Sari la conținut

0722932650 - Deplasari


Postări Recomandate

salutare. am apelat la serviciile ei in luna august . am sunat pe la ora 21 si mi a spus ca acum mananca si poate  intr o ora si 30 minute. am zis ok,. i am trimis mesaj cu adresa asa cum mi a spus la telefon. dar au trecut 2 ore si ceva si nimic asa ca am sunat o si culmea era in taxiu in drum spe mine. totul ok, o prezenta super , frumusica si dragutza. am urcat in apartament , ne am privit mai bine si era dementiala, arata foarte bine la corp si la fata. S a bagat la un dus si eu o aspteptam in pat. a inceput cu niste sarutari criminale peste tot si , asa cu i am specificat, imi place si putina dominare...fata s a conformat si a fost PERFECT. mi a facut un sex oral de zile mari, fara prezervativ, cu tente de super deep, fara graba cu atentie peste tot. Am trecut apoi la sex, diferite pozitii , totul perfect. Cel mai mult mi a placut la aceasta fata ca nu s a grabit delok, nici o clipa nu a pomenit de banii sau ca se grabeste. A fost de nota 10 totul...aaaa uitasem, fetei ii place sa muste si sa zgaraie  :snap  asa ca aveti grija :) mie mi a tras o urma pe state de toata pomina :)

 

note

aspect :10 +

oral: 11 ,fara prezervativ. atenta

locatie : la mine

sex : 12 +

dominare : ce sa zic....nu m a dezamagit

pret: spre surprinderea mea doar 150 lei. pt aceste servicii as fi dat lejer  300 lei

 

din pacate asa cum nu este craciunul in fiecare zi :)) imi este foarte greu sa mai stabilesc o intalnire cu ea. dar cu 1 ocazie nu voi ezita nici o secunda. 

spor la treaba  :feet

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mai santo, pune-o la regim, s-a ingrasat un pic.

 

E aceeasi fatuca dezinvolta cu un plus la experienta. Si nu stiu ce sa-i mai spun ca sa nu umble la sani. Ea nu si nu. Alte detalii????

 

Later edit: sa stii ca soferul o asteapta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu

Bună seara. Vreau sa mi se șteargă contul de pe acest site împreună cu pozele mele. M-am saturat sa am discuții cu iubitul meu din cauza minciunilor voastre. M-am lăsat de treaba asta din momentul în care am început relația asta și m-am săturat să fiu tarata în noroi gratuit. Ma bufnește râsul când văd cât puteți minți. În primul rând, eu după 10 noaptea nu ies din casa pentru nicio deplasare, nu am în dotare zgâriatul și mușcăturile și nu am niciun circuit închis. Asa ca va rog frumos sa ștergeți contul meu, cu tot cu pozele astea și sa nu ma mai aduceți în discuție.

Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Bună seara. Vreau sa mi se șteargă contul de pe acest site împreună cu pozele mele. M-am saturat sa am discuții cu iubitul meu din cauza minciunilor voastre. M-am lăsat de treaba asta din momentul în care am început relația asta și m-am săturat să fiu tarata în noroi gratuit. Ma bufnește râsul când văd cât puteți minți. În primul rând, eu după 10 noaptea nu ies din casa pentru nicio deplasare, nu am în dotare zgâriatul și mușcăturile și nu am niciun circuit închis. Asa ca va rog frumos sa ștergeți contul meu, cu tot cu pozele astea și sa nu ma mai aduceți în discuție.

Zi zau!!!

Link spre comentariu

buna dimineata elysee si bun venit pe nimfomane~!!!  :flowers2

 

eu unul sa stii ca sunt un pic tulburat...iubitul tau citeste nimfomane? adica el participa la discutii aici dupa care provoaca alte discutii cu tine, ca sa-ti reproseze trecutul? pai el nu stie ca tu te-ai lasat de treaba asta? ca esti dedicata trup si suflet noii tale relatii? ce mai conteaza trecutul...istoria...ca doar ai intors o pagina noua in viata ta...nu? 

 

mie mi-ar parea rau sa te pierdem, ca si utilizator aici. zic eu ca am avea multe de conversat si ca multe alte fete ar putea invata din experienta ta: cum sa revii la normalitate dupa nimfomane.com? mi-ar placea ca tu sa ceri administratorilor cont de "dama cu atitudine" si sa imparti cu noi din intelepciunea ta, ca doar nu cred ca se poate supara iubitul tau ptr ce nu mai faci~!? exista o expresie prin popor: gura lumii doar tarana o astupa, asa ca daca am inchide conversatia de aici...s-ar relua in alta parte, ca doar esti un subiect interesant de discutie. nu esti unicul subiect de genul acesta sa stii....au mai fost fete care ne-au impresionat...profund si placut...care s-au retras ptr a-si incepe o noua viata, insa ele nu ne-au certat la despartire...ca atunci cand erau in vechea lor viata, noi aveam o oarecare utilitate ptr ele~!!!

 

mai mult....relatiile sunt frumoase...dar uneori ele se mai si destrama. nu ar fi pacat, ca intr-o eventuala despartire, sa fii nevoita sa o iei de la zero cu noi? acum ca ne-am cunoscut, eu unul te invit la dialog si conversatie placuta aici...ca doar cuvintele nu au cum sa produca efecte negative...doar faptele fac asta~!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu

V-am cerut ceva la modul politicos și as vrea sa se respecte. Mi-am început o viata noua și punct. nu ma interesează discuțiile cu voi. As vrea sa dispară contul ăsta cu tot cu Pozele mele,mai ales ca eu nu am cerut sa mi se facă.

Link spre comentariu

simt ca te-ai suparat...si sa stii ca nu este buna supararea in conditia ta curenta~!!!

 

nu vreau sa fiu rau, dar daca vrei sa certi pe cineva ptr pozele tale....care au fost puse in spatiul virtual fara acordul tau, asa cum zici tu acum, dupa ce ai renuntat la beneficiul financiar care a fost implicat atunci cand ele erau postate, probabil ca ar trebui sa certi persoanele care ti le-au facut fara de voia ta~!!! daca inteleg eu bine... tu nu "pozai" in ele...ci mai degraba ti-au fost impuse acele pozitii ale corpului tau, care se observa in poze, de cineva, care le-a postat in spatiul virtual, daca inteleg eu bine, fara acceptul tau.  pai, eu zic ca ar cam trebui sa incepi certa ta cu aia de la cuget liber...ca acolo a aparut initial anuntul cu numarul tau de telefon, cu datele si oferta ta, dar si cu aceste poze ale tale~!!!

 

daca totusi insisti ca nu mai vrei sa vorbesti cu noi aici...atunci trebuie sa ii scrii admistratorului acestui site sa mute topicul acesta in alt loc~!!! iti va explica el unde si cum va dori sa faca acest lucru, insa sa stii ca tu vei ramane in memoria si discutiile noastre mult timp de acum inainte...ca doar ne-ai placut...altfel nu vorbeam noi atat despre tine~!!! ciudat insa este faptul ca atunci cand tu practicai aceasta meserie...nu ai venit la vremea aia sa ne certi ca vorbeam noi despre tine~!!!

 

:wink2

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu

M-am exprimat greșit. Ma refeream la pusul pozelor pe site asta. Din câte oobservi , pozele mele au dispărut din ziare. alte explicații nu am de ce sa dau. Mai ales ca tot ce a apărut din iulie încoace este total fals. Cine este administratorul acestui site? Cu cine trebuie sa discut?

Link spre comentariu
Vizitator ilarion
Reputație: 0

mama lor de diacritice ce multe ne arata noua :)

 

sigur nu ai uitat sa adaugi niste 8-uri la sfarsitul userului tau?

 

 

 

 

M-am exprimat greșit. Ma refeream la pusul pozelor pe site asta. Din câte oobservi , pozele mele au dispărut din ziare. alte explicații nu am de ce sa dau. Mai ales ca tot ce a apărut din iulie încoace este total fals. Cine este administratorul acestui site? Cu cine trebuie sa discut?

 

tu nu te uiti la televizor? trebuie sa discuti cu procuratura ei inchid siteurile astea acum

Link spre comentariu

pai asa spune mai fetita mea...zi ca te-ai exprimat gresit...ca eu intelesesem ca tu ne invinuiai pe noi, utilizatorii nimfomane, ca ti-am facut tie poze fara sa vrei, ca ti-am facut reclama, atunci cand tu practicai job-ul asta, atunci cand erau importante ptr tine incasarile~!!! acum, ca nu mai ai treaba cu fututul pe bani...normal ca vrei sa stergi toate urmele~!!! site-ul acesta doar a preluat ce ai postat tu candva in spatiul virtual...atat~!!! te rog eu mult nu ne certa pe noi, ca niciunul dintre noi nu a pus anunturile tale pe net....tu ai cam facut asta. 

 

contacteaza-l pe pisicuts si explica-i dilema ta. nu stiu cum se face acest lucru de cineva care nu are acces la mesaje private...ca eu asa ii scriu lui. daca ai sa cauti insa pe forum...probabil vei gasi o adresa de mail...ceva...unde sa ii scrii~!!! primavara placuta...distractie maxima iti urez...si toate cele bune~!!!

 

M-am exprimat greșit. Ma refeream la pusul pozelor pe site asta. Din câte oobservi , pozele mele au dispărut din ziare. alte explicații nu am de ce sa dau. Mai ales ca tot ce a apărut din iulie încoace este total fals. Cine este administratorul acestui site? Cu cine trebuie sa discut?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...