Sari la conținut

Veni, Vidi.....Verti (?)


Postări Recomandate

  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Am incercat sa ajung la... pana mea, ceva corect poate... o fiinta cu suflet, dincolo de...

In fine, Sexy, Ancutza, acum chiar nu mai citesc nimic din ce scrii, tot ce reprezinti este fals.

In pm nu mai raspund.

Desteapta, am exagerat, sorry, in orice caz iti urez succes in limitele posibilitatilor, nu multi ar avea incredere in asa ceva...

Dar se stie ca lumea e plina de prosti, deci se poate...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Tu traiesti in lumea ta,Amada. In lumea ta exista doar un adevar,ori spus de niste oameni care altceva nu au de facut decat sa barfeasca,sa nascoceasca minciuni,ori imaginat de catre tine.

Din fericire,eu sunt o fire discreta si orice as auzi/citi de la altcineva ramane strict intre mine si acea persoana.

O persoana mai schimbatoare,mai sigura pe adevarul ei absolut nu am intalnit si sper sa nici nu am ocazia.

Mult succes pe mai departe !

 

P.S. Ca sa iti arat ca am suflet,statusul meu de pe profil e cu dedicatie:

"We are the only species that attacks, destroys, annihilates, contaminates and extinguish just for ambition or just to live better."

:hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Mi se face sila, serios...

Barfe, bla, bla...

Natura mea este sa analizez omul...

Deci, sinceritatea nu este punctul tau forte, in asta nu are cum sa ma contrazica decat un tip cu dezabilitati mintale...

Sincera si corecta inseamna sa fii trezita la orice ora si sa spui acelasi lucru, chiar si dupa 10 ani, indiferent ca esti intrebata altfel...

Nu m-ar deranja ca nu esti sincera, faci parte din majoritate, ce ma deranjeaza este faptul ca incerci din rasputeri sa spui ca esti...

Asta sa aplici cu potentiali clienti, cu mine... pas.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

:laugh2

Hmmm...

Nu te cunosc, dar esti un tip extrem de sufletist...

La sex si sentimente ai renuntat de mult timp...

Acum traiesti doar niste escapade...

Ma imiedica sa aflu mai multe pentru ca o dai in extema cealalta... stii tu...  :laugh2

:hug1

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Pfff

Ca sa ma corectez, xox xo, desi nu m-a futut niciodata este cel mai tare in pat.... cand vrea!  :laugh2

Dar daca meriti, si crede el ca merita... fugiti ca va rugati apoi de el sa se insoare... :laugh2

Fuck.

Ma simt prost de ce am zis, desi cred ca asa este. :hug1

Pup pe frunte, ca faci figuri pe obraz... :D

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Care?

Partea sincera sau cea in care sa te simti macho?

Oricum nu mai spun nimic...

Rezumat: Ai fost, dar nu mai vrei sa fii sufletist...

Pana pune una pe masura mana pe tine...  :rax2

Aaaaa, vezi ca eu nu ma marit...  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Amada, mi-ai tot zis sa nu te mai bag in seama si asa am facut. Paranoia ta a mers atat de departe, incat si atunci cand ti-am dat in cateva randuri puncte de reputatie pentru postari care mi-au placut, ai explodat, improscandu-ma cu fel de fel de invective. Acum, observ ca tot tu n-ai loc de mine. Spui ca am ptomovat-o pe Ancuta. Draga, ea activeaza pe Baia Mare si cateodata Cluj si Oradea. Ce draci sa promovez eu acolo?  Cand a venit in Bucuresti era hipercunoscuta, la top ... ce sa mai promovez eu?  Ai spus la general de useri care promoveaza diferite fete.  Nume, dovezi ... altfel sunt vorbe goale, "blowing (era sa spun blowjobing :laugh2) in the wind", vorba lui Bob Dylan. Ce intelegi tu prin promovare? O recenzie? Faptul de a lua apararea unei fetite cand e terfelita gratuit?  De cate ori i-am luat apararea Ancutei?  Cam de atatea ori cat si tie. Ce mai inseamna promovare pentru tine? Recomandarea?  Pai si pe tine te-am recomandat, cu unul dintre ei tocmai ce te-ai certat acum o luna.

Amada, propune tu un modus vivendi intre noi pe acest forum si tine-te de cuvant. Ori ne ignoram reciproc si atunci, nu mai tot pomeni de mine, *asa cum fac eu), ori numai tu ai voie si eu nu. :laugh2

  • Like 3
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

Yupiii!!!!!!!!!! Sunt Bianca Dragusanu! :D

 

Ohhhh...wait! Who is that?

 

P.S. Trist sa iti platesti un cont pentru a incerca sa dovedesti ca ce?  Dumneata nu ai de unde sa stii cum este prestatia mea....SIR. Esti just a trolll. Another one!

Nu cred ca am avut certuri cu cineva,eventual coversatii cu argumente diferite de ambele parti. :laugh2

 

Bianca Dragusanu n'are inteligenta ta si din pacate nu si-o poate instala, in rest tu poti sa-ti instalezi tot ce are ea :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

Bianca Dragusanu n'are inteligenta ta si din pacate nu si-o poate instala, in rest tu poti sa-ti instalezi tot ce are ea :laugh2

 

FMI ce zice, mai dă bani împrumut pt silicoane? sau poate dă dar cu o condiție, să pună un brand pe România, frunza aia crestată, care nu acoperă nimic :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

FMI ce zice, mai dă bani împrumut pt silicoane? sau poate dă dar cu o condiție, să pună un brand pe România, frunza aia crestată, care nu acoperă nimic :laugh2

 

Sincer, nu stiu, aia de la FMI nu s-au trezit inca, prea s-au chefuit aseara :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai nene... Las-o naibii... Nu stiu ce bucurie ai sa dai banii pentru cont premium doar ca sa te afisezi drept io ! 

 

Asta este culmea si am trait sa o vad si pe asta !! Un ucenic cu 4 posturi si cu mesagerie privata dezactivata imi tine mie discursuri cum ca el este adevaratul afriq.

Draga mea Sexything prietenul picon poate sa confirme ca eu sunt afriq, cel real. Acesta fiind motivul real pentru care mi-am upgradat contul la statusul de Premium fiindca afacerile merg binisor si pot cheltuit 8 euro de 100 de ori pe zi daca am chef eu spre deosebire de multi altii de aici care lucreaza la cules de prune cu galeata doua zile pe acest tarif dar au libertatea de a trolla in voie caci moderatorii nu ii baneaza de nici o culoare!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Bai moderator1, cat pana mea iti ia sa te scoli si sa-mi faci curtoazia ceruta? Ce plm, ai fost la vreun parastas si esti prea matol sa mai nimeresti tastele?

 

......si pot cheltuit 8 euro de 100 de ori pe zi daca am chef eu .....

 

Super! Inseamna ca poti cheltuii si 200 de euro de 4 ori pe zi sa ma inchiriezi sa-mi sugi pula ca sa fi ocupat sa nu mai poluezi un rahat de topic care trebuia sa aibe cateva replici nu cateva pagini. Promit ca dureaza destul de mult cat sa simti ca ai cheltuit banii bine ;) .

 

Promit sa fut apasat in gat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Amada, mi-ai tot zis sa nu te mai bag in seama si asa am facut. Paranoia ta a mers atat de departe, incat si atunci cand ti-am dat in cateva randuri puncte de reputatie pentru postari care mi-au placut, ai explodat, improscandu-ma cu fel de fel de invective. Acum, observ ca tot tu n-ai loc de mine. Spui ca am ptomovat-o pe Ancuta. Draga, ea activeaza pe Baia Mare si cateodata Cluj si Oradea. Ce draci sa promovez eu acolo?  Cand a venit in Bucuresti era hipercunoscuta, la top ... ce sa mai promovez eu?  Ai spus la general de useri care promoveaza diferite fete.  Nume, dovezi ... altfel sunt vorbe goale, "blowing (era sa spun blowjobing :laugh2) in the wind", vorba lui Bob Dylan. Ce intelegi tu prin promovare? O recenzie? Faptul de a lua apararea unei fetite cand e terfelita gratuit?  De cate ori i-am luat apararea Ancutei?  Cam de atatea ori cat si tie. Ce mai inseamna promovare pentru tine? Recomandarea?  Pai si pe tine te-am recomandat, cu unul dintre ei tocmai ce te-ai certat acum o luna.

Amada, propune tu un modus vivendi intre noi pe acest forum si tine-te de cuvant. Ori ne ignoram reciproc si atunci, nu mai tot pomeni de mine, *asa cum fac eu), ori numai tu ai voie si eu nu. :laugh2

 

Corect, nu trebuia sa te pomenesc, dar nu aveam cum sa spun de Afriq si sa te ignor pe tine, nu? :)

Treaba voastra cu promovarile voastre, mie mi-a sarit o tigla pentru ca nu suport ipocrizia...

Nu mai aratati cu degetul la ograda vecinului cand aveti ditamai gramada de gunoi in curte...

 

On topic: Marius, daca tot ai muncit atata sa ajungi VIP pe alt cont, acum munceste sa fii banat... :)

Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

 

Diaconescum - nu am avut nentelegeri, si multumesc pentru sustinere. Dar data viitoare o sa iti fac o schema special pentru tine, referitor la motivul pentru care am creat acel cont. 

Am zis de el acum fiindca mi se parea cea mai frendly modalitate de a-mi lua ban-ul dorit. Ca doar nu m-oi lua de Sorina. Sigur o sa castige prin perseverenta.

Nu e nevoie sa imi faci nici o schema. Eu nu inteleg fiindca e ceva ce nu as face indiferent de situatie.

Daca am ceva de zis sau de sustinut voi sustine in "numele" meu nu pe ascuns.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 
 
 
Pe ce motiv sa ma baneze? Simplu - conturi multiple. Detin performanta de a fi primul VIP pe sistem nou - plus conturile derivate ale acestuia. Deci cine eram? Unde mi s-au dus cele 15 minute (defat 3-4 zile :P) de glorie? Eeee....am fost THE_RAPIST.
Un cont pe care mi l-am justificat imediat dupa ce l-am albastrit: chiar daca si de pe acest cont eram un fel de offtopicist, totusi am cam prevazut (zic eu) in ce directie aveau sa decurga lucrurile. Drept dovada ca totusi am avut dreptate: nu o sa pun la zid cine a fost al doilea VIP pe sistem nou.....insa sa zicem ca gabriel ii este un mare fan, iar username-ul era o intrebare - deci sincer: replica celebra a THE_RAPIST, sau ale lui o mie de postari....aveau cam aceeasi inteligenta si greutate....

 

 

 

Marius, tu erai si userul”  de ce? “ ?  Da sau nu?

Mersi 

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Mariuse, ai vazut ca-i o traditie generala: acuma ce te asteptai, tocmai thread-ul tau de retragere sa scape de trolleala? NIMENI si nimic nu scapa!  :)

 

Brotacelule, daca nu ma insel, persoane de incredere au confirmat, in urma unor discutii pe messenger, ca Afriq_reloaded este intr-adevar noul cont (real) al lui Afriq. Pune-te si tu la curent (380...?) cu faptele inainte sa te-apuci sa trollezi, daca vrei sa fii credibil.

 

A, si era sa uit:

 

Sa nu uitam totusi in cate scandaluri a fost implicata Ancuta certuri interminale cu distinsi utilizatori ai forumului

 

post-53465-0-73213600-1405325617_thumb.jpg

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

Asta este culmea si am trait sa o vad si pe asta !! Un ucenic cu 4 posturi si cu mesagerie privata dezactivata imi tine mie discursuri cum ca el este adevaratul afriq.

Draga mea Sexything prietenul picon poate sa confirme ca eu sunt afriq, cel real. Acesta fiind motivul real pentru care mi-am upgradat contul la statusul de Premium fiindca afacerile merg binisor si pot cheltuit 8 euro de 100 de ori pe zi daca am chef eu spre deosebire de multi altii de aici care lucreaza la cules de prune cu galeata doua zile pe acest tarif dar au libertatea de a trolla in voie caci moderatorii nu ii baneaza de nici o culoare!!!

 

esti prea prost si prea dobitoc

ca sa fi troll de succes iti trebuie creier, tu nu ai asa ceva

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Bai moderator1, cat pana mea iti ia sa te scoli si sa-mi faci curtoazia ceruta? Ce plm, ai fost la vreun parastas si esti prea matol sa mai nimeresti tastele?

 

 

Super! Inseamna ca poti cheltuii si 200 de euro de 4 ori pe zi sa ma inchiriezi sa-mi sugi pula ca sa fi ocupat sa nu mai poluezi un rahat de topic care trebuia sa aibe cateva replici nu cateva pagini. Promit ca dureaza destul de mult cat sa simti ca ai cheltuit banii bine ;) .

 

Promit sa fut apasat in gat.

 

Dar lipseste declaratia oficiala de retragere :no2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Nu e nevoie sa imi faci nici o schema. Eu nu inteleg fiindca e ceva ce nu as face indiferent de situatie.

Daca am ceva de zis sau de sustinut voi sustine in "numele" meu nu pe ascuns.

Nu pot sa fac o schema ca sunt de pe mobil. Dar o sa fac cu sagetele :) :

 

Platinum>>>1000 de postari>>> Rezulta platinum cu (dacatin minte bine) 1800 si ceva de postari>>> rezulta o laie.

 

Ucenic>>>100 de postari intr-o ora si ceva (datorita timpului de asteptare)>>> SC >>> alte 900 d ctrl-v-uri in cateva ore>>> VIP peste noapte (nebanat instant-m-au banat abia cand au vazut ca am facut aia drept indignare la adresa noului mod de promovare)

 

Daca nu merge nici acum, in cateva ore ajung acasa si fac ceva in paint :) . Ca un apropo, multi au comentat (in numele lor) si tot aia a fost

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...