Sari la conținut

Alina 20 ani 0721964205


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Anunt:

ALINA 20 DE ANI domnisoara roscata, supla, inalta si cu chef de nebunii. Te astept pe tine domn generos intr-un ambient intim pentru a ne simtii bine impreuna. Sex oral si normal in orice pozitie. Titan Auchan.60L/fin.

Ceva informatii?????

 

post-23590-0-81321500-1404729154_thumb.jpg

post-23590-0-25766100-1404729159_thumb.jpg

post-23590-0-19460800-1404729163_thumb.jpg

post-23590-0-90574500-1404729167_thumb.jpg

post-23590-0-63345800-1404729172_thumb.jpg

post-23590-0-52094100-1404729178_thumb.jpg

post-23590-0-98838800-1404729183_thumb.jpg

post-23590-0-87102900-1404729190_thumb.jpg

post-23590-0-80884600-1404729196_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Ieri am fost la domnisoara.

 

Aviz pentru cei care au pasiuni pentru cele extrem de tinere :girly

 

Domnisoara este tinerica pe la 18-20ani, draguta, mica de inaltime (155-160cm), sanii mititei nr 2 si te face sa te simti ca futi ca in liceu :innocent

 

Toata actiunea se petrece in apartamentul matusii, care presteaza si ea (una grasa de >30ani care cica face si anal, urata).

 

Mi-a zis ca a intrat in brasa de 2 saptamani si se vede lipsa de experienta.

 

A inceput cu un oral cu prezervativ in care lua in gura doar capul (ca in liceu domne....) si apoi am trecut in diferite pozitii. Nu comenteaza, nu geme, sta la comanda ta :256

 

Nu face finalizare orala.

 

Note:

 

Aspect : 8 (ca imi plac tinerele :138x )

Oral: 5

Normal 7

Locatia 6 (apartamentul este locuit, plin de poze cu nepoata, haine la uscat)

 

 

Nu stiu daca mai revin, dar mi-a reamintit partidele de sex din liceu cu fetele timide, ceea ce si cautam

 

Halatul 60l/fin

 

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Salutare

A inceput cu un oral cu prezervativ in care lua in gura doar capul (ca in liceu domne....) si apoi am trecut in diferite pozitii. Nu comenteaza, nu geme, sta la comanda ta :256

Sall :laugh2 :laugh2 asa era pe vremea ta! ,acum incepe practica asta in clasele 1-4 :laugh2 :laugh2 :rax2 desigur ca este o gluma si tre tratata ca atare + 1 pt curaj :clapp .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ALINA, 20 de ani, domnisoara draguta, supla si plina de pasiune si tandrete, te astept pe tine domn care stii sa te respecti in compania mea pentru a ne simti bine impreuna, vei reveni garantat, Titan, Auchan, 22 Jul 13:29

 
Poze noi
 
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Dudesti
  • Oras:Dudesti

Postat 17 July 2014 - 09:25 AM

Salutare

A inceput cu un oral cu prezervativ in care lua in gura doar capul (ca in liceu domne....) si apoi am trecut in diferite pozitii. Nu comenteaza, nu geme, sta la comanda ta :256

only-me :

 

Sall :laugh2 :laugh2 asa era pe vremea ta! ,acum incepe practica asta in clasele 1-4 :laugh2 :laugh2 :rax2 desigur ca este o gluma si tre tratata ca atare + 1 pt curaj :clapp .

post-121538-0-74913100-1406477101_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot asteptand si o alta recenzie pe acest topic si vazand ca nu mai apare, m-am hotarat sa ma deplasez si sa vad cu ochii mei prospatura. Zis si facut!

Eu nu am vazut-o pe matusa, dar mai bine, ca daca arata cum a descris-o mesia 777 "grasa si urata" imi strica ziua. Dar sa va povestesc...

Sunat la numarul din titlul topicului, vocea placuta a d-rei care imi descria cum sa ajung la ea ma facea sa apas mai tare pe acceleratie sa ajung mai repede la Auchan... care este la o statie distanta de locuinta mandrei (1 dec. 1918 colt cu Petre Ionescu la mijlocul distantei intre Auchan si Trapezului). Spun locuinta, pentru ca in camera in care am fost invitat sunt rufe intinse la uscat pe stative dintr-acelea, de interior, cu picioare in x iar aspectul general este de apartament locuit. Va dati seama cum este aerul in camera de lucru pe caldurile astea, cu umezeala din rufe, draperiile trase - ca de, trebuie sa fie semiintuneric, pentru... atmosfera :cry2 !

D-ra este cea din poze , dar scadeti cativa centimetri buni din ce va imaginati cand va uitati la ele, ca este micuta rau (1,55) iar hainutele alea frumoase nu stiu unde le tine, ca pe mine mai bine ma primea infasurata in prosop, decat in tinuta "casnica" in care s-a prezentat (poate spala rufe? Ca la cate erau intinse acolo la uscat...!). 

Imi prezinta meniul: oral protejat, finalizare pe corp daca se doreste si normal la 60 lei/fin., 120 lei/h. 2 fin. Avand o mutrisoara simpatica si fiind slabuta (boala mea!) zic sa raman, si-i inmanez 60 lei pentru un numar. Oricum, o "matusa" exista, pentru ca printesa s-a repezit pe usa sa duca banutii in alta camera, dupa care s-a intors s-a dezbracat si s-a intins cumintica in pat rostind suav: sunt incepatoare sa-mi spui cum vrei sa stau, sau ce sa fac! Yupiii!. Fratilor, chiar sta cum o pui! Intai i-am rontait sanii frumusei (nr. 2 da' frumosi), apoi pasarica gen cameltoe cu labii micute si delicate (neepilata proaspat, dar curata, fara mirosuri neplacute). I-am dat pula - pe care am "infasat-o" singur cu prezervativ ca dupa ea, ramaneam nefutut - sa mi-o suga in picioare, culcata in pat,  dar vorba "mesiei" pe care l-am mai citat si mai sus, doar lua capul in gura si se tinea de pula de ziceai ca se teme sa nu cada, asa ca am invitat-o la normal. Cu un pic de lubrefiant a intrat in pasarica stramta si placuta, si dupa un clasic misionar am finalizat in prezervativ cu picioarele domnisoarei pe umeri. Nu geme, nu se stramba, sta linistita, asteapta sa termini si sa pleci.

Concluzii: pentru amatoriii de tinere slabute, fara experienta, este de vizitat. 

Si notele:

Locatia: 6

Aspectul d-rei: 8

Oral: 5 (macar o baga in gura si sta cu ea acolo, asa ca primeste nota de trecere)

Normal: 7

 

P.S. 

Poate, dupa recenzia mea, poluatorii acestui topic o sa o lase mai moale cu misto-ul si o sa treaca la futut.

 

Spor!

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu igiena cum sta? Nu a dat niciunul din voi doi nota pentru asta.

Din doua recenzii, nu vad menționat de niciunul dintre voi daca fata era proaspat dusata sau a facut atunci cand v-ati dus, daca mirosea frumos ori nu, in zona genitala.

Iar voi, ati fost invitati la dus sau v-ati dus de buna voie, din bun simt?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu imi dau seama daca fata era proaspat dusata. Nu a facut dus dupa ce m-a primit. Pielea mirosea frumos la fel si pasarica (asta am spus in recenzie).

Nu m-a invitat la dus, iar eu nu m-am dus de buna voie, din bun simt, pentru ca dupa dusul pe care l-am facut acasa mi-a luat 7 min. sa ajung la d-ra, asa ca, personal, am considerat ca sunt proaspat dusat.

Multumit?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Avand drum in zona, am sunat si la don'soara asta sa intreb daca ma primeste in aprox. o ora.

 

Nu stiu daca mereu sau doar cand e ocupata, dar cert e ca nu raspunde ea la telefon. A recunoscut :)

Cand am sunat sa ma programez, la celalalt capat al firului era o voce mai subtire, vorbea tare si fara impleticeli.

Cand am ajuns acolo, am sunat ca sa imi dea indrumarea spre locatie si era alta voce nu asa de infipta ca prima si era mai timida.

 

In fine, mi-a dat informatiile necesare si am ajuns.

 

Ma infiintez in fata usii, din acel mini-hol cu 2 apartamente din holul principal.

 

Deschide usa, evident ascunsa si cand intorc capul, hop... cineva mic si portocaliu dupa usa... adica Alinuta, imbracata exact ca in postul #4 de mai sus, nu are mai mult de 1.55 inaltime, corp subtire, slim (eu skinny le consider doar pe cele cu tendinte anorexice, aici nu era cazul). Ce sa mai, arata ca o pustoaica de liceu. Am intrebat-o si a zis ca are 20 de ani, dar asa cam cu un sfert de gura, oricum mai mult de 19 nu cred ca are. :D

 

Mi-a zis ca nu lucreaza de mult si am intrebat-o de cat timp lucreaza. Ce raspuns credeti ca mi-a dat: "Fac asta de 2 saptamani " dar pe 17 iulie, cand a fost mesia777 la ea, tot 2 saptamani avea de cand lucra :laugh2 . Peste o juma de an, un an, tot cu aceeasi poezie merge? :rax2

 

Tenul usor bronzat... cred ca de cand s-a nascut sau asa am vazut eu in semi-intuneric, ca a tras draperiile si s-a intunecat putin in camera. Mi-a zis ca daca ma deranjeaza becu, il stinge si aprinde tv-ul. Daca mai stingeam si becu, nu imi mai vedeam nici lungu p*lii :cry2

 

Fata e timida rau, abia scoti doua cuvinte de la ea.

 

Oricum, fiind pe fuga, nu aveam timp de prea multa socializare si am trecut la treaba, nu inainte de a-mi spune din start ca nu face anal si daca ii pot da banii dinainte, pe care i-a insfacat, a iesit din camera sa ii duca la casierie si in 5 secunde era inapoi.

 

Se dezbraca ea, de singura piesa vestimentara care ii acoperea trupul, sub ambalajul portocaliu, fiind doar pielea goala, din cap pana in(tre) picioare.

Eu dusat de acasa, fara sa transpir pe drum, ea parea ca e spalata, oricum nu am simtit mirosuri dubioase, deci era in regula.

 

Ma asez pe pat, ma fac comod si o invit sa treaca la treaba.

Aduce un balonas subtire ca pungile de unica folosinta de la paine , d-alea de la sexshop de 1 leu bucata :cry2 , il desface putin, baga 4 'deshte' in el sa il intinda sa il monteze, dar nu inainte de a-mi spune: "Poti sa o tii putin?" :slap2 :laugh2 Ma conformez, pun mana pe ala mic sa il tin in picioare, sa il imbrace pentru calarit, nu l-a pus ea prea bine, cam un sfert era in aer, dar pana la urma a facut ce a facut ca a mai trase de el si l-a mai intins :giggle: .

 

Inainte sa treaca treaba, iarasi mi-a mai dat un anunt: "sa stii ca nu fac oralul adanc, sa nu te superi". Nu i-am zis nici ca ma supar, nici ca nu ma supar si am lasat-o sa se joace cum stie ea. O lua un pic in gura, oricum trecea mai jos de "cap" si se ajuta de mana.

Am lasat-o asa pana s-a ridicat asta mic si am trecut la normal.

 

Se da jos din pat, ia un tub de lubrifiant si vine sa unga jucaria, dar punea lubrifiantul de zici ca punea ketchup si mustar pe hotdog si il manca :fear: .

A intins gelul putin m-a intrebat cum sa stea. Am ales reverse cowgirl, insa pe romaneste i-am zis sa vina deasupra dar cu spatele la mine, ca poate nu intelegea termenul, fiind doar de "2 saptamani" in campul muncii.

 

Iarasi a mai avut ceva de spus: "sa stii ca am pus lubrifiant ca sunt foarte uscata jos si oricum o sa intre mai greu".

 

Ii dau unda verde si vine deasupra.

S-a ridicat in picioare in pat, s-a intors cu spatele si s-a aplecat. Wow...  ce privire de ansamblu mi-a oferit :maninlove, cu pasarica aia mica mica, labii mici,

S-a asezat in pozitia de lucru si ... cam atat... ca nu intra nimic, dar a stat asa vreo 10 secunde asezata pe junior, a mai facut doua miscari si intr-un final a intrat.

 

Am ramas surprins cand a reusit sa intre de tot, (e fierbinte rau, frige, frige) ca parca zici ca am bagat p*la in jarul incins de la gratar, asa de incinsa era. :blushing2

 

Am lasat-o asa pana am terminat.

A iesit, a sarit din pat si in secunda urmatoare a pus langa mine rola cu servetele uscate si un pachet cu altele umede si m-a lasat sa scot singur guma de pe junior in timp ce ea privea :laugh2 .

 

Si acum notele:

 

Locatia: Nota 7. intre trapezului si auchan, usor de gasit, locuri de parcare la scara. In interior curat prin casa, baia aranjata, curata (nu am intrat, dar era usa deschisa) si am aruncat o privire din usa, camera ~ 3 x 3m, mobilata si decorata era exact ca a unei pustoaice, plina de tot felul de maimutoi, ursuleti, etc., de plus, pat extensibil, rigid dar ... scartaia :no2 . Nu avea rufe la uscat, dar am vazut suportul de rufe de care se vorbea in cele doua recenzii mai sus, era sprijinit de perete, dupa usa.

Aspect si igiena: 8 . Mica de inaltime, slim. Corp de pustoaica. La fata e destul de draguta. Pasarica curata, fara par (cel putin pe semiintunericul din camera asa am vazut), fara mirosuri.

 

Oral: 7, mai mult freca cu mana decat cu gura :)

Normal: 10 :blushing2 , pasarica mica, cu labii mici, foarte strimta si ... fierbinte rau inside  :shocked dar stie sa se miste in reverse cowgirl, nu e chiar incepatoare.

A continuat dupa finalizare, pana a adormit ala mic si nu mai avea cu cine sa se joace in interior, nu s-a oprit de la primul glont, ci a continuat pana am golit cartusele. Apreciez asta.

 

Poate ca dau note prea mari, dar gusturile nu se discuta.

 

Nota de plata: Un pahar cu apa comandat la inceput si o finalizare, 60 lei.

 

Daca nu va plac recenziile lungi si cu multe emoticoane, nu mai fac deloc :laugh2 dar am zis sa fac recenziile mai ca la carte asa, cu mai multe detalii.

Ori scriu , ori nu :rax2

 

Cred ca nu am uitat nimic.

  • Like 14
Link spre comentariu

Am fost astazi a doua oara la fatuca asta, duminica fiind si negasind altceva disponibil.

Locatia ok, curata la parterul unui bloc comunist din zona trapezului- bd. 1 decembrie. Cu prosoape intinse in camera de lucru pe uscator, ursuleti de plus si o mare icoana pe birou :) baia n-am vizitat-o ca veneam de acasa, proaspat dushat.

Fata micuta, copila, cu o figura simpatica si cosuri adolescentine.

Sanii frumusei, proportionali corpului ei firav, fund mic.

Inca de la inceput mi-a zis ca e incepatoare (si acum o luna tot incepatoare era) si ca nu poate fi asa cum e cu prietenul ei. Vorbeste intr-una," cum vrei, cum iti place?".

E docila stramta si ascultatoare dar atat. Parca ai fute dulapul din bucatarie, nicio reactie. Oralul l-a inceput fara preze, dar ii era frica nu stiu de ce, si mai mult o pupa pe cap. Am pus un preze durex, a inghitit-o 2-3 cm.

Am vazut ca n-are chef si nici nu stie, am pus-o capra, pompat repde, scos preze, umplut fata de laptic sarat pe sani si burtica, sters imbracat si plecat.

Daca ar fi sa notez pizda separat ar fi de 8 doar pentru ca e stramta si fierbinte. Rasa acum 3-4 zile, dar curata.

Restul notelor sunt de trecere 5 pentru simplul fapt ca se straduieste si e ascultatoare. Se vede ca nu-i place si nu stie cum sa te faca sa te simti bine.

Sincer nu prea recomand.

Numai bine!

Desi am sperat sa fie mai bine

  • Like 8
Link spre comentariu

Pret: am aruncat 60 de râşi la inceput + motorina arsa.

Desi am sperat sa fie mai bine a 2 a oara, se pare ca fetita n-a mai invatat nimic.

Are si o colega care face sex total dar nu a fost pe gustul meu, prea mare - si ca varsta (undeva la 35-38 de ani) si volum.

Numai bine!

Link spre comentariu

Eu m-am apropiat dar cand am vazut-o ca e arici am zis pas ca eram proaspat barbierit. Nu parea sa aiba ceva dubios sau iesit din comun, o pizda bruneta neepilata.

Fata era proaspat dushata, data cu o crema cam prea mirositoare (am simtit pana acasa la dus parfumul de dama, noroc ca nevasta mi-e plecata prin tara cu serviciul :) ). Deci atentie si la aspectul asta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...