Sari la conținut

Vizita


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Tatiano,Galatiu era singurul oras unde erai cat de cat apreciata.Nu iti strica relatia si cu galatenii ca nici Gingobiloba nu te mai scapa.

Nene se pare ca nu mai urmarit atat de indeaproape ca sa citesti tot desprre mine.Ia pune mana si citeste peste tot de mine si atunci ai sa vezi unde am fost apreciata si unde nu. Vad ca iar ai chef de cearta si nu stii cum sa-ti mai iei niste injuraturi. Parerea mea e sa-ti vezi de treaba si de orasul nde esti tu si nu te mai baga ca musca i lapte peste tot, ca sigur nu vizitezi tu orase asa multeca sa-ti dai cu parerea..Iar daca ai iar chef de cearta, cauta-ti alta persoana ca la mine nu ai sanse prea mari

Link spre comentariu

Nene se pare ca nu mai urmarit atat de indeaproape ca sa citesti tot desprre mine.Ia pune mana si citeste peste tot de mine si atunci ai sa vezi unde am fost apreciata si unde nu. Vad ca iar ai chef de cearta si nu stii cum sa-ti mai iei niste injuraturi. Parerea mea e sa-ti vezi de treaba si de orasul nde esti tu si nu te mai baga ca musca i lapte peste tot, ca sigur nu vizitezi tu orase asa multeca sa-ti dai cu parerea..Iar daca ai iar chef de cearta, cauta-ti alta persoana ca la mine nu ai sanse prea mari

post-172080-0-93701300-1450430841_thumb.png

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Cu Bacau ai terminat,la Focsani la fel,la Buzau nu ai loc de prietena aia a ta nu ii retin numele,la Braila nu am vazut demult vreo recezie despre tine.Ce dracu nu am urmarit despre tine!!!!!

Nu ai vazut si nici nu o sa vezi, decat atunci cand o sa vrea buricu meu, pana atunci canta la alta masa ca nu am marunt.Iar nasu inca nu ma mananca, ia vezi poate e vreo dama de la tine din neam care o mananca nasu ca sa si-l scarpine in curul tau.Si cu asta am incheiat sa-ti mai dau replici ca nu meriti efortul

Link spre comentariu

Nu ai vazut si nici nu o sa vezi, decat atunci cand o sa vrea buricu meu, pana atunci canta la alta masa ca nu am marunt.Iar nasu inca nu ma mananca, ia vezi poate e vreo dama de la tine din neam care o mananca nasu ca sa si-l scarpine in curul tau.Si cu asta am incheiat sa-ti mai dau replici ca nu meriti efortul

Esti moarta de foame,nu te mai fluera decat oala sub presiune,TERMINATO!!!!!post-172080-0-42577900-1450431530_thumb.png
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Cere-ti scuze si iti promit ca te las in pace.

cine e moarta de foame, ma-ta? Daca un handicapat scrie ceva tu trebuie sa si crezi? Halal cultura ai daca ajungi sa pui botu la toti prostii.Iar scuze fata de tine nu o sa-mi cer atata timp cat consider ca nu am gresit cu nimic. Spor la debitat prostii

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

cine e moarta de foame, ma-ta? Daca un handicapat scrie ceva tu trebuie sa si crezi? Halal cultura ai daca ajungi sa pui botu la toti prostii.Iar scuze fata de tine nu o sa-mi cer atata timp cat consider ca nu am gresit cu nimic. Spor la debitat prostii

Felicitari!!!
  • Like 1
Link spre comentariu

Poti da cate negative vrei tu pt ca nu ma inteteseaza,nu imi castig painea ca tine dupa forumul asta si nu ma intereseaza daca voi primi ban pe cont,pe ip.Sunt si alte site de unde putem lua zdrente ca tine.Atata timp cat voi putea intra pe acest forum voi incerca sa le arat tuturor cine esti si ce iti poate capul.Deocamdata esti o curva ieftina si o mama denarurata.O zi superba sa ai!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Poti da cate negative vrei tu pt ca nu ma inteteseaza,nu imi castig painea ca tine dupa forumul asta si nu ma intereseaza daca voi primi ban pe cont,pe ip.Sunt si alte site de unde putem lua zdrente ca tine.Atata timp cat voi putea intra pe acest forum voi incerca sa le arat tuturor cine esti si ce iti poate capul.Deocamdata esti o curva ieftina si o mama denarurata.O zi superba sa ai!

Atata timp cat nu ai dovezi in ceea ce spui , consider ca ma-ta e curva ieftina si o mama denaturata ca tea facut handicapat pe tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Ce dovezi vrei zdreanto,semanati putin asa ca nu este exclusa varianta mama-fica care vor 450 lei sa o suga impreuna.Ma pis pe mine de ras.

asta nu e o dovada, oamenii mai seamana inttre ei asa ca.... vino in plm cu ceva concret. Nu vezi cat de handicapat poti sa fii? Unu a aruncat la vrajeala vb asta ca sa-si bata joc de unii ca tine. Vai mortii tai, daca si in vita reala ai aceeasi mentalitate ca in cea virtuala, .....

Link spre comentariu

asta nu e o dovada, oamenii mai seamana inttre ei asa ca.... vino in plm cu ceva concret. Nu vezi cat de handicapat poti sa fii? Unu a aruncat la vrajeala vb asta ca sa-si bata joc de unii ca tine. Vai mortii tai, daca si in vita reala ai aceeasi mentalitate ca in cea virtuala, .....

post-172080-0-21099700-1450436859_thumb.png
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Pacat ca nu am mancat si eu "iarba" sa pot da "minus".

 

In alta ordine de idei... chiar daca teoretic larissa este fica tatianei.... care ar fi problema....fiecare e liber sa faca ce vrea. 

Daca ar fi adevarat insa... eu m-as baga la o intalnire in trei.... ar fi o experienta interesanta.... mama+fica :D .... 

 

Tatiana daca e adevarat astept PM :P

Link spre comentariu

Pacat ca nu am mancat si eu "iarba" sa pot da "minus".

 

In alta ordine de idei... chiar daca teoretic larissa este fica tatianei.... care ar fi problema....fiecare e liber sa faca ce vrea.

Daca ar fi adevarat insa... eu m-as baga la o intalnire in trei.... ar fi o experienta interesanta.... mama+fica :D ....

 

Tatiana daca e adevarat astept PM :P

Clonatule,Tatiana si Larisa asa se scrie cu litera mare,l-a scoala unde ai fost tu se scria cu litera mica?Daca nu ai mancat iarba numai manca rahat pe forum ca iti miroase gura!!!!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...