Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:outside
  • Oras:outside

Va salut . Intors din vacanta , mi-am dorit sa incep sezonul de toamna -iarna cu Anca , pe care nu o mai vazusem de foarte mult timp . Zis si facut . Sunat , facut programare pt orele dupa -amiezii si infiintat la locul faptei punctual . Locatia - pe Magheru , pct de reper fostul magazin Eva . Anca m-a asteptat vesela , dezinvolta . Schimbat cateva vorbe si fuga la dus pt igienizare . Apoi a mers si Anca la dus . Am trecut la atac , cu FK superb , intretinut fara ezitare , bun , adanc , exact cum Imi place mie . Apoi Anca a inceput un oral nepro excelent , alternand vitezele , cand mai soft si lent , cand mai rapid , DT cotor si corect executat , pana la baza pulii ( cu ramas pula in gat pret de cateva secunde - superba senzatia ) , lins coaiele la sugestia mea ( foarte bine si aici ) . Am trecut apoi eu la aparat , initiind un cunii adanc si ritmic , care I-a placut mult , m-a apasat cu putere pe cap in timp ce o lingeam in pizda ( pussy curata impecabil ) , gemete naturale , apoi a revenit ea la oral si dupa inca cateva reprize de DT sustinut , am explodat in gura ei , finalizand astfel . Pauza , discutii , igienizat cu servetele umede si numarul 2 a debutat cu un 69 superb , care a durat ceva , dar m-am oprit la timp deoarece voiam sa testez si normalul . Aplicat prez pe pula si inceput futul in poz caprita , apoi schimbat in poz misionar si cu un FK sustinut si pompat ritmic si adanc , am finalizat astfel . Note : Locatia -9 , central , curat ; Fata -9 ; Corp - 9 ; FK - 10 ; Oral -10 ; Normal - 9.8 ; Igiena - 10 ; GFE - 10 . Halat - 300 RON , 2 fin incluse , timp 1 Ora . Voi reveni curand . O zi buna va doresc !

 

Scrie si tu cu aliniate, in plm, ca zici ca faci economie de hartie. :laugh2

Link spre comentariu

Salutare lume buna. Dupa mai multe incercari fara reusita ieri am reusit s-o contactez p Ancuta. Ajuns in locatia cu pricina imi deschide o fata foarte simpatica cu zambetul pe buze foarte ingrijita corp bine proportionat faţa comuna dar si foarte educata. Actiunea nu o s-o descriu deci o sa trec la note:

Anca:9 ( corp frumos piele fina fund foarte misto tate medii un pic lasate dar nu deranjant)

Locatie 8 ( se poate si mai bine)

Igiena 10

Oral 10 cu felicitari( foarte bine executat fara mana schimbari de ritm deep fara mare atentie a zonelor adiacente dar pt mine nu e prea important cim)

Normal 10( se implica o face cu placere)

Gfe: 10 ( fk nu m-a interesat desi face dar pt 100 ron in plus in schimb ai ce vorbi cu ea m-am simtit ka cu o mai veche prietena)

Anal nu face

Cadou 200 pt o ora doua finalizari. Experienta foarte placuta. Recomand!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare,

     Am vizitat-o si eu de curand pe Ancuta. Nu pot spune ca am fost impresionat , e ok in general dar nimic special. Atmosfera din camera e de fast-fuck. Am incercat cateva pozitii , oral neprotejat relativ ok , fara DT si atentie la zone .

Note:

Aspect: fata/corp - 8/9 ( comuna la fata , corp de sportiva , mignona , bine intretinut )

Locatie : 7 ( desi e centrala , nu sta singura si camera in ansamblu nu m-a atras , patul de ex. , ii simti arcurile , in schimb baia a fost ok )

Oral: 8 ( s-a straduit , nepro )

Normal: 8 ( cam accepta orice pozitie )

Halat: 200ron/h

FK: 0 ( face contra taxei de 100 ron ! )

GFE: 8 ( e relativ ok , dar nu am simtit chiar o atitudine pro client )

In cazul meu doar o finalizare

O recomand in cazul lipsei altor optiuni la 200ron/h

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

           Salutare stimabililor!!
  In sfarsit am reusit si eu sa ajung la donsoara Ancuta,asa... pe ultima suta de metri.
  Pt mine Anca a fost geva de genu' o doream dar ceva ma oprea sa ma duc la ea,stiu suna ciudat dar nici eu

nu pot sa imi explic,o sunam si cand imi spunea ca nu este disponibila nu ma intrista deloc,din contra parca rasuflam usurat,ciudat nu!? :habarnam
  Dar mai acu' o saptamana am mai incercat o data si mi-am zis daca nici acu' nu se poate

renunt de tot ,si ce sa vedeti?a raspuns la tel si "culmea" mi-am facut si o prog.

  Am trecut pe la un mag (nu este frumos sa mergi cu mana-n ...)dupa care ajuns in zona binecunoscuta(Magheru-bloc Eva)cand

am auzit la tel etajul si scara mi-am amintit de o experienta neplacuta in acel apartament.
  Ajuns in locatie am fost intampinat de Anca ascunsa dupa usa inbracata intr-o rochita de abia ii acoperea poponetul

mic si apetisant si cocotata pe tocuri,placuta imagine. :drool
  Invitat in camera unde am fost servit cu un pahar de apa plata fara nitrati sa nu imi cauzeze la cocos,schimbat cateva vb stabilit meniul achitat taxa inainte si fuga la baie,mers si ea la baie si a venit in camera inbracata la fel cu m-a primit :maninlove .
  Cel mai mult m-a impresionat un gest de al ei,m-a intrebat daca fum si am raspuns negatin dar i-am spus ca poate fuma ca nu ma deranjeaza,si mi-a spus ca nu fumeaza langa un client nefum sa nu il deranjeze mirosul,aici un mare +si o mare bila alba. :rever
  Am inceput cu mangaieri si pupaturi Fk :kissing2  la greu super tare la acest capitol,pasional,intretinut bini di tat.
  Incet-incet au zburat si hanele si prosopul si ne-am trezit in curu gol amandoi continuand(ea) cu saruturi pe corp

pana a dat de ala mic,m-a lasat pe mine si l-a luat pe el si a inceput frate sa ii smotoceasca :felatie 

de am crezut ca nu il mai scot viu din gura ei.
  Pana la urma am reusit sa ii scap si dupa ce l-a echipat ,l-a bagat la scorbura,timp de cateva min cat a fost deasupra,Ancuta a dat semne de viata miscari gemete asa mai light cand am schimbat pozitia,ori s-au terminat bateriile ori ...nu stiu ce s-a intamplat parca era absenta(asa am avut impresia).
  Intr-un final am reusit sa fin CIM :blowj0b ,am vizitat baia :dus2  din nou si ne-am pus in pat la palavre.
  Repriza a doua a inceput la fel cu un oral bunicel dar fara nimic spectaculoscu ceva atentie pe langa,echipat ala mic

si dai calareala dar parca fara implicare din partea ei.Schimbat cateva pozitii si cu greu am reusit sa fin CIM.
  Dupa ce mi-am trasa sufletul,m-am echipat ne-am pupacit de la revedere si cu scart de adidasi m-am indreptat catre casa.
              Juriul format din:Only-me SR siJR acorda urmatoarele notele:

Locatie:6-doar ca era curat si baia era dotata cu tot ce este necesar,in rest jalnic daca raportal la taxa ceruta.
  
Anca:8-putina sala pt tonifiere,nu strica,DAR...nici eu nu sunt perfect.
 
Igiena:10-nimic de comentat.
 Oral  :8-placut ..
Normal:7,5-fara prea multa implicare din partea ei,poate nu am stiut eu sa o incing.
  GFE :9,5 o companie placut ,mult bun simt,stie de gluma,foarte pupacioasa(contra cost).
   FK  :10-aici stie exact ce tre sa faca.
Taxa:300 ron/o ora si ceva cu tot cu FK.
                  Modalitate de contact,tel din titlu
0732866770
  Cu parere de rau pot spune ca raportul calitate/pret nu este unul care sa ma faca sa mai revin. :( :(
Si-am incalecat pe-o sa si v-am scris recenzia asa cum a fost,fara umflaturi.
Astept criticile celor care nu sunt de acord cu ce v-am povestit.
O zi buna va doresc domnilor si Ancutei ii doresc mult succes in ceea ce vrea sa faca. :138x :hihat .

 

  • Like 20
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Te-am sunat acum cateva minute, de vreo 3-4 ori, dar nu am reusit sa te contactez. Doresc o programare pentru maine, in jurul orei 16.00. Nr. de telefon se termina cu 222. Da-mi un semn cand esti libera, ca sa putem lua legatura. Multumesc.

Link spre comentariu
  • Telefon: dorelro
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: dorelro
  • Oras:bucuresti

Salutare tututor!

 

Am vizita si eu azi pe Anca...locatie zona Eva-Magheru

Este fata din poze, are corpul pentru o fata de varsta ei, sportiva, tanara, simpatica si presteaza comform ingredientelor de pe pagina de prezentare a ei

Am intarziat din cauza ploii...ea m-a asteptat..cu scuzele mele de rigoare.nu se grabea si asta a fost si norocul meu, fiind ultimul client.

Am inceput cu GFE pentru care o notez cu 10...ai ce discuta cu ea si e pacat sa vii doar ptr sex acolo.

Pentru restul actiunilor, fata este profi, stie sa te mentina in priza(cu toate ca eu nu eram in forma cea mai buna)...decartat 200ron la inceput actiune.

Este docila si asculta indicatiile partenerului...se implica si preia actiunea repede, nu trebuie sa te rogi de ea

Notez pentru restul categoriilor, cu nota 9, fiindca sunt sigur ca voi pe aici, ati gasit perfectiunea de 10....ce nu prea exista cred decat daca sunteti super excitati sau ati avut parte de o partida mai proasta anterior.

De revenit lunar la ea, varianta fata tanara!

Spor!

:laugh2

  • Like 10
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

salutare!!!

 

vizitat si eu domnisoara acum 2 sapt intr-o sambata....aveam chef de o zbenguiala dar nu prea m-a lasat telefonul....nu o sa stau sa povestesc pe indelete intalnirea si trec direct la note:

 

locatie- 8 nu e cine stie ce insa e potrivita pentru activitate.....are si colega

 

aspect fata - 9 ..frumusica si bine proportionata....

 

oral - 8 ..nep...s-a straduit insa nu prea I-a iesit..fara prea multe artificii si atentie la toate zonele

 

normal - 9     frumoasa privelistea in pozitia "mama iedului"

 

igiena - 10 nimic de reprosat

 

gfe - 8 nu am optat pentru fk pentru ca de obicei nu fac, dar e comunicativa si stie sa intretina o conversatie...

 

o sa revin poate o sa o prind in forma ...potential exista

 

salutari!!!

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...