zic , din experienta mea ca ar fi trebuit sa dureze ceva mai mult, poate 2-3 luni.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Pentru ca pe 15 ne certasem din aceleași motive care apar în cazul unei astfel de relații.eu cu reproșurile cu stai din interes, ea cu "am renunțat la nspe milioane pe zi pt tine " și credeam ca nu o sa mai putem merge înainte cu relația. Recenzia i-am facut-o ca un gest de recunoștință pt ca ma simțisem bine în compania ei și în noaptea în care ne-am cunoscut (6 iulie) și până pe 15 iulie. Dupa când văzusem ca a început sa posteze anunțuri (tot pe 15), am făcut tot posibilul sa ne împăcăm,pt ca nu vreau sa o pierd. Cat despre faza cu " nu mai practica ", ea m-a rugat sa precizez asta,pentru ca eu sunt plecat din țară și sa am o anumita liniște unde muncesc. Sună cam a telenovela de România, dar cam asa au stat lucrurile

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Vad ca se face mult off topic aici asa ca o sa dau "cu bata in balta" si o sa fiu mai explicit de ce am renuntat eu sa o mai intalnesc.

La telefon cand am intrebat-o de tarif a inceput ceva de genul "100 lei doar normal, daca vrei si oral mai adaugi 50, daca vrei si finalizare orala mai adaugi 50 ...", dra mi s-a parut de un pragmatism extrem desigur ii dau dreptate, placerea se plateste dar unul as fi preferat o alta abordare una de genul "iti pot oferi urmatoarele servici x,y,z, la pretul de 150 lei/fin sau 200 lei/ora". Consider ca normalul si oralul vin la pachet si sunt cam de neseparat atunci cand o dama isi prezinta oferta, ca un client doreste doar oral este alta treaba, dar omul trebuie sa aiba din ce sa aleaga chiar si in ultima clipa fara sa mai fie nevoit sa-si caute portofelul.

 

Aaaa si imi place sa fiu mintit frumos, cu talent actoricesc, ca daca intram in "amanunte financiare" se strica tot farmecul. :D

  • Like 1
Link spre comentariu

Pentru ca pe 15 ne certasem din aceleași motive care apar în cazul unei astfel de relații.eu cu reproșurile cu stai din interes, ea cu "am renunțat la nspe milioane pe zi pt tine " și credeam ca nu o sa mai putem merge înainte cu relația. Recenzia i-am facut-o ca un gest de recunoștință pt ca ma simțisem bine în compania ei și în noaptea în care ne-am cunoscut (6 iulie) și până pe 15 iulie. Dupa când văzusem ca a început sa posteze anunțuri (tot pe 15), am făcut tot posibilul sa ne împăcăm,pt ca nu vreau sa o pierd. Cat despre faza cu " nu mai practica ", ea m-a rugat sa precizez asta,pentru ca eu sunt plecat din țară și sa am o anumita liniște unde muncesc. Sună cam a telenovela de România, dar cam asa au stat lucrurile

 

          La fel cum am mai spus si mai sus, sper sa fie asa cum zici tu si iti doresc succes in asta.

 

 P.S. totusi o intrebare ma mai framanta. Zici ca muncesti in strainatate, deci nu esti marinar. Atunci de ce nu ai luat-o cu tine ? Si cu ocazia asta erai si sigur ca nu o pierzi si puteai sa si ceri inchiderea topicului.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare, stimati futaci, nu am mai scris de mult aici.

 

Ar trebui sa lasati topicul deschis.

 

Domnisoara Elisse inca presteaza, fiti linistiti, eu discutand cu ea si cu putin timp in urma.

 

Am cunoscut-o la inceputul anului cand inca nu avea anunturi si ne-am intalnit de cateva ori, chiar si in aceasta vara.

 

Are 19 ani, locuieste langa Constanta. Face numai outcall, avand pe cineva care ii asigura transportul.

 

Tarif: 250 ron / h, anal exclus. Pentru >2h merge negociat.

Aspect: foarte ingrijita, fizic 9, aer de pustoaica, cu mult peste oferta din Cta.

GFE: 8

Oral: 9, mici tente de deep, atentie la zone adiacente, CIM.

Normal: 8, implicare medie.

 

Pentru detalii va stau la dispozitie.

Depinde foarte mult cum va comportati cu ea. Daca o respectati, veti avea parte de o ora sau doua de sex pe cinste.

 

Presiune in instalatie!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ea zice ca nu mai practica și ca numărul ei vechi, adică asta,id de mess i le-a lăsat unei prietene care tot aceeași meserie practica. Acum nu o sa ma contrazic aiurea, pt ca e cuvântul ei,contra cuvântul vostru. Va salut

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bineinteles ca da. Sincer, imi pare rau ptr baiat dar e mai bine sa stie adevarul. Si nu am vb cu ea folosind numarul de telefon postat aici ci altul. Poate ca e pe circuit inchis acum. Si ca picanterie, tipa accepta si uro, ca exemplu.

 

@Santo, postam si foto dar am nevoie de discretie...

 

Maciuci tari si spor tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...