Sari la conținut

Veni, Vidi.....Verti (?)


Postări Recomandate

  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Dar lipseste declaratia oficiala de retragere :no2

Credeam ca ce am scris in primul paragraf este destul de clar. Daca nu este, vreau un formular.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

 

 Daca nu este, vreau un formular.

 

ALTCEVA N-AM GASIT.

COMPLETEAZA-L PE ASTA, POATE E BUN :D

 

Domnule Director/Doamnă Directoare,

Prin prezenta, subsemnatul/-a ______________________________, domiciliat(ă) în localitatea__________________, strada _______________ nr. ___, bl. ___, ap. ___ mama/tatăl elevei/elevului __________________, din clasa _____ a Școlii/Liceului/Colegiului/Grupului Școlar____________, vă aduc la cunoștință că, în conformitate cu prevederile art. 29 din Constituția României, ale art. 25 din Legea 272/2004 privind drepturile copilului, ale art. 18 din Legea educației naționale nr. 1/2011, în anul școlar 2011/2012 fiica mea/fiul meu nu va participa la orele disciplinei Religie.

Vă rog astfel să dispuneți măsurile legale care se impun.

Vă mulțumesc anticipat.

Data

_________

Nume și prenume părinte

______________________________

Semnătură

______________________________

Domnului Director al/Doamnei Directoare a

Școlii/Liceului/Colegiului/Grupului Școlar ____________________________

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

 

 

 Daca nu este, vreau un formular.

 

 

ALTCEVA N-AM GASIT.

COMPLETEAZA-L PE ASTA, POATE E BUN :D

 

Domnule Director/Doamnă Directoare,

Prin prezenta, subsemnatul/-a ______________________________, domiciliat(ă) în localitatea__________________, strada _______________ nr. ___, bl. ___, ap. ___ mama/tatăl elevei/elevului __________________, din clasa _____ a Școlii/Liceului/Colegiului/Grupului Școlar____________, vă aduc la cunoștință că, în conformitate cu prevederile art. 29 din Constituția României, ale art. 25 din Legea 272/2004 privind drepturile copilului, ale art. 18 din Legea educației naționale nr. 1/2011, în anul școlar 2011/2012 fiica mea/fiul meu nu va participa la orele disciplinei Religie.

Vă rog astfel să dispuneți măsurile legale care se impun.

Vă mulțumesc anticipat.

Data

_________

Nume și prenume părinte

______________________________

Semnătură

______________________________

Domnului Director al/Doamnei Directoare a

Școlii/Liceului/Colegiului/Grupului Școlar ____________________________

Nu stiu sa citesc. Vreau poze sa il colorez!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 
 
Pe ce motiv sa ma baneze? Simplu - conturi multiple. Detin performanta de a fi primul VIP pe sistem nou - plus conturile derivate ale acestuia. Deci cine eram? Unde mi s-au dus cele 15 minute (defat 3-4 zile :P) de glorie? Eeee....am fost THE_RAPIST.
Un cont pe care mi l-am justificat imediat dupa ce l-am albastrit: chiar daca si de pe acest cont eram un fel de offtopicist, totusi am cam prevazut (zic eu) in ce directie aveau sa decurga lucrurile. Drept dovada ca totusi am avut dreptate: nu o sa pun la zid cine a fost al doilea VIP pe sistem nou.....insa sa zicem ca gabriel ii este un mare fan, iar username-ul era o intrebare - deci sincer: replica celebra a THE_RAPIST, sau ale lui o mie de postari....aveau cam aceeasi inteligenta si greutate....

 

 

Bai Mariuse, raspunde-mi in pula mea la intrebare! esti sau nu userul de ce? Da sau nu?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

esti prea prost si prea dobitoc

ca sa fi troll de succes iti trebuie creier, tu nu ai asa ceva

 

 

Eu am sustinut intotdeauna fetitele , pe adela care era la top cat si pe Xenia de aceea m-am infruntat cu toti clujenii si moderatorii si in final am iesit invingator. Le-am ajutat cat am putut inclusiv cu poze, lui Adela i-am dat si palaria mea si am facut o sesiune de poze incendiara care a innebunit membrii pur si simplu si am trecut peste toate parerile trollilor de la acea vreme vezi ovi,obsedatul,euflo, scrat si toti dusmanii de la cluj. Asa ca nu iti permit Sexything sa imi terfelesti imaginea care mi-am creat-o eu pe acest forum timp de 4 ani cat am fost moderator mai ales cand eu ti-am scris o recenzie la superlativ deci te rog sa ai putina decenta.

Si un mesaj pentru Amanda fiindca esti un pic obraznica iti aduc la cunostinta ca sexything te vorbeste pe la spate si spune multe lucruri neadevarate despre tine posibil de la gelozie sau fiindca esti de la bucuresti nu stiu nici io exact. As spune eu mai multe dar ma opresc aici caci nu vreau sa se nasca inca un scandal lumea s-a cam saturat de scandaluri interminabile, in fond tot ce tine de scandal este agreat de acest forum asemenea cum zmeura este agreata de ursul din padure asa ca am sa ma opresc aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

Bai Mariuse, raspunde-mi in pula mea la intrebare! esti sau nu userul de ce? Da sau nu?

Lomeo, m-ai enervat doar de cateva ori pe acest forum (cand te-ai luat de persoane de care chiar nu era justificat sa te iei), in rest n-am avut probleme cu interventiile tale. Dar sa iti treaca prin cap ca puteam sa fiu de ce?, chiar ca imi vine sa te bag in origini.

 

Deci nu! Am fost decat ce am relatat in primul post, din motivele relatate acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe
  • Oras:Milky Way Galaxy-Solar System-Earth-Europe

cererea e buna futacios_man dar lipseste de la inceput - Percutie ca la noi nu vezi in toata romania asta

Boss, acum ma duc sa fac niste cursuri de tobosar =)) , numai fa-mi doleanta aia odata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu inteleg o chestie. Ok, poti face un user sa devina Vip in doar cateva ore. Bun, pai si daca eu ma uit pe profilul lui si vad ca nu are nicio postare serioasa, ca are postate doar balarii , cat credit ii pot acorda acestui user vip?!?

 

Ok, este usor sa ajungi Vip. Asa si?!?!

 

Ok, este sistemul prost (cu toate ca, personal, ma indoiesc ca ar fi; promovarea la un rang superior nu vine la pachet cu un anumit numar de postari pertinente sau recenzii  :no2 ) si este usor sa promovezi. Asa si?!?!

 

Nu va place ca nu vrea conducerea sa tina cont de opinia unora. Asa si?!?! Nu mai intrati. Aaaaa, este al dracului de greu...stiu :D

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Eu am sustinut intotdeauna fetitele , pe adela care era la top cat si pe Xenia de aceea m-am infruntat cu toti clujenii si moderatorii si in final am iesit invingator. Le-am ajutat cat am putut inclusiv cu poze, lui Adela i-am dat si palaria mea si am facut o sesiune de poze incendiara care a innebunit membrii pur si simplu si am trecut peste toate parerile trollilor de la acea vreme vezi ovi,obsedatul,euflo, scrat si toti dusmanii de la cluj. Asa ca nu iti permit Sexything sa imi terfelesti imaginea care mi-am creat-o eu pe acest forum timp de 4 ani cat am fost moderator mai ales cand eu ti-am scris o recenzie la superlativ deci te rog sa ai putina decenta.

Si un mesaj pentru Amanda fiindca esti un pic obraznica iti aduc la cunostinta ca sexything te vorbeste pe la spate si spune multe lucruri neadevarate despre tine posibil de la gelozie sau fiindca esti de la bucuresti nu stiu nici io exact. As spune eu mai multe dar ma opresc aici caci nu vreau sa se nasca inca un scandal lumea s-a cam saturat de scandaluri interminabile, in fond tot ce tine de scandal este agreat de acest forum asemenea cum zmeura este agreata de ursul din padure asa ca am sa ma opresc aici.

 

Curiozitate: vaga asemanare intre stilul tau de a scrie si cel al userului picpoc e doar o coincidenta?

 

(recunosc ca nu e chiar o asemanare "ca doua picaturi de apa", dar parca unele elemente suna familiar... :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon
  • Telefon: azareth.maximus
  • Oras:Avalon

hai mai, si pana la urma cu ce va ajuta culoarea, ce ai mai mult la albastru si violet decar la galben, nu cred ca esti mai atractiv sau mai de incredere in functie de culoare ..... dar este totusi o nevoie sociala de stima, cu cat esti mai mov/albastru cu atat esti mai stimat cica, avea dreptate nenea Maslov ala

  • Like 1
Link spre comentariu
 

Mariuse, ai vazut ca-i o traditie generala: acuma ce te asteptai, tocmai thread-ul tau de retragere sa scape de trolleala? NIMENI si nimic nu scapa!   :)

 

Brotacelule, daca nu ma insel, persoane de incredere au confirmat, in urma unor discutii pe messenger, ca Afriq_reloaded este intr-adevar noul cont (real) al lui Afriq. Pune-te si tu la curent (380...?) cu faptele inainte sa te-apuci sa trollezi, daca vrei sa fii credibil.

 

 

esti prea prost si prea dobitoc

ca sa fi troll de succes iti trebuie creier, tu nu ai asa ceva

 

:hihat

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...