Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare

Salutare ! Duminica pe la 18,30, aproximativ, una la iesire spre SM dupa VIVo, la 24-26 ani, cred ca era de etnie, putin plinuta dar nu grasa, insa curata si eleganta. Avea o fustita alba, chilot alb si sutien transparent. Cred ca albul acela imaculat m-a determinat sa o urc in masina. M-ai rar intalnesti la sosea asa ceva. Scurt si la obiect in masina, intrat pe varianta spre Dej.. Oral N cu fin orala la 70 Ron, vreo 10-2 minute de supt. Intre timp am pus mana pe piersica, era curata si s-a excitat. sanii sunt tari. Ce mi-a placut ca a supt si dupa golire de vreo 10 ori, desi avea gura plina, pana a lasat juniorul curat. Asta m-a c-am lasat fara glas. Poate daca o mai vad si am chef de o golire rapida o urc iar in masina. A fost o exăerienta rapida si placuta. Nu stiu cum o cheama 

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Bruneta draguta la omv

50 de lei merita am facut si rost de nr ei de telefon sper sa nu fie probleme ca il pun aici

 

0757433540 daiana sau diana nu mai retin

am vorbit cu fata la telefon, e foarte amabila și foarte revoltată ca i a fost pus numărul aici, dacă poate cineva sa editeze postarea ar fi foarte bine. Va mulțumesc anticipat
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Salutare colegi. In Saptamana următoare am drum în Baia Mare și vreau sa știu dacă am norocul sa dau peste ceva făptură la strada. Ati vazut ceva sau nu? Dacă da unde as putea găsi ceva cât de cât ok? Bvd ul București omv sau independentei? Ms mult.

Xtremcriss, era mai ok sa întrebi proprietara numărului dacă e de acord sa ii postezi numărul, mi a spus ca are probleme mari din cauza ca ai făcut-o. Te rog sun_o tu și fa sa fie bine, era foarte speriata la telefon, te rog repara greseala
Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Salutare ! Duminica pe la ,30, aproximativ, una la iesire spre SM dupa VIVo, la 24-26 ani, cred ca era de etnie, putin plinuta dar nu grasa, insa curata si eleganta. Avea o fustita alba, chilot alb si sutien transparent. Cred ca albul acela imaculat m-a determinat sa o urc in masina. M-ai rar intalnesti la sosea asa ceva. Scurt si la obiect in masina, intrat pe varianta spre Dej.. Oral N cu fin orala la 70 Ron, vreo 10-2 minute de supt. Intre timp am pus mana pe piersica, era curata si s-a excitat. sanii sunt tari. Ce mi-a placut ca a supt si dupa golire de vreo 10 ori, desi avea gura plina, pana a lasat juniorul curat. Asta m-a c-am lasat fara glas. Poate daca o mai vad si am chef de o golire rapida o urc iar in masina. A fost o exăerienta rapida si placuta. Nu stiu cum o cheama

 

Poti mai multe detalii sa ne dai? Culoarea patului etc sa stim cum sa o recu oastem. Vreau si eu un oral neprotejat cu finalizare in gurita dar nu prea gasesc.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Xtremcriss, era mai ok sa întrebi proprietara numărului dacă e de acord sa ii postezi numărul, mi a spus ca are probleme mari din cauza ca ai făcut-o. Te rog sun_o tu și fa sa fie bine, era foarte speriata la telefon, te rog repara greseala

Cum sterg ?
Link spre comentariu
Vizitator raduuuu
Reputație: 0

Salut! Am vazut o bucata bruneta pe Independetei dar ma grabeam nu am putut-o bifa, azi pe la 22.30 din masina parea buna rau, poate trece careva pe acolo, poate reusesc saptamana asta sa o babardesc.

Link spre comentariu
Vizitator raduuuu
Reputație: 0

Dacia 1310, dupa vivo este un restaurant dus pe scari, in zona aia, arata bine, dotata fata, daca pot o bifez intr-o seara, si dau detalii.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Asta cu dacia toti treaba , cred ca sa-si faca laba ca el nu fute nimic, nu are recenzie, nu-l mai ajutati ca nu merita. De cand ii pe aici numai intreaba , nu face nimic, inca nu v-ati plictisit de el?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Salutare tuturor. Azi am dat o tura pe independentei pt ceva usurare si am gasit doar o dama matura statea la cladirea dezafectata. Sunt fan mature dar na asta nu arata prea bine. Blonda si creata poate o stiti. Am zos ca in lipsa de altceva o iau. Am platit 40 ron pt un oral si surpriza a zis ca daca vreau neprotejat. Acceptat oferta si am mers in cladirea dezafectata de pe victoriei. O suge binisor iar la final a acceptwt sa imi dau drumul in gurita. Igienizat ai plecat.

Link spre comentariu

Ratak123. Gasesti in zona vivo mall, mai exact unde i cladirea dezafectata. Ca si ora de la amiaza pana pe la 17 aproximativ. Stau si fete faine care arata chiar f bine. Spor.

Mersi de informatii, saptamana viitoare am drum pe la Baia Mare poate gasesc ceva cat de cat. Dar inafara de vivo mai stau pe undeva? Dupa 17 nu mai gasesti ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...