Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

am vazut ceva tipe noi, slabute, pe langa roxana imperial.. 

oare nu avem cum sa facem rost de numerele lor ?

eu nu m-as opri pe acolo ca mie frica sa nu ma vada careva sa ma parasca la sotie..

stiti voi ca frica e rusinoasa.. dar in acelas timp si sanatoasa.

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0
Acum 7 minute, raulachim a spus:

am vazut ceva tipe noi, slabute, pe langa roxana imperial.. 

oare nu avem cum sa facem rost de numerele lor ?

eu nu m-as opri pe acolo ca mie frica sa nu ma vada careva sa ma parasca la sotie..

stiti voi ca frica e rusinoasa.. dar in acelas timp si sanatoasa.

Aceeasi chestie e si la mine. Numere de telefon nu dau si de mers merg doar in masina sau la camera. In masina i mai nasol desi ma excita enorm ideea de a face in masina. Mai folosesc cladirea dezafectata de pe Victoriei. Acolo te duc unele. 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Chiar acum, Andrei142 a spus:

Aceeasi chestie e si la mine. Numere de telefon nu dau si de mers merg doar in masina sau la camera. In masina i mai nasol desi ma excita enorm ideea de a face in masina. Mai folosesc cladirea dezafectata de pe Victoriei. Acolo te duc unele. 

eu in masina mai fac cu nevasta cand mergem la plimari .. nu aia ma excita..

eu as fute o tiganca curata .. si le-am vazut pe cele de acolo si imi plac tare mult.. 

poate daca dam de pestisor asa am putea face cumva cu tipele de acolo

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0
Acum 13 minute, raulachim a spus:

am vazut ceva tipe noi, slabute, pe langa roxana imperial.. 

oare nu avem cum sa facem rost de numerele lor ?

eu nu m-as opri pe acolo ca mie frica sa nu ma vada careva sa ma parasca la sotie..

stiti voi ca frica e rusinoasa.. dar in acelas timp si sanatoasa.

Si apropo de tipe slabute. Sta una slabuta blonda in fata la Roxana. Am vrut sa o iau intr o zi dar nu am avut curajul. Daca stie cineva ceva de ea. Ms

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0
Acum 6 minute, raulachim a spus:

eu in masina mai fac cu nevasta cand mergem la plimari .. nu aia ma excita..

eu as fute o tiganca curata .. si le-am vazut pe cele de acolo si imi plac tare mult.. 

poate daca dam de pestisor asa am putea face cumva cu tipele de acolo

Si mie imi plac tigancusele. Nu stiu cat sunt de curate toate. Unele sunt chiar ok nu au mirosuri. Daca reusesti ceva sa imi spui. 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

eu ti-am zis ca nu risc sa opresc la ele sa ma vada cineva.. 

daca ceva coleg de aici mai rebel si fara familie are bunavointa sa faca asa ceva.. ofer comision.. sau sa zic ca ofer o ora la domnisoara daca reusim sa ciocanim la ea ? 

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Ma scuzati ca ma amestec si eu in discutie 😂 Zona Roxana Imperial denumita in unele cercuri "la palmierul de beton"😂 colcaie de tipe ca sa zic asa colorate si najpa. Vara asta am trecut frecvent pe acolo pentru ca ma duceam la gradina, undeva pe Victoriei mai sus de Marul de Aur. Treceam pe linga ele si le observam. Groaznice. Ma batea si pe mine gindul sa fac ceva. Chiar am intrat la Roxana Imperial si am intrebat costul unei camere/zi. E 100lei. Daca faci chestia in natura prin boschetzi va anuntz ca e ceva mizerabil...o zona plina de gunoaie. Deci in masina ar fi poate optim.

Dar...dar...dar...in toate povestile exista un dar 😉Treceam intr-o vineri dupamasa pe trotuar vizavi de Debica. Bai frate si ce apare in fatza...o tipa colorata (nu foarte intens😂) ce-i drept dar arata traznet. Sanii erau rupere de nori. Mi-a zimbit cind ne-am intersectat si am trecut mai departe. Dar pina la urma m-am razgindit si am intors la 180 grade si am mers sa vad care e destinatia ei finala. A mers la OMV (mai sus de Debica). I-am cerut numarul de telefon dar m-a refuzat. A zis ca mai trece pe la OMV. Eu eram pe jos asa ca am abandonat. Dar era supermisto. Din pacate am mai trecut pe la OMV dar n-am vazut-o. Cind ne-am intilnit era dupa ora 17.00 dupamasa. E singura tipa care poate ar merita troznita. Restul is mizerabile. Cel putin pe care le-am vazut pt ca sa tot schimba.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 3 minute, sandstorm6 a spus:

Ma scuzati ca ma amestec si eu in discutie 😂 Zona Roxana Imperial denumita in unele cercuri "la palmierul de beton"😂 colcaie de tipe ca sa zic asa colorate si najpa. Vara asta am trecut frecvent pe acolo pentru ca ma duceam la gradina, undeva pe Victoriei mai sus de Marul de Aur. Treceam pe linga ele si le observam. Groaznice. Ma batea si pe mine gindul sa fac ceva. Chiar am intrat la Roxana Imperial si am intrebat costul unei camere/zi. E 100lei. Daca faci chestia in natura prin boschetzi va anuntz ca e ceva mizerabil...o zona plina de gunoaie. Deci in masina ar fi poate optim.

Dar...dar...dar...in toate povestile exista un dar 😉Treceam intr-o vineri dupamasa pe trotuar vizavi de Debica. Bai frate si ce apare in fatza...o tipa colorata (nu foarte intens😂) ce-i drept dar arata traznet. Sanii erau rupere de nori. Mi-a zimbit cind ne-am intersectat si am trecut mai departe. Dar pina la urma m-am razgindit si am intors la 180 grade si am mers sa vad care e destinatia ei finala. A mers la OMV (mai sus de Debica). I-am cerut numarul de telefon dar m-a refuzat. A zis ca mai trece pe la OMV. Eu eram pe jos asa ca am abandonat. Dar era supermisto. Din pacate am mai trecut pe la OMV dar n-am vazut-o. Cind ne-am intilnit era dupa ora 17.00 dupamasa. E singura tipa care poate ar merita troznita. Restul is mizerabile. Cel putin pe care le-am vazut pt ca sa tot schimba.

de aia vreau nr lor sa pot discuta cu ele frumos sa mergem la un motel unde este si dus si tot ce trebuie.

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0

Salutare tuturor? Este o bruneta cu cur bombat ce sta in fata la Hostel Hora de pe independentei. Ati incercat o careva? Ma inebuneste cum arata. Cand am drum in zona nu sunt singur mereu am pasager si nu pot sa ajung la ea. 

Ms

Link spre comentariu
Vizitator raduuuu
Reputație: 0
Acum 5 ore, Andrei142 a spus:

Bună seara. Stiti vreo prostituata la strada ce face oral fără prezervativ? 

Ms

Nu îi tare recomandat mai ales pe centura ,daca tu vrei sa joci la ruleta rusească ,bafta !

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0

Bună seara. Stiti ceva de tipa bruneta cu cursul bombat ce sta în fata la hotel Hora? De multe ori am văzut o inauntru lângă usa hotelului. Seara e mai activa pe zona. Am trecut și în seara asta dar nu am fost singur în mașină sa opresc. Ma atrage mult. Merita încercată? 

Ms

Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare

Salutare,nu prea scriu eu pe forum,doar urmaresc,dar acuma m-am gandit ca poate ma ajuta careva,de un timp  incoace tot trec in fiecare zi pe independentei,si in fata la  restaurenta roxana imperial tot vad o fata tinerica(destul de tinerica)slabuta,bruneta.ma intreb,oare a incercato careva dintre voi si/sau daca are careva numarul ei,eu as incerca sa ajung la ea dar ma opreste riscul de a fi vazut ca opresc masina acolo langa ea

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 2 ore, catocenzorul a spus:

Ai vreo recomandare, nr de telefon? 

Mulțumesc! 

Eu cred ca a vrut sa intrebe....nu a afirmat...dar na...e greu sa pui semne de punctuatie....intelege fiecare ce vrea :)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...