Sari la conținut

Darya, noua in Bucuresti!! 0756410774


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu cred ca am facut alegerea cea mai buna pentru mine in acest moment... Si sper eu sa nu ma răzgândesc, dar daca va fi asa o sa anunt in caz ca ma voi reîntoarce pe forum.. Va pup

Te vrem inapoi!!Vreau sa te mai vizitez !!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cred ca te hazardezi sa tragi concluzii pripite, in primul rand ca nu mai cunoscut decat 30 de min si am avut un comportament firesc si civilizat iar in doilea rând faptul ca postez aici ceva nu inseamna ca m am schimbat sau nu,sunt parerile mele si atat

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua dragilor, începând de azi sunt si eu disponibilă de la ora 12:00. Va pupăcesc!

Draga Darya, abia a trecut o luna de cand ziceai ca regreti sa ne anunti ca iesi din meserie....acum te intorci. Oare nu a fost o strategie de marketing? Nu stiu, zic si eu. In rest numai de bine, eu cred ca te voi vizita, erai pe lista mea dinainte de "retragerea" din ianuarie... :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

tot grasuta. m-am uitat pe feisbuc

Si u  vrei sa ne arati acum ca  ai facebookul ei sau cum..asteptai sa te intrebe cineva ce facebbok are daria :))))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Momentan nu am poze noi.. Maine sper sa pun si poze.

 

Serviciile mele sunt cele pe care le stiti deja: oral si normal, oralul se poate protejat sau neprotejat in funcție de igiena, FK, cumni, anni, 69 si ale fantezii. 150 finalizarea si 250 ora.

 

Dupa parerea mea si a altora am mai slăbit, acum ramane la aprecierea voastra.

 

Si apropo , nu cred ca atat timp cat stiu Facebook-ul meu trebuie sa spui tuturor asta, daca a-i avut norocul sa il gasesti , atunci păstrează pentru tine.

 

Multumesc si o seara buna va doresc! 😘

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...