Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:All over
  • Oras:All over

am ajuns si eu prin toamna .. o seara de joi .. ma asteptam la ceva mai bun..

calitatea fetelor nu este pe masura preturilor cerute ..

la inceput o forteaza ele ..pleaca de la 1.500 lei /30 min  , eu am ajuns la 800 lei dupa ce a vazut ca nu pun botul.. oricum tot mi se pare foarte mult .. 30 min/800 lei adica ora 1.600 lei ..am zis ca dac tot sunt acolo sa vad care i treaba ..fata cam de nota 8-9 .. in nici un caz vreo frumusete .. la banii astia futi cam oriunde in Europa si futi o fata de 10 ..

oricum am inteles ca clubul e mai mult pt straini ..

merita incercat o data .. ca si experienta .. a doua oara deja e teapa ..

  • Like 2
Link spre comentariu

Fratilor, revenind la The Buddhit din Buc. E cineva care a fost in ultimele 2-3 saptamani si a dat acolo de una, Francesca? Inalta, cu ochelari? Am tot vazut ca pune Insta story uri de acolo si eram curios daca se fute pe bani. Nu ca m ar mira.

pe facebook este 

francescanamariaaa

sau pe

instagram e

insta.francescaaa

?

  • Like 1
Link spre comentariu
La 06.03.2011 la 17:27, Vizitator mcb988 a spus:

Clubul nu e pe Magheru, e pe Regina Elisabeta, pe partea cu cismagiu, spre liceu. Intrarea e 200 lei include free bar si bufet, serviciile fetelor se platesc separat si au preturi medii, insa includ STRICT masaj, fara contact sexual.Clubul mi se pare cel mai ok din cele vizitate pana acum, fete frumoase si personal amabil

Fetele oferă servicii sexuale, una din fete o cunosc foarte bine. De la ea stiu, 2-3 sute de euro este taxa pt servicii sexuale.

Link spre comentariu
La 14.04.2019 la 0:51, stone a spus:

Nuu

Doar din dragoste.

Glumesti??

E o cioara care o suge pe merdenele...

Cum plm ajung toate ruptele sa primeasca 1000 ron pt un futai??

Cunosc eu una foarte bine, sta cu mine pe scara, e terminata. Are țâțele  ca de baba, adică pana la buric si se crede frumusețe rara :)), bineînțeles ca are taxa de 200€, pe ce nu stiu, dar sunt fraieri care se imbata si le vad zâne. Lasa nr si iti dau poze cu ea.

Link spre comentariu
On 1/2/2020 at 9:00 PM, digitalboner said:

pe facebook este 

francescanamariaaa

sau pe

instagram e

insta.francescaaa

?

 

ati mai auzit de ea de curand... de pe la final de 2019, inceput de 2020 nu mai e online nici pe fb, nici prin cluburi nu am mai vazut o... mai aparea pe la freddo la un momentdat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 ore, andreibb24 a spus:

 

ati mai auzit de ea de curand... de pe la final de 2019, inceput de 2020 nu mai e online nici pe fb, nici prin cluburi nu am mai vazut o... mai aparea pe la freddo la un momentdat

Poate a luat-o vreun fraier de buna si a disparut din peisaj sau poate s-a reapucat de chat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 8/15/2021 at 11:54 AM, seicul85 said:

Mai e un pic si se fac 2 ani de cand nu am mai avut o sambata noaptea in Budhist, stie cineva daca s-a deschis clubul?

S - a redeschis de vreo doua luni. Vizitat in urma cu o săptămâna. Aceleași condiții financiare, intrare, dans, masaj. Opening hours 21.30 pana pe la patru. Dupa atâta pandemie fetele sunt cam disperate după bani. Emilia / Emi Suceava, blondă înaltă silicoane pare forță. În rest slăbuț. Putini clienți. Nu mai sunt grupuri ca pe vremuri.

asteptam big reopening și pentru 21 gentleman club sau xcess romana

Link spre comentariu
  • Oras:Nordului
  • Oras:Nordului
12 minutes ago, instalator said:

S - a redeschis de vreo doua luni. Vizitat in urma cu o săptămâna. Aceleași condiții financiare, intrare, dans, masaj. Opening hours 21.30 pana pe la patru. Dupa atâta pandemie fetele sunt cam disperate după bani. Emilia / Emi Suceava, blondă înaltă silicoane pare forță. În rest slăbuț. Putini clienți. Nu mai sunt grupuri ca pe vremuri.

asteptam big reopening și pentru 21 gentleman club sau xcess romana

Si cat cere ema pt sex? 

Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx
La 22.08.2021 la 17:24, instalator a spus:

S - a redeschis de vreo doua luni. Vizitat in urma cu o săptămâna. Aceleași condiții financiare, intrare, dans, masaj. Opening hours 21.30 pana pe la patru. Dupa atâta pandemie fetele sunt cam disperate după bani. Emilia / Emi Suceava, blondă înaltă silicoane pare forță. În rest slăbuț. Putini clienți. Nu mai sunt grupuri ca pe vremuri.

asteptam big reopening și pentru 21 gentleman club sau xcess romana

xs ul este deschis de cateva saptamani , dar nu este la fel ca numele clubului din topic 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 22.08.2021 la 17:24, instalator a spus:

S - a redeschis de vreo doua luni. Vizitat in urma cu o săptămâna. Aceleași condiții financiare, intrare, dans, masaj. Opening hours 21.30 pana pe la patru. Dupa atâta pandemie fetele sunt cam disperate după bani. Emilia / Emi Suceava, blondă înaltă silicoane pare forță. În rest slăbuț. Putini clienți. Nu mai sunt grupuri ca pe vremuri.

asteptam big reopening și pentru 21 gentleman club sau xcess romana

Au trecut unele care erau bune acolo pe videochat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 8/22/2021 at 5:37 PM, Maa5fu1.v2 said:

Si cat cere ema pt sex? 

Prețurile de club sunt similare cu ale celorlalte fete pentru lap dance și altele

cere 100 RON de atentie

era disponibilă pentru ‘’să ne vedem la o cafea’’. Încă nu am ajuns la etapa aceasta. Posibilitatea cu văzut la cafea cred ca este valabilă pentru aproape toate din rațiuni economice

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator cerculetu
Reputație: 0

Mers în filiala lor de Enescu nu mai știu nr oricum super bunaciuni din alea de plângi când le vezi.... Eu m am dus dupe metisha de pe sa bună de pula, de altfel asta sa  și întâmplat. La budist și în alte părți mai greu cu sufletu .. Xxx un pic asa pt loji vapup 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...