Sari la conținut

Concurs de supt pula .... cu patos


Postări Recomandate

  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

asemenea ineptie n-am mai vazut de la faza aia cu '' somnic pufos'' .... :))...hai ca pe ala cu limbile mai treaca mearga sunt multi care ''pun botul''... :)) dar la asta unde-i jmecheria???  puneti mana la munca (de fapt gura) fetelor si lasati vrajeala....

 

PS. cand vedem un concurs de analingus ????? (asta ar fi mai atractiv)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inteleg fetele sint cele care vor plati, ca sa fie aroganta maxima. Daca barbatii platesc sa dea limbi, de ce sa nu plateasca si fetele ca sa suga poola?

 

De unde ati tras voi concluzia ca vor plati fetele?!?! Nope  :no2 Barbatii vor plati. Ceea ce putem face noi, fetele, ar fi o mica reducere celor care se inscriu in concurs. Asta da, a fost o buna remarca. :D

 

 

Blowjob with or without hand help ?

With or without finish in mouth ?

 

Every girl will do the blow job her way. if she is used to do it using her hands, this way she will do to you too. If it is only blow job, i think it must be with cim, don't you guys?!? :D

 

Thats the question - the second one!

 

Deci ar trebui ca treaba sa fi treaba: supt, lins, iar supt si finalizare orala. :D

 

 

Eu as propune Eliza, Ksenya, Izabella sex and bdsm, deocamdata. Acum nu stiu daca si ele vor fi de acord. Mie mi-ar placea tare mult sa si vad...ca sa ma fur cate o tehnica ceva :P

 

Pentru unii, se stiu ei care, cu dedicatie speciala: urmatorul concurs va fi unul de laba, organizat special pentru voi. Sa va saturati de atata onanie virtuala =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa vezi atunci Sex Oral De 5 Stele - A La Carte

 

Bingo!!! Esti tare ;) Exact asta este ideea :D "the best blowjob"

 

La concursul asta are voie sa se inscrie si iubitul meu?!? :P

 

@Jonny: eu inca nu stiu sa fac sex anal. Am avut cateva tentative si atat. Acolo m-am oprit. Nu am mai incercat de cand am revenit din Constanta. Deci nu pot sa vin tocmai eu cu o astfel de idee. Nu multe fete practica anal. Jos palaria in fata celor care pot  :hihat  

Link spre comentariu

Hey girls! As sintesis between cunnilingus contest proposed by randunica and blowjob contest proposed by Sorina

 

I propose to organize a 69 contest in my bedroom ! With 5 girls of my choice

I will elect the best blowjob and you will note my cunni !

 

Who wants to come ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Hey girls! As sintesis between cunnilingus contest proposed by randunica and blowjob contest proposed by Sorina

 

I propose to organize a 69 contest in my bedroom ! With 5 girls of my choice

I will elect the best blowjob and you will note my cunni !

 

Who wants to come ?

hai ca ai prin glas.....scrie in romana vere....sau daca nu, vezi ca ai o sectiune cu olandeji, scrie acolo !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O daaaa, tipic pe la noi. Toti agramatii au scoala vietii  :slap2

 

Odata am avut nesansa sa intalnesc un fost puscarias, agramat, prost facut gramada dar care sustinea sus si tare ca el are scoala vietii, a strazii, a puscariei, la ce-i "trebe" (asa spunea =)) ) carte?!?!...bravo "coae", esti tare!!! :slap2  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

O daaaa, tipic pe la noi. Toti agramatii au scoala vietii :slap2

 

Odata am avut nesansa sa intalnesc un fost puscarias, agramat, prost facut gramada dar care sustinea sus si tare ca el are scoala vietii, a strazii, a puscariei, la ce-i "trebe" (asa spunea =)) ) carte?!?!...bravo "coae", esti tare!!! :slap2 :slap2

Avea bile pe pula?Te-a nenorocit!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mah, tu esti nebun?!?! =)) Nu lucram in "domeniu" pe vremea aceea. Era o cunostinta, un prieten al unui prieten. Eram in timpul facultatii ;)

 

Apropo de bile... pentru mine asta este cea mai mare dovada de infantilism, sa-ti mutilezi brebenelul. Pai cand natura l-a facut atat de frumos, pe el, pe brebenel, vine Ghita cu bocancii mari si se gandeste ca vrea bartai maciuca si se apuca si-i baga nene bile, strugurei si alte minuni care, in mintea lor de euglena, cica aduc femeile pe culmile placerii.  :slap2

Ei bine daca nu v-a spus nimeni pana acum, va spun eu. Nu se simte nicio diferenta, asta e doar in mintea voastra =)) singura diferenta este din punct de vedere vizual...ceea ce, la mine, conduce la o foarte mare SILA!!!

 

Lasa mai nene pula asa cum e ea lasata de la natura....e o minune, de ce vreti s-o stricati cu inventiile astea cacacioase?!!?!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Apropo de bile... pentru mine asta este cea mai mare dovada de infantilism, sa-ti mutilezi brebenelul. Pai cand natura l-a facut atat de frumos, pe el, pe brebenel, vine Ghita cu bocancii mari si se gandeste ca vrea bartai maciuca si se apuca si-i baga nene bile, strugurei si alte minuni care, in mintea lor de euglena, cica aduc femeile pe culmile placerii.  :slap2

 

 

Eu as vrea sa am pula cat...cat... cat tzatzele tale :))))))

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hmmm...  :FIREdevil

Poate fac un concurs pentru cine rezista cel mai mult sa fie futut anal si cu cele mai mari dimensiuni... :D

Cine se baga la fisting are sanse mai mari...  :first

Apoi castigatorul primeste o sedinta gratuita de penetrare cu orice imi vine in minte timp de minim o ora.

Asta da, mi-ar placea!  :inlovee

De limbi si de supt pula auzi la tot pasul, m-au plictisit... :)

:hug1

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...