Sari la conținut

0722932650 - Deplasari


Postări Recomandate

Cu asta ma opresc din dezvaluiri. Acest forum nu a fost creat pentru asta. Cred ca este destul ptr a iti face o parere.

 

      Da-mi voie sa te felicit pentru modalitatea aleasa  ca sa-i arati ca nu vorbesti aiurea. Acum mingea e la Santo si este treaba lui cum isi rezolva problema. 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Corect.doar ca,dacă Elysse încă mai prestează ( cum afirmi tu) și nu mai folosește numărul ala, probabil interesează și pe altii numărul nou. În rest, numărul vechi,id de mess și tot ce o lega de meseria asta,acum ii aparține unei prietene de-a ei.Am văzut și pe messenger ca a ținut sa precizeze ca nu mai practica meseria asta și înclin să -i dau dreptate, mai ales ca nu exist motivația financiara în a practica meseria asta. Va salut

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Corect.doar ca,dacă Elysse încă mai prestează ( cum afirmi tu) și nu mai folosește numărul ala, probabil interesează și pe altii numărul nou. În rest, numărul vechi,id de mess și tot ce o lega de meseria asta,acum ii aparține unei prietene de-a ei.Am văzut și pe messenger ca a ținut sa precizeze ca nu mai practica meseria asta și înclin să -i dau dreptate, mai ales ca nu exist motivația financiara în a practica meseria asta. Va salut

Nici in nevasta-mea nu am incredere frate si tu pui botu la vrajeli ? Ce pula mea ai in cap?

Link spre comentariu

    Santo, tu esti liber sa faci ce vrei. Poti sa o ceri si de nevasta, poti sa o ti si de mana cand practica meseria. Nu e nicidecum problema noastra. Ideea era ca ai cerut la un moment dat inchiderea topicului pentru ca fata se retrage si noi am cerut conducerii rabdarea necesara elucidarii acestei retrageri. Pana la urma s-a constatat ca nu e vorba de nici o retragere.

    In concluzie, tu poti sa ai incredere in continoare in ea, iar noi o sa ne vedem in continuare de treaba si o sa sunam cand o sa fi plecat de acasa..... amar si amuzant in acelasi timp.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Santo, tipa face si 3 some. Cred ca esti un mare credul. Si raspunde si la numarul vechi, adica acesta din anunt. Si vezi ca a pus 2-3 kg pe ea intre timp. Si merge si in barlog nu numai la hotel.

 

Pentru futacii de aici, sunati cu incredere. A venit frigul, e foame de bani, vorba cantecului.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Corect.. Dar comentariile despre prestațiile ei, au fost legate de numarul asta. Dacă e sa mai presteze meseria asta , cu siguranță că va avea nevoie de un alt număr de telefon și vor apărea comentarii ( și aici ma bazez pe esența forumului ). Așa, momentan,stau și eu mai liniștit

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Sunt conștient ca s-ar putea sa vada ce am postat și sunt conștient ca poate nu prezintă super credibilitate, dar țin sa precizez câteva lucruri. Eu cu elysse ne știm de pe 6 iulie. Recenzia de pe 15, se referă la întâlnirea de pe 6 iulie și e venită ca urmare a unor certuri intre noi 2.. Intre timp totul s-a rezolvat,a zis ca renunță la treaba asta pt mine și aia e,mergem înainte! Cât? Timpul va decide..

Ba ma lasi? Pun pariu ca oricine poate sa dea in ea totusi,chiar daca e cu tine...Atata timp cat ii ofera bani si tu esti plecat...Tine-ti-o daca poti, dar nu veni aici sa dai anunt cu litere de-o schioapa gen ,,NU MI MAI FUTETI PRIETENA".

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Cum.sa-l păstrez pentru mine?? Am taiat și aruncat cartela asta blestemată.. De acum sper sa nu mai tulbure nimic liniștea noastră, în special a mea.

Cat despre a fi sigur ca nu se mai fute cu nimeni altcineva in afara de tine...Iti recomand o centura de castitate pentru ea, cu un singur set de chei si eventual o botnita,tot pentru ea..as merge totusi pe  niste casti pentru urechi.ESTI PATETIC PRIETENE!

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

:)) sunați, sunați.. Ca numărul ăsta nu mai exista. Aștept sa-l vad pe Duminica, cum vine cu numărul ala " secret "

prietene,esti jalnic! Crezi ca poti sa ti feresti curva de milioane de barbati , avand grija sa nu i stie niciunul numarul? Esti rasul rasilor! :clapp

Link spre comentariu
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta
  • Telefon: gogu21sex
  • Oras:constanta

Gluma i gluma.... dar chiar nici unu nu s a pus in locul lui? Asta e.... a prins dragan de o fata cu moravuri indoielnice iar voi il spurcati numai pe el! A incercat si omu sa faca un " Preaty women" si nu i a iesit.... asta e! Bv Santo dar pacat!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

@ gogule, mulțumesc,deși simt o ușoară tentă de ironie ; dar nu vreau mila nimănui. Fiecare din noi își poate alege cum și cu cine vrea sa își trăiască viata.

Cum am mai zis, numărul ăsta nu mai exista și ea nu mai practica. Cine e atât de sigur ca s-ar mai prostitua, mai bine ar posta " numărul ala secret " pe care l-ar folosi,decât sa se vorbească pe lângă subiect

  • Like 1
Link spre comentariu

     Santo, de acord cu tine la prima ideea expusa. Cat despre numarul ala secret..... pai ( daca exista cu adevarat ) cine crezi ca e tampitul sa il posteze aici ca sa ii faca fetei alte greutati ? Nu e oare mai comod sa-l foloseasca cat esti tu plecat ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...