Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

Propun pe aceasta cale sa facem si un topic pentru fetele de la strada, aici la vedere, unii utilizatori apeleaza si la serviciile acestor fete, deci haideti sa prezentam aici locatiile unde pot fi gasite, ce fel de fete pot fi gasite, tarife, chestii, stiti voi :)

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

E buna ideea deschiderea acestui topic. E surprinzator uneori sa vad multe fete la strada care arata mult mai bine decat cele cu locatie. Ati obeservat acelasi lucru ? Nu apelez la fete de acest gen dintr-un considerent si anume ca exista posibilitatea sa fiu recunoscut si nu mi-ar placea acest lucru :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Ai dreptate bogznimf, este o tipa super faina(pentu varianta)o mulatra cu parul lung(nu tiganca)la vreo 25-27ani cam 1.70inaltime putin mai facuta ca alte fete (adica mai rotunjoara)dar nu grasa,presteaza in zona Luckoil(fosta fabrica de lapte).De fiecare data cand am trecut prin zona si era acolo nu puteam opri(dif.motive)macar sa o intreb de scor, telefon,servicii deci dragi colegi daca stiti ceva despre aceasta tipa va rog scrieti aici!Cred ca descrierea facuta e cat de cat ajutatoare.Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Pentru cei care au fantezii cu o doamna matura, eram in trecere pe b-dul Bucuresti langa Crenguta am vazut-o pe doamna si am intrebat-o pt cat presteaza, zicea ca 50 un numar si 150 o ora, ne fiind niciodata cu o tipa matura m-a tentat, aveam eu o fantezie :shy:.

Am ales un numar,oral care s-a consumat in masina, spre surprinderea mea igiena damezei a fost de bun simt,fara mirosuri, poate nu iesise de mult timp, m-am jucat putin cu sanii :boob care sunt mari, pasarica in schimb nu era epilata.

Oralul nu a fost pe placul meu, cam mecanic, fara zone adiacente.

Telefon zice ca nu are, tipa este la vreo 40-45 de ani, blonda,creata, sani mari, are putine kg in plus pe burta.

De gasit o gasiti cred si pe republicii langa liceul sportiv, am vazut-o si acolo.

Per total de nota 7.

Spor la  :feet

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Am,dar clandestin.
  • Oras:Am,dar clandestin.

Salut,

     Fiind stationat pentru o noapte in urbea voastra am decis sa apelez la serviciile unei domnisoare.Neavand chef sa parasesc hotelul,am vazut un receptioner mai tinerel si mai smecheras si l-am intrebat daca cunoaste vreo fata care se deplaseaza.I-am specificat sa fie curata si cat de cat frumoasa ca si aspect fizic.I-am dat vreo 30 de lei pentru implicare ramanand ca in cel mai scurt timp sa-mi trimita fata.N-a durat mult si fata a aparut la usa.Dezamagire totala fiind machiata strident si prezentand o proeminenta abdominala similara unei sarcini in luna a 6-a.Preturile 100/200 OP/NP.Am optat pentru o ora desi inainte sa apara eram decis sa stau cateva ore.

     Dupa cateva minute de socializare fortata,am vazut ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda si am propus sa trecem la treaba.A inceput cu un oral slab(80% laba),am trecut la normal pe la spate cateva minute bune si apoi am finalizat in balonas.Am preferat doar pozitia asta pentru ca burta aia era practic dizgratioasa si nu am fantezii cu femei insarcinate.N-am intrebat daca e insarcinata sau asta e fizicul ei deoarece am considerat ca nu e o intrebare pertinenta.

     Dupa actiune am mai stat ceva minute la conversatii,dar nu suntem caractere asemanatoare si aveam putine subiecte comune.Am baut un pahar de Cola impreuna si apoi i-am zis ca e libera sa plece fiindca nu mai vreau al doilea numar.Nu i-am cerut rest fiindca am respectat intelegerea initiala iar faptul ca m-am razgandit nu era stipulat in "contract".

 

Note:

Aspect fizic 6- Are cam 1.70 roscata,aproximativ 65 de kile, sani mari lasati,burta,machiaj prea strident

Locatie 10-Hotelul unde eram cazat.

Igiena 4-Pasa mirositoare .A refuzat sa faca dus si la sosire si la plecare mentionand ca facut deja,iar la plecare n-am mai intrebat.

Prestatie 4-Doar pentru ca am reusit sa finalizez si abia apoi a inceput sa vina mirosul altfel dadeam 2.

GFE 4-Ce dracu o mai fi insemnand si asta?

Halat- 200+30 la intermediar

Recomandare-Clar nu.Bani irositi.

 

 

 

De ce am postat aici:

La plecarea mea din Baia Mare am alimentat de la OMV ul de pe bulevardul Bucuresti si am vazut domnita pe o bordura statea in fund si astepta clienti impreuna cu alte 2-3 fete dintre care una arata foarte bine(draguta,bruneta,supla,cam 175 pe tocuri).L-am injurat de cateva ori pe receptioner si am plecat mai departe.Mentionez ca numarul de telefon nu l-am cerut nici ei nici intermediarului.

O zi buna si spor la ciocane!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

te inteleg, si eu la randul meu de jena sa ma recunoasca vreun cunoscut dupa masina ,conversand cu damezele respective, prefer sa ma abtin

 

 

 

cand mai treceti pe la ele nu cereti un numar de telefon ?

ca unora (mie de exemplu) le este jena sa mearga la strada sa le abordeze..

 

multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

te inteleg, si eu la randul meu de jena sa ma recunoasca vreun cunoscut dupa masina ,conversand cu damezele respective, prefer sa ma abtin

 

in loc sa apelezi la fetele incall, unde ai igiena, curatenie, un pat in care sa te desfasori, nu in masina, care oricat ar fi de spatioasa, tot se gaseste ceva sa te incomodeze ...

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

De acord cu tine in privinta unor mai bune conditii in cazul fetelor care au locatie, dar cateodata se zaresc fete la strada care sunt mai atractive decat cele care au locatie :) . Asta ar fi fost singurul impuls pt acest gen.

 

in loc sa apelezi la fetele incall, unde ai igiena, curatenie, un pat in care sa te desfasori, nu in masina, care oricat ar fi de spatioasa, tot se gaseste ceva sa te incomodeze ...

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Ai dreptate bogznimf, este o tipa super faina(pentu varianta)o mulatra cu parul lung(nu tiganca)la vreo 25-27ani cam 1.70inaltime putin mai facuta ca alte fete (adica mai rotunjoara)dar nu grasa,presteaza in zona Luckoil(fosta fabrica de lapte).De fiecare data cand am trecut prin zona si era acolo nu puteam opri(dif.motive)macar sa o intreb de scor, telefon,servicii deci dragi colegi daca stiti ceva despre aceasta tipa va rog scrieti aici!Cred ca descrierea facuta e cat de cat ajutatoare.Bafta!

O stiu si eu pe tipa respectiva dar, de cateva zile nu mai vazut o deloc. A aparut in schimb o tipa interesanta dupa sensul giratoriu de la debica, inainte de omv,vis a vis de fostul club CSM. O stie cineva?

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

O stiu si eu pe tipa respectiva dar, de cateva zile nu mai vazut o deloc. A aparut in schimb o tipa interesanta dupa sensul giratoriu de la debica, inainte de omv,vis a vis de fostul club CSM. O stie cineva?

cand ai vazut-o peste zi sau seara?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Pentru cei ce vor sa apeleze la fetele de pe B-dul Independentei...le recomand sa inchirieze o camera la motelul Hora..costa..sau costa 50 lei cateva ore...sa poti beneficia de conditii decente...candva am apelat si eu la asa ceva...

Succese dese !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

de fetele care stau pe partea stanga pe BVD Bucuresti  inainte de sensul giratoriu cum mergi spre petrom, are careva ceva inf? erau vreo 6 fete cred ca de etnie toate care stateau acolo in dreptul unui depozit, printre ele era o creola cu parul vopsit blond arata BETON, dar nu am oprit sa le intreb de scoruri fiindca era vreo 4 :fish12  pe langa ele.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Buna seara la toata lumea. Sunt mai 'nou' pe forum, chiar daca am cont de ceva vreme, mai mult am urmarit.. (sa pot gasi ceva bun), asa ca sa va impartasesc trairea de aseara. :D

 

Plimbandu-ma prin oras, dintr-o parte in alta.. trecand pe Bd. Bucuresti, mai jos de pot (destul de aproape de Crenguta) zaresc o domnisoara blonda, arata superb, asa ca ma duc si intorc la sensul de la Dedeman, si o iau in masina.. mi-a spus preturile pe servicii (face op sau np la 50 de lei, sau 80 combinate), arata binisor, asa ca o intreb daca e romanca, la care raspunsul a fost surprinzator: 'da, singura printre toate'. A spus ca putem in masina, afara, la hotel sau daca vreau o camera are ea cu 10 lei.. aleg optiunea cu 10 lei, imi spune pe unde sa ma duc (e in spate la Crenguta, in curte la vechiul Ice, sau ce era.. clubu de manele), e camera unui paznic care se face disparut timp de 15 minute. A spus ca merge si la client doar dupa 2-3 ture, dupa ce il cunoaste, ca a avut o experienta urata..

 

Ramanem singuri, ii platesc si ei cei 80 de lei si trecem la treaba. Nu o sa va povestesc toata intamplarea, chit ca.. eu nu ma mai duc in camera aia daca o sa mai apelez la ea. Pot sa va spun ca fetita e independenta, e romanca.. si mergeti cat o mai prindeti, mi-a spus ca vrea sa plece in strainatate iarasi, ca are 20 de euro asigurati pe zi de la patron. E blonda, destul de inalta, si are 23 de ani daca mai tin bine minte. Numarul din pacate nu il am pentru ca telefonul meu mi-a fost mort, si nu avea cum sa mi-l dea.. dar daca trece careva il puteti cere si pentru ceilalti. :) Note: Oral - 7 spre 8, Normal - 7.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

cand ai vazut-o peste zi sau seara?

seara dupa 22:00 o vedeam, am oprit sa o intreb daca ar veni la un hotel si mi a zis 100euro ora si ca are ea camera la Hostel Hora. Mi s a parut exagerat 100euro. Mi a lasat un numar de telefon daca e cineva interesat 0754 402 002.

 

scuze ca am revenit atat de greu cu raspunsul, am fost prins.

 

Spor la treaba

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

seara dupa 22:00 o vedeam, am oprit sa o intreb daca ar veni la un hotel si mi a zis 100euro ora si ca are ea camera la Hostel Hora. Mi s a parut exagerat 100euro. Mi a lasat un numar de telefon daca e cineva interesat 0754 402 002.

 

scuze ca am revenit atat de greu cu raspunsul, am fost prins.

 

Spor la treaba

ok mersi

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Ai dreptate bogznimf, este o tipa super faina(pentu varianta)o mulatra cu parul lung(nu tiganca)la vreo 25-27ani cam 1.70inaltime putin mai facuta ca alte fete (adica mai rotunjoara)dar nu grasa,presteaza in zona Luckoil(fosta fabrica de lapte).De fiecare data cand am trecut prin zona si era acolo nu puteam opri(dif.motive)macar sa o intreb de scor, telefon,servicii deci dragi colegi daca stiti ceva despre aceasta tipa va rog scrieti aici!Cred ca descrierea facuta e cat de cat ajutatoare.Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

 

Ai dreptate bogznimf, este o tipa super faina(pentu varianta)o mulatra cu parul lung(nu tiganca)la vreo 25-27ani cam 1.70inaltime putin mai facuta ca alte fete (adica mai rotunjoara)dar nu grasa,presteaza in zona Luckoil(fosta fabrica de lapte).De fiecare data cand am trecut prin zona si era acolo nu puteam opri(dif.motive)macar sa o intreb de scor, telefon,servicii deci dragi colegi daca stiti ceva despre aceasta tipa va rog scrieti aici!Cred ca descrierea facuta e cat de cat ajutatoare.Bafta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...