Sari la conținut

Bianca 0744205189


cristigl

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Nu cred ca este cazul sa pui la indoiala cuvantul lui pisicuts. Te inteleg ca esti ingrijorat...dar poti merge sa iti faci un control medical pentru linistea ta.Eu tot incerc sa o sun pe Bianca sa o intreb daca s-a retras sau nu fara sa ii spun de boala sau ceva.

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0
Nu cred ca este cazul sa pui la indoiala cuvantul lui pisicuts. Te inteleg ca esti ingrijorat...dar poti merge sa iti faci un control medical pentru linistea ta.Eu tot incerc sa o sun pe Bianca sa o intreb daca s-a retras sau nu fara sa ii spun de boala sau ceva.
Sal JohnCO2. Faptul ca s-a retras este destul de sigur cata vreme informatia am luat-o de pe statusul id-ului de mess. Tocmai pentru ca ma asteptam sa apara ingrijorari in legatura cu boala, am dat informatiile legate de sifilis. Dupa 3 saptamani de la intalnirea cu ea, puteti merge sa faceti analizele medicale care nu sunt scumpe (pt linistea fiecaruia). In principiu, daca sexul a fost protejat si nu ati avut leziuni in zona de contact, nu sunt motive majore de ingrijorare. Si in cazul unei persoane bolnave, riscul de infectare este pe la 50%...
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Multumim pentru informatii Cautatorule!!! Ce ne am face fara tine:)E bine ca avem oameni informati aici pe forum si care sar sa ofere "consiliere" cand este cazul.Sper sa nu aibe nimeni probleme de sanatate!


Tocmai am vorbit cu BIANCA...Nu are cont pe nimfomane.com deci nu a postat ea.Nu este bolnava
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...