Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

 

Ai dreptate bogznimf, este o tipa super faina(pentu varianta)o mulatra cu parul lung(nu tiganca)la vreo 25-27ani cam 1.70inaltime putin mai facuta ca alte fete (adica mai rotunjoara)dar nu grasa,presteaza in zona Luckoil(fosta fabrica de lapte).De fiecare data cand am trecut prin zona si era acolo nu puteam opri(dif.motive)macar sa o intreb de scor, telefon,servicii deci dragi colegi daca stiti ceva despre aceasta tipa va rog scrieti aici!Cred ca descrierea facuta e cat de cat ajutatoare.Bafta!

daca faci rost de numarul ei de telefon trimitemi-l si mie pe mail [email protected]

Link spre comentariu

Salutare, MaraMuresenilor! Am fost cu vreo 2 zile in urma in Baia Mare, iar la iesirea spre Reghin, inainte de OMV, pe dreapta... o faptura blonda. Am franat brusc, am dat in spate. Tipa e la 165cm si vreo 60kg, dar simpatica. Sanii frumosi, iar fundul apetisant! Forme de brazilianca.

 

50 OP sau NP. Am optat pentru un oras prestat pe un gang chiar langa punctul de expunere. Oralul a fost format doar din suptul melesteului si frecat, fara lins sau alte jonglerii. A fost destul de bunicel, dar am apreciat ca nu m-a terminat si gemea frumos. Ca nota dau un 7 cu incredere.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea si tot ardealu
  • Oras:oradea si tot ardealu

Intr-o seara aveam chef de ceva nou asa ca ma plimbam prin orasul pustiu. La OMV la iesirea catre Dej 3 dameze 2 micute uratele dar cu forme cat de cat si o bruneta care pe tocuri avea cam 1,70 tunsa destul de scurt imi prezinta oferta : 50 lei NP sau 80 lei OP+NP. Optez pentru varianta de 80 de lei si parchez in spate intr-o parcare. S-a dezechipat repede cerandu-si scuze ca este putin rece la maini si la buze si a inceput un oral de nota 7 dupa care am puso capra si am penetrato pana la finalizare. Avea un fund de nota 10+++ o pasarica frumusica pacat ca prezenta ceva mirosuri dar sa simtit foarte putin. Per ansamblu o experienta cat de cat placuta pentru o descarcare rapida. Data viitoare ii cer si numarul de telefon pentru a-l posta aici.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

pun aici o intrebare daca totusi topicul acesta se refera la fetele de pe strada: a mai fost careva cu tipa cu tatuaje pe spate si pe picior? daca cineva isi aminteste ca a luat-o de pe independentei va anunt ca am numarul ei si tipa e de nota 10 si nu exagerez deloc. e roscata-bruneta, 1.60, tiganca 100% da ce mai tiganca, zice ca are 31 de ani si 3 copii,  nu ii dai mai mult de 24 de ani si nici un copil, a fost in anglia unde probabil a invatat lucruri buni in aceasta meserie, 1 miroase chiar foarte bine, 2 e chiar frumoasa, placuta, adica eu cel putin nu stiu daca m-as satura de ea. numarul nu il pot posta decat daca imi aproba pentru ca nu are si nu vrea sa aiba o locatie, sa va povestesc: in vara intro calduroasa zi de august am plecat la vanatoare cu masina, si am oprit la ea pentru ca nu era in grup cu celelalte tipe, am fost cu masina pe drumul de langa metro, unde: surpriza, am fost intrebat numai pretul, 50 ok, am plecat, a inceput sa faca un oral cum nu prea vezi nici in filme, neprotejat,atunci i-am propus sa mergem la o pensiune, nu a raspuns, a inceput sa suga, umezind si lingand cum rar mai vezi( in cazul ca vi se pare exagerare astept replICI) cand si-a dat pantaloni jos am vazut tatuajul pe picior si cand am atundo asa prin spate la pasarica surpriza, epilata complet si cu miros atractiv chiar, e de nota 10, am finalizat cand a urcat pe mine, ceva gen ejaculare precoce, si sincer nu patesc de astea, RECOMAND , si de atunci am mai avut 2 intalniri cu dameza pe care le voi scrie maine, toate bune

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare

De mult caut si eu o tiganca frumoasa, am intalnit numai fete de 2 bani< tiganci si la propriu si la figurat>      exexcradlemin, propune fetei sa-si posteze nr de telefon. Va avea success daca face totul cu professionalism. Mai nou pe Baia Mare am intalnit numai fete setate pe profit si fara respect fata de clientii care le umple buzunarele. Deja m-am saturat de astfel de atitudine

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

pun aici o intrebare daca totusi topicul acesta se refera la fetele de pe strada: a mai fost careva cu tipa cu tatuaje pe spate si pe picior? daca cineva isi aminteste ca a luat-o de pe independentei va anunt ca am numarul ei si tipa e de nota 10 si nu exagerez deloc. e roscata-bruneta, 1.60, tiganca 100% da ce mai tiganca, zice ca are 31 de ani si 3 copii,  nu ii dai mai mult de 24 de ani si nici un copil, a fost in anglia unde probabil a invatat lucruri buni in aceasta meserie, 1 miroase chiar foarte bine, 2 e chiar frumoasa, placuta, adica eu cel putin nu stiu daca m-as satura de ea. numarul nu il pot posta decat daca imi aproba pentru ca nu are si nu vrea sa aiba o locatie, sa va povestesc: in vara intro calduroasa zi de august am plecat la vanatoare cu masina, si am oprit la ea pentru ca nu era in grup cu celelalte tipe, am fost cu masina pe drumul de langa metro, unde: surpriza, am fost intrebat numai pretul, 50 ok, am plecat, a inceput sa faca un oral cum nu prea vezi nici in filme, neprotejat,atunci i-am propus sa mergem la o pensiune, nu a raspuns, a inceput sa suga, umezind si lingand cum rar mai vezi( in cazul ca vi se pare exagerare astept replICI) cand si-a dat pantaloni jos am vazut tatuajul pe picior si cand am atundo asa prin spate la pasarica surpriza, epilata complet si cu miros atractiv chiar, e de nota 10, am finalizat cand a urcat pe mine, ceva gen ejaculare precoce, si sincer nu patesc de astea, RECOMAND , si de atunci am mai avut 2 intalniri cu dameza pe care le voi scrie maine, toate bune

 

Subscriu celor scrise mai sus de catre cei doi colegi  :)

 

p.s: bun (re)venit pe forum

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...