Sari la conținut

Veni, Vidi.....Verti (?)


Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Hai ca mai veniti si voi de acasa.

Cand ii dadeam peste nas la URATA ca o ia pe aratura nu comenta nimeni, sau poate foarte putini. Dar vad ca majoritatea sunteti de aceeasi parere.

Da Sexything, aia e reteta, eu am luat ban pentru "atacuri repetate" dar URATA nu a fost sanctionata desi eu am relatat adevaruri cu un limbaj elegant ce reflecta realitatea pe cand URATA nu a facut altceva decat sa jigneasca si sa isi asmuta si maidanezii pe care ii stiti voi foarte bine.

 

Forumul e razna si supravietuieste doar din baloane de sapun gen diferite concursuri de doi bani fara "finalizare" multe dintre ele.

 

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai da, dar mancatul de cacat nu se numeste ca vorbim.

 

Ai ceva de spus in sprijinul celor varate subtil pe sub usa sau doar iti place gustul si sa te faci de maro la bot?

 

Esti la fel ca URATA spui niste prostii fara sa ai ceva care sa sprijine afirmatiile.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu cine din punctul tau este URATA, nici nu ma intereseaza.

Nu a existat un moderator aici sau dincolo care sa nu sa se foloseasca de functia lui...

Ne deranjeaza cand o fata este protejata, una care nu ne ofera nimic, ba mai mult concurenta?

Daca era una care iti oferea sex moca, relatii si bani, situatia era alta, nu?

Sterge maroul de la bot pana nu vin vidanjerii sa te sature...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu era alta situatia deloc. Nu am acceptat niciodata nimic moca, ba mai mult de cele mai multe ori las bonus.

 

Nu ma cunosti si faci aluzii cu privire la proxenetism. Asta nu e prostie? Daca eram peste dece mai mergeam la curve? Nu le aveam pe ale mele? Nu mai mancati maro ca se vede si va mai pute si gura. Plus de asta s-a dovedit stiintific ca nu este o hrana care pe termen lung ar aduce beneficii organismului uman.

Sau macar mancati acasa daca nu va puteti abtine.

Nu mai primesti alta replica de la mine intrucat consider ca ri-am acordat prea multa atentie oricum nemeritat.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Sexy,

Afriq cu Picon ti-au facut cel mai mult ptomovare, nu ma spun de Gabriel, etc...

Ca ai meritat-o sau nu, este treaba ta, tu stii cum te-ai revansat fata de ei...

 

Rechinule,

Ma doare nicaieri de tine, nici de restul pe care ii mananca, sunt deja prost dispusa, so fuck off!

 

O seara frumoasa celorlalti!

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Pe Gabriel nu il cunosc. Nu ne-am intalnit niciodata.

Eu ma refeream doar la Apuci si Afriq,doi dintre cei mai distinsi domni cu care am avut placerea sa ma intalnesc de cand sunt in aceasta bransa. :hihat

P.S. Consider ca promovarea mea si cartea mea de vizita sunt recenziile.

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
O iau si eu in ordine:

 

Sexy  :kiss3

Sorina ("Ataci o opinie a unui prost si te trezesti cu prostul intreg in discutie....").... nu-ti atac opinia :blushing2.

Pisicut - previzibil rau de tot. Nu stiu unde ai gasit poza cu mine. M-am ingrasat cateva kg de atunci. (Ps. Cand foloseam gif-urile parca avem ceva mai mult talent)

Diaconescum - nu am avut nentelegeri, si multumesc pentru sustinere. Dar data viitoare o sa iti fac o schema special pentru tine, referitor la motivul pentru care am creat acel cont. 

Am zis de el acum fiindca mi se parea cea mai frendly modalitate de a-mi lua ban-ul dorit. Ca doar nu m-oi lua de Sorina. Sigur o sa castige prin perseverenta.

Amada :kiss3  - daca vreau sa fiu banat, oare m-o durea la mai mult sau la mai putin de peste un metru jumatate in fata pulii de imaginea de pe forum?

Cat despre daca am ajuns suficient de abuziv la statutul de VIP? Am ajuns in cateva ore! Cat naibii de abuziv puteam sa fiu??? 

Cassy :kiss3  - te iubesc, dar ideea era sa imi iau eu, nu altii. Nici sa imi creez(i) precedent sa nu pot sa-mi indeplinesc damblaua  :laugh2.

Futacios - pe Pisicut il am inchis in pivnita cu un laptop si trei baxuri de pepsi bagate intr-un frigider. Nu ma asteptam sa ma baneze el, ci inca il astept pe moderator1 - ca el e cu securea dreptatii.

Patratele nu prea am, si de dat le dau doar in poze.

Xoxo - http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a9dgAMZ_460sa.gif  - ia bre. Mi-o si scot sa fie doar a ta ;) .

Afriq si Sexy - coincidenta face ca exact ea stia de la inceput despre asta (ca frecam menta pe chat de pe contul respectiv), si uite ca nu a zis nimic nimanui, fiindca a vazut ca nu aveam intentii mai mult sau mai putin ascunse.

Hamer - n-am facut postul asta sa fie teren de atac fata de cineva. Voiam doar sa imi iau ban-ul fara sa incep sa muiesc ampulea, sau sa trimit linkuri aiurea.

 

In concluzie inca mai astept sa intre moderator1, si sa-si faca treaba (stiu ca se poate). Deh, si eu mi-am ales Duminica sa ma apuce dracii :pope ...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

De ce credeti unele sau unii ca o fata trebuie sa se revanseze cumva, daca vreun user/client spune ceva pozitiv despre ea, eu nu cred ca are nevoi, probabil ca cei care ridicati asemenea semne de intrebare, ati fi voi insiva tentati sa va revansati in vreun fel, sau sa cereti anumite favoruri ...

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Pe Gabriel nu il cunosc. Nu ne-am intalnit niciodata.

Eu ma refeream doar la Apuci si Afriq,doi dintre cei mai distinsi domni cu care am avut placerea sa ma intalnesc de cand sunt in aceasta bransa. :hihat

P.S. Consider ca promovarea mea si cartea mea de vizita sunt recenziile.

 

:)

Frumos.

Ca sa ai "pile" nu trebuie sa-i cunosti personal... 

Prin recenziile tale este si Broracelu, sau avea alte conturi? :)

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Marius,

Multumesc pentru confesiune, ai mai demonstrat ceva...

Acum tu stii cum e uneori cu politistul rau si unul bun...

Ambii au acelasi scop, scopul a fost atins... ce anume iti doresti acum? Ca politistul rau chiar sa fie rau sau invers?...

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Marius,

Multumesc pentru confesiune, ai mai demonstrat ceva...

Acum tu stii cum e uneori cu politistul rau si unul bun...

Ambii au acelasi scop, scopul a fost atins... ce anume iti doresti acum? Ca politistul rau chiar sa fie rau sau invers?...

:hug1

 

Pot sa se ia de mana si sa faca un trenulet cu restul sectiei in opinia mea - atat timp cat se ajunge la rezultatul scontat :laugh2.

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

:)

Frumos.

Ca sa ai "pile" nu trebuie sa-i cunosti personal... 

Prin recenziile tale este si Broracelu, sau avea alte conturi? :)

Nu il cunosc pe Brotacelu,iar de la distinsul Tropican am una bucata recenzie,facuta in ianuarie 2013,chiar dupa vizita dansului in Baia Mare,daca nu cumva imi joaca feste memoria.

Idem...de la Picon am una bucata recenzie facuta in August 2013,la vizita mea in Bucuresti.

Gabriel....nu am recenzie,nu ne-am intalnit...si zau de nu m-a taxat de multe ori. (insa pe drept) :* Gabi

 

Sunt curioasa cum am putut fi promovata de catre acestia (daca nu prin recenzii). Si mai curioasa sunt daca poate afirma cineva ca i-am cerut vreun favor in privinta forumului,in privinta recenziilor. :hihat

 

P.S. Amada,zau ca in ultimele luni mi-ai devenit draga. Si crede-ma ca nu in viata virtuala am nevoie de pile pentru a reusi. CI in viata reala am nevoie de ele,consecinta a gandirii multor romani,din pacate.

 

P.S.2. Marius: Chiar daca nu am avut onoarea sa te cunosc decat virtual,esti unul dintre userii pe care ii stimez. :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Marius,

Multumesc pentru confesiune, ai mai demonstrat ceva...

Acum tu stii cum e uneori cu politistul rau si unul bun...

Ambii au acelasi scop, scopul a fost atins... ce anume iti doresti acum? Ca politistul rau chiar sa fie rau sau invers?...

:hug1

Sper ca glumiti pretinzand ca nu stiti ca sunt unul si acelasi. Am dovada clara, nu vorbesc prostii.
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Off si am zis ca nu mai scriu, mai are putin sa se umple cada... 

 

Pot sa se ia de mana si sa faca un trenulet cu restul sectiei in opinia mea - atat timp cat se ajunge la rezultatul scontat :laugh2.

 

Rezultatul dorit de tine nu se urmareste, deci o sa ramai dezamagit...

 

 

De ce credeti unele sau unii ca o fata trebuie sa se revanseze cumva, daca vreun user/client spune ceva pozitiv despre ea, eu nu cred ca are nevoi, probabil ca cei care ridicati asemenea semne de intrebare, ati fi voi insiva tentati sa va revansati in vreun fel, sau sa cereti anumite favoruri ...

 

Nimeni in ziua de azi nu face absolut nimic fara interes, chiar si persoanele care am crezut ca sunt super altruiste pe forum, cand am fost fata in fata m-au contrazis... 

 

Sexy,

De cand te-am vazut pe forum am citit printre randurile pe care le scrii, cunoscand bine motivele tale...

Apoi am vazut si niste fapte, de cateva ori te-ai dat de gol cand nu te-ai mai controlat...

Esti o femeie desteapta, imi place cum gandesti de cele mai multe ori, ma deranjeaza atunci cand devii extrem de ipocrita...

No offence, pls!

 

Rechinule,

Incerci sa pari mult, exagerat de mult mai prost decat esti, deci ce vorbim?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

Off si am zis ca nu mai scriu, mai are putin sa se umple cada... 

 

 

Rezultatul dorit de tine nu se urmareste, deci o sa ramai dezamagit...

 

 

 

Nimeni in ziua de azi nu face absolut nimic fara interes, chiar si persoanele care am crezut ca sunt super altruiste pe forum, cand am fost fata in fata m-au contrazis... 

 

Sexy,

De cand te-am vazut pe forum am citit printre randurile pe care le scrii, cunoscand bine motivele tale...

Apoi am vazut si niste fapte, de cateva ori te-ai dat de gol cand nu te-ai mai controlat...

Esti o femeie desteapta, imi place cum gandesti de cele mai multe ori, ma deranjeaza atunci cand devii extrem de ipocrita...

No offence, pls!

 

Rechinule,

Incerci sa pari mult, exagerat de mult mai prost decat esti, deci ce vorbim?

 

vezi tu Amada, ai intalnit persoanele gresite, de aceea eu prefer sa nu am incredere in nimeni ......

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

vezi tu Amada, ai intalnit persoanele gresite, de aceea eu prefer sa nu am incredere in nimeni ......

Incep sa obosesc tot mai mult....

Nu mai ai incredere in nimeni pentru ca eu am intalnit persoane gresite?

Inteleg in sucita aia propozitie ce ai vrut sa spui, dar nu ma ajuta...

Nu stiu daca exista persoane in care sa ai incredere, in sensul ca iti vor binele...

Chiar si persoanele care tin la tine, vad binele tau in felul lor, este valabil si pentru parinti...

Deci tu esti singurul care stii, daca stii, ce vrei si ce te-ar face fericit...

Cine a spus ca ne nastem si murim singuri... a avut dreptate 100%.

Ma bag in cada, am devenit nesuferita pana si pentru mine... :)

:kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

Incep sa obosesc tot mai mult....

Nu mai ai incredere in nimeni pentru ca eu am intalnit persoane gresite?

Inteleg in sucita aia propozitie ce ai vrut sa spui, dar nu ma ajuta...

Nu stiu daca exista persoane in care sa ai incredere, in sensul ca iti vor binele...

Chiar si persoanele care tin la tine, vad binele tau in felul lor, este valabil si pentru parinti...

Deci tu esti singurul care stii, daca stii, ce vrei si ce te-ar face fericit...

Cine a spus ca ne nastem si murim singuri... a avut dreptate 100%.

Ma bag in cada, am devenit nesuferita pana si pentru mine... :)

:kiss3

Sa vin sa te frec pe (la) spate  ?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

Incep sa obosesc tot mai mult....

Nu mai ai incredere in nimeni pentru ca eu am intalnit persoane gresite?

Inteleg in sucita aia propozitie ce ai vrut sa spui, dar nu ma ajuta...

Nu stiu daca exista persoane in care sa ai incredere, in sensul ca iti vor binele...

Chiar si persoanele care tin la tine, vad binele tau in felul lor, este valabil si pentru parinti...

Deci tu esti singurul care stii, daca stii, ce vrei si ce te-ar face fericit...

Cine a spus ca ne nastem si murim singuri... a avut dreptate 100%.

Ma bag in cada, am devenit nesuferita pana si pentru mine... :)

:kiss3

 

asa, asa, baitza placuta :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Incep sa obosesc tot mai mult....

Nu mai ai incredere in nimeni pentru ca eu am intalnit persoane gresite?

Inteleg in sucita aia propozitie ce ai vrut sa spui, dar nu ma ajuta...

Nu stiu daca exista persoane in care sa ai incredere, in sensul ca iti vor binele...

Chiar si persoanele care tin la tine, vad binele tau in felul lor, este valabil si pentru parinti...

Deci tu esti singurul care stii, daca stii, ce vrei si ce te-ar face fericit...

Cine a spus ca ne nastem si murim singuri... a avut dreptate 100%.

Ma bag in cada, am devenit nesuferita pana si pentru mine... :)

:kiss3

Nu mai am puncte din pacate. :hihat

Incredere poti sa ai doar in tine. :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...