Sari la conținut

Darya, noua in Bucuresti!! 0756410774


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu caprioara titulara a acestui topic, iar concluziile pe scurt sunt urmatoarele:

 

Programarea a fost facuta telefonic cu 30 de minute in prealabil. Locatia centrala, foarte usor de ajuns.

 

Caprioara, asa cum o recomanda si apelativul, este o tinerica super ok ca si look, dar cu o atitudine stangace/indiferenta.

 

Nu am beneficiat decat de o singura finalizare, la cererea mea, aceasta facandu-se in gurita domnisoarei, ca urmare a unui oral neprotejat.

 

Notele juriului:

Locatie - 7 cam multa dezordine/ lipsa curateniei corespunzatoare

Fata - 9 nota compusa din 10 cu felicitari pt corp ( mai ales sanii) si un 8 pt fata

Curatenie - 10 nu am sesizat nici un miros suspect si am bagat si boticul in pizdicea cea dulce

Oral - 8 se vede ca este la inceput de drum

Gfe - 6 aici este marea problema a fetei ( cel put

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu caprioara titulara a acestui topic, iar concluziile pe scurt sunt urmatoarele:

 

Programarea a fost facuta telefonic cu 30 de minute in prealabil. Locatia centrala, foarte usor de ajuns.

 

Caprioara, asa cum o recomanda si apelativul, este o tinerica super ok ca si look, dar cu o atitudine stangace/indiferenta.

 

Nu am beneficiat decat de o singura finalizare, la cererea mea, aceasta facandu-se in gurita domnisoarei, ca urmare a unui oral neprotejat.

 

Notele juriului:

Locatie - 7 cam multa dezordine/ lipsa curateniei corespunzatoare

Fata - 9 nota compusa din 10 cu felicitari pt corp ( mai ales sanii) si un 8 pt fata

Curatenie - 10 nu am sesizat nici un miros suspect si am bagat si boticul in pizdicea cea dulce

Oral - 8 se vede ca este la inceput de drum

Gfe - 6 aici este marea problema a fetei ( cel putin in cazul meu) practic mi s-a parut total neinteresata de persoana mea si de placerea noastra

 

In concluzie, fata chiar are potential, avand un corp de senzatie si o pizdulicea super excitabila si umeda, dar mai are mult de lucru la capitolul atitudine

 

Desi cele de mai sus nu sunt tocmai roz, personal as mai reveni in speranta sa gasesc aceeasi fata cu o atitudine schimbata.

 

Halatul a fost de 100 lei/ o finalizare care sincer nu stiu cat a durat dar nu am fost atentionat in vreun fel de interesul fetei pentru curgerea timpului.

 

V-am salutat!

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Locatie noua!!!incepand de azi ma gasiti pe Bulevardul Unirii!!!

Reamintesc si eu preturile si serviciile!

Oral +normal o fin 100 ron(oral neprotejat DOAR in functie de igiena!!!!!)

Oral +normal o ora 200 ron(oral neprotejat DOAR in functie de igiena)

Este inclus in pret CIM, COF, COB , fk, annilingus , cunnilingus si acestea bineinteles tot IN FUNCTIE DE IGIENA!!!va pup si va astept

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat si eu domnita, si tot odata si pe Xenia.

Darya se vede ca este la inceput, dar este bine proportionata, iar sanii sunt de mare efect.

Vorbit la telefon, ajuns in locatie, nu o mai lungesc cu partea asta. Eu nu am mai vazut o de ceva vreme pe Xenia, si vazand ca e din ce in ce mai "buna", am facut o intrebare daca se poate cu amandoua, si raspunsul a fost "bineinteles ca da".

Si a inceput actiunea :), dar ce actiune ca la sfarsit imi tremurau picioarele, dar mai e pana acolo. Au inceput cu oral neprotejat amandoua, alternand cand Xenia, cand Darya, apoi amandoua deodata se jucau cu "dansa". Se vede ca Xenia este profi, si Darya este ok, dar mai are un pic de invatat. Apoi au stat caprita amandoua, pff panorama

de milioane, au amandoua doua posterioare tot de milioane. Este IMPORTANT pentru mine ca sexul normal l am facut cu amandoua cu acelasi prezervativ (le am intrebat inainte), nefiind NEVOIE sa schimb prezervativul alternand de la Xenia la Darya (altfel nu intram cu amandoua).

Si uite asa caprita amandoua, cand la Xenia, cand la Darya. Apoi am schimbat inca cateva pozitii cu fiecare. Intre timp se facea FK la greu intre toti 3 (trei).

Dehh am obosit si eu ....ca sunt si eu om, si sa finalizez. M am ridicat in picioare si au inceput amandoua oral, am finalizat CIM, fix jumatate la jumatate, de imi tremurau picioarele. Bineinteles Xenia a curatat tot.

Am mai stat un pic de vorba...una ...alta si am plecat.

 

Darya: 9 corp frumos, sani misto

Oral 8 fara deep, in schimb cu CIM

Normal 8 se misca binisor, da contre.

 

Xenia, dupa parerea mea ar trebui mutata la TOP, nu are rost sa dau note, oricum nu sunt pe topicul ei.

Halatul 450 roni o finalizare, asa stau eu mereu, dar includeau cred 2 finalizari.

 

 

PS : Nu sariti pe mine ca nu am postat la Show Lezbi.

 

Spor la "treaba" fetelor.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare stimati confutadori

 

Ieri am vizitat-o si eu pe domnisoara Darya.Si-a schimbat locatia ,acum poate fi gasita in zona Zepter,oricum o locatie ceva mai stralucita deca cea de o.Goga.Odata ajuns la locatie o descopar pe domnisoara.Frumoasa ,bronzata ,mica de statura dar dragalasa.Ii place sa te faca sa te simti bine.Am cerut un prosop si am purces catre dusul de rigoare.Aveti grija la dus pt ca puteti aluneca, neexistand un covoras de cauciuc la intrarea in cabina de dus.I-am Daryei despre acest aspect si va remedia situatia cat mai repede, pt ca abia s-au mutat in noua locatie si nu au avut timpul necesar sa se aranjeze.Intors de la dus o gasesc pe Darya desbracata si inepem cu un sarut timid pe buze ,dupa care o rog sa coboare usor catre junior care dadea semne de viata, si incepe Darya cu un oral bun ajutat putin de manuta pe care i-o indepartez si o rog sa nu o mai foloseasca, si se comformeaza.Dupa cateva minute de oral o rog sa-i punem un fes juniorului pt ca nu mai rezistam mult.O pun caprita si o penetrez usor in pasarica stramta si uda.Putin incomoda pozitia pe canapeaua de piele ,asa ca schimbam intr-un misionar ocazie cu care am si finalizat.S-a ocupat apoi domnisora cu curatenia de rigoare scotindu-mi prezervativul si stergandu-ma cu un servetel.Halatul 100 lei o finalizare in cazul meu.

 

Note:

 

Locatia : 9

Oral : 8.5 ajutat putin de mana

Normal: 9 stramta

GFE: 9 cu mine a fost sociabila si placuta

Fk : 8

 

 

Concluzie finala : voi reveni  

  • Like 6
Link spre comentariu

Felicitari Darya pentru promovare! Nu o cunosc si chiar nu ma deranjeaza ca a fost mutata pe "neve" de la testate la Top. Dar nu este corect. In 3 pagini am numarat fix 10 recenzii cu note care variaza de la 4 la 10. Sunt cateva fete care asteapta si chiar isi merita mutarea reala la Top. 

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: pustoaica2012
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: pustoaica2012
  • Oras:Bucuresti

Sangre ai numarat bine la domnisoara recenziile ? Are 3 recenzii colorate si 5 necolorate
P;S: Nu cunosc domnisoara nu am absolut nimic cu ea, dar Pisicuts cred ca te-ai grabit aiurea

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: pustoaica2012
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: pustoaica2012
  • Oras:Bucuresti

Pai in cazul asta nu mi se pare corect. :(  Si eu am 2 prietene :D  care au peste 15 recenzii colorate de la membrii de pe forum si sunt bine mersi  la Testate.
P.S: IN al doilea caz, nu este CORECT nici pentru celelalte fete de la top care s-au chinuit cu peste 10 recenzii colorate ca sa ajunga la top. Fetelor ma scuzati de offtopic dar nu puteam sa ma abtin!O zi buna

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Toata lumea vad ca e surprinsa de promovarea Daryei

Oare de ce? ca n-ati promovat-o voi, joistii?

Il doare pe pisicuts direct in pula de parerile voastre!

ps:Darya n-are nicio treaba cu Topull!  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Probabil a contat faptul ca e prietena Xeniei,altfel nimic nu o recomanda pt Top.

Asa cum poti observa eu nu mai sunt de ceva timp la top!!nu cred ca a contat in vreun fel ca imi este prietena!pot doar sa o felicit pt promovare si sper ca asta sa fie un imbold pt a deveni o profesionista si pt a imbunatatii fiecare serviciu!!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Pai in cazul asta nu mi se pare corect. :( Si eu am 2 prietene :D care au peste 15 recenzii colorate de la membrii de pe forum si sunt bine mersi la Testate.

P.S: IN al doilea caz, nu este CORECT nici pentru celelalte fete de la top care s-au chinuit cu peste 10 recenzii colorate ca sa ajunga la top. Fetelor ma scuzati de offtopic dar nu puteam sa ma abtin!O zi buna

Dar pt tine cum ar fii corect???
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...