Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
http://www.thebuddhist.ro/thebuddhist.htmlA fost cineva aici? E un club in intersectie la Kogalniceanu
Nu am fost dar am inteles de la un amic ca e foarte misto inside... Am avut o invitatie dar din pacate nu am avut timpul necesar sa merg... Din cate am vazut pe site arata promitator :)Astept impresii si pareri daca mergi :D
Link spre comentariu

Am fost la o petrecere a burlacilor la un club undeva pe magheru( banuiesc ca e acelasi). Intrarea mi se pare ca era pe undeva la 2-3 milioane nu stiu exact ca nu am platit-o eu. Clubul este super ok si ca aspect si fetele sunt in general peste medie fata de ce obosite suntem noi obisnuiti sa gasim prin astfel de locatii. Stiu sigur ca pentru un "private room" mai trebuia sa mai dai vreo 4 milioane. NU am incercat pentru ca eram cu prea multi prieteni apropiati de a mea nevasta si nu am vrut sa risc, stiti voi treaba cu suflatu in iaurt dupa ce te-ai fript cu ciorba :))In principal clubul este ok da' totusi destul de piperat ca si preturi ca sa te simiti bine iti trebuie vreo 3-4 milioane si ca sa nu pleci cu 2 nuci de cocos cred ca bate in spre 10. Inca o data ma repet eu nu am platit nimic si eram foarte foarte puternic ifluentat de prietenul nostu Jack si cu al sau amic Chivas :))Alta parte buna nu am vazut nici un indian pe acolo.

Link spre comentariu
Vizitator mcb988
Reputație: 0

Clubul nu e pe Magheru, e pe Regina Elisabeta, pe partea cu cismagiu, spre liceu. Intrarea e 200 lei include free bar si bufet, serviciile fetelor se platesc separat si au preturi medii, insa includ STRICT masaj, fara contact sexual.Clubul mi se pare cel mai ok din cele vizitate pana acum, fete frumoase si personal amabil

Link spre comentariu
  • Oras:Kabul
  • Oras:Kabul

Eu am auzit de la un taximetrist, in drumul spre casa de acest club. Am fost demult cand s-a lansat insa avea o altfel de orientare, initial. Din ce mi-a zis taximetristul, poti avea parte de sex cu cea aleasa. Am vazut pe site preturile si sunt ff piperate. Poate printre noi e vreun membru si poate sa ne detalieze cateceva... vom mari astfel numarul membrilor. Astept detalii din inside. Multzam!

Link spre comentariu
Vizitator mcb988
Reputație: 0
Eu am auzit de la un taximetrist' date=' in drumul spre casa de acest club. Am fost demult cand s-a lansat insa avea o altfel de orientare, initial. Din ce mi-a zis taximetristul, poti avea parte de sex cu cea aleasa. Am vazut pe site preturile si sunt ff piperate. Poate printre noi e vreun membru si poate sa ne detalieze cateceva... vom mari astfel numarul membrilor. Astept detalii din inside. Multzam![/quote']Cand am fost eu la inceputul lui februarie nu se punea deloc problema de sex... Doar masaj, la preturile afisate. Si asta cu toate ca eram dispus sa platesc extra. Ce este insa de remarcat la club, este amabilitatea personalului si aspectul fetelor! Este de departe cel mai "spalat" club de genul, insa e recomandat doar celor care vor sa faca o "bauta" cu prietenii...
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

So Gentlemen,Here is the story on the Buddhist Exotic Cigar Club. Its a very nice place, large. A Piano lounge upstairs, a decent sized night club downstairs. Normally about 15 to 20 girls working each night. Most of them looking better than average, mostly in early 20's so a little older.Entrance is 200 RON you can drink all you want for this. You can get a free tour of the place and you will see they have many rooms, water bed, jacuzi, etc etcAnyway, that is all the nice parts, now for the not so nice parts.Girls used not to fuck there, but now they do as the club has very few clients going there like it used to have. OK, while this is a good thing there is a negative side to this.The girls are pushy and at 100 RON per cocktail it makes for an expensive night. Going to a private room is 400 RON and if you do not have your deal nailed down before going to private room 'teapa' you will get.So basically if you want to have any luck in having fun their you need about 700 RON for a 50/50 chance of getting what you want.The general management of the place is correct, they don't fuck about with the prices, but its simply too expensive. And in the current crisis the girls appear desperate and pushy to the point where they are annoying.Need more information ask me.

Link spre comentariu
  • Oras:Kabul
  • Oras:Kabul
So Gentlemen' date='Here is the story on the Buddhist Exotic Cigar Club. Its a very nice place, large. A Piano lounge upstairs, a decent sized night club downstairs. Normally about 15 to 20 girls working each night. Most of them looking better than average, mostly in early 20's so a little older.Entrance is 200 RON you can drink all you want for this. You can get a free tour of the place and you will see they have many rooms, water bed, jacuzi, etc etcAnyway, that is all the nice parts, now for the not so nice parts.Girls used not to fuck there, but now they do as the club has very few clients going there like it used to have. OK, while this is a good thing there is a negative side to this.The girls are pushy and at 100 RON per cocktail it makes for an expensive night. Going to a private room is 400 RON and if you do not have your deal nailed down before going to private room 'teapa' you will get.So basically if you want to have any luck in having fun their you need about 700 RON for a 50/50 chance of getting what you want.The general management of the place is correct, they don't fuck about with the prices, but its simply too expensive. And in the current crisis the girls appear desperate and pushy to the point where they are annoying.Need more information ask me. [/quote']Hey man, thanks a lot, it's a nice review. Please tell us how we can make the chance favorable to us... those 50-50%... Tell us how you do it to get a nice lady there... and fuck her hard. ;)
Link spre comentariu
  • Oras:no
  • Oras:no

Dragi confrati,vazand ca dintre cei care au vizitat clubul nici unul nu s-a incumetat la o recenzie completa dati-mi voie sa va povestesc aventurile mele in acest club, doua la numar.Era prin 2008 si mi-au venit in vizita niste prieteni, un cuplu plus inca o prietena a sotiei mele pentru un week-end. Nu mai tin minte cum s-a intamplat dar sotia amicului meu face rost de 5 invitatii gratis de la patronul acestui club pentru vineri seara. Clubul cica era proaspat deschis si patronul l-a laudat pana in panzele albe. In fine, seara pe la ora 10 ne echipam si purcedem catre locatie. Marturisesc ca am avut ideea de a-l baga in ma-sa de club si sa stau acasa sa joc un Heroes 3 SOD cu amicul meu (impatimiti jucatori amandoi). Ajungem, la Kogalniceanu, parchez roaba, gasim locatia si primul lucru care ne-a frapat a fost un afis mare pe usa: "Accesul in aceasta locatie este permis doar membrilor si invitatilor". WTF? Ne uitam unii la altii si plm hai sa intram doar aveam invitatii. Gasim ceea ce pare un restaurant cu un Buddha imens tronand in mijloc. Ne uitam in jur oarecum dezorientati cand ne trezim cu o caprioara blonda si subtire ca o trestie care ne ia in primire spunandu-ne ca este gazda noastra. Eu si tovarasul meu, ne aruncam priviri pline de subintelesuri: caprioara era buna-n draci. Dupa ce ne sunt verificate invitatiile suntem intrebati unde dorim sa petrecem seara in restaurant sau club? Evident in club am raspuns noi, moment in care suntem indrumati catre un subsol, dupa ce in prealabil ne-am descotorosit de haine la garderoba. Ei bine cand am intrat efectiv in locatie sa mi se taie picioarele: cel putin 10-15 caprioare, mai mult sau mai putin dezbracate se fataiau de colo colo intretinand cel mult 4 clienti. Doua tipese erau la bara executand miscari ce nu pot fi descrise in cuvinte. Blondina purcede sa ne explice: in acest club totul este all-inclusive: bautura si mancare la discretie. O singura exceptie: sampania. Suntem codusi de-a luncul peretilor unde am vazut niste camarute private fiecare avand o tema diferita: intr-una se afla un jacuzzi, alta camaruta imita interiorul unui lift, alta era o camaruta BDSM. Apoi suntem condusi in ceea ce se numea VIP room: un fel de mic amfiteatru cu o scena micuta si doua bari. Suntem informati ca din jumate in jumate de ora au loc aici spectacole erotice. Nu va puteti inchipui tragedie mai mare.... eu cu tovarasul meu intr-un asemenea loc..... cu sotiile!! Blondina isi termina turul moment in care suntem lasati sa ne petrecem seara in voie. Deci, cu exceptia mea care eram soferul, toti au baut alcool de toate tipurile si natiile. S-au servit gustari gen aperitiv tot timpul. Nu am fost abordati de fete dat fiind ca eram cu remorcile dar eu si amicul meu ne-am desfatat pana la ora inchiderii cu spectacolele puse in scena in VIP room. Vreau sa va spun ca au fost absolut senzationale. Nimic obscen, nimic dezgustator, din contra: Crazy Horse versiunea Bucuresti. Pana in ziua de azi nu am cuvinte sa descriu ce am vazut acolo. Nevasta-mea mi-a spus la un moment dat: ne-a placut noua fetelor, ce sa mai zic de voi, saracii....La plecare am fost intrebati daca dorim sa devenim membri caz in care am fi primit o reducere la intrarea in club. La vremea respectiva intrarea pentru non-membri (invitati) era 300 lei. Pentru membri 200 si posibilitatea de a invita pe cine doresti.Am completat cererile si am primit cardurile cateva luni mai tarziu. N-am mai vizitat clubul vreme de un an - nu am reusit sa ma inhaitez cu inca cineva. In 2009 insa impreuna cu 4 amici am intrat triumfal in locatie. Lucrurile se schimbasera mult: show-ul erotic se desfiintase, mancare nu se mai servea. Insa bautura era inca la discretie si de data asta am profitat din plin. Fiind un grup de barbati fetele au fost calare pe noi inca de la sosire, incercand sa ne faca sa le dam de baut, orice bautura pentru ele costand 100 ron. M-am trezit langa mine cu o caprioara care ma cam calca pe nervi, tinerica la vreo 20 anisori, dar prostuta. Foarte insistenta, aproape de agasare. Mie o femeie de genul asta imi taie orice chef. Chiar daca clubul se schimbase am recunoscut doua din fetele din urma cu un an, mai alea pe vedeta incontestabila a clubului si mai ales a vechiului show-ului erotic, pe numele ei de scena Natalie. Si-a dat seama imediat ca privirile mele o vor si a sosit langa mine trimitand pustoaica la plimbare. Ce sa va spun de Natalie: 30 ani, blonda, ochi albastri, corp impecabil, sani siliconati superb (ca aspect, la atingere silicoanele sux!!), iar la fata draguta peste poate. S-a vazut experienta si nu am economisit nimic in ceea ce o priveste: am servit-o cu vreo 4 bauturi toata noaptea, si nu s-a despartit de mine decat cand ii venea randul se presteze un dans la bara. De fiecare data imi trimite bezele lucru care ma facea sa ma simt in al noulea cer mai ales ca bautura isi facea loc din plin in stomacul meu. Evident ca am incercat si doua din camarutele private, jacuzzi-ul si liftul si de fiecare data s-a lasat cu FK, si oral la greu. Fara CIM doar COB. Nu am platit nimic in plus, totul s-a intamplat natural, imi place sa cred ca i-a placut pur si simplu de mine. Nu a fost mai mult de atat fiindca nu aveam la mine cauciuc. Am platit pentru camere 800 ron. Cica era 400 ron ora dar cand bagai fisa (usile se inchideau numai dupa ce bagai o fisa pe care o cumparai de la casierie) contorul arata o numaratoare inversa de la 47 minute. Ma rog, toti trebuie sa fure de undeva....Am plecat beat mort alaturi de tovarasii mei undeva pe la 6 dimineata. La plecare am primit un FK atat de pasional ca abia am reusit sa ma tarasc pana la taxi. Desi mi-a dat datele ei de contact nu m-am mai vazut cu ea niciodata. Era mult prea periculos....Imi aduc aminte cu mare placere de acea noapte dar acum revenind cu picioarele pe pamant a dracului de scumpa. Nu zic ca nu a meritat dar pentru unul insurat e mai sigur si ieftin caprioara si ora, stiti ce vreau sa zic....Va reamintesc ca experienta mea este veche, din 2009. Nu stiu ce s-a mai intamplat intre timp dar din ce au scris antevorbitorii mei unele lucruri nu s-au schimbat. Sfatul meu: daca doriti o seara de neuitat cu prietenii si va tine bugetul mergeti si va veti simti ca niste seici!

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator finix
Reputație: 0

Stimabililor, vă povestesc și eu experiențele mele din clubul ăsta. De obicei am fost în grupuri de 4-6 și am ocupat o masă (au canapele peste tot plus bar, la care stau fetele). Intrarea e 300, dar scade la 0 pe măsură ce dobândești statutul de membru al clubului. Înăuntru, băutura este complet gratuită (în afară de șampanie), ceea ce pe mine nu prea mă încălzește deloc (nu-s așa mare băutor, și după 4-5 Long Island-uri nu mai sunt oricum bun de nimic).

 

Sunt cam 20 de fete în timpul săptămânii și 30 în week-end. Programul e de la 22.00 la 06:00 și sincer nu recomand week-end-ul pentru că se umple de mușterii deja beți sau drogați și se strică puțin atmosfera. În timpul săptămânii nu e așa plin, și ai priveliște mai frumoasă și tihnă în a-ți alege consoarta. Femeile sunt, în proporție de 75%, cu mult peste medie. Înalte, zvelte, frumoase, îmbrăcate foarte sumar și sexy – n-am văzut niciuna supraponderală, dar am văzut 2-3 super tunate, ceea ce pe mine mă dezgustă. Ideea e că găsești de toate pentru toți: blonde, brunete, roșcate, naturale, artificiale, înalte, scunde, vorbărețe, futăcioase, etc. Multe din ele dansează în Barletto, Gaia, Bamboo sau alte cluburi de gen. Și de dansat dansează binișor. Calitatea lor în rest variază, și cam jumătate merită timpul și golirea portofelului. Ideea de bază, însă, e că îți poți alege, și chiar ai de unde! Dacă ești mai grăbit, intri și faci semn uneia din domnișoarele care stau la bar. Dacă nu te grăbești, te așezi la masă, comanzi ce vrei și te delectezi cu priveliștea.

 

Când nu întrețin clienți, fetele trebuie să facă cu rândul câte 10-20min striptease topless la bară, în văzul tuturor. Când vin clienți noi, fac frumos șir indian câte 2-3 și dansează pe mese ca să te îmbie să le chemi lângă tine și dacă nu se-ntâmplă asta timp de 10min, vin altele la rând. Uneori, „te aleg” ele direct de la bar și vin țintă să vorbească cu tine. Asta presupune 5min să vă cunoașteți și să-ți explice cum stau lucrurile, și apoi fie le cumperi cocktail ca să le ții lângă tine, fie pleacă și vin altele. După 1 sau 2 cocktail-uri te întreabă dacă vrei să mergeți în cameră pentru un masaj. NU RECOMAND alte „servicii” gen jacuzzi (unde e multă bălăceală pentru nimic), show lesbi în lift (unde nu te-alegi decât cu privitul) sau poker și alte variațiuni mai exotice. Masajul e 400 lei pentru 30 min (extrem de piperat pentru mulți dintre noi, dar de-aia s-a inventat ziua de salariu și pierdutul fluturașului!). Aici vine partea frumoasă. Majoritatea nu fac doar masaj, ci și sex. Poți afla asta de la etapa „cocktail”, eventual și cu prețul aferent. Pe lângă cei 400 lei pentru masaj, sexul în cele 30min variază între 100 și 600 lei (depinde de gagică și de cât de fraier pari, teoretic, pentru că ele fac prețul). Veteranii grupului meu mi-au recomandat de fiecare dată fete care n-au depășit 400 pentru extra acțiune. Și – culmea! – MERITĂ! Unele din fete sunt absolut de vis, genul supermodel și foarte, foarte bine intenționate (GFE 1000%, îți dau numărul de telefon, le poți chema în outcall când vrei sau pur și simplu la o cafea în afara programului, care e gratis). Altele sunt sictirite și nu le place meseria sau interacțiunea cu oamenii, dar cheia e să-ți dai seama singur de asta din faza de „cocktail”.

 

Per total, ideea localului și organizarea lui mi se pare excelentă, iar din ce-am văzut până acum, calitatea fetelor și a sistemului e fără egal în București. Vomele alea ordinare din Centrul Vechi unde gagicile dorm pe jos sau vor să te golească de bani și nu oferă mai nimic în schimb sunt niște bombe pe lângă ăsta. Dacă ai portofelul ceva mai gros, poți avea experiența de a sfredeli 3-4 super gagici pe seară (primești reducere de la ele dacă ești client fidel sau iei „en gros”) și poți lua și câte 2 în cameră (care se închide etanș și frumos ca să vă dea intimitate). De obicei serviciile se încadrează în: GFE excelent, FK, oral protejat, normal în care le pui cum vrei, uneori anal (depinde de fată) plus alte surprize și fantezii dacă dai peste tipe doritoare.

 

Recapitulăm prețurile:

 

300, 200, 100 sau 0 RON = intrare

100 RON = 1 cocktail (aprox. 20-30min de conversație, lap dance sumar, stat în poală, pipăit și sărutat și alte mici nebunii)

400 RON = 30min masaj erotic (după 40min se deschide ușa automat)

100-600 RON = sex pe perioada masajului

Să dau și note, dacă se cade... fac o medie:

Locație: 9. Rond Kogălniceanu, lângă Piraeus Bank. Mai greu cu parcarea, dar sunt taxiuri lângă oricând. Localul e amenajat cu gust, și bei aproape orice băutură în aproape orice cantitate după ce plătești intrarea. Manager-ul e băiat de gașcă, fetele sunt peste medie, și sunt cel puțin 20 pe seară.

GFE: 10+ cu felicitări, dacă nimerești bine.

Oral: 9 (se chinuie fetele astea să sugă în toate pozițiile, dar puține au răbdare s-o facă bine)

Normal: 10 (de departe cele mai spectaculoase partide de până acum, în special fiindcă majoritatea adoră ce fac și se simt bine în context)

Raport calitate/preț: 7 (bei cât vrei și ce vrei înăuntru, dar e cam piperat, chiar dacă fetele sunt de nota 10 în mare parte – eu câștig mult peste medie și mă duc acolo doar o dată pe lună, după salariu, că nu-i cea mai deșteaptă investiție)

 

Dacă mai aveți curiozități, vă stau la dispoziție.

  • Like 10
Link spre comentariu

Calculul ar fi asa pentru unul care vine prima data:

 

300 consumatia ta + 300 consumatia lor ca poate vreau sa aleg si eu dintre 3 fete macar dupa ce schimbam si niste vorbe ca sa ma prind care e alegerea potrivita + 400 taxa de intrare la camera ca masajul probabil nu mai intereseaza pe nimeni + 400 o medie pentru sex= 1400 de lei, hai sa punem si un taxi si shaorma de dupa 1500 rotund. 2-3 ore de fun si un pic de sex.

Aropos de distractie si arogante era un tip care a descris experienta lui cu corina baby blue si sarlota.Daduse 2400 pe cateva ore cu show si toata nebunia.Parca as opta pentru a doua varianta.......oricum felicitari pentru descriere.

Auzi si daca vrei doar sa vezi care e atmosfera acolo se poate? Adica ai achitat 300 si vrei sa o arzi chill, sa savurezi atmosfera doar.

  • Like 2
Link spre comentariu

Eu am mai fost intr-un semi club de noapte, Maya se numeste si e super ok acolo am descris experienta si au urmat si altele, dar cand am mai fost in cluburi de noapte de obicei esti agasat de fete, hai sa imi iei de baut, hai sa iti dansez efectiv trag de tine si-ti bagi pula si pleci.In Maya e 50 de lei dansul in poala cu topless, maini pe cur, maini pe tatze, lins sfarcuri, conversatie si 100 de lei striptease, dar nu e nimeni insistent.Adica am stat acolo si 2 ore si am rulat 6 fete in poala mea, dar am stat si 3-4 ore si nu am luat-o pe niciuna.

Deci intrebarea ramane valabila, vin alea stres pe tine daca vrei doar sa enjoy? Daca raspunsul este "nu" diseara acolo sunt..daca vrea cineva sa mearga sa dea un PM.

Link spre comentariu

Calculul ar fi asa pentru unul care vine prima data:

 

300 consumatia ta + 300 consumatia lor ca poate vreau sa aleg si eu dintre 3 fete macar dupa ce schimbam si niste vorbe ca sa ma prind care e alegerea potrivita + 400 taxa de intrare la camera ca masajul probabil nu mai intereseaza pe nimeni + 400 o medie pentru sex= 1400 de lei, hai sa punem si un taxi si shaorma de dupa 1500 rotund. 2-3 ore de fun si un pic de sex.

Aropos de distractie si arogante era un tip care a descris experienta lui cu corina baby blue si sarlota.Daduse 2400 pe cateva ore cu show si toata nebunia.Parca as opta pentru a doua varianta.......oricum felicitari pentru descriere.

Auzi si daca vrei doar sa vezi care e atmosfera acolo se poate? Adica ai achitat 300 si vrei sa o arzi chill, sa savurezi atmosfera doar.

Cu siguranta pleci mai fericit dupa o intalnire cu Corina si Sarlota decat dupa o seara intr-un asemenea club.Chiar daca cheltui mai mult.Daca ar fi vorba de arogante, mai repede as face-o pe asta decat o experienta intr-un asemenea club, unde defapt nu te alegi cu nimic deosebit.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator finix
Reputație: 0

Tocmai am citit regulile pe site si se pare ca trebuie sa fii recomandat de catre un membru ca sa intri acolo.

Cine ma recomanda si pe mine? Mi s-a pus pata sa fac o aroganta, doua trei.........pe an.

Eu nu-s membru de niciun fel, nu m-a interesat să-mi fac card. Încă. Te-aș fi ajutat dacă aș fi avut.

Dar de intrat poți intra oricând – șansele cresc, probabil, dacă nu ești singur. Am văzut oameni foarte bogați / stilați acolo, și am văzut și opusul, nu cred că au vreun cod, ceva. Cheia e să vii devreme, că se umple după 12-1 și abia atunci e posibil să nu te mai lase să intri dacă nu ești „membru”. Alege o zi din săptămână și fii la 11 acolo și e aproape garantat că intri să vezi atmosfera.

 

Calculul ar fi asa pentru unul care vine prima data:

 

300 consumatia ta + 300 consumatia lor ca poate vreau sa aleg si eu dintre 3 fete macar dupa ce schimbam si niste vorbe ca sa ma prind care e alegerea potrivita + 400 taxa de intrare la camera ca masajul probabil nu mai intereseaza pe nimeni + 400 o medie pentru sex= 1400 de lei, hai sa punem si un taxi si shaorma de dupa 1500 rotund. 2-3 ore de fun si un pic de sex.

Aropos de distractie si arogante era un tip care a descris experienta lui cu corina baby blue si sarlota.Daduse 2400 pe cateva ore cu show si toata nebunia.Parca as opta pentru a doua varianta.......oricum felicitari pentru descriere.

Auzi si daca vrei doar sa vezi care e atmosfera acolo se poate? Adica ai achitat 300 si vrei sa o arzi chill, sa savurezi atmosfera doar.

Calculul e corect, n-a zis nimeni că e ieftin. Am zis doar că dintre toate localurile de striptease și masaj din București, ăsta mi s-a părut cel mai spălat și cu cele mai multe opțiuni. Și cu preț ca atare. Personal, după experiențele recente, prefer totuși una sau două escorte cu experiență pentru o noapte...

Pentru 300 lei poți, cu siguranță, doar să intri și să bei cât te ține, evaluând prada. Pur și simplu le informezi pe gagici că îți alegi tu singurel, nu trebuie să dea ele târcoale. Dacă ai ghinionul să nu vorbească între ele, o să spui asta de mai multe ori, când încearcă să ți se așeze în poală. Și dacă nu-ți place niciuna, pleci. :) Simplu.

 

Eu am mai fost intr-un semi club de noapte, Maya se numeste si e super ok acolo am descris experienta si au urmat si altele, dar cand am mai fost in cluburi de noapte de obicei esti agasat de fete, hai sa imi iei de baut, hai sa iti dansez efectiv trag de tine si-ti bagi pula si pleci.In Maya e 50 de lei dansul in poala cu topless, maini pe cur, maini pe tatze, lins sfarcuri, conversatie si 100 de lei striptease, dar nu e nimeni insistent.Adica am stat acolo si 2 ore si am rulat 6 fete in poala mea, dar am stat si 3-4 ore si nu am luat-o pe niciuna.

Deci intrebarea ramane valabila, vin alea stres pe tine daca vrei doar sa enjoy? Daca raspunsul este "nu" diseara acolo sunt..daca vrea cineva sa mearga sa dea un PM.

De venit vin la tine, faceți cunoștință, îți explică despre ce e vorba, mai schimbă două vorbe și abia apoi cer de băut și încep să se destrăbăleze. Cel puțin așa s-a întâmplat până acum la mine.

Dacă îi spui primeia că preferi să alegi tu și că-i faci tu semn tipei care-ți place, te lasă-n pace. Am văzut (și făcut) chestia asta de mai multe ori, fără probleme.

Nu garantez însă că dacă te duci singur e la fel, eu eram cu grupul meu de futăcioși, unul din ei e VIP, poate-am primit tratament special din simplul fapt că eram cu el la masă. Deși tipele n-au de unde să știe asta (doar poate pentru că-l știu bine din vedere).

 

Per total, e o experiență. Care pentru mine a meritat. E decizia voastră dacă încercați sau nu și voi. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

eu nu cred o iota din ce spun ucenicii de mai sus.

niciunul nu da niciun amanunt concret, nicio recenzie, niciun nume, nicio actiune, nimic, dar descriu exhaustiv ce se intampla acolo.

ar trebuie deschisa o sectiune speciala pe forum, pentru publicitate!

 

iar site-ul clubului "nec plus ultra" abunda in greseli penibile de ortografie, una chiar in titlu: Gentelmens...

sunt convins ca la preturile astea e o inghesuiala maxima pe acolo in week-end si ca trebuie sa incercam in timpul saptamanii, ca e mai liber...

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu am ajuns in The Buddhist in urma cu vreo 3 ani, intr-o seara destul de alcoolizata, si, din pacate nu am retinut numele tipei cu care am fost, dar partida de sex a fost absolut memorabila. Clar piperata, mai ales pentru Bucuresti si Romania in general (100 euro doar pentru sex+costurile pt camera, intrare etc etc etc) dar, este si una din cele mai bune amintiri de sex din Bucuresti pe care le am, inclusif "relatii". Nu am cum sa-mi aduc aminte de numele tipei, cred ca daca as vedea-o as recunoaste-o, chiar asta imi da ideea sa trec pe acolo in seara asta si vom vedea, cine stie? poate ca mai activeaza, caz in care voi reveni cu o recenzie "pe bune" si cu un nume daca asta va intereseaza atat de mult :)

Link spre comentariu

Eu cel mai probabil ma duc saptamana asta si va voi spune.George, eu nu cred ca e reclama si mai este si Antigoo (vip) care confirma o experienta memorabila.

De cand mi s-a pus pata sa ma duc, am intrat pe site si am vazut ca iti trebuie recomndare ca sa fii membru si ca doar membrii pot intra asa ca am sunat un prieten care la o bauta a pomenit numele acestui club si faptul ca niste colegi de munca ai lui se duc.Am primit si un nume valid de persoana care sa ma recomande asa ca aseara m-a sunat managerul sau patronul nu stiu exact (s-a recomandat) si mi-a zis ca pot intra in posesia cardului de membru.Tot de la prietenul meu stiu ca ai lui colegi se lauda cu niste experiente wow in acest club.

Sper sa nu fiu dezamagit in urma asteptarilor mari pe care le am.Cum nu s-a oferit niciun doritor sa mearga cu mine, ma duc singur si va spun ce si cum.

Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Giorge, Antigoo a postat acum 2 ani, despre experientele lui de acum 5, respectiv 6 ani.

nu are nicio legatura cu ce au postat ucenicii  anul asta, fiindca el a facut niste recenzii absolut credibile.

 

din ce stiu eu, "The Buddhist" incearca sa se relanseze si face un face(s) lift.

un Up pe nimfomane e binevenit.

 

ca si viitoarea ta recenzie, de altfel.

Distractie la maxxxim!

Link spre comentariu

Da, merci o sa ma duc sa le zic ca le fac recenzie buna si up de doua ori pe saptamana daca scad si ei din nota 1000 de lei :)

Probabil ca nu mai sunt si alti nebuni care merg singuri asa ca, The Buddhist, vedeti cum va purtati cu mine cand vin, eu sunt da?

Link spre comentariu

Vizitator finix
Reputație: 0

nicio recenzie, niciun nume, nicio actiune, nimic

Ca să-ți satisfac curiozitatea, unul din exemplele bune ale clubului este o tipă pe care o vom numi Ana. N-am avut inspirația să-i fac poze, dar am găsit-o pe Facebook ulterior și-am atașat câteva poze relevante, două din ele făcute, cred, chiar în club – doar într-una muncea, în cealaltă se pregătea să plece probabil. Nu-s cele mai reușite poze, în realitate arată ceva mai bine. Povestea sună așa:

 

Văzând că nu fac semn niciunei alte gagici, Ana a venit și s-a așezat direct la mine-n poală după o oră încheiată de sorbit din cocktail-uri și admirat priveliște. S-a prezentat, am discutat puțin, a chicotit de câteva ori încântată probabil că nu-s vreun grobian obosit cu care n-are ce să discute, și două cocktail-uri mai târziu, nu știu dacă dintr-un sindrom Stockholm disimulat sau dintr-un spirit de marketing foarte eficient, mi-a propus să mergem în cameră (nu altundeva, că „e nasol și arunc banii aiurea”), în ideea că „știi, dacă vrei și mai mult decât masaj, nici noi, fetele nu ne mulțumim doar cu atât, și tu pari drăguț așa că acțiunea extra te costă doar 200 lei în plus”. N-am refuzat oferta, mai ales că nu era o zi de la începutul lunii... dacă-nțelegeți ce vreau să spun.

 

Înăuntru, dat fiind faptul că tipa arăta senzațional, i-am sugerat să o admir puțin făcându-i eu inițial masaj. Am rămas în picioare lângă pat, ea fiind lungită pe marginea lui. N-a stat foarte cuminte în timpul masajului, fiindcă niște minute mai târziu se întorcea pe spate în pat, eu rămânând în picioare la margine, și mi-o lua în gură în cel mai deep throat de-al meu de până acum – nu înainte însă de a-mi pune prezervativul. Treaba asta a stricat jumătate din senzație, dar primește puncte în plus pentru creativitate. Apoi am întors-o cu spatele și am ramat corespunzător, având priveliștea fantastică a posteriorului ei perfect. Mi-a spus când a văzut că probez terenul că nu-i place decât „un degețel” anal, și am ezitat, preferând s-o întorc cu fața în sus, de mai că-i ajungeau tocurile de 20cm (pe care nu și le dăduse jos) în tavan. După câteva minute, mi-a venit și mie rândul să mă „odihnesc”, așa că m-am întins și am lăsat-o să mă termine oral, cu alte câteva puncte adiționale pentru efortul susținut (nu-mi place aproape deloc oralul cu prezervativ, dar a reușit să se achite de datorie). Per total, data viitoare când ajung acolo tot la ea apelez. Mai ales că mi-a lăsat și telefonul și pot afla când lucrează. După cele 40min regulamentare, ne-am îmbrăcat (fără duș, nici la venire, nici la plecare) și am mai băut un cocktail, după care eu m-am retras din gașcă și m-am dus să mă culc.

 

Note:

Locație: pe pagina anterioară.

Aspect fizic: 10 cu felicitări, e în floarea vârstei și se îngrijește bine.

GFE: 9 se vede că-i place ce face, dar nu-i e jenă să aducă vorba de bani și eu personal încă nu m-am obișnuit cu treaba asta – sunt începător. E drăguță, volubilă, nu prea inteligentă dar cu siguranță peste medie.

DT: 9 (-3 din cauza prezervativului, +2 pentru efort).

Normal: 9 pune contre bune, îi place acțiunea, e destul de porno și flexibilă.

CIM: 8 satisfăcător, dar parcă se putea și mai bine.

post-16290-0-25995800-1395181978_thumb.jpg

post-16290-0-50694100-1395181985_thumb.jpg

post-16290-0-30164100-1395182054_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...