Sari la conținut

Mihaela rafinata, simpatica, jucausa


Postări Recomandate

  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

Reveniti-v

a in fire, niste ceai de tei ajuta. Deci Dubai e in Orient ,iar Las Vegas in America de Nord, iar aici e Braila. Cu placere al vostru ghid.

Fiind iarna, deci total diferit de vara, tre' sa-ti dau dreptate. Te descurci cu ce gasesti la fatza locului... Oricum s-a diversificat oferta, acu 2-3 ani o futeai pe Dienutza sau te lipseai. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Este Mihaela care lucra pe Comunarzi...se pare ca a revenit dar lucreaza part time ,am vorbit cu ea la telefon si mi-a spus ca dupa ora 13 o pot gasi in  zona Hipodrom str Aleea invatatorilor

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Exact ea este ...am fost eu acum vreo saptamana....locatie Hipodrom ,punct de reper liceul Pedagogic..se mentine destul de bine ,acelasi corp provocator ,sani mici dar fermi si jucausi,fundul piesa de rezistenta ;)

Inceput cu un oral neprotejat facut asa mai soft ,urmat de un normal la care a fost implicare si din partea ei,finalizare corporala pe sani .

Merita insistat daca vreti sa ceva soft de calitate ...Rasp cam greu la tel si nu lucreaza dupa un program bine stabilit.

Sanatate !

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Pentru ca e informatie de interes pentru toti. Ce-ar mai fi sa aiba toate anunturi incomplete si sa sune 100 de insi doar ca sa intrebe una alta... ?

 

Care mai e rolul forumului, nu sa fie informatiile complete in acelasi loc?

 

De ce nu ii dai telefon daca te intereseaza?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...