Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt incantata sa va spun despre existenta unui nou salon de masaj erotic : Afrodisiac Massage.

Va invit sa va bucurati de servicile acestui salon alaturi de fete dulci si senzuale. Garantez luxul si servicile de calitate. Ne puteti gasi la 0732383858 & 0760454213. Adresa Strada Nicolae Filipecu , nr 57  

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10447645_651611998257087_6287395961279156813_n.jpghttps://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1044617_651612051590415_8201738096216955745_n.jpg?oh=8381b5def939240441100397244fa20c&oe=541F12B5https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10522659_651612114923742_4515638439945435178_n.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:n-am locatie, doar outcall
  • Oras:n-am locatie, doar outcall

Apreciez faptul ca ati vrut sa pareti ironici. O seara buna! :)

 

esti rea :( de ce ne bagi pe amandoi in aceeasi oala ? eu chiar am vorbit serios..

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1566
  • Oras:.
  • Oras:.

Posted Today, 01:01

Masaj erotic,body si relaxare (60 min) -150 ron

Masaj tantric                          (60 min) -200 ron

Masaj erotic plus show cu vibratorul    -250 ron

Program 12 Ziua pana la 6 dimineata.

Contact sexual-nu

Atingeri,cunnilingus,fingering:In functie de cat de permisiva e fiecare domnisoara si de starea ei de confort,dar in principiu se accepta.

Te asteptam

 

Motane ,poate-i mai tai si din conturi managerului
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Posted Today, 01:01

Masaj erotic,body si relaxare (60 min) -150 ron

Masaj tantric                          (60 min) -200 ron

Masaj erotic plus show cu vibratorul    -250 ron

Program 12 Ziua pana la 6 dimineata.

Contact sexual-nu

Atingeri,cunnilingus,fingering:In functie de cat de permisiva e fiecare domnisoara si de starea ei de confort,dar in principiu se accepta.

Te asteptam

 

Motane ,poate-i mai tai si din conturi managerului

In opinia mea,ar fi mai ok sa iti verifici banuielile.

Nu e normal sa raspund daca si eu lucrez in salon?

Ca idee,se poate verifica ca sunt conturi ale unor persoane diferite,cu functii diferite.

Insa nu am chef de polemici,administratorul stie mai bine ce are de facut. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Halo dra maseuza RLC,

 

Felicitari pentru noul salon de masaj si pentru promovare ( de pe Cal. Calarasilor in centru  linga Ateneu ) !

Sincer  trebuie sa recunosc ca pozele m-au incitat sa fac o vizita de test, mai ales ca eu prefer brunetele..... :bow 

 

Ei, dar fara referinte nu prea ma incumet sa jung in micul templu  Afrodisiac  massage.....si mai ales  ce facem  dra  Raluca cu unghiile cam lungi ce se vad in poza ?

Din cite stiu eu si din experienta mea cu mai multe maseuze ( de clasa majoritatea )  unghiile erau mult mai mici.

 

Sau tehnicile de masaj s-au schimbat radical ?  :slap2 

 

Succes va urez si clienti seriosi si educati !

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Halo dra maseuza RLC,

 

Felicitari pentru noul salon de masaj si pentru promovare ( de pe Cal. Calarasilor in centru  linga Ateneu ) !

Sincer  trebuie sa recunosc ca pozele m-au incitat sa fac o vizita de test, mai ales ca eu prefer brunetele..... :bow 

 

Ei, dar fara referinte nu prea ma incumet sa jung in micul templu  Afrodisiac  massage.....si mai ales  ce facem  dra  Raluca cu unghiile cam lungi ce se vad in poza ?

Din cite stiu eu si din experienta mea cu mai multe maseuze ( de clasa majoritatea )  unghiile erau mult mai mici.

 

Sau tehnicile de masaj s-au schimbat radical ?  :slap2 

 

Succes va urez si clienti seriosi si educati !

Iti multumim! Insa in legatura cu unghiile,mie mi se par ca ma ajuta la erotic. 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...