Sari la conținut

Moldoveanca in calduri,noua in arad 0752603635


Postări Recomandate

  • Oras:Every teen's pussy
  • Oras:Every teen's pussy

M-am gandit sa caut ceva nou prin anunturi,avand in vedere ca au aparut destule in ultimul timp si m-am oprit la acesta:

 

Bruneta,sexy,nebunatica in pat,20/1,70/59kg,ofer oral si normal,doar domnilor generosi,va astept in locatia mea,nu ma deplasez.

 

Pozele m-au facut sa dau un telefon,desi nu prea am crezut ca sunt reale.Sun,chiar e moldoveanca dupa accent,imi confirma ca pozele sunt 100% reale si imi spune ca locatia e pe Calea Romanilor la blocurile de garsoniere.Cu greu ,dupa ce nu raspunde de mai multe ori la tel,reusesc sa o prind si sa-mi indice locul.Imi deschide si,intr-adevar pozele sunt reale,dar ce diferenta! Are dantura de centurista,cu destui dinti lipsa,mai ales din fatza...Iata cum si niste poze reale pot insela...Pt ca aveam chef am zis ca totusi sa raman ,chiar daca nu ma mai incanta privelistea.Imi cere 70 de lei,pt un oral neproteajat si un normal protejat.Se dezbraca,la corp arata bine,sani tari,pasarica ok si curata.Oralul insa il face sa fie facut,folosindu-se din plin de mana.Telefonul ii suna des si raspunde...La normal,am incercat doar o pozitie umer-craci.dar dupa max 5 minute imi spune sa ma termin ca vine altcineva,dupa care i-am zis sa ma termine oral,vorba vine,pt ca mai mult mi-a frecat-o pana m-am terminat pe sanii ei...La sfarsit cand a mers sa se spele ma cheama si pe mine,eu ii zic nu mersi ca ma spal acasa,ea "hai cu mine ca nu vreau sa dispara ceva din casa"   :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

 

Locatie: 4 o garsoniera pe Calea Romanilor,inauntru mizerie,baia fara dus ,praf intr-un cuvant


Aspect fizic: 5 ar arata bine,dar dintii o strica rau


Sex normal: 5 nu face mai nimic,doar sta,am incercat doar o pozitie


Oral: 5 neprotejat,dar nu simti mare lucru,se foloseste mai mult de mana


Atitudine: - infinit  grabita,proasta si nervoasa


Nota: platit 70 de lei pt "oral" neprotejat si normal protejat

Concluzie: dracu' ar mai merge

 

 

+++  tanara,pret rezonabil

- - -  dantura de centurista,prestatie de kko,locatie mizerabila

post-10914-0-45641300-1405112606_thumb.jpg

post-10914-0-55553800-1405112612_thumb.jpg

post-10914-0-21705100-1405112618_thumb.jpg

post-10914-0-15579000-1405112624_thumb.jpg

post-10914-0-32871000-1405112635_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...